Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όποιος θέλει πολλά ντατα, αγοράζει μια σιμ ντατα κοσμοτε, κάνει 2 ανανεώσεις. Μια 50€ και άλλη μία 25€ και έχει ντατα για έναν χρόνο. Αν το αγοράσει καλοκαίρι, έχει 3 μήνες απεριόριστα και μετά 200GB για άλλους 9 μήνες. Διαβάστε στο σχετικό νήμα.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, nininikos said:

Όποιος θέλει πολλά ντατα, αγοράζει μια σιμ ντατα κοσμοτε, κάνει 2 ανανεώσεις. Μια 50€ και άλλη μία 25€ και έχει ντατα για έναν χρόνο. Αν το αγοράσει καλοκαίρι, έχει 3 μήνες απεριόριστα και μετά 200GB για άλλους 9 μήνες. Διαβάστε στο σχετικό νήμα.

Για δώσε λίνκ

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nininikos said:

Όποιος θέλει πολλά ντατα, αγοράζει μια σιμ ντατα κοσμοτε, κάνει 2 ανανεώσεις. Μια 50€ και άλλη μία 25€ και έχει ντατα για έναν χρόνο. Αν το αγοράσει καλοκαίρι, έχει 3 μήνες απεριόριστα και μετά 200GB για άλλους 9 μήνες. Διαβάστε στο σχετικό νήμα.

Οκ απλώς να διευκρινίσουμε ότι αυτό συνέβη πέρυσι.

Δεν σημαίνει ότι θα γίνεται κάθε χρόνο.

Αλλά μπορεί και να γίνει ακόμα καλύτερο ή και χειρότερο φέτος!!

Link to comment
Share on other sites

μια μικρή βοήθεια ,για να μην χρεονομαστε data όταν δεν έχουμε ενεργό πακέτο στέλνουμε κάτι ?

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, akalos said:

μια μικρή βοήθεια ,για να μην χρεονομαστε data όταν δεν έχουμε ενεργό πακέτο στέλνουμε κάτι ?

Δωρεάν SMS στο 1333, στέλνοντας MI

Link to comment
Share on other sites

 Καλησπερα, με πηραν για προσφορα εαν μεταφερω νουμερο σταθερο με 28.9,  σε δυο κινητα 10€ το μηνα + 1000 προς ολους κ σε ενα τριτο 100€ εφαπαξ κ το σκεφτομαι γιατι πολυ καλο για να ειναι αληθινο, 

Edited by dimispapas
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dimispapas said:

 Καλησπερα, με πηραν για προσφορα εαν μεταφερω νουμερο σταθερο με 28.9,  σε δυο κινητα 10€ το μηνα + 1000 προς ολους κ σε ενα τριτο 100€ εφαπαξ κ το σκεφτομαι γιατι πολυ καλο για να ειναι αληθινο, 

Για τα 2 κινητα με 10€ κ 1000' το εχω ξανακουσει. Για τα 100€ πρωτη φορα το διαβαζω.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, dimispapas said:

 Καλησπερα, με πηραν για προσφορα εαν μεταφερω νουμερο σταθερο με 28.9,  σε δυο κινητα 10€ το μηνα + 1000 προς ολους κ σε ενα τριτο 100€ εφαπαξ κ το σκεφτομαι γιατι πολυ καλο για να ειναι αληθινο, 

Ισχύει κανονικά. Προχώρα αν σε καλύπτει το σήμα. 100άρα;

Edited by sou_d
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, sou_d said:

Ισχύει κανονικά. Προχώρα αν σε καλύπτει το σήμα. 100άρα;

Στην βοντα που ειμαι μεχρι 50αρα φτανει αλλα μου ειχε πει ενας τεχνικος η μπλε εχει 100αρα, το σημα με καλυπτει κ η 50αρα μου αρκει , φοβηθηκα για τπτ κρυφους ορους να σου πω την αληθεια

35 minutes ago, VIPdriver said:

Για τα 2 κινητα με 10€ κ 1000' το εχω ξανακουσει. Για τα 100€ πρωτη φορα το διαβαζω.

Οτι μου ειπε , βεβαια ημουν κ ζαλισμενος απο την δουλεια αυριο που θα με ξανα παρει θα δω λεπτομεριες με καθαρο μυαλο 

Link to comment
Share on other sites

Μια γρήγορη ερώτηση : Αν πχ κάνω ανανέωση online με 20€ ποιό είναι το ποσό που μπαίνει πραγματικά σε μη φοιτητικο νούμερο; (θα ήθελα όμως ακριβώς πόσο είναι αν ξέρει κάποιος).

Ο λόγος που ρωτάω είναι ο εξής: Σκέφτομαι να έρθω frog και να βγάζω τον μήνα της ανανέωσης με τα δώρα του "πρωτάρη" και μετά να ενεργοποιώ το national combo (8.90€) τον επόμενο μήνα και αλλη μια φορα την μέρα πρίν λήξει το υπόλοιπο (και μετα να χάνω καποια σεντς)

Είναι εφικτό; Η δεν φτάνει το 20ρικο για 2 ενεργοποιήσεις national combo

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, nininikos said:

Όποιος θέλει πολλά ντατα, αγοράζει μια σιμ ντατα κοσμοτε, κάνει 2 ανανεώσεις. Μια 50€ και άλλη μία 25€ και έχει ντατα για έναν χρόνο. Αν το αγοράσει καλοκαίρι, έχει 3 μήνες απεριόριστα και μετά 200GB για άλλους 9 μήνες. Διαβάστε στο σχετικό νήμα.

ενα link παρακαλω?

 

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, dimispapas said:

 Καλησπερα, με πηραν για προσφορα εαν μεταφερω νουμερο σταθερο με 28.9,  σε δυο κινητα 10€ το μηνα + 1000 προς ολους κ σε ενα τριτο 100€ εφαπαξ κ το σκεφτομαι γιατι πολυ καλο για να ειναι αληθινο, 

ισχυει,το εκανα εγω,και μου εδωσαν και κατι αλλα εξτρα μαζι

λογικα για 50αρα σου ειπαν με 28.9?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, rs280ps said:

Εάν ενεργοποιώ bundle card frog 12€ κάθε μήνα γίνεται rollover? 

Ναι εκτός και βγει κάποια προσφορά στις bundle cards όπου αντί για 20gb δίνει unlimited για ένα μήνα. Σε αυτή την περίπτωση χάνονται μόνο τα mb του rollover. Τα λεπτά ομιλίας μεταφέρονται κανονικά (τουλάχιστον σε μένα έτσι έγινε).  

Link to comment
Share on other sites

On 12/4/2024 at 5:48 ΜΜ, dimitroula10 said:

Και τα 3 άτομα δεν έχουν προσωπική εμπειρία ούτε δείξατε το κείμενο. Ράδιο αρβύλα.

 

Το αντίθετο, πολλοί έχουν αναφέρει ότι χάσανε το υπόλοιπο. Η ευρωπαϊκή οδηγία λέει για προσφορές η αγορασμενα πακέτα κλπ? Είπαμε τεχνικό φόρουμ είμαστε και βέβαια περιμένω κάποιον φίλο εδώ μέσα να επιβεβαιώσει ότι είχε το πακέτο 60'+60' και πήγε εξωτερικό και καλούσε την χώρα του εξωτερικού χωρίς χρέωση. Πιο απλό δεν γίνεται. Εδώ δεν πουλάμε σουβλάκια.😀

Έχεις φρόγκ? Η συμβόλαιο? Γιατί η διαφωνία μας είναι για το φρόγκ. Ότι καλείς στην χώρα που βρίσκεσαι από το πακέτο. Αν έχεις προσωπική εμπειρία τότε το δέχομαι.

Το οποίο δεν ίσχυε όπως είχαν αναφέρει εδώ μέσα.

περαν πάσης αμφιβολίας , Τα 3 χρόνια που έζησα σε χώρα της Ε.Ε. τηλεφωνούσα με τα α;γορασμένα πακέτα, σε όλη την Ευρωπαϊκή ένωση. 

Δηλαδή απο την Μάλτα καλούσα Πολωνία Γαλλία και Ιταλία και Μάλτα και Ελλάδα, 

Είναι προφανές ότι ισχύει για όλη την Ε.Ε. 

Επίσης από Βουλγαρία κάλεσα Μάλτα και Πολωνία και Κύπρο. 

Αυτά είναι εμπειρία όχι θεωρεία .

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, azuli said:

ισχυει,το εκανα εγω,και μου εδωσαν και κατι αλλα εξτρα μαζι

λογικα για 50αρα σου ειπαν με 28.9?

Ναι για 50αρα κ σημερα μου την βελτιωσαν κι αλλο την προσφορα συν 100€ δωροκαρτα στον γερμανο

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, dimispapas said:

Ναι για 50αρα κ σημερα μου την βελτιωσαν κι αλλο την προσφορα συν 100€ δωροκαρτα στον γερμανο

Έλα ρε συ, 50αρα; Σε αυτή την τιμή δίνουν σε εμένα την 100άρα. Βέβαια έχω μόνο ένα καρτοκινητό με τα δώρα τους. Ευελπιστώ σε 1 μήνα να κάνω και το 2ο

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, sou_d said:

Έλα ρε συ, 50αρα; Σε αυτή την τιμή δίνουν σε εμένα την 100άρα. Βέβαια έχω μόνο ένα καρτοκινητό με τα δώρα τους. Ευελπιστώ σε 1 μήνα να κάνω και το 2ο

Για την 100αρα μου ειπε στα 21€ αλλα εγω δεν ηθελα , οτι ειναι δοκιμασμενο δεν το αλλαζουμε χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, dimispapas said:

Για την 100αρα μου ειπε στα 21€ αλλα εγω δεν ηθελα , οτι ειναι δοκιμασμενο δεν το αλλαζουμε χαχαχαχαχα

21€ για 100άρα και 28,90€ για 50άρα; Γουάτ;

Link to comment
Share on other sites

On 24/4/2024 at 6:32 ΠΜ, PANOSFL22 said:

ενα link παρακαλω?

 

Εδώ είναι η σχετική συζήτηση, αν και δεν έχει πρόσφατες ενημερώσεις. Εδώ είναι το πακέτο της cosmote. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, sou_d said:

21€ για 100άρα και 28,90€ για 50άρα; Γουάτ;

Ωπ λαθος 31€ ηθελα να γραψω , το σταματαμε εδω γιατι ξεφυγαμε 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...