Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπράβοοοοο εγώ με 10 ευρώ πήρα δώρο 1 γίγα και 1500' προς φρογκ και 100΄προς όλους!Μπράβο κοσμΟΤΕ!

 

Αυτά δίνονται κανονικά που λες. Το δικό μου ήταν επιλεκτική προσφορά μάλλον!

Link to comment
Share on other sites

Αυτά δίνονται κανονικά που λες. Το δικό μου ήταν επιλεκτική προσφορά μάλλον!

 

Οχι ομως και τα 100' προς ολους. ;)

Link to comment
Share on other sites

Α ναι; Νόμιζα ότι το 'χω ξανακούσει.

 

Ααα δεν αποκλείεται. Απλά εννοούσα ότι δεν είναι από τις επίσημες προσφορές με την έννοια ότι δεν έχει ανακοινωθεί κάπου. ;)

Link to comment
Share on other sites

Λέει για νέα ενεργοποίηση Frog, όχι για κάθε frog εκτός και αν είναι νέος χρήστης ο παραπάνω φίλος και άρα όντως εκεί δεν θα είναι κάποια ανεπίσημη προσφορά.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή σκέφτομαι να έρθω. Προς frog μεριά γιατί με ενδιαφέρει το Ίντερνετ πιο πολυ απο σήμα πως πάει γενικώς ?
Link to comment
Share on other sites

Επειδή σκέφτομαι να έρθω. Προς frog μεριά γιατί με ενδιαφέρει το Ίντερνετ πιο πολυ απο σήμα πως πάει γενικώς ?

Έχει το ίδιο σήμα με την κοσμοτε καθώς το φρογκ είναι κοσμοτε και λειτουργεί με το δίκτυό της!Ποιά περιοχή σε ενδιαφαίρει?Η κοσμοτε έχει 99,8% κάλυψη ομιλίας, 70% κάλυψη 4GΓια 3G δεν ξέρω κάλυψη αλλά έχει την μεγαλύτερη(νομίζω κοντά στο 90%)Αν θες δες εδώ:http://www.cosmote.gr/cosmoportal/cosmote.portal?_nfpb=true&_pageLabel=T25&catName=Network&cat=COSMOTE_Unlimited_Prs

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Διπλασιασμός μόνο για παλιούς . Και για αυτούς ισχύουν χειρότερες τιμές εξωτερικού

Καλήτερα να έρθεις μέσω άλλου πακέτου για να έχεις online account

 

Φαίνονται καπου αυτες οι χειρότερες τιμές εξωτερικού;

Link to comment
Share on other sites

Φαίνονται καπου αυτες οι χειρότερες τιμές εξωτερικού;

Πας στο "τιμοκατάλογος" και μετά στο "χρεώσεις Διεθνών κλήσεων παλαιότερων προγραμμάτων"

Link to comment
Share on other sites

Πιθανόν να πρόκειται για το 1GB που έδινε δώρο κάθε Αύγουστο , δηλαδή πιθανολογώ ότι μετά από τέτοια προσφορά δεν θα δώσει και το δωρεάν του Αυγούστου.
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κάποιο app για να βλέπω το υπόλοιπο και να βάζω λεφτά για πακέτα ? κάτι σαν το app του F2g ? ρωτάω γιατί είμαι καινούργιος στην frog.
Link to comment
Share on other sites

Πας στο "τιμοκατάλογος" και μετά στο "χρεώσεις Διεθνών κλήσεων παλαιότερων προγραμμάτων"

 

Συνδρομητές που έχουν ενεργοποιηθεί πριν την 3/7/2013 και δεν έχουν μεταφερθεί στο νέο πρόγραμμα χρεώσεων FROG (με κλήση στο 1330 ή 1317 ή 1319) και δεν ενεργοποιήθηκαν πρίν απο τις 3/7/2013 στο προωθητικό πακέτο σύνδεσης FROG SPECIAL EDITION.

 

Εφοσον κανει καποιος κληση στο 1330 δεν θα μεταφερθει στις νεες μειωμενες χρεωσεις;

Link to comment
Share on other sites

Συνδρομητές που έχουν ενεργοποιηθεί πριν την 3/7/2013 και δεν έχουν μεταφερθεί στο νέο πρόγραμμα χρεώσεων FROG (με κλήση στο 1330 ή 1317 ή 1319) και δεν ενεργοποιήθηκαν πρίν απο τις 3/7/2013 στο προωθητικό πακέτο σύνδεσης FROG SPECIAL EDITION.

 

Εφοσον κανει καποιος κληση στο 1330 δεν θα μεταφερθει στις νεες μειωμενες χρεωσεις;

όχι δεν μεταφέρεσαι με μια απλή κλήση , πρέπει να επιλέξεις να χάσεις τον διπλασιασμό.

Link to comment
Share on other sites

Mε την κλασική εφαρμογή "Cosmote" φαίνονται τα υπόλοιπα του Frog... αυτά και μόνο. Αλλά προσωπικά νομίζω ότι το δωρεάν μήνυμα "Υ" στο 1314 είναι το καλύτερο.

 

Το μονο που δεν δειχνει η κλασικη εφαρμογη ειναι τον χρονο ομιλιας προς Frog.

Link to comment
Share on other sites

Κάνω εγγραφή στους ιδιώτες αλλα μου λέει το νούμερο δεν υπαρχει , αν και το εχω κάνει ενεργοποίηση . Κάποια βοήθεια ?
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει δυστυχώς κανένας τρόπος να ανοίξεις Myaccount σε FROG , εκτός αν ξεκίνησε την ζωή του ώς άλλο πακέτο της Cosmote
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Αν καποιος εχει ενεργοποιημενο πακετο ιντερνετ πχ 60mb για ενα μηνα και του τελειωσουν πχ στις 20 ημερες μετα τι χρεωση θα εχει; Θα ενεργοποιηθει το internet day pass ή υπαρχει ξεχωριστη χρεωση; Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Και αν θελω οταν τελειωσω τα mb να ενεργοποιησω το internet day pass για να μην χρεωνομαι 1 ευρω/mb δεν γινεται; Πρεπει υποχρεωτικα να περιμενω να ληξει το πακετο ή να αγορασω νεο;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...