Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μαρεσει που εγινε ενωση οτε κοσμοτε για καλυτερες παροχες και αντι για καλυτερα χειροτερευουν τα πακετα... ελεος!!!
Link to comment
Share on other sites

μαρεσει που εγινε ενωση οτε κοσμοτε για καλυτερες παροχες και αντι για καλυτερα χειροτερευουν τα πακετα... ελεος!!!

Δυστυχώς, πιστεύω ότι σύντομα θα το κλείσουν το μαγαζάκι (το Frog), αφού κατά τα φαινόμενα, δεν τη συμφέρει την Cosmote η ύπαρξή του. Με τον ίδιο τρόπο θα κλείσει και η Vodafone το Taza.

Link to comment
Share on other sites

Ανανέωσε κανεις χτες ή σήμερα mb; Στο αλλο νημα της cosmote καποιος ελεγε οτι δεν του μετεφερε τα μβ στον επομενο μηνα..
Link to comment
Share on other sites

Ο ΟΤΕ ΚΑΙ Η Cosmote ΕΝΩΝΟΥΝ ΤΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΕΝΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ ΚΟΣΜΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΜΕ ΔΩΡΟ 500’ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ 500 MB ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΑΣ ΓΙΑ 5 ΗΜΕΡΕΣ. ΣΤΕΙΛΤΕ 500 ΣΤΟ 1256 ΕΩΣ 25/11 ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΤΥΟ ΤΗΣ Cosmote!

 

Αυτό το μήνυμα έχει σταλεί σε αρκετούς συνδρομητές Cosmote (συμβολαίου και καρτοκινητής). Ξέρει κανένας αν ισχύει κάτι από τα δυο για τον βάτραχο?

Open your Windows to Freedom!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

http://www.reactos.org

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα 10 ευρω καρτα και μου εδωσε 500mb δωρο.1Gb δεν επρεπε;

Βασικα μετα απο λιγο ηρθαν και 100' προς ολους και αλλο 1gb δωρο..Τι γινεται;

Edited by Da_rudakos
Link to comment
Share on other sites

εγω εκανα 2 ανανεωσεις πριν απο λιγο ... 10 με χαρτινη...και μεσω της εφαρμογης mycosmote πληρωμη με πιστωτικη αλλα 5 ευρω .ελαβα το 1GBμετην 10 αλλα ακομα τιποτα με την 5αρα.. για τα 500 μβ...καθαρα μπηκαν με την 5αρα, 4.46 ευρ.

.. παιζει καπιο ρολο;; επρεπε να βαλω σχεδον 7 ευρω με την καρτα για να παρω 5 ;;και να δωσει το μπονους;;

 

υγ=ακυρο πλεον το μηνυμα ηρθαν και τα 500 μβ με την 5αρα ανανεωση μεσω πιστωτικης //

Edited by apollon11
Link to comment
Share on other sites

αντε προλαβαινετε να κανετε ανανεωση με 10 η με 5 ευρω να παρετε το 1GB η τα 500mb ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ..

γιατι 15/11 θα ληξει η προσφορα..και ως τωρα δεν υπαρχει ενδειξη για το αν θα συνεχιστει...

Link to comment
Share on other sites

αντε προλαβαινετε να κανετε ανανεωση με 10 η με 5 ευρω να παρετε το 1GB η τα 500mb ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ..

γιατι 15/11 θα ληξει η προσφορα..και ως τωρα δεν υπαρχει ενδειξη για το αν θα συνεχιστει...

Εννοείται ότι δεν υπάρχει καμία τέτοια ένδειξη. Αντίθετα, υπάρχει σαφής απόδειξη, ότι η προσφορά θα λήξει σε μία ώρα από τώρα, σύμφωνα με το δελτίο τύπου της 4ης Νοεμβρίου.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, με κάθε επιφύλαξη, δεν πρέπει να την έχουν κόψει ακόμα την προσφορά ανανέωσης με τα δωρεάν MB. Την ακούω όταν καλώ το 1298, αλλά και όταν στέλνω μήνυμα στο 1330, μου έρχεται μεταξύ άλλων απαντητικό μήνυμα με την προσφορά.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα άλλαξαν το πακέτο προς Αλβανία σε 20 λεπτά από 40 (το άκουσα με κλήση στο 1330). Το μπόνους ανανέωσης νομίζω ότι ισχύει ακόμα. Οσοι θέλετε να το πάρετε για τελευταία φορά, ανανεώστε σύντομα, γιατί όπου νά'ναι θα το κόψουν κι'αυτό λογικά.
Link to comment
Share on other sites

Όταν στέλνουν μήνυμα για ενεργοποίηση πακέτου με προσφορά 60'+60' δώρο, αν το αγοράσω τότε θα χάσω την υπηρεσία των δωρεάν λεπτών ομιλίας στην 1η ανανέωση κάθε μήνα?:blink:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μου έστειλαν μήνυμα "Προσφορά για συνδρομητές Frog: Ανανεωσε τον χρόνο σου απο 10€ σε οποιοδηποτε κατάστημα cosmote, οτε, γερμανος και πάρε δώρο 500mb για 7 ημερες (ισχύει εως 30/11)"

Να φανταστώ ότι έκοψαν το 1gb για έναν μήνα που είχαν με ανανέωση >=10€...

The more things change, the more they stay the same...
Link to comment
Share on other sites

μόλις έλαβα sms.δωρο 500 Mb για ένα μηνα έτσι ξεκάρφωτα.μάλιστα τα Mb προστέθηκαν σε αυτά που είχα και άλλαξε και η ημερομηνία λήξης των Mb που είχα.σαν να αγόρασα πακέτο δηλαδή.
Link to comment
Share on other sites

μόλις έλαβα sms.δωρο 500 Mb για ένα μηνα έτσι ξεκάρφωτα.μάλιστα τα Mb προστέθηκαν σε αυτά που είχα και άλλαξε και η ημερομηνία λήξης των Mb που είχα.σαν να αγόρασα πακέτο δηλαδή.

Ομοίως και εγώ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...