Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν εχεις δωσει με το παλιο συστημα (δεσμες) δεν εχω ιδεα...

παντως για να δωσεις με το 10% χρειαζεσαι το απολυτηριο, τη βεβαιωση προσβασης, και μια ταυτοτητα (νομιζω)... αν θυμαμαι με το 10% πρεπει να πας τις τελευταιες μερες υποβολης μηχανογραφικου...

 

παντως, καλο θα ειναι να πας σε σχολειο ή να παρεις κανα τηλεφωνο να ρωτησεις... μη σε παρω στο λαιμο μου!

thankhs a lot

:cry:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τα νεα λενε κακα πραγματα... μην τα διαβασετε... θα νομιζετε οτι ειστε τελειως ασχετοι, και οτι και ο τελευταιος σας περασε...

 

Αχ,κι εγώ έκανα το λάθος και τα είδα και μετά φόρεσα μαύρα κι άρχισα να πενθώ τις χαμένες μου σχολές!:cry:

Εντωμεταξύ τρελή σαφήνεια: η τάδε σχολή λέει θα ανέβει 200-1200 μόρια!:blink: Πολύ συγκεκριμένο! Πως λέμε είναι λίγο έγκυος? αυτό! Βλακείες! Εγώ επιμένω ότι απ την στιγμή που δεν έχουμε καταθέσει μηχανογραφικά είναι αδύνατο να μιλάμε για βάσεις!

Link to comment
Share on other sites

Aυτά του ένθους σήμερα ήτανε πιο συγκεκριμένα...απλά τα γράφουνε έτσι για νε είναι καλυμένοι ότι και να γίνει...

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ επιμένω ότι απ την στιγμή που δεν έχουμε καταθέσει μηχανογραφικά είναι αδύνατο να μιλάμε για βάσεις!

 

Ε τοτε μην μιλατε! :mad: :rolleyes:

.:C E S S N A:.

http://www.alaskastock.com/Pix/302/FP/302FP_DY0034_001_T.JPG

Link to comment
Share on other sites

Όλοι το παίζουμε χαλαρα και να περάσουμε το καλοκαιράκι ωραία και να μην μας απασχολούνε οι βάσεις και τριλαλα τριλαλο αλλό μόλις μας δωθεί η ευκαιρία μιλάμε για τις βάσεις.Παραδεχτείτε ότι μας καίει και αφήστε τα μην σας απασχλούν οι βάσεις.Μεταξύ κατεργαρέων είστε...

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όλοι το παίζουμε χαλαρα και να περάσουμε το καλοκαιράκι ωραία και να μην μας απασχολούνε οι βάσεις και τριλαλα τριλαλο αλλό μόλις μας δωθεί η ευκαιρία μιλάμε για τις βάσεις.Παραδεχτείτε ότι μας καίει και αφήστε τα μην σας απασχλούν οι βάσεις.Μεταξύ κατεργαρέων είστε...

Σωστοοοός

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω ακουσα παλι οτι θα βγουν στο δευτερο δεκαημερο αυγουστου... μακαρι... να περασουμε τουλαχιστον χαλαρα μετα το 15αυγουστο
Link to comment
Share on other sites

να το πω ξανα αν και το ειχα ξαναπει πριν τα αποτελεσματα . γιατι να εχετε αγχος ? η γραψατε 19400 μορια και ειστε αρχοντες και τους γραφετε ολους στην αγια τριαδα σας η οπως και εγω εξαρταστε απο το τι θα δηλωσει ο καθε ενας αλλος !
Link to comment
Share on other sites

να το πω ξανα αν και το ειχα ξαναπει πριν τα αποτελεσματα . γιατι να εχετε αγχος ? η γραψατε 19400 μορια και ειστε αρχοντες και τους γραφετε ολους στην αγια τριαδα σας η οπως και εγω εξαρταστε απο το τι θα δηλωσει ο καθε ενας αλλος !

 

Eσύ δεν έχεις άγχος δηλαδή....όλα αυτά τα είμαστε χαλαρά και δεν με νοιάζει τίποτα δεν ισχύουνε για κανένα.Απλά τα λέτε για να τα επίτε.:D :D :D

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Eσύ δεν έχεις άγχος δηλαδή....όλα αυτά τα είμαστε χαλαρά και δεν με νοιάζει τίποτα δεν ισχύουνε για κανένα.Απλά τα λέτε για να τα επίτε.:D :D :D

 

ρε μικρε εσυ μεσα στο κεφαλι μου εισαι να ξερεις αν εχω αγχος η οχι ? σε πληροφορω οτι δεν εχω καθολου ! ετσι κι αλλιως στην πολη μου δεν περναω με τιποτα αλλα στανταρ σχεδον περναω σε καποια αλλη πολη οποτε σε οποια πολη και να μπω αφου δεν ειναι αυτη που θελω το ιδιο μου κανει !

Link to comment
Share on other sites

ρε μικρε εσυ μεσα στο κεφαλι μου εισαι να ξερεις αν εχω αγχος η οχι ? σε πληροφορω οτι δεν εχω καθολου ! ετσι κι αλλιως στην πολη μου δεν περναω με τιποτα αλλα στανταρ σχεδον περναω σε καποια αλλη πολη οποτε σε οποια πολη και να μπω αφου δεν ειναι αυτη που θελω το ιδιο μου κανει !

 

τι σχολη θες ?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γιατι παντα ψαχνετε αφορμες για τσακωμο!!! υπαρχουν ορισμενοι που περνανε εκει που θελουνε ή (εστω) σε καποια αλλη πολη και ειναι σιγουροι... αλλα υπαρχουν και παιδια που περνανε-δεν περνανε και εχουν αγωνια για το που θα καταληξουν οποτε δεν μπορεις να τους το αποβαλεις αυτο...
Link to comment
Share on other sites

κι αμα ανεβουν πολυ οι βασεις??πως εισαι σιγουρος????

Μα δεν εγραψε 100%....;)

 

Μηπως να κλειδωθέι το τόπικ μεχρι να βγουν οι βασεις??!! αθλια εχουν καταντησει τα ποστ..:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν εγραψε 100%....;)

 

Μηπως να κλειδωθέι το τόπικ μεχρι να βγουν οι βασεις??!! αθλια εχουν καταντησει τα ποστ..:wacko:[/QU

γιατι ρε εμενα μου αρεσει να τους βλεπω να τσακωνονται εχει γελιο:lol: :lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω πολύ περισσότερα μόρια αλλά θέλω να έρθει η στιγμή της ανακοίνωσης των βάσεων...και αφού δεν είστε ανγχωμένοι γιατί μπαίνετε στο topic πανελλήνιες?Βλέπετε που σας απασχολεί...και οτιδήποτε τον απασχολεί καποιον τον ανγχώνει.Ας μην το παίζουμε ξέγνοιστα παιδάκια που τελείωσε η Δ δημοτικού.Μέχρι και αυτά αγχώνονται για την επόμενη τάξη.

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

ρε μικρε εσυ μεσα στο κεφαλι μου εισαι να ξερεις αν εχω αγχος η οχι ? σε πληροφορω οτι δεν εχω καθολου ! ετσι κι αλλιως στην πολη μου δεν περναω με τιποτα αλλα στανταρ σχεδον περναω σε καποια αλλη πολη οποτε σε οποια πολη και να μπω αφου δεν ειναι αυτη που θελω το ιδιο μου κανει !

 

Δηλαδή δεν αγχώνεσαι να δεις που θα περάσεις?:worry: :worry: :worry:

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είδε κανείς τι έγραφε το έθνος;Ο πρόεδρος της ΟΕΦΕ έβγαλε τις τις αναμενόμενες βάσεις σύμφωνα με τα μηχανογραφικά των παιδιών.
Link to comment
Share on other sites

πιανων παιδιων??? αφου ακομα δεν εχει ξεκινησει η καταθεση... :lol:

καλα αυτος ο ΟΕΦΕ ειναι σκετη απατη τελικα... οσο ακυρα ειναι τα διαγωνισματα τους τα επαναληπτικα, αλλο τοσο ακυρες ειναι και οι προβλεχεις τους!!!

Link to comment
Share on other sites

Εσείς δεν έχετε συζητήσει με το φροντ σας για τη συμπλήρωση του μηχανογραφικού σας,για το ποιες σχολές θα δηλώσετε;Κάπως έτσι θα τα υπολογίσανε.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μιληστε για κατι πιο χρησιμο.Ελεος πια με αυτες τις βασεις.Εγω που δινω αθληματα και επαθα κακωση στον τενοντα στον αστραγαλο τι να πω δηλαδη ?!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...