Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο σήμερα μεταφέρθηκα και εγώ στο frog . Τίποτα σε app για frog σε android παίζει;

Σε πρώτη φάση πρέπει να παίζει για υπόλοιπα το cosmote my account. Δεν χρειάζεται εγγραφή παρά μόνο να πατάς πάνω στα υπόλοιπα.

Link to comment
Share on other sites

νομίζω ακόμα δεν έχει δώσει

την προώθηση μόνο όταν δεν υπάρχει

διαθέσιμο δίκτυο

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδια καλησπερα.

τι σμς στελνω στο 1330 για να μαθω

το υπολοιπο μου απο πακετο σμς??

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

δεν είμαι σιγουρος

δοκίμασε

ΥΠ

στο

1298

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα.

τι σμς στελνω στο 1330 για να μαθω

το υπολοιπο μου απο πακετο σμς??

 

υπ στο 1330

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι αν ενεργοποιησω αυτο με τα +300' με καθε καρτα των 10ε χανεται η άλλη προσφορα που εχω που μου διπλασιαζει την 1η καρτα καθε μηνα ;

και αν οχι στην πρωτη καρτα σου κανει κ διπλασιασμο και σου δινει και τα 300 ;

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι αν ενεργοποιησω αυτο με τα +300' με καθε καρτα των 10ε χανεται η άλλη προσφορα που εχω που μου διπλασιαζει την 1η καρτα καθε μηνα ;

και αν οχι στην πρωτη καρτα σου κανει κ διπλασιασμο και σου δινει και τα 300 ;

 

απο οσο ξερω ή το ενα ή το αλλο ισχυει...

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Από την Πέμπτη 21 Μαρτίου 2013 , δεν επιτρέπετε μεταφορά υπολοίπου ανάμεσα σε καρτοκινητά FROG .

Η υπηρεσία καταργήθηκε ( σύμφωνα με την εξυπηρέτηση πελατών )

Link to comment
Share on other sites

Από την Πέμπτη 21 Μαρτίου 2013 , δεν επιτρέπετε μεταφορά υπολοίπου ανάμεσα σε καρτοκινητά FROG .

Η υπηρεσία καταργήθηκε ( σύμφωνα με την εξυπηρέτηση πελατών )

 

Απιστευτο...κριμα και ημουν ετοιμος να το βαλω για βασικο μο νουμερο.

Και το περασαν και στα "ψιλα" χωρις καμια επισημη ανακοινωση. Μπραβο.

Link to comment
Share on other sites

off-topic

άσχετο αλλά μάλλον

ουσιαστικά η μαμά δεν θέλει ένα παιδί της!

 

κάνέι κακο στα αδέρφια του και αυτήν.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Από την Πέμπτη 21 Μαρτίου 2013 , δεν επιτρέπετε μεταφορά υπολοίπου ανάμεσα σε καρτοκινητά FROG .

Η υπηρεσία καταργήθηκε ( σύμφωνα με την εξυπηρέτηση πελατών )

 

ασχημο πολυ....ελπιζω να μην καταργηθει και στα αλλα καροκινητα της cosmote

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Μπορω να μαθω το υπολοιπο μου με αλλο τροπο εκτος απο κληση απο το κινητο μου; πχ ιντερνετ, app κλπ;
Link to comment
Share on other sites

α) στέλνοντας το μήνυμα ΥΠ στο 1298

β) καλώντας την εξυπηρέτηση πελατών στο 1299 ή από άλλο κινητό ή σταθερό στο 6971001299

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο aplication όπως στο whats up?

 

Αν κατεβάσεις την εφαρμογή Cosmote My Account http://goo.gl/7uxgp νομίζω ότι είναι συμβατό και για τα υπόλοιπα σε Frog χωρίς εγγραφή.

 

Από την εφαρμογή για Android:

Τι νέο υπάρχει

Τι περιλαμβάνεται σε αυτήν την έκδοση:

Σε αυτή την έκδοση περιλαμβάνονται οι παρακάτω λειτουργικότητες:

- Η εισαγωγή Εταιρικών συνδέσεων με δυνατότητα ενεργοποίησης υπηρεσιών & έλεγχο υπολοίπου

- Ο ‘Ελεγχος Υπολοίπου σε Καρτοκινητά & Frog χωρίς login

- Η ένταξη στην εφαρμογή QR Code Reader

Edited by alany
Link to comment
Share on other sites

παιδιά τις ρυθμίσεις wap κανείς;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω εάν έχει συμβεί σε κανέναν απο εσάς, αλλά εδώ και κάτι μέρες αλλάζω απο FROG σε Cosmoκάρτα και μετά σε What's Up και μετά πάλι σε FROG και μετά πάλι σε What's up χωρις να με χρεωνει απολύτως τίποτα!!!

Μήπως άλλαξε κάτι και δεν το μάθαμε σε σχέση με τις χρεώσεις αλλαγής πακέτου του FROG?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω εάν έχει συμβεί σε κανέναν απο εσάς, αλλά εδώ και κάτι μέρες αλλάζω απο FROG σε Cosmoκάρτα και μετά σε What's Up και μετά πάλι σε FROG και μετά πάλι σε What's up χωρις να με χρεωνει απολύτως τίποτα!!!

Μήπως άλλαξε κάτι και δεν το μάθαμε σε σχέση με τις χρεώσεις αλλαγής πακέτου του FROG?

Μόλις άλλαξα ένα πακέτο από FROG σε WHATS UP και μου κράτησε 7 ευρώ...

Link to comment
Share on other sites

Μόλις άλλαξα ένα πακέτο από FROG σε WHATS UP και μου κράτησε 7 ευρώ...

Συγνώμη Vasileios που έχασες 7 ευρώ...το δοκίμασα σε άλλη Cosmoκαρτα και με χρέωσε κανονικά και εμένα. Οποτε δεν άλλαξε τίποτα και μάλλον έχει κολλήσει το σύστημα τους εδω και μερικές μερες στη συγκεκριμμένη sim FROG?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπερα παιδια.Χτες εκανα νεο συμβολαιο με την cosmote[καρτοσυμβολαιο].Ονομαζεται Καρτοσυμβολαιο 20 με Δωρεαν Χρονο Ομιλιας.Πιστευω να επραξα σωστα.Καλο φαινεται.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις άλλαξα ένα πακέτο από FROG σε WHATS UP και μου κράτησε 7 ευρώ...

 

Βάζεις 10 ευρώ στη frog, παίρνεις τον διπλασιασμό και μετά κάνεις την αλλαγή σε whats up :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ρε παλικαρια.Μια ερωτηση.Μπορω να μεταφερω μοναδες απο το frog (σαν δευτερο νουμερο το χρησιμοποιω) που εχω,στο καρτοσυμβολαιο που μου ξεμεινε απο μοναδες?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ρε παλικαρια.Μια ερωτηση.Μπορω να μεταφερω μοναδες απο το frog (σαν δευτερο νουμερο το χρησιμοποιω) που εχω,στο καρτοσυμβολαιο που μου ξεμεινε απο μοναδες?

Από τις 21 Μαρτίου , δεν μπορείς πλέον, να μεταφέρεις μονάδες από Frog σε Frog ,

Σε συμβόλαιο δεν μπορούσες ποτέ να μεταφέρεις .

Πρέπει να μετατρέψεις Το FROG σε άλλο καρτοκινητό με κόστος 7 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...