Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια ρωτησα το πρωι στο πλαισιο της Γλυφαδας και μου ειπαν οτι το κινητο θα τους ερθει τον Ιουνιο.....
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το βρηκα στο ebay.uk 628 € τι λετε να το κτυπησω?

 

ean einai apo hora ektos evropis tote tha pliroseis forous sto teloneio..na to dilosei san doro kai me mia axia 200 euro to poly,apo poy einai?mporei na leei ebay uk,alla merikes fores erhetai apo asian hores

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Paidia koitakste ligo auto to URL:

LDeixnei ena trailer to N95 kai leei kati gia wirless music....Kserete kati...???Lete na vgaloun asurmata akoustika opws fainetai sto trailer?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Electronic Computing Systems

Link to comment
Share on other sites

Paidia koitakste ligo auto to URL:

LDeixnei ena trailer to N95 kai leei kati gia wirless music....Kserete kati...???Lete na vgaloun asurmata akoustika opws fainetai sto trailer?

 

Πολλά κινητά σήμερα πλέον υποστηρίζουν A2DP για ασύρματα ακουστικά bt.

Το n95 δεν θα μπορούσε να είναι εξαίρεση βέβαια.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

ean einai apo hora ektos evropis tote tha pliroseis forous sto teloneio..na to dilosei san doro kai me mia axia 200 euro to poly,apo poy einai?mporei na leei ebay uk,alla merikes fores erhetai apo asian hores

 

Ειναι απο chester-le-street, Durham, United Kingdom και ειναι power seller, roto epidi den exo kanei xana agora apo ebay an kai eimai gramenos.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο προγραμμα χρησιμοποιεις εσυ? Εμενα με το Best Taskmanager μου δειχνει πως ελευθερη εχω πανω κατω 20mb

 

Ακυρο! Το βρηκα το προγραμμα σου το Handy Taskman! Μου λεει τα εξης:

RAM 18.3/48.1M

PHONE MEMORY 73M/147M

MEMORY CARD 399/982M

http://www.telecyprus.com/images/stories/telecyprus_logo_small_news.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ισως να φταει η εκδοση σου. Κατεβασε το απο καποιο "δυτικο" site, εγω βρηκα για παραδειγμα αυτο:

http://gallery.mobile9.com/f/51560/

 

 

Και γιατι δηλαδη τα ξενα Ν95 δεν εχουν προβλημα? 15 με 25? Εγω γυρναω ελλαδα στις 6, αν δεν εχει κυκλοφορησει στα καταστηματα μεχρι τοτε, το παιρνω απο καποιο e-shop. Ξερετε αν καποιο e-shop το εχει σε sand χρωμα;

 

Δε φταίει η έκδοση. Κι εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω. Δε γίνεται με τίποτα. ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ.....!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

padia egw dn mporw na perimenw allo to N-95.poio kinhto na parw exw megalh epidothsh panw apo 600 euro.peite mou kapoio kinhto pou na kukloforei k na kostizei ekei gurw...Perimenw exw apogohteutei...

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=34 :) ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση εχω.Βρηκα το ν95 στην τιμη των 749.00ευρω στο megamarket.gr.Ειναι ασφαλης η αγορα του κινητου απο εκει,ξερει κανεις να μου πει τι ''παιζει''??
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση εχω.Βρηκα το ν95 στην τιμη των 749.00ευρω στο megamarket.gr.Ειναι ασφαλης η αγορα του κινητου απο εκει,ξερει κανεις να μου πει τι ''παιζει''??

 

Φίλε εγώ από megmarket το πήρα και έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος!

Με ενημέρωναν συνεχώς μέσω sms για την πορεία της παραγγελίας μου, μου το έστειλαν ακριβώς τότε που μου είπαν (Παρασκευή στην courier, παράδοση Δευτέρα) και το κινητό είναι "κουκλί"!

 

Απ' όσο ξέρω και ο φίλος "sotoss" από megamarket το αγόρασε...

 

Είναι σε sand χρώμα.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε εγώ από megmarket το πήρα και έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος!

Με ενημέρωναν συνεχώς μέσω sms για την πορεία της παραγγελίας μου, μου το έστειλαν ακριβώς τότε που μου είπαν (Παρασκευή στην courier, παράδοση Δευτέρα) και το κινητό είναι "κουκλί"!

 

Απ' όσο ξέρω και ο φίλος "sotoss" από megamarket το αγόρασε...

 

Είναι σε sand χρώμα.

 

Φιλε μου σε ευχαριστω πολυ για την πληροφορια.Και φανταζομαι πως εξοφληται μεσω πιστωτικης ετσι?Εγω που δεν εχω(τις σιχαινομαι τις πιστωτικες) τι αλλος τροπος υπαρχει??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου σε ευχαριστω πολυ για την πληροφορια.Και φανταζομαι πως εξοφληται μεσω πιστωτικης ετσι?Εγω που δεν εχω(τις σιχαινομαι τις πιστωτικες) τι αλλος τροπος υπαρχει??

 

Από megamarket:

 

- Κατάθεση σε λογαριασμό της εταιρίας μας.

Μπορείτε να μας καταθέσετε το αντίτιμο των αγορών σας σε οποιονδήποτε από τους παρακάτω λογαριασμούς της εταιρίας μας και να μας στείλετε την απόδειξη κατάθεσης με fax στο 210-5141677

 

1. Εθνική Τράπεζα της Ελλάδος : 167/470705-28

2. Τράπεζα Πειραιώς : 5069 028520 041

3. Εμπορική Τράπεζα : 85609033

4. Eurobank : 0026.0178.820200.554.348

5. Alpha bank : 106002320005890

 

- Αντικαταβολή.

 

Έχετε τη δυνατότητα να μας παραγγείλετε τα προϊόντα που επιθυμείτε και να πληρώσετε το μεταφορέα την στιγμή που θα τα παραλάβετε. Το εφάπαξ κόστος διαχείρισης αντικαταβολών ανέρχεται στα € 3,00.

 

Η πληρωμή με τη μέθοδο της αντικαταβολής δεν μπορεί να εφαρμοστεί για ορισμένες απομακρυσμένες περιοχές της χώρας. Το megamarket.gr διατηρεί το δικαίωμα άρνησης αποστολής με αντικαταβολή.

 

- Με επιταγή.

 

Για τις εταιρίες και τους πελάτες χονδρικής, υπάρχει η δυνατότητα εξόφλησης με επιταγή, κατόπιν συνεννοήσεως με το αρμόδιο τμήμα της εταιρίας μας.

 

Για οποιαδήποτε περαιτέρω διευκρίνιση ή πληροφορία παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας.

 

Δευτέρα εώς Παρασκευή : 09:00 − 20:00

Σάββατο : 10:00 − 17:00

Τηλέφωνα επικοινωνίας : 801 400 4000, 210 5224 605, 210 5234 606, 210 52 24 647

e-mail : info@megamarket.gr, penyz@megamarket.gr

Φαξ : 210 - 5222163

Link to comment
Share on other sites

ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΠΙ ΤΗΣ Λ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 53 ΑΘΗΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.ΕΛΛΗΝΙΚΟ MENU KAI ΟΔΗΓΙΕΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΩΝ.ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ 2107705150.(ΤΗΡΕΙΤΑΙ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΙΟΤΗΤΑΣ)
Link to comment
Share on other sites

ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΠΙ ΤΗΣ Λ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 53 ΑΘΗΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.ΕΛΛΗΝΙΚΟ MENU KAI ΟΔΗΓΙΕΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΩΝ.ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ 2107705150.(ΤΗΡΕΙΤΑΙ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΙΟΤΗΤΑΣ)

 

den mas les omos gia timi?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση εχω.Βρηκα το ν95 στην τιμη των 749.00ευρω στο megamarket.gr.Ειναι ασφαλης η αγορα του κινητου απο εκει,ξερει κανεις να μου πει τι ''παιζει''??

 

ΕΕΕΕΕΡΧΕΤΑΙ και σε μενα απο megamarket,σημερα με ειδοποιησαν οτι το εστειλαν και θα το εχω αυριο στα 752 μαζι με τα μεταφορικα.επιτελους.

δεν ξερω ομως αν εχει ελληνικα,λογικα πρεπει να εχει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Osoi agorasan to N95 apo Megamarket exei elliniko alfavito mesa sto kinito???Paides epidi i megamarket den dexetai me doseis ti citibank pou exo...mporo na na xrisimopoiiso tin xreostiki alpha bank pou einai se visa electron???na to kano me doseis???sas euxaristo poli
Εδώ χτυπά η καρδιά της ΘΥΡΑΣ 7 στο Πύργο Διρού Μάνης! :D
Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν έχει Ελληνικά. Ούτε σαν γλώσσα γραφής ούτε στο μενού. Σε καμια βδομάδα όμως θα μπορείς να του τα περάσεις κανονικά.

 

Λογικά θα μπορείς να χρησιμοποιήσεις την χρεωστική σου κάρτα. Φυσικά και μπορείς να το κάνεις σε δόσεις. Άλλωστε, σε όλες τις συσκευές, αναγράφεται και η τιμή των δόσεων.

 

Γιατί όμως να το πάρεις απο το megamarket; Το αργότερο μέχρι το τέλος της άλλης βδομάδας θα το έχουμε απο την nokia με φούλ Ελληνικά και σε χαμηλότερη τιμή απο αυτή που πωλείται στα καταστήματα που το εισάγουν.

Link to comment
Share on other sites

Ego piga to apogeuma sto Germano kai moy eipan teli Maiou me arxes Iouniou...kserete giati??Giati tha mpei ena kinito Sony Ericcson antagonisti me to NOKIA N95(pio S.E. leei arage?)...kai tha kikloforisoun sxedon tin idia periodo oste na iparxei antagonismos....ego tha perimeno na to kikloforisei episima i NOKIA to N95 giati m'autous tha anagkasto na empisteuto...Anisixisa arketa otan ematha oti o Kotsobolos evglale mapa kinita kai tora i NOKIA prospathei na diorthosei ta prota problimata tou N95(gia mena poli kala kanoun):rolleyes: ;)

Παιδια σορρυ που το λεω, αλλα αυτα που λενε στων γερμανο ειναι βλακειες, δηλαδη το ανταγωνιστικο κινητο της SE δεν ειπαρχει στης μεγαλες αγορες οπος την γερμανια, γαλλια η αγγλια και περιμενανε την ελλαδα για να ανταγωνιστουν την SE????

 

Παντως σε δυο NOKIACLUB που πηγα και ρωτησα σημερα, μου ειπανε οτι το περιμενουνε τελη μαιου με αρχες ιουνιου, ο λογος, καποιο προβλημα που αντιμετοποιηζη η NOKIA με το ελληνικο μενου.

Τωρα γιατι καποια eshops πουλανε ειδη συσκευες με ελληνικα, ενω επισημα απο την Nokia ειπαρχει αυτο το προβλημα με τα ελληνικα, το συμπερασμα δικο σας.

japanas
Link to comment
Share on other sites

Το αργότερο μέχρι το τέλος της άλλης βδομάδας θα το έχουμε απο την nokia με φούλ Ελληνικά και σε χαμηλότερη τιμή απο αυτή που πωλείται στα καταστήματα που το εισάγουν.

 

Ποσο σιγουρο ειναι αυτο;

Link to comment
Share on other sites

Ego piga to apogeuma sto Germano kai moy eipan teli Maiou me arxes Iouniou...kserete giati??Giati tha mpei ena kinito Sony Ericcson antagonisti me to NOKIA N95(pio S.E. leei arage?)...kai tha kikloforisoun sxedon tin idia periodo oste na iparxei antagonismos....

 

Παιδια σορρυ που το λεω, αλλα αυτα που λενε στων γερμανο ειναι βλακειες, δηλαδη το ανταγωνιστικο κινητο της SE δεν ειπαρχει στης μεγαλες αγορες οπος την γερμανια, γαλλια η αγγλια και περιμενανε την ελλαδα για να ανταγωνιστουν την SE????

 

Συγγνώμη ρε παιδιά τώρα, από πότε οι πωλητές του Γερμανού αποτελούν αξιόπιστη πηγή πληροφοριών για την αγορά της κινητής τηλεφωνίας, πόσο μάλλον για insider info περί μυστικών μεθοδεύσεων και κινήσεις ανταγωνισμού μεταξύ Nokia και Sony-Ericsson και άλλα τέτοια τρελά???

Είναι ποτέ δυνατόν να υπήρχε περίπτωση να κυκλοφορήσει συσκευή από τη Sony-Ericsson που να χτυπήσει στα ίσα το Ν95 (φανταστείτε specs που θα είχε για να χτυπάει το Ν95 ;) και τι αίσθηση θα είχε κάνει) και όπως λέει πολύ σωστά ο φίλος japan να μην έχει καν ανακοινωθεί στα ξένα site, να μην έχουν κυκλοφορήσει πληροφορίες κλπ και να κυκλοφορήσει κατευθείαν στην ψωροκώσταινα???? ;)

Κλασσική περίπτωση βλάβης :X . Ακόμα δεν τους έχετε πάρει χαμπάρι???

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Είναι ποτέ δυνατόν να υπήρχε περίπτωση να κυκλοφορήσει συσκευή από τη Sony-Ericsson που να χτυπήσει στα ίσα το Ν95 (φανταστείτε specs που θα είχε για να χτυπάει το Ν95 ;) και τι αίσθηση θα είχε κάνει) και όπως λέει πολύ σωστά ο φίλος japan να μην έχει καν ανακοινωθεί στα ξένα site, να μην έχουν κυκλοφορήσει πληροφορίες κλπ και να κυκλοφορήσει κατευθείαν στην ψωροκώσταινα???? ;)

Κλασσική περίπτωση βλάβης :X . Ακόμα δεν τους έχετε πάρει χαμπάρι???

 

Πεστε τα ρε παιδιά, γιατί όταν είπα πρώτα εγώ (πριν από 3 μερες) ότι δεν το βγάζουν λόγω βλάβης στο μενού και στις λειτουργείες (στα πρώτα τουλάχιστον που κυκλοφόρησαν) πέσανε να με φάνε... Και κάτι αλλο. Αναβαθμήσεις, ενώ υπάρχουν και μπορούν να κάνουν σε όσα Ν95 δεν έχουν Ελληνικά δεν επιτρέπεται στα καταστήματα ΝΟΚΙΑ να τις κάνουν διότι δεν ξέρουν ακόμα με ποιααπ όλες θα κυκλοφορίσει... Και ποια ειναι η πιο αξιόπιστη... Έχουν μπλέξει τα μπούτια τους με την Ελληνική αγορά... Το οτι αργεί να κυκλοφορίσει δεν έχει να κάνει ούτε με την χάραξη Ελληνικών πληκτρολογίων ούτε με τιποτα... Μονο με αυτο... :!:

[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...