Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το 1000ρι δεν χωράει προβλέψεις.

Και επειδή έχω κάνει αρκετές προπονήσεις και έχω ασχοληθεί και παλαιότερα με τον στίβο, σας διαβεβαιώ ότι είναι προτιμότερο να κρατήσετε ενα σταθερο και γρήγορο ρυθμό σε όλη τη διαδρομή, παρά να κρατήσετε δυνάμεις και να κάνετε τα τελευταία 200 μέτρα sprint!

 

 

Προσωπικά με τα αθλήματα δεν αγχώνομαι αφού στα 1000 μέτρα κάνω συνεχώς χρόνους κάτω απο 3:45. Θα δίνει κανείς αθλήματα στη Δεκέλεια στις 9/7 ? Pm me!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι είμαι της άποψης να τα δώσεις όλα απο την αρχή να κάνει 2 γύρους σε 3 λεπτά και τα τελευταία 200 να τα πας με τζόκινγκ γιατί έτσι θα έχεις την σιγουριά ότι και να γίνει!!!!!!
Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

βγηκαν τα στατιστικα που αφορουν τον γενικο βαθμο προσβασης

Στη θετικη και στην τεχνολογικη κατευθυνση εχουμε συνολικα 1380 περιπου ατομα περισσοτερα στην κλιμακα 18-20 σε σχεση με περσυ :( :(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

βγηκαν τα στατιστικα που αφορουν τον γενικο βαθμο προσβασης

Στη θετικη και στην τεχνολογικη κατευθυνση εχουμε συνολικα 1070 περιπου ατομα περισσοτερα στην κλιμακα 18-20 σε σχεση με περσυ :( :(

 

oh shit.

Link to comment
Share on other sites

βγηκαν τα στατιστικα που αφορουν τον γενικο βαθμο προσβασης

Στη θετικη και στην τεχνολογικη κατευθυνση εχουμε συνολικα 1380 περιπου ατομα περισσοτερα στην κλιμακα 18-20 σε σχεση με περσυ :( :(

 

Έχεις μήπως link για την ανακοίνωση?

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Καλή μας επιτυχία...

Εγώ πάντως έβαλα στο μηχανογραφικό τις σχολές που ήθελα και δεν κοίταξα καθόλου βάσεις...

Ακόμα και ΗΜΜΥ στο ΕΜΠ δήλωσα...

Συμπληρώστε με βάση τις επιθυμίες σας και όχι με τα νούμερα τα περσινά και τις προβλέψεις...

Και το 2005 θυμάμαι λέγανε πτώση έως 1500 μόρια ..και τελικά ανέβηκαν οι βάσεις σε όλες τις σχολές...χαχα:lol: :mad: :O

Link to comment
Share on other sites

alexis_18 μηπως υπαρχουν πουθενα ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΟΙ πινακες 2006-2007? γιατι εσυ εκανες σουμα 1360 ατομα, ποσα ειναι θετικοι και ποσα τεχνολογικη?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια, ξερει κανεις εκτος απο αυτο κανα αλλο φορουμ για πανελληνιες και για σχολες?

 

μαλλον το βαρεθηκε αυτο :lol:

Link to comment
Share on other sites

alexis_18 μηπως υπαρχουν πουθενα ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΟΙ πινακες 2006-2007? γιατι εσυ εκανες σουμα 1360 ατομα, ποσα ειναι θετικοι και ποσα τεχνολογικη?

 

μπες στο http://www.oefe.gr ψαξε λιγο και θα τα βρεις

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

βγηκαν τα στατιστικα που αφορουν τον γενικο βαθμο προσβασης

Στη θετικη και στην τεχνολογικη κατευθυνση εχουμε συνολικα 1380 περιπου ατομα περισσοτερα στην κλιμακα 18-20 σε σχεση με περσυ :( :(

Αυτο ειναι τελειως αοριστο.Απο το 18 μεχρι το 20 ειναι παρα πολλοι βαθμοι.Και που ξερω εγω αν οι περισσοτεροι εχουν κολλησει στο 18 με 18,5?Προεκλογικα πανηγυρια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να μη θελουν αρχιτεκτονικη και οι 1360:p :p :p

 

Τους τεχνολογικούς να φοβάσαι περισσότερο που τους "χάιδεψαν" φέτος σε σχέση με τους θετικούς

Link to comment
Share on other sites

Τους τεχνολογικούς να φοβάσαι περισσότερο που τους "χάιδεψαν" φέτος σε σχέση με τους θετικούς

 

Εγω δεν ενιωσα τίποτα πάντως... :p

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση για τις αστυνομικες σχολες.εγω δινω συμφωνα με το προγραμμα 10-7 τις ψυχοτεχνικες δοκιμασιες,αρα θα παω την επομενη ημερα για υγειονομικες και την μεθεπομενη για τα αθληματα?
Link to comment
Share on other sites

Τους τεχνολογικούς να φοβάσαι περισσότερο που τους "χάιδεψαν" φέτος σε σχέση με τους θετικούς

 

 

δεν θα το λεγα καθολου κιολας...αναπτυξη μας βαλαν δυσκολα θεματα...οσο δυσκολα και στη χημεια οποτε ας μη λεμε κι οτι θελουμε!!!ολες οι κατευθυνσεις ειχαν τη δυσκολια τους!και να σας πω και κατι πιστευω τελικα οτι καμια απο τις υψηλοβαθμες δεν θα ανεβει μη σας πω οτι θα κατεβουν και λιγακι καλα οχι πολυ αλλα λιγακι ναι...εδω θα ειμαστε και θα το δουμε οταν βγουν οι βασεις!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν θα το λεγα καθολου κιολας...αναπτυξη μας βαλαν δυσκολα θεματα...οσο δυσκολα και στη χημεια οποτε ας μη λεμε κι οτι θελουμε!!!ολες οι κατευθυνσεις ειχαν τη δυσκολια τους!και να σας πω και κατι πιστευω τελικα οτι καμια απο τις υψηλοβαθμες δεν θα ανεβει μη σας πω οτι θα κατεβουν και λιγακι καλα οχι πολυ αλλα λιγακι ναι...εδω θα ειμαστε και θα το δουμε οταν βγουν οι βασεις!!!

 

αυτο ειναι αδυνατο.εξαιτιας τις αυξησης των αριστουχων ,και λογικα να το δεις, οι βασεις θα ανεβουν σε ολες τις σχολες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...