Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

επειδη ξερω οτι μεχρι προσφατα δεν γινοταν τον frog αριθμο μας να τον κανουμε what's up...για να τον κανουμε cu τι παιζει?γινεται?και αν,ναι εχει κανεις προχειρη την διαδικασια που χρειαζεται κ αν υπαρχει καποια χρεωση?

 

μπορεις να τον κανεις whats up αλλα με διπλη φορητοτητα. δηλαδη καταρχην να πας στην wind για παραδειγμα και μετα να το κανεις whats up

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

επειδη ξερω οτι μεχρι προσφατα δεν γινοταν τον frog αριθμο μας να τον κανουμε what's up...για να τον κανουμε cu τι παιζει?γινεται?και αν,ναι εχει κανεις προχειρη την διαδικασια που χρειαζεται κ αν υπαρχει καποια χρεωση?

Μπορείς να τον κάνεις CU , Απλά επισκέψου έναν συνεργάτη της Vodafone,με την ταυτότηατα σου.

Δεν υπάρχει χρέωση .

Μετά αν θές τον κάνεις What's Up

Link to comment
Share on other sites

Έβαλε κανείς άυλη κάρτα frog πάνω από 10 ευρώ, για να μας πει αν διπλασιάζεται η αξία της άυλης και μέχρι ποιό ποσο;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έβαλε κανείς άυλη κάρτα frog πάνω από 10 ευρώ, για να μας πει αν διπλασιάζεται η αξία της άυλης και μέχρι ποιό ποσο;

 

μεχρι 10 ευρω ειναι ο διπλασιασμος. και 50 ευρω να βαλεις τα πρωτα 10 θα διπλασιαστουν

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τώρα με την άυλη ανανέωση μπορώ να επισκεφτώ ένα κατάστημα γερμανός και να ζητήσω να μου βάλουν 3 ευρώ? γίνεται??

__________

 

Αν οι εκλογές άλλαζαν κάτι θα ήταν παράνομες

Link to comment
Share on other sites

τώρα με την άυλη ανανέωση μπορώ να επισκεφτώ ένα κατάστημα γερμανός και να ζητήσω να μου βάλουν 3 ευρώ? γίνεται??

 

μπορείς να ανανεώσεις με οποίο πόσο θέλεις

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μπορείς να ανανεώσεις με οποίο πόσο θέλεις

 

από 5 ευρώ και πάνω, αν δεν έχει αλλάξει κάτι

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

ενεργοποίησα τα 60MB internet για 1 μήνα με 3 ευρώ άλλα δεν ξέρω τι ρυθμίσεις να βάλω (όνομα χρήστη,password κλπ)

αν κάποιος έχει iphone και μπορεί να βοηθήσει.....

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι πρέπει να βάλεις APN internet .

Τίποτα άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι πρέπει να βάλεις APN internet .

Τίποτα άλλο.

 

ναι φίλε μου, έτσι λειτούργησε.

ευχαριστώ πολύ, να είσαι καλά.

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

όταν λέει 60MB internet εννοεί Απεσταλμένα,Ληφθέντα ή το άθροισμα και των 2 μαζί;

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

όταν λέει 60MB internet εννοεί Απεσταλμένα,Ληφθέντα ή το άθροισμα και των 2 μαζί;

 

το αθροισμα και των 2 εννοει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε ένα κατάστημα cosmote μου είπανε ότι από 5 ευρω και πάνω μπορώ να βάλω οποιοδήποτε ποσό.

Ελάχιστο ποσό ανανέωσης είναι τα 5 ευρω.

__________

 

Αν οι εκλογές άλλαζαν κάτι θα ήταν παράνομες

Link to comment
Share on other sites

Σε ένα κατάστημα cosmote μου είπανε ότι από 5 ευρω και πάνω μπορώ να βάλω οποιοδήποτε ποσό.

Ελάχιστο ποσό ανανέωσης είναι τα 5 ευρω.

 

αλλο ειχα καταλαβει εγω. οτι μπορεις να ανανεωσεις με οποιοδηποτε ποσο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αλλο ειχα καταλαβει εγω. οτι μπορεις να ανανεωσεις με οποιοδηποτε ποσο

 

Δυστυχώς δεν φαίνεται να ισχύει το ανάλογο με τα καταστήματα της Wind (ελάχιστο ποσό 1€), κάτι που θα ήταν πολύ εξυπηρετικό (και) για εμένα μιας και έχω αρκετές Cosmoκάρτες και το κόστος διατήρησής τους θα είναι υψηλό...:(

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν φαίνεται να ισχύει το ανάλογο με τα καταστήματα της Wind (ελάχιστο ποσό 1€), κάτι που θα ήταν πολύ εξυπηρετικό (και) για εμένα μιας και έχω αρκετές Cosmoκάρτες και το κόστος διατήρησής τους θα είναι υψηλό...:(

 

αν μιλαμε (εκτος θεματος σορρυ) για cosmoκαρτες υπαρχει λυση διατηρησης...και ειναι η μεταφορα χρονου ομιλιας που ανανεωνει την ημερομηνια ληξης....αν το κανεις μαζικα -με ενα τηλεφωνημα- το κοστος ειναι πολυ μικρο ;)

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

αν μιλαμε (εκτος θεματος σορρυ) για cosmoκαρτες υπαρχει λυση διατηρησης...και ειναι η μεταφορα χρονου ομιλιας που ανανεωνει την ημερομηνια ληξης....αν το κανεις μαζικα -με ενα τηλεφωνημα- το κοστος ειναι πολυ μικρο ;)

 

Οκ, σ' ευχαριστώ. Δεν ήξερα ότι και στην Cosmoκάρτα (όπως στην Wind) ισχύει η ανανέωση της ημερομηνίας λήξης μέσω της μεταφοράς χρημάτων. Είσαι σίγουρος, το έχεις δοκιμάσει? Γιατί το ελάχιστο ποσό που σου μεταφέρουν μέσω του 1313 είναι 5€ και δεν θέλω να ρισκάρω...

Link to comment
Share on other sites

Ναι ισχύει κανονικά η ανανέωση της ημερομηνίας λήξης μέσω μεταφοράς.Σήμερα το δοκίμασα.

το ότι μπορείς να μεταφέρεις τουλάχιστον 5 ευρώ δεν είναι πρόβλημα. Γίατί αμέσως τα ξαναμεταφέρεις στο επόμενο που θες να ανανεώσεις. Μόνο στην Vodafone δεν ισχύει πλέον.

Συγνώμη για το εκτός θέματος . Στην Frog δεν ισχύει μεταφορά από όσο ξέρω .Έχει κάνει κανείς μεταφορά από FROG σε FROG;

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

...και να προσθεσω και κατι αλλο -που βεβαια το εχω δοκιμασει- ειναι οτι μπορεις να μεταφερεις ολα τα χρηματα απο το ενω στο αλλο ακομα και τα λεπτα του Ευρω...

 

π.χ. μεταφερω απο το Α στο B...ολο το ποσο (5,67 €) που εχει ...:p...

 

παλιοτερα..που λειτουργουσε το myaccount για τα καρτοκινητα...μπορουσες να το κανεις και απο κει τελειως ΔΩΡΕΑΝ...κριμα που τωρα δεν γινεται...:(

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε ένα μήνυμα που αναφέρει προσφορά για το internet 500MB με 5ευρώ μέχρι 31/12/10!!! Προλάβετεεεεεε

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

εχω μια frog εχω στηλει 60 στο 1333 για 60 mb το μηνα αλλα οταν στελνω info στο 1313 οπως στην cosmocarta για το υπολοιπο των mb η υπηρεσια δεν λειτουγει,τι γινεται σαυτην την περιπτωση πως θα δω ποσο τι υπολοιπο εχω?
Samsung Galaxy A50
Link to comment
Share on other sites

εχω μια frog εχω στηλει 60 στο 1333 για 60 mb το μηνα αλλα οταν στελνω info στο 1313 οπως στην cosmocarta για το υπολοιπο των mb η υπηρεσια δεν λειτουγει,τι γινεται σαυτην την περιπτωση πως θα δω ποσο τι υπολοιπο εχω?

 

στείλε Info στο 1312

 

Επίσης αν στείλεις 500 στο 1333 θα πάρεις 500 ΜΒ με 5 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου σευχαριστω ειναι αυτο που ακριβως ηθελα να κανω το δοκιμασα και δουλεψε,μια φορα που ειχα παρει τηλ. στην frog μου ειχαν πει πως για να δεις το υπολοιπο μονο μεσω ογκομετρητη αερα κουβεντα δεν ηξεραν τι τουσ γινεται
Samsung Galaxy A50
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...