Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εδώ είμαι!!! :p

Σε ποιό τμήμα είσαι? :D

 

@mitsos_drop & Albatron

 

Μεθοδολογίας της Ιστορίας και Θεωρίας της Επιστήμης!!!:D

Εσείς;

Άντε να τα λέμε στη σχολή

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Kala ama alla3oun oi baseis 8a tous parei o ******. Eleoc ,perasa pou perasa patra mhn me steiloun kamia lamia :O

One of the things you learn after years of dealing with drug people,

is that you can turn your back on a person,

but never turn your back on a drug.

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις πως μπορουμε να δουμε την σειρα που εχουμε περασει στην σχολη μας??? στο σχολειο παντως πηρα τηλ και δεν ξερουν
Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας

η σχολη διεθνων σπουδων στον Πειραια ειναι καλη ειναι κανεις απο εδω;

thanks...

:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις πως μπορουμε να δουμε την σειρα που εχουμε περασει στην σχολη μας??? στο σχολειο παντως πηρα τηλ και δεν ξερουν

 

Στο ατομικό δελτίο επιτυχίας(ενας θεος ξέρει πότε θα το πάρμε)το γράφει.

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ειπαν τιποτα σημαντικο?

 

Μπα,απ'ότι είδα τιποτα το ιδιαίτερο..Ότι ξέρουμε ήδη..

 

ξερει κανεις πως μπορουμε να δουμε την σειρα που εχουμε περασει στην σχολη μας??? στο σχολειο παντως πηρα τηλ και δεν ξερουν

 

Νομίζω όταν θα πας να γραφτείς στη σχολή,υπάρχει λίστα με τα ονόματα όλων όσων έχουν περάσει και σε ποια σειρά..

Link to comment
Share on other sites

Ότι ξεκινάς τα μαθήματα αργότερα.

Ήσουν από την μέση και κάτω στους εισακτέους της σχολής σου

 

Λάθος. Γίνεται κλήρωση ποιοι θα ξεκινήσουν στο Β εξάμηνο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λάθος. Γίνεται κλήρωση ποιοι θα ξεκινήσουν στο Β εξάμηνο.

 

Όχι έχει δίκιο ο jog. Πέρσι τουλάχιστον αυτό ίσχυε, δε νομίζω να άλλαξε κάτι..

Link to comment
Share on other sites

paidia apo oti lene pame gia kainourgies vaseis.....:mad:

 

Δυστυχώς φίλε έχεις δίκιο.Αν κάποιος από εμάς χάσει την σχολή του πρέπει να κινηθεί απαραιτήτως δικαστικά :mad:

Link to comment
Share on other sites

paidia apo oti lene pame gia kainourgies vaseis.....:mad:

 

Και ποτε θα τις ανακοινωσουν?

Οι καινουριες θα σημειωσουν πτωση λογικα..?:confused:

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται απο τα μηχανογραφικά αυτών που <εξαρτώνται άμεσα>.Και ως συνέπεια μπορεί να μας πάρει η μπάλα και εμάς.

 

Το πότε,άγνωστο...

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς φίλε έχεις δίκιο.Αν κάποιος από εμάς χάσει την σχολή του πρέπει να κινηθεί απαραιτήτως δικαστικά :mad:

pados an exeis pano apo 50 moria diafora den nomizo oti iparxei kindinos na xaseis ti sxoli sou.oso gia to dikastika pou les file einai to ligotero pou mporeis na kaneis.den thelo na anaferw ti tha ekana ego gia eunoeitous logous:X

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και ποτε θα τις ανακοινωσουν?

Οι καινουριες θα σημειωσουν πτωση λογικα..?:confused:

distixos file to pithanotero einai na exoume se orismenes sxoles poli mikres auxomiwseis tis taxis ton 10-30 moriwn kathos autoi pou tou afora einai elaxistoi i kai den iparxoun se orismena tmimata.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

pados an exeis pano apo 50 moria diafora den nomizo oti iparxei kindinos na xaseis ti sxoli sou.oso gia to dikastika pou les file einai to ligotero pou mporeis na kaneis.den thelo na anaferw ti tha ekana ego gia eunoeitous logous:X

 

130 μόρια πάνω είμαι και για καβάτζα 800 μόρια απ το φυσικο.Αλλά σε περίπτωση που παιχτεί κάτι τέτοιο,δν θα το αφήσω έτσι φυσικά :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Λάθος. Γίνεται κλήρωση ποιοι θα ξεκινήσουν στο Β εξάμηνο.

 

Κλήρωση my *** το ξέρω καλά β εξάμηνο πάνε αυτοί που δεν πήγαν καλά αυτοί που είναι από την μέση και κάτω!

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να καταλαβω με ποιο σκεπτικο θα πας δικαστικα.Αν εχει γινει λαθος στις βασεις και περασεις τελικα αλλου μπορεις να κινηθεις δικαστικα διεκδικοντας την τιμωρια αυτων που προκαλεσαν το λαθος.Τωρα αν σε ευνοησε αυτη η διαταραχη και μπηκες σε καλυτερη σχολη που οι νεες βασεις σε αναγκαζουν να φυγεις αν κινηθεις νομικα τι θα διεκδικησεις?Να παραμεινεις στην σχολη?

 

Υ.Γ Εγω παντως ημουν ενας απο αυτους που εκαναν ενσταση.

Υ.Γ2 Και επισης εσεις που τοσο ενοχλειστε απο την αλλαγη των βασεων , δεν σκεφτεστε ποσο ενοχλουμαστε εμεις αν δεν αλλαξουν.Αν δεν αλλαξουν μου ειπαν προσωπικα απο το υπουργειο θα εισαχθουν στις στρατιωτικες και αστυνομικες σχολες ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΟΙ που κριθηκαν ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ απο τις προκαταρκτικες διαδικασιες.Αυτο το θεωρειτε δικαιο?

 

Αυτο το μηνυμα γραφτηκε απο εναν φιλο μου

Hakuna matatA
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να καταλαβω με ποιο σκεπτικο θα πας δικαστικα.Αν εχει γινει λαθος στις βασεις και περασεις τελικα αλλου μπορεις να κινηθεις δικαστικα διεκδικοντας την τιμωρια αυτων που προκαλεσαν το λαθος.Τωρα αν σε ευνοησε αυτη η διαταραχη και μπηκες σε καλυτερη σχολη που οι νεες βασεις σε αναγκαζουν να φυγεις αν κινηθεις νομικα τι θα διεκδικησεις?Να παραμεινεις στην σχολη?

 

Υ.Γ Εγω παντως ημουν ενας απο αυτους που εκαναν ενσταση.

Υ.Γ2 Και επισης εσεις που τοσο ενοχλειστε απο την αλλαγη των βασεων , δεν σκεφτεστε ποσο ενοχλουμαστε εμεις αν δεν αλλαξουν.Αν δεν αλλαξουν μου ειπαν προσωπικα απο το υπουργειο θα εισαχθουν στις στρατιωτικες και αστυνομικες σχολες ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΟΙ που κριθηκαν ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ απο τις προκαταρκτικες διαδικασιες.Αυτο το θεωρειτε δικαιο?

 

Αυτο το μηνυμα γραφτηκε απο εναν φιλο μου

 

+1000 με το παλικάρι όχι ότι με νοιάζει αλλά το δίκαιο πρέπει να λέγεται.Οι μόνες ευθύνες είναι για να μην ξαναγίνει το ίδιο όχι να μην αλλάξουν οι βάσεις!

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να καταλαβω με ποιο σκεπτικο θα πας δικαστικα.Αν εχει γινει λαθος στις βασεις και περασεις τελικα αλλου μπορεις να κινηθεις δικαστικα διεκδικοντας την τιμωρια αυτων που προκαλεσαν το λαθος.Τωρα αν σε ευνοησε αυτη η διαταραχη και μπηκες σε καλυτερη σχολη που οι νεες βασεις σε αναγκαζουν να φυγεις αν κινηθεις νομικα τι θα διεκδικησεις?Να παραμεινεις στην σχολη?

 

Υ.Γ Εγω παντως ημουν ενας απο αυτους που εκαναν ενσταση.

Υ.Γ2 Και επισης εσεις που τοσο ενοχλειστε απο την αλλαγη των βασεων , δεν σκεφτεστε ποσο ενοχλουμαστε εμεις αν δεν αλλαξουν.Αν δεν αλλαξουν μου ειπαν προσωπικα απο το υπουργειο θα εισαχθουν στις στρατιωτικες και αστυνομικες σχολες ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΟΙ που κριθηκαν ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ απο τις προκαταρκτικες διαδικασιες.Αυτο το θεωρειτε δικαιο?

 

Αυτο το μηνυμα γραφτηκε απο εναν φιλο μου

 

Εννοείται ότι έχεις δίκιο,και πίστεψε αν μου δοθεί η δυνατότητα δεν θα ήθελα να πάω στην <καλύτερη σχολή>.Θέλω να παραμείνω στην σχολή που πέρασα τώρα

 

Θεωρώ αυτό το γεγονός πρωτοφανές και αληθινά τραγικό.Υπέρτατη γκάφα που δεν έχει ξαναγίνει.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που πρεπει να γινει ειναι να πανε ολοι εκει που πραγματικα πρεπει και αξιζουν να περασουν...

Το λαθος που ειναι πραγματικα πρωτακουστο πρεπει να διορθωθει αμεσα.Λογικα με την επανεκδοση των βασεων.

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που πρεπει να γινει ειναι να πανε ολοι εκει που πραγματικα πρεπει και αξιζουν να περασουν...

Το λαθος που ειναι πραγματικα πρωτακουστο πρεπει να διορθωθει αμεσα.Λογικα με την επανεκδοση των βασεων.

 

+1 Και εγω αυτο θελω να γινει μιας και ειναι η μονη δικαιη λυση μετα απο μια τεραστιων διαστασεων γκαφα.

Hakuna matatA
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να καταλαβω με ποιο σκεπτικο θα πας δικαστικα.Αν εχει γινει λαθος στις βασεις και περασεις τελικα αλλου μπορεις να κινηθεις δικαστικα διεκδικοντας την τιμωρια αυτων που προκαλεσαν το λαθος.Τωρα αν σε ευνοησε αυτη η διαταραχη και μπηκες σε καλυτερη σχολη που οι νεες βασεις σε αναγκαζουν να φυγεις αν κινηθεις νομικα τι θα διεκδικησεις?Να παραμεινεις στην σχολη?

 

Υ.Γ Εγω παντως ημουν ενας απο αυτους που εκαναν ενσταση.

Υ.Γ2 Και επισης εσεις που τοσο ενοχλειστε απο την αλλαγη των βασεων , δεν σκεφτεστε ποσο ενοχλουμαστε εμεις αν δεν αλλαξουν.Αν δεν αλλαξουν μου ειπαν προσωπικα απο το υπουργειο θα εισαχθουν στις στρατιωτικες και αστυνομικες σχολες ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΟΙ που κριθηκαν ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ απο τις προκαταρκτικες διαδικασιες.Αυτο το θεωρειτε δικαιο?

 

Αυτο το μηνυμα γραφτηκε απο εναν φιλο μου

φιλε μου εγω κατεβηκα χτες αρων αρων απο θεσ/νικη στην πατρα ,εχω μεταφερει τα πραγματα απο τη θεσ/νικη σε μια απιθηκη στην αθηνα και εχω αφησει το σπιτι που νοικιαζα και τωρα μου λενε να περιμενω μια βδομαδα να βγαλουν καινουριες βασεις ΟΧΙ.ακοψουν το λαιμο τους οι ανικανοι που αποτελουν το υπουργειο εθνικης παιδειας,να διορθωσουν οσο το δυνατον "αναιμακτκα" το προβλημα προκυρησοντας και αλλες θεσεις στις στρατιωτικες σχολες,και οχι αναρτωντας καινουργιες βασεις.δεν φτανει που καθυστερησαν να τις δημοσιευσουν τωρα ζητανε και τα ρεστα?ποσο θα αντεξει πια αυτος ο τοπος? μηπως νομιζουν οτι εχουν να κανουν με μ@@@κες

αν και δεν με αφορα αμεσα το θεμα καθως εχω αρκετα μορια πιο πανω απο τη βαση λεω τη θα ηταν το πιο σωστο να γινει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...