Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου είπε ότι η προσφορά είναι μόνο στις κάρτες που δίνει, αλλά είπα να ρωτήσω κ εδώ μπας κρατήσω το νούμερο γιατί είναι πολύ εύκολο .

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

Δίνει ένας απέναντι από τη δουλειά κάρτες frog με 4Gb για 5€. Πήρα μια κάρτα , όλα κομπλέ και θέλω να μάθω, υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο πακέτο ; Να ανανεώσω αυτόν τον αριθμό η πάρω άλλον αύριο;

 

πώς ακριβώς το ενεργοποιείς το πακέτο:::

μήπως και πιάνει και στα δικά μας

Link to comment
Share on other sites

Μου είπε ότι η προσφορά είναι μόνο στις κάρτες που δίνει, αλλά είπα να ρωτήσω κ εδώ μπας κρατήσω το νούμερο γιατί είναι πολύ εύκολο .

 

Μήπως νομίζει ακόμα ότι ισχύει το 2+2gb στα 4,44€?

 

Εβδομάδα διπλασιάζει πότε έχουμε;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

πώς ακριβώς το ενεργοποιείς το πακέτο:::

μήπως και πιάνει και στα δικά μας

 

Δεν είναι πακέτο, είναι νούμερα που έχουν 0,03€ υπόλοιπο και μέσα έχει 4Gb. Πρέπει να έιναι κάποια προνομιακά με την προσφορά 2+2 γιατί στέλνοντας Υ στο 1330, στα mb, δείχνει ότι κάποια λήγουν νωρίτερα και κάποια πιο μετά.

 

Μήπως νομίζει ακόμα ότι ισχύει το 2+2gb στα 4,44€?

 

Εβδομάδα διπλασιάζει πότε έχουμε;

 

Οι κάρτες έχουν από μόνες τους τα GB μέσα οπότε δεν ξέρω . Πήρα άλλη μία σήμερα και είχε και αυτή μέσα τα ίδια ακριβως :confused:

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Για διπλασιασμό: 13/5 ήταν η προηγούμενη, λογικά από 28/5 τώρα, σε 5 μέρες.

 

Ευχαριστώ πολύ

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

*Για το web2SMS συνεχίζουμε στο θέμα : http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=471067
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει διπλασιασμό σήμερα 27 (τον προηγούμενο μήνα είχε στις 29), από Ιούνιο τώρα. :(

 

Με είχε έρθει μήνυμα για 300' και 500mb για ένα μήνα με 8,5€

Μάλλον θα βάλω αυτό

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Απο 3 στα 8,5 ειναι σχεδον 3πλασια λεφτα

 

Τι να κάνω μου τελείωσαν τα λεπτά

Να έβαζα 60’ με 3€;

300’, 500mb, 600mb(από την ανανέωση) ίσως με φτάσουν για ένα μήνα.

Οποτε με 8,5€ δεν το λες και ακριβά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Τι να κάνω μου τελείωσαν τα λεπτά

Να έβαζα 60’ με 3€;

300’, 500mb, 600mb(από την ανανέωση) ίσως με φτάσουν για ένα μήνα.

Οποτε με 8,5€ δεν το λες και ακριβά

 

Βρε δεν το εννοούσα για σένα, για το Βάτραχο εννοούσα που ξεκίνησε να προωθεί ακριβότερα πακέτα. Αναλογικά είναι οκ, αρκεί να τα χρησιμοποιήσεις αυτά που αγόρασες.

Link to comment
Share on other sites

Βρε δεν το εννοούσα για σένα, για το Βάτραχο εννοούσα που ξεκίνησε να προωθεί ακριβότερα πακέτα. Αναλογικά είναι οκ, αρκεί να τα χρησιμοποιήσεις αυτά που αγόρασες.

 

Σίγουρα υπάρχει μια μεγάλη αύξηση τα τελευταία χρόνια στην κινητή τηλεφωνία

Εάν έχεις τα χρησιμοποιείς

Πιστεύω ότι στον μήνα εάν βάλω κι ένα 60’ σίγουρα θα τα πάει όλα μαζί παρά πίσω

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα βάλω μέσα στην εβδομάδα 3 ευρώ γιατί έχω άληκτα κι ας προστεθούν μόνο 60. Αν τα 120 λεπτά δεν φτάνουν για έναν μήνα ίσως υπάρχουν και καλύτερες λύσεις.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..

 

Διπλασιασμός ξέρει κανείς πότε?

Από σήμερα έχει διπλασιασμό.

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by Gx2
:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

Κάπου πέτυχα διαφήμιση frog με διπλασιασμό μέχρι 23-6

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://https//photos.app.goo.gl/bxcMLWf7p7aX18kp6

Link to comment
Share on other sites

Θέλω την συμβολή και συμβουλή σας.

Πήρα μια κάρτα what's up και έχει μέσα 23 ευρώ συν κάτι ντατα με διάρκεια 1 βδομάδα μέχρι ένα μήνα, 3-4 πακέτα είναι.

Θέλω να το γυρίσω σε βάτραχο.

Τα λεφτά θα χαθούν; Τα ντατα; Έχω κατεβάσει την εφαρμογή για what's up, έχει παρόμοια για φρογκ; Θέλω να έχω άμεση εικόνα πάντα και επειδή είναι δεύτερη κάρτα μόνο για ντατα δεν θέλω να αλλάζω προεπιλογές κάθε τόσο να ελέγχω μέσω κλήσης.

Ευχαριστώ.

 

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θέλω την συμβολή και συμβουλή σας.

Πήρα μια κάρτα what's up και έχει μέσα 23 ευρώ συν κάτι ντατα με διάρκεια 1 βδομάδα μέχρι ένα μήνα, 3-4 πακέτα είναι.

Θέλω να το γυρίσω σε βάτραχο.

Τα λεφτά θα χαθούν; Τα ντατα; Έχω κατεβάσει την εφαρμογή για what's up, έχει παρόμοια για φρογκ; Θέλω να έχω άμεση εικόνα πάντα και επειδή είναι δεύτερη κάρτα μόνο για ντατα δεν θέλω να αλλάζω προεπιλογές κάθε τόσο να ελέγχω μέσω κλήσης.

Ευχαριστώ.

 

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όλα θα μεταφερθούν εκτός από ότι είναι προς whatsup. Υπόψιν η αλλαγή προς frog στοιχίζει δεν είναι δωρεάν
Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους..εχω ενα 2ο παλιο νουμερο φρογκ το οποιο το ειχα δωσει στον πατερα μου να το χρησιμοποιει να μην χαθει το πολυ ευκολο νουμερο.. αλλα λογω ηλικας 82ετων δεν εχει μαθει να το κουβαλα και να το χρησιμοποιει ..

δεν αγοραζω ποτε καποιο πακετο ομιλιας και δεδομενων, γιατι αυτος δεν το χρησιμοποιει και μαζευονται τα χρηματα υπολοιπου, μεχρι τωρα στα 45 ε..

υπαρχει καποιος τροπος να μεταφερω χρηματικο υπολοιπο σε αλλα φρογκ οπως το δικο μου;;, το δοκιμασα αλλα λεει οτι η υπηρεσια δεν ειναι συμβατη στο πακετο φρογκ..

αν το γυρισω σε καποιο απο τα αλλα πακετα WHATSUP- KOSMOKARTA , το υπολοιπο θα μεινει;;

και αν ναι,μετα θα μπορεσω να κανω χρηματικη μεταφορα στο δικο μου φρογκ,

η εστω στο whatsup της μητερας μου,.που αυτη σπανια το χρησιμοποει αλλα που και που το παιρνει μαζι της....

Link to comment
Share on other sites

Αν το γυρίσεις μπορεις να το στείλεις ταα χρήματα εαν και εφόσον έχεις βάλει 20 ευρώ τους τελευταίους 4 μήνες.
Link to comment
Share on other sites

Όλα θα μεταφερθούν εκτός από ότι είναι προς whatsup. Υπόψιν η αλλαγή προς frog στοιχίζει δεν είναι δωρεάν

Επειδή αυτό το "στοιχίζει" με μπερδεύει, διάβασα διάφορα, πόσο στοιχίζει και πως είναι καλύτερα να το κάνω?

επίσης, υπάρχει εφαρμογή για τον βάτραχο?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα, αν το γυρίσω σε frog, τα λεπτά προς frog με κάθε ανανέωση, θα μπαίνουν αυτόματα ή πρέπει να κάνω κάποια ενέργεια, ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή αυτό το "στοιχίζει" με μπερδεύει, διάβασα διάφορα, πόσο στοιχίζει και πως είναι καλύτερα να το κάνω?

επίσης, υπάρχει εφαρμογή για τον βάτραχο?

 

Στείλε ΑΛΠΑΚ στο 1314 και θα σου έρθει μήνυμα με τις χρεώσεις. Μετά επιλέγεις εαν θες να συνεχίσεις.

Δεν υπάρχει αποκλειστική βατραχοεφαρμογή.

 

----- προσθήκη μηνύματος 76 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά καλημέρα, αν το γυρίσω σε frog, τα λεπτά προς frog με κάθε ανανέωση, θα μπαίνουν αυτόματα ή πρέπει να κάνω κάποια ενέργεια, ευχαριστώ.

 

Οσο είχα φρογκ, αυτόματα έμπαιναν

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...