Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6288


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με 3,5€ απεριόριστη σύνδεση στο ίντερνετ, μέσω της εφαρμογής Όπερα Μίνι, για ένα μήνα. Τίποτα ανάλογο σε καμία εταιρεία. Γιατί δεν θα βάλεις ΤΙΜ?:confused:

Γιατί έχω Cosmote what's up!!! Εδώ και κάτι χρόνια. Είναι λογικό όμως να χρεώνουν τόσο το ίντερνετ? Μήπως φταίει ότι έκανα ενεργοποίηση ΜΜS μέσω ίντερνετ? Αυτό πες μου και να το κλείσουμε γιατί θα μας βρίσουν!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 839
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γιατί έχω Cosmote what's up!!! Εδώ και κάτι χρόνια. Είναι λογικό όμως να χρεώνουν τόσο το ίντερνετ? Μήπως φταίει ότι έκανα ενεργοποίηση ΜΜS μέσω ίντερνετ? Αυτό πες μου και να το κλείσουμε γιατί θα μας βρίσουν!

 

Σιγά το πακέτο;) ... Κάνε φορητότητα στην ΤΙΜ. Τόσο χρεώνεται το ίντερνετ, σε όλες τις εταιρείες. Και η ΤΙΜ παλιά έτσι ήταν.

Καμία σχέση δεν έχει πως θα κάνεις την ενεργοποίηση.

Φιλικά.

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρια προς το παρον δεν μου αρεσε!

2 μερες περιπου με κραταει !!

εσεις που το εχετε?

Link to comment
Share on other sites

:worry: - μονο αυτο βρισκεις σαν μειον ? κατα τα αλλα καλο ?

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι και λιγο να κραταει μονο 2 μερες με λιγη ομιλια!

κατα τα αλλα ολα καλα προς το παρων

απλα ειναι η δευτερη φορα που το φορτίζω και ακομα δεν ξερω την πραγματικη της αυτονομια!

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρια προς το παρον δεν μου αρεσε!

2 μερες περιπου με κραταει !!

εσεις που το εχετε?

 

Εμένα κραταει γύρω στις 4 μερες, με καθημερινή χρήση. Το αφήνω και το βράδυ ανοιχτό! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμένα κραταει γύρω στις 4 μερες, με καθημερινή χρήση. Το αφήνω και το βράδυ ανοιχτό! ;)
Το ιδιο και σε μενα:D
Link to comment
Share on other sites

:worry: - μονο αυτο βρισκεις σαν μειον ? κατα τα αλλα καλο ?

 

:confused: - απο τριξιμο ? μηπως ποιοτητα φωτο/βιντεο ? ξερω 'γω κατι αλλο κακο υπαρχει ?

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει την αγορά του το κινητό αυτό?
Αξιζει απο καθε αποψη;)
Link to comment
Share on other sites

για χαρα σε ολους.Εχθες παριγγειλα το 6288.Ας ελπισουμε οτι θα ειναι καλυτερο απο την πατατα v600 που εχω.Εχει τελικα καρτα μημης μεσα στο κουτι?
Link to comment
Share on other sites

για χαρα σε ολους.Εχθες παριγγειλα το 6288.Ας ελπισουμε οτι θα ειναι καλυτερο απο την πατατα v600 που εχω.Εχει τελικα καρτα μημης μεσα στο κουτι?
Ναι 512mb
Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα και χρειάζομαι βοήθεια.

Στα γραπτά μηνύματα "κλεινει¨το μήνυμα στους 85 χαρακτήρες αντί στουε 160 με αποτέλεσμα να μειώνετα ο ΄΄ογκος του γραπτο΄τ μηνύματος που μπορώ να στείλω......Υπάρχει κάποια λύση γιαυτό το πρόβλημα?????????

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα και χρειάζομαι βοήθεια.

Στα γραπτά μηνύματα "κλεινει¨το μήνυμα στους 85 χαρακτήρες αντί στουε 160 με αποτέλεσμα να μειώνετα ο ΄΄ογκος του γραπτο΄τ μηνύματος που μπορώ να στείλω......Υπάρχει κάποια λύση γιαυτό το πρόβλημα?????????

 

Ρυθμ. Μηνυμάτων>Μηνύματα κειμένου>Υποστήριξη χαρακτήρων>Περιορισμένη

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: - την δινει καπου παραπανω ο φιλος ξανα εδω μεσα αυτην την "λυση" για ΝΟΚΙΑ ή κανω λαθος ?

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το απογευμα θα μου φερουν το 6288..ηθελα να ρωτησω στην πρωτη φορτιση ποση ωρα το αφηνο?
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν χθες πήρα το 6288...

Τρομερο κινητο και πολυ καλη αλλαγη απο το w800

Αν και σε θεμα φωτογραφιας υστερει απο το w800 το βιντεο του ειναι απαιχτο!παρα πολυ καλό.

το μενού πολύ καλό και τα πλήκτρα πολυ καλά σε αισθηση.

Ο μηχανισμός του εμφανίζει ενα μικροπαιξιμο-τζογο αλλα δεν ειναι κάτι το ιδιαιτερο.

μπαταρια δεν ξέρω ειναι πολυ νωρίς.

δεν μου άρεσε το media player σε σχέση με το τρομερο walkman.

όμως ο ήχος ειναι ελάχιστα καλύτερος από το w800.

είχα πρόβλημα στο να δεχτεί αρχεία μεγαλύτερα απο την μνήμη του κινητού αλλά μάλλον θα υπάρχει κάποια κρυφή ρύθμιση.

Σε γένικές γραμμές πολύ ικανοποιημένος από το κινητό.

 

 

''Τελικά το πρόβλημα με την μεταφορα αρχείων λύθηκε...όντως όπως προαναφέρθηκε υπολογίζει το μέγεθος των αρχειων και τα κατανέμει είτα στην μνήμη του κιν είτε στην κάρτα μνήμης''

Χαλαρά... :lol:
Link to comment
Share on other sites

Σημερα το απογευμα θα μου φερουν το 6288..ηθελα να ρωτησω στην πρωτη φορτιση ποση ωρα το αφηνο?

Πρώτα κάνε την πρώτη πλήρη ΑΠΟΦΟΡΤΙΣΗ χρησιμοποιώντας το ανελέητα με την ενέργεια που διαθέτει ήδη από συσκευασίας και αφού γίνει αυτό αστο 2-3 ωρίτσες για φόρτιση,αυτά που ξέραμε για 12 ώρες κλπ. ισχύουν μόνο για τα ζωντόβολα τους πωλητές που έχουν μείνει στις καδμίου και δε ξέρω τι:wacko: :wacko: :wacko: .;)

Link to comment
Share on other sites

πηρε κανεις κανενα παραεισαγωγης?

 

αυτα ειχαν εγγυηση? Τα αναγνωριζει εδω η ΝΟΚΙΑ?

Του εβγαλε κανα προβλημα?

:X
Link to comment
Share on other sites

πηρε κανεις κανενα παραεισαγωγης?

 

αυτα ειχαν εγγυηση? Τα αναγνωριζει εδω η ΝΟΚΙΑ?

Του εβγαλε κανα προβλημα?

 

EΓΩ το πηρα μεσω megamarket.gr ειναι απο γερμανια (αν το ηξερα δεν θα το επερνα) και εχει εγγυηση απο νοκια ελλαδας(επειδη ειναι μεσα απο ευρωπη) προβλημα δεν εχω ( προς το παρων!!:lol: )

Link to comment
Share on other sites

μεχρι τι μεγεθος καρτα μνημης παιρνει? ειδα σε κατι διαφημιστικα οτι δεχεται μεχρι 1 giga. ισχυει αυτο? αν του βαλω 2 giga θα εχο προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι σε διλλημα. Να το αγορασω ή οχι; Εχω κινητο το οποιο δεν εχει φλας και εχω απογοητευτει λιγο.

 

Εχω καταληξει εν μερει σ'αυτο διοτι μου αρεσε η εξωτερικη του εμφανιση, εχει 2mp φωτογραφικη αλλα και φλας και φυσικα δινει εξτρα μνημη 512mb.

 

Εσεις που το εχετε ηδη τωρα και το εχετε δουλεψει στα χερια σας, θα το συστηνατε σε ενα νεο υποψηφιο αγοραστη;

http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...