Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7390


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Aκομα δεν εχει ερθει σε κανενα καταστημα?
[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 742
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Aκομα δεν εχει ερθει σε κανενα καταστημα?

 

ακομα.περιμενουμε:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: - παιδια εχω 2 αθωες ερωτησεις: η ετικεττα βγαινει γιατι αλλιως ειναι σαν αδελφιστικο ή σαν κουκλακι με CE - περι φωτεινοτητας υπαρχει κανενα νεωτερο,ρυθμιζεται ή οχι ?

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

:yahoo: - εδω το 3D demo του: http://europe.nokia.com/A4254343 "καιγομαι καιγομαι ριξε κι αλλο λαδι στην φωτια" ,εχω παθει ΣΟΚ- :heat:

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

:yahoo: - εδω το 3D demo του: http://europe.nokia.com/A4254343 "καιγομαι καιγομαι ριξε κι αλλο λαδι στην φωτια" ,εχω παθει ΣΟΚ- :heat:

 

βρε μην μας παθεις και τιποτα:lol: εγω παλι το βλεπω μουντο λιγο το κινητο,μπορει να ειναι και ιδεα μου.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: - παιδια εχω 2 αθωες ερωτησεις: η ετικεττα βγαινει γιατι αλλιως ειναι σαν αδελφιστικο ή σαν κουκλακι με CE - περι φωτεινοτητας υπαρχει κανενα νεωτερο,ρυθμιζεται ή οχι ?

 

:worry: - κανενα νεο παιδια ? ναι Τaxidiotes 22 το καφε με μαυρο του δινει πολυ σοβαροτητα δεν ειναι σαν ασημι με μαυρο να δινει πιο πολυ στυλ

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

:mobile: - να και μερικες γνωμες ηδη χρηστων απο το εξωτερικο για την λειτουργια του: http://www.gsmarena.com/nokia_7390-reviews-1691.php ,παντως διαβαζω και για προβληματα (!)

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

αλοιμονο γινεται να βγει κινητο καινουριο χωρις καποια προβληματα?λογικο εν μερη.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

:help: - παιδια απο οτι διαβαζω το κινητο που λενε ειναι απο Μαλαισια,πιστευω οτι οσοι ξερουν καλα αγγλικα θα ειναι πολυ χρησιμο να διαβασουν τι λενε και να μας μεταφερουν εντυπωσεις [κατι ειδα για οθονη,μπαταρια] μην ξεχναμε οτι οσο πιο πολλα μαθουμε απο πριν τοσο καλυτερα θα ειμαστε προετοιμασμενοι

γιορτες ερχονται και θα βγει οπου να ειναι στην αγορα επισημα,καλο ειναι να μας μεταφερθουν καποιες εντυπωσεις εστω και απο χρηστες που ειναι σε αλλο κρατος για οσους ενδιαφερονται σε αυτο το Forum να το αγορασουν ή απλα να ξερουν

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

:worry: - κοπελιά εσυ που ξερεις καλα αγγλικα δεν θες να μπεις στο link που εβαλα πιο πανω να μας πεις τι παραπονα εχουν ηδη οι πρωτοι χρηστες ?

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

το κινητό παρουσιάζει πρόβλημα στην εμφάνιση στην οθόνη, όπου υποστηρίζει ο ρώσος που έκανε το τεστ (mobilereview) ότι η φωτεινότητά της ήταν κακή... πολύ μουντό όπως λέει...

 

βέβαια κατα τη γνώμη μου αυτά είναι λίγο έως πολύ π@π@ριές γιατί τα κομμάτια που έχουν στα χέρια τους είναι pre-released ή αντίστοιχα beta. Σιγά μην βρήκε ο τυπάκος στη μέση της στέπας το το 7390 πριν απ'όλους και έκανε και review!! Από κει και πέρα ο ένας αναπαραγάγει την κοτσάνα του αλλουνού... Που να δείτε το review που κάναν κάποιοι στο N95.... TO καραγκιοζιλίκι. Πισtεύω ότι στις προθήκες των καταστημάτων το μοντέλο θα έχει ξεπεράσει τις παιδικές ασθένειες...

 

επιπλέον σχετικά με την κάμερα υποστηρίζει (ο Ρώσος) ότι δεν είναι τόσο καλή όσο ακούγεται λόγω των 3 mp. καθώς η ΝΟΚΙΑ θέλει να προωθήσει τη σειρά Ν ως multimedia photo/video, και δεν θέλει ανταγωνιστικό προϊόν στην πλατφόρμα s40 που την παρουσιάζει φθηνότερη... μάλλον ο τύπος ξεχνά το 8800 και την πολύ καλύτερη κάμερα σε σχέση με την ανάλυση... τεσπα.

θα το δείτε και τα συμπεράσματα δικά σας. Πριν πάρω το Ν93 διάβαζα παντού κακές κριτικές για την κάμερα στη φωτογραφία... ΜΠΑΡΟΥΦΕΣ... εγώ δεν θυμάμαι να έβγαλα κακή φωτογραφία με το Ν93 πάντως...

Link to comment
Share on other sites

:cool: - λενε οτι η αγορα ηταν απο Μαλαισια οποταν υποπτο ε ?

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

κι εγω ειμαι της αποψης οτι πρωτα πρεπει να πιανουμε το κινητο στα χερια μας κι επειτα να το κρινουμε με θετικα η αρνητικα σχολια,ποτε μου δεν πιστεψα ξενα reviews.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

:D - μπορεις να τραβηξεις φωτο και να απαντησεις σε κληση με το κινητο διπλωμενο,ηχος καμπανα και μεγαλη φωτο αν και ακουω γκρινια για το βιντεο του - ο Γερμανος λεει στο φυλλαδιο "συντομα κοντα σας"

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

:D - μπορεις να τραβηξεις φωτο και να απαντησεις σε κληση με το κινητο διπλωμενο,ηχος καμπανα και μεγαλη φωτο αν και ακουω γκρινια για το βιντεο του - ο Γερμανος λεει στο φυλλαδιο "συντομα κοντα σας"

 

Το πήρες φίλε;

ΓΙα πες περισσότερα!

Θένκς!

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

:whistle: - πιο πανω λεω για Link δοκιμης και ζητησα απο τα παιδια να μεταφρασουν,απο εκει ειναι τα σχολια αλλωστε λεω οτι ο Γερμανος δεν το εχει φερει ακομη - εγω προσωπικα :heat: γιαυτο το κινητο και αν το παρω να ειστε σιγουροι οτι θα φανει αμεσα :yahoo: απο την αντιδραση μου στο 1ο ποστ που θα κανω εκεινη την ημερα (!)

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

:wacko: - μονο στην Microland με 388 Ε το βρισκω μεχρι στιγμης,δεν θα ερθει πριν τις γιορτες μωρε ?

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

:mad: - η Νοκια φταιει ,να εβγαινε νωριτερα να μας ελεγε κανενας απο μαγαζι πως ειναι και το μειον εχει,τωρα θα το παρουμε με την ψυχη στο στομα και θα το σκαλιζουμε μεσα στις γιορτες ? οι μερες περνανε οπου να ειναι ερχονται τα χριστουγεννα ,με το Κ750 θα τραβαω φωτο/βιντεο γ@μωτο μου (!)

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!!!!Εγώ είμαι ανάμεσα σε αυτό και το ericsson Z610i...Αυτό όπως φαίνεται είναι σαφώς καλύτερο αλλά μου δημιουργήθηκαν ενδοιασμοί όταν είδα τη σύγκριση για τη φωτεινότητα...Και από την άλλη για έναν ανεξήγητο λόγο δεν έχω εμπιστοσύνη στα NOKIA αλλά αυτό είναι το λιγότερο!:O Φοβάμαι επίσης πως θα είναι τα video όταν τα μεταφέρω στον υπολογιστή γιατί του ericsson έχω δει πως γίνεται όλη η δουλειά και ξέρω...Τι προτείνετε;(φαίνεστε πολύ ενημερωμένοι!:) )
Link to comment
Share on other sites

:mad: - ακομα να ερθει επισημα ,φτου (!)

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!!!!Εγώ είμαι ανάμεσα σε αυτό και το ericsson Z610i...Αυτό όπως φαίνεται είναι σαφώς καλύτερο αλλά μου δημιουργήθηκαν ενδοιασμοί όταν είδα τη σύγκριση για τη φωτεινότητα...Και από την άλλη για έναν ανεξήγητο λόγο δεν έχω εμπιστοσύνη στα NOKIA αλλά αυτό είναι το λιγότερο!:O Φοβάμαι επίσης πως θα είναι τα video όταν τα μεταφέρω στον υπολογιστή γιατί του ericsson έχω δει πως γίνεται όλη η δουλειά και ξέρω...Τι προτείνετε;(φαίνεστε πολύ ενημερωμένοι!:) )

 

δεν εισαι κι ο μονος φιλε μου που εχει χασει την εμπιστοσυνη του στην nokia ομως δεν τιθεται θεμα συγκρισης μεταξυ του 610 και του 7390,πολυ καλυτερο το 7390 εννοειται.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό το είδα χθες στο fnac. Τιμή 409€. Το ροζ χρώμα.

Αν και δεν έπαιξα πολύ (δεν πρόλαβα,το είχαν αγκαζέ οι κοπελιές :D) μου φάνηκε πολύ ποιοτικό σε πρώτη ματιά αλλά λίγο σκοτεινή η οθόνη του. Επαναλαμβάνω δεν είδα ούτε αν έχει καμια ρύθμιση ή αν ήταν το background τέτοιο...

Για κοπέλα πάντως,ιδιαίτερα αν είναι και trendy, φαίνεται ιδανικό...

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το αγόρασα!! Είναι καταπληκτικό!! :) Η οθόνη του απλά δεν είναι εκτυφλωτική! Αλλά τα χρώματα είναι ΤΕΛΕΙΑ. Έχει τέλεια themes & wallpapers! Music Player... Όλα όλα, είναι τέλεια! Α!! Και βιντεοκλήση
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...