Jump to content

[Επίσημο] Nokia 8800 Sirocco Edition


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 648
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

file kap o fortistis tou paliou asimh 8800 dn kanei gia to sirocco,oi bataries omws kanoun alla einai BP-5x dld oxi kales to sirocco exei mesa 6x pou einai super.. :)
Stay Hungry | Stay Foolish | http://www.iChas.gr
Link to comment
Share on other sites

file kap o fortistis tou paliou asimh 8800 dn kanei gia to sirocco,oi bataries omws kanoun alla einai BP-5x dld oxi kales to sirocco exei mesa 6x pou einai super.. :)

 

thnx file xasapakos, απλά μου έχει ξεμείνει μία και ήθελα να ξερώ αν κάνει :)

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

Εσπασα την οθονη του κινητου και θελω να περασω τις επαφες στο pc...στα τυφλα!

Ανοιξα το bluetooth εχω κανει pairing με το macbook και εχω ετοιμασει το isync!

Παταω να κανει sync και ενω κανει μπιπ το κινητο (υποθετω οτι ρωταει να το αποδεχτω) παταω το κεντρικο πληκτρο αλλα μετα απο λιγο μου βγαζει σφαλμα...μηπως ξερει καποιος τι ακριβως μου εμφανιζει και τι πρεπει να πατησω?

thanks a lot:D

Link to comment
Share on other sites

den yparxei antikatastatis tou sirocco k min perimenetai i seira synexizei me to 8600 luna oxi antikatastatis alla til ths seiras 8xxx...mprosta tou to sirocco den aksizei pragmatika exo oli ti seira 8xxx gi ayto to leo

 

Τα ιδια ελεγαν και για το 8810 οπου μετα βγηκε το 8850

οπου και για αυτο ελεγαν οτι θα ειναι το τελευταιο!

Κοιτα ομως που μετα απο μερικα χρονια εβγαλαν το 8800

οπου και εκει ειπαν οτι θα σταματησουν...Και ομως οι περισσοτεροι εδω μεσα κρατατε στα χερια σας το Sirocco...ε!Τo Luna μπορει να μην ειναι αντικαταστατης αλλα σε κανα χρονο θα βγαλουν παλι μια συνεχεια της σειρας 8xxx...Απο την στιγμη που αυτη η σειρα τους εξασφαλιζει πελατες με ακρετη επιτυχια και λεφτα ως ανταποδοση δεν νομιζω να σκεφτονται κατι τετοιο....

Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια ελεγαν και για το 8810 οπου μετα βγηκε το 8850

οπου και για αυτο ελεγαν οτι θα ειναι το τελευταιο!

Κοιτα ομως που μετα απο μερικα χρονια εβγαλαν το 8800

οπου και εκει ειπαν οτι θα σταματησουν...Και ομως οι περισσοτεροι εδω μεσα κρατατε στα χερια σας το Sirocco...ε!Τo Luna μπορει να μην ειναι αντικαταστατης αλλα σε κανα χρονο θα βγαλουν παλι μια συνεχεια της σειρας 8xxx...Απο την στιγμη που αυτη η σειρα τους εξασφαλιζει πελατες με ακρετη επιτυχια και λεφτα ως ανταποδοση δεν νομιζω να σκεφτονται κατι τετοιο....

 

pisteyo eisai mikros se ilikia k den ta ksereis kala kaneis den eipe pos to 8810 to 1996 otan vgike oti itan to teleuteuo ayto to les mono esy h nokia den tha stamatisei pote ti seira 8xxx...oute se ena xrono tha vgei antikatastatis tou luna kapio isos anavatmismeno opos to sirocco anti tou 8800....einai dikaioma toy kathenos an tha parei montelo ths seiras 8xxx den ton piezei kaneis...

Link to comment
Share on other sites

pisteyo eisai mikros se ilikia k den ta ksereis kala kaneis den eipe pos to 8810 to 1996 otan vgike oti itan to teleuteuo ayto to les mono esy h nokia den tha stamatisei pote ti seira 8xxx...oute se ena xrono tha vgei antikatastatis tou luna kapio isos anavatmismeno opos to sirocco anti tou 8800....einai dikaioma toy kathenos an tha parei montelo ths seiras 8xxx den ton piezei kaneis...

 

Κοιτα η ηλικια ειναι τελειως ασχετη σε αυτο το θεμα!!

Μα δεν πιεσαμε κανεναν!!Ουτε μπορεις να θεωρισεις το Luna

αντικαταστατη του Sirocco, μιας και δεν ειναι 8800 luna!

Καλα ζωη να'χουμε και θα δουμε τι θα κανει η Νοκια..!παντος οτι και

να κανει με αυτη τη σειρα καθε φορα εντυπωσιαζει ολο και περισοτερο...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Η παραγωγή του Nokia 8800 Sirocco Gold edition σταμάτησε. Όσοι προλάβατε, προλάβατε. :p
"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

Paidia εχω βρει το 8800 στην αγγλια καινουριο 300 ευρο και το 8800 sirocco παλυ καινουριο 500 ευρο.

Αξιζει η διαφορα να παρω το σιροκο???Εδω στην νοκια θα μου βαλουν ελληνικα και με τι κοστοσ??

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι!

Εχω ενα Sirocco Gold εδω και μια βδομαδα και μαλλον εκανα κατι

και οταν το ανοιγω η κλεινω κανει "κλακ"!Ξερει κανεις τι μπορει να φταει?

Link to comment
Share on other sites

Paidia εχω βρει το 8800 στην αγγλια καινουριο 300 ευρο και το 8800 sirocco παλυ καινουριο 500 ευρο.

Αξιζει η διαφορα να παρω το σιροκο???Εδω στην νοκια θα μου βαλουν ελληνικα και με τι κοστοσ??

ευχαριστω

 

α) ναι αξίζει η διαφορά

β) οι τιμές που βρήκες δεν είναι καλές. Εγώ το 8800 sirocco το πήρα το καλοκαίρι 450 ευρώ (από αγγλικό ebay πάντα). Τώρα μπορείς να το βρεις ακόμα ποιό χαμηλά

γ) ελληνικά σου βάζουν σε οποιοδήποτε νοκια σοπ με 20 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

α) ναι αξίζει η διαφορά

β) οι τιμές που βρήκες δεν είναι καλές. Εγώ το 8800 sirocco το πήρα το καλοκαίρι 450 ευρώ (από αγγλικό ebay πάντα). Τώρα μπορείς να το βρεις ακόμα ποιό χαμηλά

γ) ελληνικά σου βάζουν σε οποιοδήποτε νοκια σοπ με 20 ευρώ

 

Τελικα το αγορασα απο εβαυ αγγλιας 450 ευρο καινουριο.Επιδη ειναι μαυρο και μαρεσει το ασημι ποσο παει το ασημι περιβλημα?αν ξερεις?

thanks

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το αγορασα απο εβαυ αγγλιας 450 ευρο καινουριο.Επιδη ειναι μαυρο και μαρεσει το ασημι ποσο παει το ασημι περιβλημα?αν ξερεις?

thanks

 

Μπορει να σου παει 120+ ευρο..αλλα μπορεις να το παρεις και απο Ebay..

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι!

Εχω ενα Sirocco Gold εδω και μια βδομαδα και μαλλον εκανα κατι

και οταν το ανοιγω η κλεινω κανει "κλακ"!Ξερει κανεις τι μπορει να φταει?

 

Όταν λες πως "έκανα κάτι", τί εννοείς; Το πέταξες κάτω π.χ.; Αν με το "κλάκ" εννοείς θόρυβο που προέρχεται από τον μηχανισμό του πορτακίου (πάρε λέξη!) τότε υπάρχει περίπτωση να πρέπει να αλλαχθεί ο μηχανισμός και θα σου κοστίσει κάτι τις...:wacko:

"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

Όταν λες πως "έκανα κάτι", τί εννοείς; Το πέταξες κάτω π.χ.; Αν με το "κλάκ" εννοείς θόρυβο που προέρχεται από τον μηχανισμό του πορτακίου (πάρε λέξη!) τότε υπάρχει περίπτωση να πρέπει να αλλαχθεί ο μηχανισμός και θα σου κοστίσει κάτι τις...:wacko:

 

Μου επεσε!Θα το παω απο βδομαδα στην Νοkia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπερα.μπορειτε να δειτε αυτο το site και να μου πειτε τι παιζει?Εχει υπερβολικα χαμηλες τιμες. http://linkworld.coolpage.biz/index.html
A WORLD OF HIGH DEFINITION @ http://www.blu-rayshop.gr
Link to comment
Share on other sites

μόλις πριν δυο μέρες πήρα κι εγώ το δικό μου. Ομολογώ πως είανι η ομορφότερη συσκευή που είχα .
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
μπορώ αν το κάνω φορμάτ με κλειστή τη συσκευήη;

 

Χρονια Πολλα :)

Μονο επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων

μπορεις να κανεις σε series40

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πως βγαίνει το logo το παροχέα?

Γενικά σε Nokia series 40 δε γίνεται..?

Κάποιος mod ας με παραπέμψει όπου έχει συζητηθεί -εάν έχει συζητηθεί- αυτό το θεματάκι..:confused:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πως βγαίνει το logo το παροχέα?

Γενικά σε Nokia series 40 δε γίνεται..?

Κάποιος mod ας με παραπέμψει όπου έχει συζητηθεί -εάν έχει συζητηθεί- αυτό το θεματάκι..:confused:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1027813#post1027813

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...