Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πολυ καλη δουλεια αν και στη φωτο με τα ονοματα καλο θα ηταν να χρησιμοποιησεις αλλα χρωματα γιατι δεν φαινονται ξεκαθαρα..(πρεπει να βγαλεις λιγο τα ματια σου :p)

 

τελσπ,στο κουριερ πληρωνεις τιποτα?σε ποσες μερες ερχεται συνηθως?ειναι στην κανονικη συσκευασια ο αθριθμος?δηλαδη στο φακελακι οπως οταν παιρνεις εναν αριθμο?

 

Εμένα ο courier δε μου την είχε φέρει την SIM στο πρώτο ραντεβού και πήγα και το πήρα από το μαγαζί τους. Χίλια συγνώμη μου είπαν, αλλά το θέμα είναι ότι φοβήθηκα μη τη χάσουν, γιατί στο συγκεκριμένο κατάστημα γίνεται χαμός με πεταμμένα κουτιά από'δω κι από 'κει οπότε, δε γούσταρα να γίνει καμιά στραβή...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 19,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμενα χθες ηταν να ερθει ο courrier αλλα αφαντος. Σημερα μου εστειλαν μηνυμα και εκλεισα νεο ραντεβου για αυριο, ιδωμεν..
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι? Γιατί από CU σε Frog και από F2G σε Frog έχει τόσο χαμηλές χρεώσεις (από What's up και από Cosmoκαρτα το καταλαβαίνω αφού ανήκουν όλες στην COSMOTE), αφού το πακέτο είναι της Cosmote και όχι των άλλων εταιρειών... Σίγουρα ισχύει αυτό? Δεν έχω δει να αναγράφεται στα site των Vodafone και Wind η συγκεκριμένη χρέωση προς Frog...
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι? Γιατί από CU σε Frog και από F2G σε Frog έχει τόσο χαμηλές χρεώσεις (από What's up και από Cosmoκαρτα το καταλαβαίνω αφού ανήκουν όλες στην COSMOTE), αφού το πακέτο είναι της Cosmote και όχι των άλλων εταιρειών... Σίγουρα ισχύει αυτό? Δεν έχω δει να αναγράφεται στα site των Vodafone και Wind η συγκεκριμένη χρέωση προς Frog...

 

Τι εννοείς, για ποια χρέωση λες????

Keep Away from CooliCool
Link to comment
Share on other sites

Ωχ... λάθος! Νόμιζα ότι ήταν χρεώσεις, αλλά είναι οι διαφορές στις χρεώσεις, άρα έκανα λάθος!!! Σόρρυ για την αναστάτωση!
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι? Γιατί από CU σε Frog και από F2G σε Frog έχει τόσο χαμηλές χρεώσεις (από What's up και από Cosmoκαρτα το καταλαβαίνω αφού ανήκουν όλες στην COSMOTE), αφού το πακέτο είναι της Cosmote και όχι των άλλων εταιρειών... Σίγουρα ισχύει αυτό? Δεν έχω δει να αναγράφεται στα site των Vodafone και Wind η συγκεκριμένη χρέωση προς Frog...

 

Δεν είναι η χρέωση προς φρογκ αλλά η διαφορά των δύο χρεώσεων...;)

 

EDIT: Sorry, δεν είδα την απάντησή σου..

Link to comment
Share on other sites

Εμενα χθες ηταν να ερθει ο courrier αλλα αφαντος. Σημερα μου εστειλαν μηνυμα και εκλεισα νεο ραντεβου για αυριο, ιδωμεν..

τι τον θες τον κουριερ;:worry::confused:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

τι τον θες τον κουριερ;:worry::confused:

Να μου φερει το πακετο λογο φορητοτητας. Αλλα πρεπει να ειναι ασχετος γιατι το ειχε δηλωσει ως αγνωστη διευθυνση μεσα :wacko: ενω εγω περιμενα τζαμπα ολη την τριτη.

Σημερα εκλεισα ραντεβου 12-14 και ακομα δεν ηρθε. Πηρα τηλ. στο κεντρο τους (speedex) και ειπαν οτι λογικα πρεπει να ερθει. Αφησα και το κινητο να με παρει τηλ.αν δεν μπορει να βρει την οδο. Να πω οτι ειναι και δυσκολο, καθετη σε κεντρικο που περναει ο ΟΑΣΘ και ειναι και το ικα στην ιδια οδο!

 

Αν και σημερα δεν γινει τπτ θα περασω απο εκει αυριο, δεν ηξερα οτι ειναι τοσο χυμα οι μεταφορικες...

 

update

Τελικα ηρθε γυρω στις 3παρα. Η πλακα ειναι οτι εφερε μονο μια sim! Ουτε καν ενα φυλλαδιο ενημερωτικο μαζι.. Ακομα η sim δεν ειχε πανω κωδικο χρηστη ενω μια αλλη frog που ειχα παρει απο περιπτερο παλαιοτερα τον εγραφε :confused:

Επισης μου ζητησε και μια φωτοτυπια της ταυτοτητας! Παλι καλα που ειχα φωτοτυπικο σπιτι..

 

Τωρα 23/11 η ενεργοποιηση απο οτι ειδα. Θα εχει μεσα κανενα € η το απολυτο 0?

Link to comment
Share on other sites

O πινακας σου ειναι λαθος. Ανανεωσε τον παρακαλω, και δεν ειναι αναγκη να τον ποσταρεις σε τοσα διαφορετικα νηματα. Το ειδαμε. Ευχαριστουμε.
Link to comment
Share on other sites

H cosmοκαρτα δεν σωζεται με τιποτα πλεον, μονο η επιλογη να μιλας με 2 αριθμους με 1λεπτο το λεπτο αξιζει.

 

Αντε να δουμε και εκει μειωσεις! Ειναι και καλα για να μιλας πολυ και ειναι ακριβοτερη στην ομιλια ακομα και απο το whats up!

Και σε αναγκαζουν να βαζεις την καρτα των 20ευρω 'προνομιακη' για να μιλας πιο φθηνα, αλλα και παλι ειναι πιο ακριβα απο τα βασικα προγραμματα του ανταγωνισμου...

Link to comment
Share on other sites

Απο 22/11 η Q έχει τις ίδιες χρεώσεις με την Frog. Οπότε περιμένουμε τις εορταστικές προσφορές για να βρούμε την φθηνότερη εταιρεία. Για την ώρα για φθηνά καρτοκινητά στις βασικές χρεώσεις πάμε Frog , Q και MoMad (υπο την προηποθέσης του διπλασιασμού στις κάρτες της MoMad). :D
.
Link to comment
Share on other sites

Απο 22/11 η Q έχει τις ίδιες χρεώσεις με την Frog. Οπότε περιμένουμε τις εορταστικές προσφορές για να βρούμε την φθηνότερη εταιρεία. Για την ώρα για φθηνά καρτοκινητά στις βασικές χρεώσεις πάμε Frog , Q και MoMad (υπο την προηποθέσης του διπλασιασμού στις κάρτες της MoMad). :D

 

τι να το κανεις το momad μονο με δυο καρτες διπλασιασμου το μηνα ?:worry: βγαλτο απο τη λιστα;p

Link to comment
Share on other sites

2 κάρτες το μήνα είναι 20 ευρώ... αν σε καρτοκινητό με τέτοιες χρεώσεις "τρως" 20 ευρώ το μήνα, μάλλον θα πρέπει να κοιτάξεις κάποιες συνδέσεις... :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Να βαλει μονο αν εχει σκοπο να αξιζει οπως πχ tim plus. Ειδαλως ας το αφησει ως εχει.
Link to comment
Share on other sites

Δε βλέπω η cosmoκάρτα να μειώνει τις χρεώσεις, μάλλον επαναπαύεται στο 1 λεπτό το λεπτό! Η Frog είναι η φτηνότερη μαζί με την Q αλλά δυστυχώς ενώ ανήκει στην cosmote δεν μπορεί να καταχωρηθεί στα 0,01 νούμερα της cosmoκάρτας:mad: Πάλι χαμός, μας βλέπω να κουβαλάμε 3 κινητά πλέον: ένα για 0,01 χρέωση, ένα για sms κι ένα για φτηνές χρεώσεις χωρίς ελάχιστη χρέωση προς όλους!:rolleyes:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

http://www.frogmobile.gr/el/media/FROGtesrms.pdf

Αυτό το ξέρατε...; Τρόπους που βρίσκει κανείς να βγάλει λεφτά!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.frogmobile.gr/el/media/FROGtesrms.pdf

Αυτό το ξέρατε...; Τρόπους που βρίσκει κανείς να βγάλει λεφτά!!

με το φρογκ στα Τιρανα;;;;:lol::lol:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

με το φρογκ στα Τιρανα;;;;:lol::lol:

Διαγωνισμός είναι; είπαν δηλαδή να μην δώσουν κλισέ ταξίδια σε Πράγα, Παρίσι, Νέα Υόρκη αλλά στα κοσμοπολίτικα Τίρανα; :lol:

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

εχω whats up και θελω να το κανω βατραχο.

Αν το παω cu, θελω 15 μερες περιπου.

Υπαρχει ελαχιστο παραμονης που πρεπει να μεινει cu;

η αμεσως μπορω να καλεσω και να το κανω βατραχι??

 

δε γινεται. νομιζω πως συμφερει περισσοτερο απο ολα

:X
Link to comment
Share on other sites

με το φρογκ στα Τιρανα;;;;:lol::lol:

 

25 εισιτήρια λεωφορείου για τα Τίρανα, μάλιστα.

 

Μήπως είναι πρωταπριλιάτικο;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...