Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μην την διαφημιζετε και πολυ την ιατρικη! αφηστε τους να νομιζουν οτι εχει ανεργια κλπ κλπ να πανε αλλου! :lol:

 

λοιπον. τελικα το συμπληρωσα... :lol: καπως επισοδειακα...!!!

αφου δηλωνω ολες τις ιατρικες, καπου στο 8 αρχιζω και ιδρωνω! ειχα παθει σοκ, καθομουν 2 ωρες και το κοιτουσα... συζητησεις στο σπιτι, να παιρνουμε τηλεφωνα πολ.μηχ. και ηλ.μηχ. και εγω να ειμαι σε κατασταση εκτακτου αναγκης... :cry: εντελεως ανιυποψιαστα παιρνω το στυλακι μου και βαζω ΗΜΜΥ ΕΜΠ 8. Εκει ειναι που αρχισα να γελαω :lol: εγινε τοσο αυθορμητα που δεν το μετανιωνω!!! Συνεχισα εβαλα ολα τα ΗΜΜΥ... μετα στο 12 εβαλα πολιτικους., στο 17 Μορ. Βιολογια και 18 βιολογιες, στο 22 οδοντιατρικες, 24 κτηνιατρικες/... μετα ηταν η χαρα του παιδιου, οτι ειχε ωραιο ονομα το εβαζα :p σε γενικες γραμμες ειχε πλακα... η βραδια εκλεισε με το ΠΕΡΙΒΑΛΟΝΤΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 43... :rolleyes:

Τοσα πολλα εβαλες?? εγω εβαλα 25 και αυτες με το ζορι! Μετα τις φαρμακευτικες εβαζα στην τυχη! ε τι στο καλο λεω... και μια στραβη να γινει σε μια φαρμακευτικη θα μπω.! βασικα εμενα με ενδιαφερουν μονο επιστημες υγειας εκτος απο κτηνιατρικες...!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μην την διαφημιζετε και πολυ την ιατρικη! αφηστε τους να νομιζουν οτι εχει ανεργια κλπ κλπ να πανε αλλου! :lol:

 

λοιπον. τελικα το συμπληρωσα... :lol: καπως επισοδειακα...!!!

αφου δηλωνω ολες τις ιατρικες, καπου στο 8 αρχιζω και ιδρωνω! ειχα παθει σοκ, καθομουν 2 ωρες και το κοιτουσα... συζητησεις στο σπιτι, να παιρνουμε τηλεφωνα πολ.μηχ. και ηλ.μηχ. και εγω να ειμαι σε κατασταση εκτακτου αναγκης... :cry: εντελεως ανιυποψιαστα παιρνω το στυλακι μου και βαζω ΗΜΜΥ ΕΜΠ 8. Εκει ειναι που αρχισα να γελαω :lol: εγινε τοσο αυθορμητα που δεν το μετανιωνω!!! Συνεχισα εβαλα ολα τα ΗΜΜΥ... μετα στο 12 εβαλα πολιτικους., στο 17 Μορ. Βιολογια και 18 βιολογιες, στο 22 οδοντιατρικες, 24 κτηνιατρικες/... μετα ηταν η χαρα του παιδιου, οτι ειχε ωραιο ονομα το εβαζα :p σε γενικες γραμμες ειχε πλακα... η βραδια εκλεισε με το ΠΕΡΙΒΑΛΟΝΤΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 43... :rolleyes:

 

Αν και έχει και αυτό την πλάκα του...

Έλεος, κάτι τύπους σαν εσένα περίμενα εγώ όταν είχα πάει να καταθέσω το μηχανογραφικό μου(16 είχα δηλώσει και αυτά επειδή με πίεζαν άλλοι)!

Θα σε βρίζει πολύς κόσμος όταν θα περιμένουν και γω δεν ξέρω πόση ώρα μέχρι να τελειώσεις...

Τοσα πολλα εβαλες?? εγω εβαλα 25 και αυτες με το ζορι! Μετα τις φαρμακευτικες εβαζα στην τυχη! ε τι στο καλο λεω... και μια στραβη να γινει σε μια φαρμακευτικη θα μπω.! βασικα εμενα με ενδιαφερουν μονο επιστημες υγειας εκτος απο κτηνιατρικες...!

 

Σωστή αν εξαιρέσουμε το στην τύχη.Γύρω στις 10-20 σχολές είναι καλά αν τις δηλώνεις με σύνεση...

Link to comment
Share on other sites

Σωστή αν εξαιρέσουμε το στην τύχη.Γύρω στις 10-20 σχολές είναι καλά αν τις δηλώνεις με σύνεση...

Ε κοιτα μεχρι τις φαρμακευτικες ειναι 6 ιατρικες 2 οδοντιατρικες και 3 φαρμακευτικες.. Συνολο 11... και ειμαι 220 μορια πανω απο την πρωτη επιλογη(ιατρικη θεσ/νικης)... Επειτα δηλωσα πολιτικων μηχανικων και ΗΜΜΥ και τα υπολοιπα στην τυχη!

Link to comment
Share on other sites

Ε κοιτα μεχρι τις φαρμακευτικες ειναι 6 ιατρικες 2 οδοντιατρικες και 3 φαρμακευτικες.. Συνολο 11... και ειμαι 220 μορια πανω απο την πρωτη επιλογη(ιατρικη θεσ/νικης)... Επειτα δηλωσα πολιτικων μηχανικων και ΗΜΜΥ και τα υπολοιπα στην τυχη!

 

Τότε μια χαρά μηχανογραφικό συμπλήρωσες.:)

Link to comment
Share on other sites

10 και να καίνε με τελευταία τους Μεταλλειολόγους ΕΜΠ που δεν έχω ιδεά τη βάση έχουν!!!!Ε Και να μην μπούμε πουθενά δεν χάλασε και ο κόσμος υπάρχει του χρόνου!!!!
Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

5.000 στο αγροτικο ?Αχαχαχα το καλυτερο ανεκδοτο που ακουσα ποτε!Επιμελητης Α σε νοσοκομειο παιρνει 3 με 3.5 χιλιαρικα.Επιμελητης Α ομως.

Για να γινεις γιατρος θελει ΠΟΛΥ τρεξιμο , ποτε δεν θα το αντεχα αν και ειναι ενδιαφερον επαγγελμα..Θα θυσιασω τα καλυτερα μου χρονια..εξαλου ποιος σου λεει οτι σε 6 χρονια θα παρεις πτυχιο ?Ειναι πολυ δυσκολη σαν σχολη ακομα και καλος να εισαι μπορει να μην τα καταφερεις στα 6 χρονια.Μετα εχει αλλα κολπα ειδικοτητες , αγροτικα , κτλ κτλ....

 

Εαν θες να βγαλεις λεφτα , μονο 1 τροπος υπαρχει , να γινεις επιχειρηματιας.Θα παρεις ενα ρισκο εαν πετυχεις ομως τοτε να ξερεις οτι θα βγαλεις πραγματικα λεφτα..Ακομα και ενα μαγαζι που θα εχει μια μετρια πελατεια να εχεις , ο τζιρος σου θα ειναι οσο ενας λογικος μισθος την ημερα...

 

Τωρα εαν εσυ εχεις στοχο να γινεις κατι σπουδαιο στην ιατρικη τοτε ναι σου δινω συγχαρητηρια.Εαν πχ θες να γινεις χειρουργος νας πας στο εξωτερικο για μεταπτυχιακα , να αφιερωσεις ολη σου την ζωη σε αυτο , να προσπαθησεις να γινεις ΤΟΠ τοτε μπραβο.Αλλα εαν θες να γινεις κανας γιατρουδακος με κανα ιατρειο και να ανηκεις πχ σε ασφαλιστικο ταμειο , να ξερεις , θα ζεις αρκετα καλα αλλα ξεχνα και τα λεφτα , και την επαγγελματικη καταξιωση.

 

Τελος η ιατρικη σαν επαγγελμα εχει μαχαιρωματα.Οι "συναδελφοι" πολλες φορες αλληλο-καρφωνονται για το ποιος ειναι καλυτερος και ποιος οχι κτλ..

Γιατι πχ εγω να ερθω σε εσενα και να μην παω σε αλλον γιατρο με καλυτερα πτυχια και μεγαλυτερη εμπειρια ??

 

Για να κλεισω , η ιατρικη ηταν καποτε ενα επαγγελμα με πρεστιζ και λαμψη που σου εδινε το δικαιωμα να ζεις ανετα.Σημερα ειναι ενα δυσκολο επαγγελμα που δεν ειναι για πολλα ατομα καθως ειναι σκληρο το ωραριο , ο χωρος εργασιας , και το γενικοτερο στρες στον τομεα..Μη μιλησω για τα χρονια που χανεις απο την ζωη σου με τις σπουδες , ειδικοτητα , αγροτικο , στρατος.Στο τελος φτανεις 30 ετων να ψαχνεις δουλεια και εαν δε βρεις λες "τι εκανα ρε γμτ.. τοσα χρονια που ημουν ?".

 

ΥΓ : διδακτωρικο και μεταπτυχιακο εαν θες να γινεις καλη ιατρος τα χρειαζεσαι και μαλιστα με το παραπανω.Αλλιως δεν προκειτε ΠΟΤΕ να μπεις σε ενα μεγαλο νοσοκομειο.Θα εισαι σε κανα νοσοκομειο της πλακας επαρχια και εαν καποτε καταφερεις να ανοιξεις ιδιωτικο γραφειο θα ερχονται 3-4 παππουδες για εξεταση..Για αυτο το επαγγελμα αυτο θελει τεραστια αφωσιοση αλλιως θα εισαι απλα ενας απλος γιατρος οπως ειναι ολα τα επαγγελματα.

Link to comment
Share on other sites

5.000 στο αγροτικο ?Αχαχαχα το καλυτερο ανεκδοτο που ακουσα ποτε!Επιμελητης Α σε νοσοκομειο παιρνει 3 με 3.5 χιλιαρικα.Επιμελητης Α ομως.

Για να γινεις γιατρος θελει ΠΟΛΥ τρεξιμο , ποτε δεν θα το αντεχα αν και ειναι ενδιαφερον επαγγελμα..Θα θυσιασω τα καλυτερα μου χρονια..εξαλου ποιος σου λεει οτι σε 6 χρονια θα παρεις πτυχιο ?Ειναι πολυ δυσκολη σαν σχολη ακομα και καλος να εισαι μπορει να μην τα καταφερεις στα 6 χρονια.Μετα εχει αλλα κολπα ειδικοτητες , αγροτικα , κτλ κτλ....

 

Εαν θες να βγαλεις λεφτα , μονο 1 τροπος υπαρχει , να γινεις επιχειρηματιας.Θα παρεις ενα ρισκο εαν πετυχεις ομως τοτε να ξερεις οτι θα βγαλεις πραγματικα λεφτα..Ακομα και ενα μαγαζι που θα εχει μια μετρια πελατεια να εχεις , ο τζιρος σου θα ειναι οσο ενας λογικος μισθος την ημερα...

 

Τωρα εαν εσυ εχεις στοχο να γινεις κατι σπουδαιο στην ιατρικη τοτε ναι σου δινω συγχαρητηρια.Εαν πχ θες να γινεις χειρουργος νας πας στο εξωτερικο για μεταπτυχιακα , να αφιερωσεις ολη σου την ζωη σε αυτο , να προσπαθησεις να γινεις ΤΟΠ τοτε μπραβο.Αλλα εαν θες να γινεις κανας γιατρουδακος με κανα ιατρειο και να ανηκεις πχ σε ασφαλιστικο ταμειο , να ξερεις , θα ζεις αρκετα καλα αλλα ξεχνα και τα λεφτα , και την επαγγελματικη καταξιωση.

 

Τελος η ιατρικη σαν επαγγελμα εχει μαχαιρωματα.Οι "συναδελφοι" πολλες φορες αλληλο-καρφωνονται για το ποιος ειναι καλυτερος και ποιος οχι κτλ..

Γιατι πχ εγω να ερθω σε εσενα και να μην παω σε αλλον γιατρο με καλυτερα πτυχια και μεγαλυτερη εμπειρια ??

 

Για να κλεισω , η ιατρικη ηταν καποτε ενα επαγγελμα με πρεστιζ και λαμψη που σου εδινε το δικαιωμα να ζεις ανετα.Σημερα ειναι ενα δυσκολο επαγγελμα που δεν ειναι για πολλα ατομα καθως ειναι σκληρο το ωραριο , ο χωρος εργασιας , και το γενικοτερο στρες στον τομεα..Μη μιλησω για τα χρονια που χανεις απο την ζωη σου με τις σπουδες , ειδικοτητα , αγροτικο , στρατος.Στο τελος φτανεις 30 ετων να ψαχνεις δουλεια και εαν δε βρεις λες "τι εκανα ρε γμτ.. τοσα χρονια που ημουν ?".

 

ΥΓ : διδακτωρικο και μεταπτυχιακο εαν θες να γινεις καλη ιατρος τα χρειαζεσαι και μαλιστα με το παραπανω.Αλλιως δεν προκειτε ΠΟΤΕ να μπεις σε ενα μεγαλο νοσοκομειο.Θα εισαι σε κανα νοσοκομειο της πλακας επαρχια και εαν καποτε καταφερεις να ανοιξεις ιδιωτικο γραφειο θα ερχονται 3-4 παππουδες για εξεταση..Για αυτο το επαγγελμα αυτο θελει τεραστια αφωσιοση αλλιως θα εισαι απλα ενας απλος γιατρος οπως ειναι ολα τα επαγγελματα.

 

Αυτά ακριβώς εννοούσα. Είναι φυσικώς αδύνατο να παίρνεις 5000€ το μήνα, χωρίς μεταπτυχιακά, διδακτορικά και ακόμα να κάνεις αγροτικό. Σε ένα νοσοκομείο οι καλοί γιατροί παίρνουν 2,5-3χιλ. €/ μήνα, ελάχιστα σε σχέση με αυτά που προσφέρουν (μη ξεχνάς και τις βάρδιες). Για αυτό εμφανίζονται και τα "φακελάκια". Αν ανοίξεις γραφείο μετά τα 35 τουλάχιστον, και πετυχημένος θεωρείσαι μετά τα 45. Δες (ειδικά στην Αθήνα) πόσοι πετυχημένοι 30χρονοι υπάρχουν.... Κανένας. Είναι πράγματι αδύνατο μιας και εκτός της σχολής έχεις να κάνεις ειδικότητα + αγροτικό + μεταπτυχιακό (αν θες να θεωρείσαι κάτι καλό) και το διδακτορικό το αφήνω για μετά.

Άρα κατά την άποψη μου INSPIRATION έπραξες πολύ καλά που επέλεξες την ιατρική μιας και αυτό σου αρέσει, αλλά μην περιμένεις μετά από (τουλάχιστον) 6 χρόνια (αν και είναι πιθανά τα 8, όταν σχολές 4ετούς φοίτησης έχουν καθυστέρηση 2 χρόνια κατά μέσο όρο), στα 24 να βγάζεις "μέχρι 5000€".

Όσο για την ανεργία, έχει πολύ ανεργία.. Για αυτό που θέλεις να είσαι (το νούμερο 1). Αν θέλεις να έχεις μια πελατεία 20 ατόμων, τότε τα καταφέρνεις σχετικά εύκολα, μετά τα 35 σου. Και μην ξεχνάς ότι σε επαγγέλματα που θεωρούνται παραδοσιακά με κύρος πάντα θα έχει ανεργία, αφού βγαίνετε περισσότεροι από αυτούς που μπορούν να απορροφηθούν (τα ίδια και στη νομική και στο πολυτεχνείο, τελευταία χρόνια σχολές πληροφορικής κλπ).

Link to comment
Share on other sites

Δειτε λιγο Lost,που λετε οτι η Ιατρικη σου τρωει 10 χρονια.Ο Jack εβγαλε την Ιατρικη σε 1 χρονο λιγοτερο,ειναι φτασμενος χειρουργος στα 30+ του,εχει κανει γαμο,χωρισμο και πεφτει και με το αεροπλανο και μενει παρεα με τους Others.Αυτη η πληρως ρεαλιστικη σειρα που δειχνει σκηνες καθημερινοτητας κατι θα ξερει.

Πιστευετε οτι η Ιατρικη Αθηνας να παει πανω απο 19300?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

CHRISTOS_89 χαχα καλο ρε φιλε.Εχεις απολυτο δικαιο βασικα.Αυτοι οι Αμερικανοι ολα τα δειχνουν τρομερα!Σαν να εγιναν μεσα σε 1 ημερα....Μπορει μερικοι να νομιζουν οτι ετσι ειναι η ιατρικη.Να εχουν πχ κανα εξοχικο , να εχουν καμια αμαξαρα , να εχουν ειδη πολυτελειας..Εγω ποτε δεν εχω δει εναν μικρο-μεσαιο ιατρο να εχει τετοια πραγματα , ειπαμε υπαρχει μια καλυτερη ζωη αλλα δεν εχω δει κανεναν με τιποτα αμαξια μεγαλα και σπιτια κτλ...Μαλιστα η προσωπικη τους ζωη μπορει να διακοπει ανα πασα στιγμη , τυχαινει πχ κατι επειγον...Αυτα τα επαγγελματα ειναι για ΛΙΓΟΥΣ...πολυ λιγους..
Link to comment
Share on other sites

Μπα η Ιατρική Αθήνας δε νομίζω να ανέβει σε αντίθεση με τις σχολές του 4ου πεδίου

Το πιο πιθανόν είναι να κατέβει λίγο μιας και οι επιδώσεις στη Χημεία ήταν χαμηλότερες από πέρσι

[sIGPIC][/sIGPIC]Thessaloniki's Wireless Metropolitan Network member

a.k.a. TWMN community

Link to comment
Share on other sites

Όντως 5000 δεν παίρνουνε....εγώ ξέρω ότι ένας ειδικευόμενος παίρνει με εφημερίες 1500 και όχι παραπάνω.(οι άλλοι δεν παίρνουνε τόσα στην αρχή)Και ένας επιμελητής κάπου 3000.Επίσης στην ιατρική διδακτορικό κάνουνε όλοι(μεταπτυχιακό όχι τόσο) όσο περιμένουνε για ειδικότητα.Αν δείτε οι περισσότεροι λέγονται διδάκτωρ.Πάντως μόλις τελειώσεει κάποιος και την ειδικότητα έχει χώρο να βγάλει αρκετά.

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλα βρε παιδιά απο τωρα σκέφτεστε τι μισθούς θα παίρνετε? Μεχρι να βγείτε στην αγορά εργασίας (μετα απο 5++ χρονια) θα αλλάξουν πολυ τα πράγματα οποτε ειναι λιγο χαζο με βαση αυτα να επιλεγουμε καποια σχολη...

.:C E S S N A:.

http://www.alaskastock.com/Pix/302/FP/302FP_DY0034_001_T.JPG

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα τις δηλωσα... δεν μου ειπε κανενας τιποτα... ουτε ουρα ειχε, ουτε τιποτε... το 43 ηταν συμβολικα (4+3=7) δηλωσα 3ο και 4ο πεδιο (3+4=7) ο τ.μ. μου αν τα προσθεσεις βγαινει 7 και θελω να περασω στην επιλογη 7. χιχι :lol:

anyway, ηταν υπεροχο που εδινα το μηχανογραφικο... αισθανομουνα τοοοοσο υπευθυνο ατομο :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

:!: Παιδια, να σας ρωτήσω... Είχε κανείς πρόβλημα στο μηχανογραφικό του με διαλυτικα στα στοιχεία του??? Όταν πήγα και μου έδειξαν τα στοιχεία μου στο PC είχαν το επίθετο μου χωρίς διαλυτικα. Τους το είπα, το διόρθωσαν και όταν πήγαν να το σώσουν ξαναεμφανίστηκε χωρίς διαλυτικά πάλι. Μου είπαν πολύ χαλαρα πως "το σύστημα δεν τα παίρνει τα διαλυτικά" και έμεινε ως έχει. Μου έδωσαν την εντύπωση πως είχαν ξανασυναντήσει ανάλογη περίπτωση. Αν συνάντησε και κανένας άλλος παρόμοιο πρόβλημα ας το πει ρε σεις γιατί αν είναι πρόβλημα μόνο του σχολείου που πηγα για το μηχανογραφικό δεν μου πολυαρέσει το ενδεχόμενο να γίνει καμια στραβή και να μην μπορώ να γραφτώ... ! Thanks... Περιμένω...! :!: :!: :!: :worry:
:) How i wish you were here... by Pink Floyd
Link to comment
Share on other sites

:!: Παιδια, να σας ρωτήσω... Είχε κανείς πρόβλημα στο μηχανογραφικό του με διαλυτικα στα στοιχεία του??? Όταν πήγα και μου έδειξαν τα στοιχεία μου στο PC είχαν το επίθετο μου χωρίς διαλυτικα. Τους το είπα, το διόρθωσαν και όταν πήγαν να το σώσουν ξαναεμφανίστηκε χωρίς διαλυτικά πάλι. Μου είπαν πολύ χαλαρα πως "το σύστημα δεν τα παίρνει τα διαλυτικά" και έμεινε ως έχει. Μου έδωσαν την εντύπωση πως είχαν ξανασυναντήσει ανάλογη περίπτωση. Αν συνάντησε και κανένας άλλος παρόμοιο πρόβλημα ας το πει ρε σεις γιατί αν είναι πρόβλημα μόνο του σχολείου που πηγα για το μηχανογραφικό δεν μου πολυαρέσει το ενδεχόμενο να γίνει καμια στραβή και να μην μπορώ να γραφτώ... ! Thanks... Περιμένω...! :!: :!: :!: :worry:

 

σιγα μωρε!!! ηρεμησε δεν προκειται να γινει τιποτα... :lol: μα καλα, και εσυ τι επιθετο εχεις με διαλυτικα??? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ελα μου ντε... Πραγματικά που το βρήκα...! Πάντως υπάρχουν και σχετικά συνηθισμένα βλεπε "Νικολαϊδης" !

Ο "Νικολαϊδης" είναι δύσκολος γιατί έχει και τόνο και διαλυτικά στο -ι- και στον υπολογιστή για να το γράψεις πρέπει να κάνεις εισαγωγή συμβόλου και να το ψάξεις έτοιμο το -ι- με τόνο και διαλυτικά...

 

σε τέτοιου είδους λέξεις το word τις διορθώνει αυτόματα...

 

Μη πιέζετε το παιδί να πει το επίθετό του! Εχεμύθεια!

 

Καλή επιτυχία σε όλους! & καλές διακοπές!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμείς είχαμε το εξής φοβερό πρόβλημα.Ο βαθμός έγραφε ΓΕΝΙΚΟ-ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ

και μας γυρίζανε όλους πίσω στο σχολείο για να τα αλλάξουνε.Εμείς που ξαναδώσαμε δεν αλλάξαμε το απολυτήριο τουλάχιστον γιατί οι φετινοί αλλάζανε και το απολυτήριο.Και είχε και περπάτημα,μέσα στον ήλιο....μας έφυγε η μαγκιά.Φαντάζεστε ξενέρωμα...εκεί που ήμουνα ένα βήμα πριν μου λένε πίσω....

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όλη τη χρονιά δεν ακούμπησα Αγγλικά και πήγα για έδωσα για χαβαλέ τα τελείωσα σε 1 ώρα με χάλια γράματα και κατάφερα να πάρω 16,2!!!

 

Όλα τα άλλα παιδιά στο σχολείο μου που γράφαν σοβαρά γράψαν χειρότερα!

Γενικά δεν πρέπει να τα πήγε πολύς κόσμος καλά στα Αγγλικά!!!!!

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia.eho mia erotisi.me ton vathmo pou eho hano gia ligo to fysiko athinas alla piano

 

1.MATHIMATIKO ATHINAS

2.STATISTIKI ASSOE

3.GEOPONIKI VIOTEXNOLOGIA

4.DIDAKTIKI TIS TEXNOLOGIAS KAI PSIFIAKON SISTIMATON

5.FYSIKO PATRAS

 

 

EHO VGALEI 16000.TI LETE?POIO EINAI KALITERO?

APO AUTA POU DILOSA MALLON PIANO STATISTIKI.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...