Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 hour ago, _NikitaS_ said:

Το έχω ακούσει και εγώ. Σου κάνει την προσφορά αυτή το τμήμα ειδικών προσφορών της cosmote. Και μπορεί να δεχτεί να σου βάζει 10 ευρώ σε καρτοκινητο. Είτε flog είτε κανονικό cosmote. Ίσως όμως δε βάλουν 10 ευρώ και βάλουν 3gb ή 1000 λεπτά. Και αν θέλουν! Πάντα λόγω σταθερού... 

αλλάζει το πάγιο της σταθερής? έχει κανείς εμπειρία? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tsino said:

αλλάζει το πάγιο της σταθερής? έχει κανείς εμπειρία? 

Όχι είναι προσφορά ανανέωσης ή καλύτερα προσφορά να γυρίσεις στην cosmote. Δε το κάνουν σε όλους. 

Link to comment
Share on other sites

Ουτε στο app του what's up άλλαξε. Εαν αλλαξει στου what's up (που το έγραφε η ανακοίνωση) και δεν αλλαξει στο app του frog (που ΔΕΝ το ελεγε η ανακοινωση) θα ειναι πολύ καλό.

765918416_Screenshot_20231113_125808_WhatsUp.thumb.jpg.91de405486cb105cb0f681fe25a27a18.jpg

Link to comment
Share on other sites

εμένα στο cosmote app μου έχασε όλες τις συνδέσεις....ξεκινάω την εφαρμογή και δεν μου δείχνει καμία απο τις συνδέσεις που είχα (σταθερό + 5 κινητά)

 

update: έκανα αποσύνδεση και πάλι σύνδεση και μου τις επανέφερε. Το λέω για να μην ξεκινήσετε να τις περνάτε μια-μια πάλι σε περίπτωση που τύχει και σε εσάς

Edited by tempo

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογή του what's up αλλαξε η ελαχιστη στα 13ε, αλλά στου frog οχι. Δικαιωθηκα που ελεγα οτι η ανακοινωση δεν ελεγε τιποτα για την εφαρμογή του φρογκ!

UPDATE: αργοπορημένα η αλλαγή μπήκε και στην εφαρμογή του βατράχου....

Edited by VIPdriver
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστα νεα, ας το κρατησουμε και ας μην το διαφημιζουμε παραέξω γιατι θα μας το κοψουν και εμας.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, runner70 said:

Ευχαριστα νεα, ας το κρατησουμε και ας μην το διαφημιζουμε παραέξω γιατι θα μας το κοψουν και εμας.

Εάν μας το κόψουν, φευγουμε σούμπιτοι στη Νοβα! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VIPdriver said:

Στην εφαρμογή του what's up αλλαξε η ελαχιστη στα 13ε, αλλά στου frog οχι. Δικαιωθηκα που ελεγα οτι η ανακοινωση δεν ελεγε τιποτα για την εφαρμογή του φρογκ!

Στο δικό μου what's ΟΧΙ παρότι έκανα απεγκατεστηση.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VIPdriver said:

Εάν μας το κόψουν, φευγουμε σούμπιτοι στη Νοβα! 

Ξεκίνα!!!

IMG_20231113_152425.jpg

1 hour ago, VIPdriver said:

Στην εφαρμογή του what's up αλλαξε η ελαχιστη στα 13ε, αλλά στου frog οχι. Δικαιωθηκα που ελεγα οτι η ανακοινωση δεν ελεγε τιποτα για την εφαρμογή του φρογκ!

😉

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μίλησα με Wifi Greece ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΑΝ ΠΑΡΑΤΕΙΝΕΙ το χρηματικό υπόλοιπο το voucher ( Ρώτησα για το 6GB 25 ημέρες)
Πως θα βγάλουμε άκρη δεν ξέρω βέβαια πρώτη μέρα είναι σήμερα........



Link to comment
Share on other sites

Μόλις μίλησα με Wifi Greece ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΑΝ ΠΑΡΑΤΕΙΝΕΙ το χρηματικό υπόλοιπο το voucher ( Ρώτησα για το 6GB 25 ημέρες)
Πως θα βγάλουμε άκρη δεν ξέρω βέβαια πρώτη μέρα είναι σήμερα........




Εγώ που βάζω την 12αρα από wifiGreece πάντως ανανεώνει το χρηματικό υπόλοιπο, τώρα για την 6εύρη δεν ξέρω!

Oneplus 11

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, kalitexnis_g said:

Ξεκίνα!!!

IMG_20231113_152425.jpg

😉

Ωωωω να σου......!!!!!!!!!!

Φορητότητα αγάπη μου ξανασυναντιώμαστε! (Και αμα ειμαι τυχερος θα μου δωσουν αντιπροταση 1000'+10ε/μηνα).

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που βάζω την 12αρα από wifiGreece πάντως ανανεώνει το χρηματικό υπόλοιπο, τώρα για την 6εύρη δεν ξέρω!

Oneplus 11

Πότε έβαλες τελευταία? μιλάμε για σήμερα και έπειτα έχω βάλει στο παρελθόν άπειρες 6ρες, καί παρατείνεται κανονικά ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ, αυτό δεν το ήξεραν ούτε οι ίδιοι.

Αν κάποιος δοκιμάσει ας μας το αναφέρει εδω είναι μια εναλλακτική και ειδικά για αυτούς που εχουν κάποιο υπόλοιπο χρημάτων.

Link to comment
Share on other sites

Πότε έβαλες τελευταία? μιλάμε για σήμερα και έπειτα έχω βάλει στο παρελθόν άπειρες 6ρες, καί παρατείνεται κανονικά ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ, αυτό δεν το ήξεραν ούτε οι ίδιοι.

Αν κάποιος δοκιμάσει ας μας το αναφέρει εδω είναι μια εναλλακτική και ειδικά για αυτούς που εχουν κάποιο υπόλοιπο χρημάτων.

Κρίμα γιατί μόλις χθες την έβαλα, την είχα από μεσοβδόμαδα αλλά έληγαν(τα mb και τα λεπτά ομιλίας) Κυριακή βράδυ και δεν μπορούσα να περιμένω για να δω τι θα γίνει...

Oneplus 11

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VIPdriver said:

Ωωωω να σου......!!!!!!!!!!

Φορητότητα αγάπη μου ξανασυναντιώμαστε! (Και αμα ειμαι τυχερος θα μου δωσουν αντιπροταση 1000'+10ε/μηνα).

Πες και για την γκομενα που θα σου κανει αερα :classic_tongue: :classic_laugh:
Κανε καταγγελια οτι δεν αναφερανε το frog app :classic_laugh:

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, runner70 said:

Πες και για την γκομενα που θα σου κανει αερα :classic_tongue: :classic_laugh:
Κανε καταγγελια οτι δεν αναφερανε το frog app :classic_laugh:

 

Σιγά μην ασχοληθώ περισσότερο! Πολλά χρόνια βατραχοφάν, αλλά 13 ευρώ δεν πρόκειται να του δώσω. Ούτε θα τρέχω σε καταστήματα να βλέπω τις ξινισμένες φάτσες τους επειδή θα θελω να βάλω 8 ευρω. Ονλαιν 8ε στο F2G και κασμπακ στη βοντα. Αυτο είναι και το ωραίο της καρτοκινητής, έχεις την ελευθερία να αλλάζεις ανάλογα με το οικονομικό σου συμφέρον. 

Link to comment
Share on other sites

Εεεερχεται και στη ΜΑΥΡΗ που θα "πάτε" και σε ΑΚΟΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ τιμή.

Εκτός εάν η ελπίδα πεθαίνει ΜΕΤΑ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VIPdriver said:

Σιγά μην ασχοληθώ περισσότερο! Πολλά χρόνια βατραχοφάν, αλλά 13 ευρώ δεν πρόκειται να του δώσω. Ούτε θα τρέχω σε καταστήματα να βλέπω τις ξινισμένες φάτσες τους επειδή θα θελω να βάλω 8 ευρω. Ονλαιν 8ε στο F2G και κασμπακ στη βοντα. Αυτο είναι και το ωραίο της καρτοκινητής, έχεις την ελευθερία να αλλάζεις ανάλογα με το οικονομικό σου συμφέρον. 

Δεν καταλαβαίνω πώς δεν σας απασχολεί καθόλου το δίκτυο..

Και άντε πες το δίκτυο το προσπερνάμε.. τι πακέτο θα κάνεις στη Nova που θέλει μόνο 4€ το μήνα;

Και τι πακέτα έκανες στο Frog που θέλανε λιγότερο από 13€ το δίμηνο;

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, kalitexnis_g said:

Δεν καταλαβαίνω πώς δεν σας απασχολεί καθόλου το δίκτυο..

Και άντε πες το δίκτυο το προσπερνάμε.. τι πακέτο θα κάνεις στη Nova που θέλει μόνο 4€ το μήνα;

Και τι πακέτα έκανες στο Frog που θέλανε λιγότερο από 13€ το δίμηνο;

Frog επαιρνα το 3ευρο πακετο καθε μηνα. Στο f2g θα παίρνω το 8ευρο πακέτο. Εχω και βονταφον καβατζες που με το λικουιντ βολευομαι μιά χαρά...

Το φρογκ υποτιθεται ηταν το μοναδικό που έπαιζε μόνο του στην οικονομία. Πολυ κριμα που το χάλασαν ετσι.

Οσο αφορα το σημα, εκει που συχναζω η κόσμο ειναι 1η, η νοβα 2η και η βοντα 3η. Εννοειται κραταω απο 1 νουμερο σε καθε εταιρια για να παιζω μπαλα με όποια βολέψει το πορτοφόλι μου.

Edited by VIPdriver
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, VIPdriver said:

Εννοειται κραταω απο 1 νουμερο σε καθε εταιρια για να παιζω μπαλα με όποια βολέψει το πορτοφόλι μου.

Ε, πες έτσι.. 😉

34 minutes ago, VIPdriver said:

Το φρογκ υποτιθεται ηταν το μοναδικό που έπαιζε μόνο του στην οικονομία. Πολυ κριμα που το χάλασαν ετσι.

Το liquid είναι αυτό που παίζει μόνο του στην οικονομία. Και ό,τι περισσεύει καφέδες και σουβλάκια.

Το Frog το έχουμε για το δίκτυο. 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, kalitexnis_g said:

Ε, πες έτσι.. 😉

Το liquid είναι αυτό που παίζει μόνο του στην οικονομία. Και ό,τι περισσεύει καφέδες και σουβλάκια.

Το Frog το έχουμε για το δίκτυο. 

Δυστυχως η βονταφον σε καποια σημεια που θελω εχει κακη ποιοτητα κλησης.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, VIPdriver said:

Δυστυχως η βονταφον σε καποια σημεια που θελω εχει κακη ποιοτητα κλησης.

Ναι αλλά δεν παύει να είναι το πρώτο σε οικονομία.

Link to comment
Share on other sites

Τι 13 ευρώ ρε παιδιά?
Υπάρχει καμία εναλλακτική από άλλη εταιρεία?

My S23 Ultra Is Awesome!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...