Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμφανίστηκε στην εφαρμογή

Έχει ισχύ μέχρι τον Σεπτέμβριο οποτε δεν έχουμε άγχος να γίνει άμεσα

Συμφέρει αρκετά σαν πακέτο νομίζω

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έχει τα μειονεκτήματα όμως το frog ότι το Ίντερνετ είναι για 25 μέρες και τα λεπτά πρέπει να είσαι συνέχεια στο ψάξιμο ποτέ είναι ο διπλασιασμός

Μ εκείνο υποτίθεται έχεις το κεφάλι σου ήσυχο και έχεις και λεπτά αρκετά δεν έχεις να σκέφτεσαι

Βέβαια και τα 18,6 δεν τα λες και λίγα

 

Υπάρχουν δύο μέρες στον μήνα που ΠΑΝΤΑ έχει διπλασιασμό. Επιπλέον τις ανανεώσεις τις προγραμματίζεις με SMS (πχ pulse sms) 5 λεπτάκια πριν την λήξη... να μην τρεχεις ή τις χάσεις. Οποτε εχεις το" κεφάλι σου ήσυχο".

Link to comment
Share on other sites

Από βδομάδα έρχομαι Ελλάδα για διακοπές.

Έχω την κάρτα frog ακόμα. Τελευταία ανανέωση ήταν Αύγουστος 2018.

 

Ελπίζω να μην έχει χαθεί το νούμερο. Οπότε αναρωτιέμαι για 3 πράγματα

1. Το μεγαλύτερο πακέτο ίντερνετ είναι 5gb με 8.5€?;;;

2. Έχει δεν έχει διπλασιασμό από βδομάδα, υπάρχει ακόμα το πακέτο 3€ 60 λεπτά προς όλους;

3. Αν ναι στα 2 από πάνω, πόσα λεφτά βάζω στην κάρτα για να πάρω και τα 2 πακέτα;

 

Μαράκι, ισχύει ακόμα η καρτα μια χαρά, 12 μήνες για λήξη της κάρτας sim. 18 να χάσεις το νούμερο. Μην βάλεις τα 5GB ο ΟΤΕ συνήθως δίνει προσφορές μόλις κυκλοφόρησε μια 8.5ευρω 8 giga 30 μέρες.... καλύτερο από τα 5.

Link to comment
Share on other sites

μολις είδα μέσα στην εφαρμογή προσφορά giga month για το καλοκαίρι δινει 8gb για ένα μήνα με 8.5€.

 

Ξέρει κανείς εάν αυτό το πακέτο συμψηφίζεται με τα "κλασσικά" πακέτα των 4,44€ και 8,5€;

Λογικά όχι ε;:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι, ισχύει ακόμα η καρτα μια χαρά, 12 μήνες για λήξη της κάρτας sim. 18 να χάσεις το νούμερο. Μην βάλεις τα 5GB ο ΟΤΕ συνήθως δίνει προσφορές μόλις κυκλοφόρησε μια 8.5ευρω 8 giga 30 μέρες.... καλύτερο από τα 5.

 

13 μηνες για να χασεις το νουμερο, οχι 18.

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι, ισχύει ακόμα η καρτα μια χαρά, 12 μήνες για λήξη της κάρτας sim. 18 να χάσεις το νούμερο. Μην βάλεις τα 5GB ο ΟΤΕ συνήθως δίνει προσφορές μόλις κυκλοφόρησε μια 8.5ευρω 8 giga 30 μέρες.... καλύτερο από τα 5.

13 μηνες για να χασεις το νουμερο, οχι 18.

 

Ευχαριστώ παιδιά. Θα κατεβάσω την εφαρμογή, θα κάνω από εκεί την ανανέωση και ελπίζω να μου δείξει τα πακέτα.

 

Ε εντάξει. Μια φορά το χρόνο έρχομαι Ελλάδα οπότε 13 μήνες είναι οκ για μένα.

Link to comment
Share on other sites

Προς frog εδωσε 600 οπως λεει ή 300 οπως ειναι το PAK1;

 

Ναι, έδωσε 600 (τόσα βλέπω με λήξη 24/6, δεν νομίζω να είναι από κάτι άλλο)

 

Εβαλα το πακετο BAN1 και δινει τελικα 300 προς frog και οχι 600. Αρα το πακετο ΒΑΝ1 δεν συμφερει σε καμια των περιπτωσεων.

Link to comment
Share on other sites

Mεταφορά ποσού από cosmokarta σε frog δεν μπορώ να κάνω ? Μόνο αν ζητήσω από το frog νούμερο ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς εάν αυτό το πακέτο συμψηφίζεται με τα "κλασσικά" πακέτα των 4,44€ και 8,5€;

Λογικά όχι ε;:shifty:

 

Το πακέτο των 3.02€/120mb πάντως «έσπρωχνε» κανονικά το πακέτο των 4.4€/2fb

Από εκεί και πέρα...ας το επιβεβαιώσει κάποιος τολμηρός αν ισχύει και στη νέα προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο των 3.02€/120mb πάντως «έσπρωχνε» κανονικά το πακέτο των 4.4€/2fb

Από εκεί και πέρα...ας το επιβεβαιώσει κάποιος τολμηρός αν ισχύει και στη νέα προσφορά.

 

Το πακέτο των 120 β/3.02 ευρω δεν εμφανίζεται πλέον. Μάλλον το σταμάτησαν....

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς εάν αυτό το πακέτο συμψηφίζεται με τα "κλασσικά" πακέτα των 4,44€ και 8,5€;

Λογικά όχι ε;:shifty:

 

Παιδιά αν το βάλει κάποιος ας κάνει τον κόπο να μας ενημερώσει. Όλοι έχουμε frog και οι πιο πολλοί αρκετά giga από τα πακέτα του frog.

Εγώ σε δύο μέρες θα αγοράσω πακετάκι Internet έτσι κι αλλιώς και θα το ρισκάρω γιατί είναι καλή προσφορά. Αν δεν έχει ενημερώσει κάνεις πριν θα το κάνω και θα ενημερώσω

Edited by glofiish
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν το βάλει κάποιος ας κάνει τον κόπο να μας ενημερώσει. Όλοι έχουμε frog και οι πιο πολλοί αρκετά giga από τα πακέτα του frog.

Εγώ σε δύο μέρες θα αγοράσω πακετάκι Internet έτσι κι αλλιώς και θα το ρισκάρω γιατί είναι καλή προσφορά. Αν δεν έχει ενημερώσει κάνεις πριν θα το κάνω και θα ενημερώσω

 

Είναι το πακέτο του 1gb αλλά δίνει δώρο κάπως τα 8gb

Οποτε γιατί να μην ανανεώνει τα υπόλοιπα;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα το πακετο BAN1 και δινει τελικα 300 προς frog και οχι 600. Αρα το πακετο ΒΑΝ1 δεν συμφερει σε καμια των περιπτωσεων.

 

Έχεις δίκιο, ξανακοιτάω τις ημερομηνίες και έτσι είναι. Τα 600 πρέπει να είναι από το 10ρικο που πρόσθεσα την ίδια μέρα. Ίδια ημερομηνία λήξης με τα λεπτά προς BAN έχω κάτι λιγότερα από 300.

Link to comment
Share on other sites

Και να μην έχετε κολλητούς πακιστανούς, δεν φαίνεται κι άσχημο πακέτο...fca5290e2cec1461f19b8eeff3551c85.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και να μην έχετε κολλητούς πακιστανούς, δεν φαίνεται κι άσχημο πακέτο...fca5290e2cec1461f19b8eeff3551c85.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Απλώς να έχετε υπόψιν ότι στα λεπτά ομιλίας προς όλους, σε αυτό το πακέτο το πρωτο βήμα χρέωσης είναι 3 λεπτά και όχι δευτερόλεπτο.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by protsimer
Link to comment
Share on other sites

Και να μην έχετε κολλητούς πακιστανούς, δεν φαίνεται κι άσχημο πακέτο...fca5290e2cec1461f19b8eeff3551c85.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτήν την περίοδο όμως με την προσφορά γιατί να μην βάλω με 8,5€ 8gb?

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Απλά για κάποιον που θέλει και λίγα λεπτά ομιλίας το αναφέρουν! Αν θέλεις μόνο data ναι τα 8 είναι πειρασμός!

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...