Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οι προσφορές του διπλασιασμού της πρώτης κάρτας ανανέωσης και των 1500' + 1500 sms, επεκτάθηκαν μέχρι 31/1/2011.

 

Πολυ ωραια. Εχεις καποιο λινκ?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γειά χαρά, θα ήθελα τη βοήθειά σας.

 

Χρησιμοποιώ εδώ και πολύ καιρό την καρτοκινητή frog.

 

Αγόρασα το iPhone 4 και η frog μου είπε ότι δεν μπορώ να τη χρησιμοποιήσω στο iPhone διότι παίρνει διαφορετική κάρτα sim το iphone 4. Προκειμένου να μη χάσω τον αριθμό μου, ζήτησα από την Cosmote να μου το γυρίσουν σε cosmocarta αλλά ούτε αυτό γινόταν! Μου είπαν λοιπόν να κάνω πρώτα φορητότητα σε άλλη εταιρεία και να επιστρέψω μετά πάλι στην Cosmote. Θέλω να ρωτήσω, είναι δυνατόν να ξαναγυρίσω στη frog ή θα υποχρεωθώ να βάλω άλλη καρτοκινητή;;; Βασικά η frog με έχει βολέψει λόγω χαμηλών χρεώσεων προς όλους και δε θέλω καθόλου την cosmokarta ούτε το what's up. Ούτε λόγος για συμβόλαια που δεν με συμφέρουν οικονομικά. Επίσης προτιμώ το καλό σήμα της Cosmote.

 

Μήπως μπορεί κανείς να με βοηθήσει; Γιατί αυτό το πρόβλημα με τη frog;;; Θα μπορέσω να ξαναχρησιμοποιήσω frog όταν επιστρέψω στο δίκτυο της cosmote;

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Γειά χαρά, θα ήθελα τη βοήθειά σας.

 

Χρησιμοποιώ εδώ και πολύ καιρό την καρτοκινητή frog.

 

Αγόρασα το iPhone 4 και η frog μου είπε ότι δεν μπορώ να τη χρησιμοποιήσω στο iPhone διότι παίρνει διαφορετική κάρτα sim το iphone 4. Προκειμένου να μη χάσω τον αριθμό μου, ζήτησα από την Cosmote να μου το γυρίσουν σε cosmocarta αλλά ούτε αυτό γινόταν! Μου είπαν λοιπόν να κάνω πρώτα φορητότητα σε άλλη εταιρεία και να επιστρέψω μετά πάλι στην Cosmote. Θέλω να ρωτήσω, είναι δυνατόν να ξαναγυρίσω στη frog ή θα υποχρεωθώ να βάλω άλλη καρτοκινητή;;; Βασικά η frog με έχει βολέψει λόγω χαμηλών χρεώσεων προς όλους και δε θέλω καθόλου την cosmokarta ούτε το what's up. Ούτε λόγος για συμβόλαια που δεν με συμφέρουν οικονομικά. Επίσης προτιμώ το καλό σήμα της Cosmote.

 

Μήπως μπορεί κανείς να με βοηθήσει; Γιατί αυτό το πρόβλημα με τη frog;;; Θα μπορέσω να ξαναχρησιμοποιήσω frog όταν επιστρέψω στο δίκτυο της cosmote;

 

Ευχαριστώ.

 

οταν πρωτοβγηκε, κυκλοφορησε μια βλακεια για να την κοψεις μονος σου... ψαξτο στο google...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
..γνωριζει κανεις πιο ειναι το ελαχιστο ποσο ανανεωσης στην αυλη ηλεκτρονικη ανανεωση χρονου «Any Value Top Up»;;;

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

..γνωριζει κανεις πιο ειναι το ελαχιστο ποσο ανανεωσης στην αυλη ηλεκτρονικη ανανεωση χρονου «Any Value Top Up»;;;

 

οπως εχουν αναφερει αλλοι χρηστες.τα 5 ευρω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποιο νεότερο για την προσφορά των 1500 μέσα στο 2011 ??? (μετά τον ιανουαριο εννοώ)

 

Αν υπηρχε θα ειχε γινει μεγαλος ντορος μεσα στο φορουμ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καμία προσφορά με ιντερνέτ δεν παίζει αυτών τον καιρό?

 

Τα 500ΜΒ με 5 ευρώ σταμάτησαν να ισχύουν ε;

 

(send from iPhone)

Link to comment
Share on other sites

Καμία προσφορά με ιντερνέτ δεν παίζει αυτών τον καιρό?

 

Τα 500ΜΒ με 5 ευρώ σταμάτησαν να ισχύουν ε;

 

(send from iPhone)

 

Σταματησαν. Δεν υπαρχει αντιστοιχη προσφορα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μειναμε στα 60 ΜΒ με 3 ευρω. (υπαρχει καποιος περιορισμος στις ανανεωσεις;)

 

υπαρχει κανενα πακετο γυρω στο 1 GB γενικα σε cote και σε τι τιμη;

Edited by nikosxeng3

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | Nokia 3210 4G (2024) | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει περιορισμός στις ανανεώσεις.

Μπορείς να κάνεις όσες θέλεις , μπορείς να αγοράζεις και κάθε μέρα ακόμα .

Τα παλιά ΜΒ προστίθενται στα καινούρια και η ημερομηνία λήξης ανανεώνεται .

Link to comment
Share on other sites

Ο διπλασιασμός χρόνου ομιλίας για πόσες κάρτες ισχύει μηνιαίως;

 

Πιο πίσω κάποιος έγραψε 4, αλλά στο site βλέπω αυτό:

 

Τώρα το FROG σου προσφέρει ακόμα περισσότερα Στην πρώτη ανανέωση χρόνου ομιλίας κάθε μήνα, το FROG διπλασιάζει την αξία της κάρτας σου, για να μιλας με όλους, σε κινητά & σταθερά, Ελλάδα & Εξωτερικό.

Άρα είναι 1 και όχι 4 πλέον;

 

Και κάτι ακόμα: αναμονή κλήσης έχει το frog; Αν ναι, πώς ενεργοποιείται;

Edited by bedazzled
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τις 31/01/ισχύει ο διπλασιασμός για μία κάρτα τον μήνα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει περιορισμός στις ανανεώσεις.

Μπορείς να κάνεις όσες θέλεις , μπορείς να αγοράζεις και κάθε μέρα ακόμα .

Τα παλιά ΜΒ προστίθενται στα καινούρια και η ημερομηνία λήξης ανανεώνεται .

 

Υπάρχει τρόπος να ενημερώνεσαι για το υπόλοιπο των δωρεάν ΜΒ; Όταν λήξει ο χρόνος ισχύος τους έρχεται sms;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

στα 10 ΜΒ ερχεται ειδοποιηση...

 

με INFO στο 1312 μαθαινεις το υπολοιπο

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | Nokia 3210 4G (2024) | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι φαίνεται οι προσφορές των 1500' ομιλίας και 1500 sms, καθώς και του διπλασιασμού της πρώτης κάρτας ανανέωσης θα διαρκέσει για πάντα, γιατί μόλις μπήκα στην ιστοσελίδα της frog και δεν λέει ότι ισχύουν μέχρι τις 31/1/2011, αλλά ούτε και αναφέρει κάποια άλλη ημερομηνία... Edited by pluss
Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι φαίνεται οι προσφορές των 1500' ομιλίας και 1500 sms, καθώς και του διπλασιασμού της πρώτης κάρτας ανανέωσης θα διαρκέσει για πάντα, γιατί μόλις μπήκα στην ιστοσελίδα της frog και δεν λέει ότι ισχύουν μέχρι τις 31/1/2011, αλλά ούτε και αναφέρει κάποια άλλη ημερομηνία...

Ναι, το έχω προσέξει κι εγώ αυτό και αν δεν απατώμαι, μέχρι πριν κάνα μήνα, ανέφερε ότι η προσφορά έληγε στις 31/12.

Ρε λες;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...