Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Στο σχολείο για σειρα.

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πέρασα εφαρμογές πληροφορικής κ πολυμέσων στο ΤΕΙ Κρήτης είναι κανείς άλλος από εδώ;
Current Phones: Apple iPhone, Samsung U600 Gold Edition
Link to comment
Share on other sites

εγω περασα Αστυνομια!πολυ ανεβηκε τελικα η βαση.ενας φιλος μου ειχε 14950 και δεν περασε.:(.Weskers τωρα τι κανουμε εμεις περιμενουμε να μας ειδοποιησουν?
Link to comment
Share on other sites

μπραβο σε ολους!!!εγω περασα στην 3η μου επιλογη ,ηλεκτρολογος μηχανικος στην πατρα.κανενας αλλος εκει?

ΥΓοταν ειδα την ανοδο των αρχιτεκτονικων το πρωι κοντεψανα λυποθιμισω ,σκεπτομενος το τι ακολουθει παρακατω.περιεργο παντως καθως τα αλλα πολυτεχνεια που κυμενονται στα 18000+ μορια δεν ειχαν τοση ανοδο.επισης εντυπωση μου εκανε και η ανοδος των πολιτικων μηχανικων ελεος πια τετοια ζητηση!!!!

ΥΓ2 η σημερινη μερα ειναι καλη και για εναν ακομη λογο εγραψα 10 στην εισαγωγη στους υπολογιστες(το πρωτο :D) και ακομα γιατι οπως μου ειπε η γραμματεια της καινουργιας μου σχολης πολλα μαθηματα που ειχα περασει απο το τμημα της πληροφορικης θα αναγνωριστουν και στο νεο μου τμημα:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μπραβο σε ολους!!!εγω περασα στην 3η μου επιλογη ,ηλεκτρολογος μηχανικος στην πατρα.κανενας αλλος εκει?

ΥΓοταν ειδα την ανοδο των αρχιτεκτονικων το πρωι κοντεψανα λυποθιμισω ,σκεπτομενος το τι ακολουθει παρακατω.περιεργο παντως καθως τα αλλα πολυτεχνεια που κυμενονται στα 18000+ μορια δεν ειχαν τοση ανοδο.επισης εντυπωση μου εκανε και η ανοδος των πολιτικων μηχανικων ελεος πια τετοια ζητηση!!!!

ΥΓ2 η σημερινη μερα ειναι καλη και για εναν ακομη λογο εγραψα 10 στην εισαγωγη στους υπολογιστες(το πρωτο :D) και ακομα γιατι οπως μου ειπε η γραμματεια της καινουργιας μου σχολης πολλα μαθηματα που ειχα περασει απο το τμημα της πληροφορικης θα αναγνωριστουν και στο νεο μου τμημα:)

 

Mπράβο....αυτο για την αναγνώριση ωραίο αν γίνει!Πολύ ωραίο!

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

HI paides!iatrikh larisas telika!super!!!!eixa 19011 gia opoion endiaferetai!lkai h iatrikh larisas hr8e sta 18946 nomizw!alla oxi toso einai sta sigoura!kanenas allos gia patra?konstadinos!

 

iatrikh larissas perase k enas summathiths mou, mazi tha eiste!

h patra ti sxesh exei?

eisai apo thn patra?

Link to comment
Share on other sites

ποια ειναι εκεινη η σελιδα που δειχνει που περασες?.την βρηκε ο αδερφος μου το πρωι και τωρα δεν την βρισκω στο ypepth.

http://www.ypepth.gr/efarmoges/epityxontes.php :)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16 KBytes.
Link to comment
Share on other sites

μπραβο σε ολους!!!εγω περασα στην 3η μου επιλογη ,ηλεκτρολογος μηχανικος στην πατρα.κανενας αλλος εκει?

ΥΓοταν ειδα την ανοδο των αρχιτεκτονικων το πρωι κοντεψανα λυποθιμισω ,σκεπτομενος το τι ακολουθει παρακατω.περιεργο παντως καθως τα αλλα πολυτεχνεια που κυμενονται στα 18000+ μορια δεν ειχαν τοση ανοδο.επισης εντυπωση μου εκανε και η ανοδος των πολιτικων μηχανικων ελεος πια τετοια ζητηση!!!!

ΥΓ2 η σημερινη μερα ειναι καλη και για εναν ακομη λογο εγραψα 10 στην εισαγωγη στους υπολογιστες(το πρωτο :D) και ακομα γιατι οπως μου ειπε η γραμματεια της καινουργιας μου σχολης πολλα μαθηματα που ειχα περασει απο το τμημα της πληροφορικης θα αναγνωριστουν και στο νεο μου τμημα:)

 

κι εγω που ηθελα αρχιτεκτονικη κοντεψα να πεθανω ελεγα πως με 21200 με αυτη την ανοδο δεν θα εχω περασει σε καμια μα καλα ολοι αρχιτεκτονικη θελουν????ουφφφ ευτυχως ΠΕΡΑΣΑ ομως ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΞΑΝΘΗΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

pada ets iginetai dil...i vasi tou 10% einai pio katw apo tin vasi tou 90%???

 

oxi polles fores i vasi toy 10% einai pano apo aftin toy 90% fetos etyxe na einai etsi

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Καποδιστριακό κανείς; :D

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Ψηφιακά συστήματα στον πειραιά.:p:yahoo:. Μόλις για 60 μόρια πέρασα:rolleyes::wacko: Επιτέλους τέλειωσε η αγωνία.:up:

 

Καλή φοιτητική ζωή σε όλους παιδιά!!!

Τριφυλλάρα είσαι τρέλα με το 4ο αστέρι στη φανέλα
Link to comment
Share on other sites

Ψηφιακά συστήματα στον πειραιά.:p:yahoo:. Μόλις για 60 μόρια πέρασα:rolleyes::wacko: Επιτέλους τέλειωσε η αγωνία.:up:

 

Καλή φοιτητική ζωή σε όλους παιδιά!!!

 

Μόλις με 60 εγώ που πέρασα με 6 :P

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Η βαση του 10% επεσε τοσο διοτι λειτουργησε διχως εμποδιο ο νομος της προσφορας και της ζητησης.Η ζητηση ηταν μικροτερη απο περισυ , η προσφορα μεγαλυτερη , οι επιδοσεις μετριες και ετσι επεσε.Αντιθετα , το ιδιο δεν ισχυσε στην Γενικη Σειρα 90% διοτι πολυ απλα ο μεσος ορος των μαθητων ΕΓΡΑΨΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ απο περισυ εν αντιθεση με το 10%.

Ελπιζω να βοηθησα!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...