Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πηγαινε Πληροφορικη στην ΑΣΟΕ! :lol:

 

xaxa.Δεν υπάρχει περίπτωση.Κι όταν θα βγω τι θα είμαι;Πληροφορικός ή Οικονομολόγος;;;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλα ρε στα μαθηματικα εκανες το 4β και δεν εκανες το οριο?

 

εγω εκανα λαθος στο 2ο με τους μιγαδικους :stupid:

και φυσικα το 4β!

Link to comment
Share on other sites

xaxa.Δεν υπάρχει περίπτωση.Κι όταν θα βγω τι θα είμαι;Πληροφορικός ή Οικονομολόγος;;;

 

Φιλε δε σου κανει πλάκα...

Και αρκετα καλή σχολή μάλιστα...

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να δω τα γραπτα μου? Γιατι ακομα δεν μπορω να καταλαβω απο που μου κοψανε μοναδες σε καποια μαθηματα. :(

.:C E S S N A:.

http://www.alaskastock.com/Pix/302/FP/302FP_DY0034_001_T.JPG

Link to comment
Share on other sites

re paidia emena tha me vohthsei kaneis?einai kaneis gia plhrofrikhs kai mme(patra)??kserei kaneis kanenan syggrafea den kserw kai gw ti einai me to onoma tsatsikas?
Η ταπεινοτητα σε κανει να αγαπησεις και να σεβαστεις το διπλανο σου..:!:
Link to comment
Share on other sites

steve62742 τει ηλεκτρονικής είναι μάπα; γιατί σκέφτεται να πάει ένας φίλος μου.

Το αυτοματισμού καλύτερο είναι;

 

Τα ετεροθαλή αδέλφια μετριούνται για πολύτεκνος;

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να δω τα γραπτα μου? Γιατι ακομα δεν μπορω να καταλαβω απο που μου κοψανε μοναδες σε καποια μαθηματα. :(

 

Μόνο με δικαστική απόφαση....

 

Το ΤΕΙ Αυτοματισμού τι είναι;;

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

steve62742 τει ηλεκτρονικής είναι μάπα; γιατί σκέφτεται να πάει ένας φίλος μου.

Το αυτοματισμού καλύτερο είναι;

 

Τα ετεροθαλή αδέλφια μετριούνται για πολύτεκνος;

 

Το Τει ηλεκτρονικής αθήνας είναι καλό αλλά και πολύ κουραστικό!!!οπότε καλύτερα μείνε μακρυά.

 

Ναι τα ετεροθαλή αδέλφια μετράνε για τους πολυτέκνους!

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

εγω σημερα πηγα και ειδα τους βαθμους μου καλοι ηταν ευχαριστημενη ειμαι

μενα καλο σχεδιο περναω αρχιτεκτονικη γιουπιιιιιιιι

 

λοιπον

εκθεση 15.8

μαθ κατ 17.6

φυσικη 18

βιολογια γεν 19.2

ο.δ.ε 20(!!!!)

αναπτυξη 19

Link to comment
Share on other sites

εγω σημερα πηγα και ειδα τους βαθμους μου καλοι ηταν ευχαριστημενη ειμαι

μενα καλο σχεδιο περναω αρχιτεκτονικη γιουπιιιιιιιι

 

λοιπον

εκθεση 15.8

μαθ κατ 17.6

φυσικη 18

βιολογια γεν 19.2

ο.δ.ε 20(!!!!)

αναπτυξη 19

 

συγχαρητηρια, καλα αποτεελσματα και στα σχειδα.

Link to comment
Share on other sites

σε ποιον μιλας? γιατι εγω δε θα γινω αστυνομος.

 

να ρωτησω κατι, εχω χασει την καρτα εξεταζομενου (εκεινη την κιτρινη που διναμε στις πανελληνιες). θα μου χρειαστει πουθενα???

Link to comment
Share on other sites

σε ποιον μιλας? γιατι εγω δε θα γινω αστυνομος.

 

να ρωτησω κατι, εχω χασει την καρτα εξεταζομενου (εκεινη την κιτρινη που διναμε στις πανελληνιες). θα μου χρειαστει πουθενα???

 

Οχι δεν θα σου χρειαστεί σε τίποτα δινεις μήπως Αθληματα?μονο εκεί αν όχι τότε και να την πέταγες δεν τρέχει τίποτα!

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Και για ποια σχολή σκέφτεσαι αν επιτρέπεται ??

 

Τι να σου πω δεν ξέρω.. Πάντα ήθελα να ακολουθήσω τον κλάδο της Πληροφορικής αλλά πιστεύω πως πλέον υπάρχει κορεσμός (πόσο μάλλον σε 4 χρόνια). Σκέφτομαι για Πολιτικών Μηχανικών Θεσ/νίκης ή Εφαρμοσμένη Πληροφορική (η οποία, κατα τη γνώμη μου, έχει περισσότερες πιθανότητες επαγγελματικής αποκατάστασης από άλλες σχολές πληροφορικής). Είμαι πολύ μπερδεμένος, δεν ξέρω...

 

Καλα ρε στα μαθηματικα εκανες το 4β και δεν εκανες το οριο?

 

Να πω την αλήθεια με το που το είδα με τρόμαξε :p . Δεν σκέφτηκα καθόλου να το χωρίσω. Δεν ξέρω γιατί. Ήμουν πολύ θολομμένος εκείνη την ώρα. Είχα και ένα λάθος στο 3ο και βιαζόμουν (το εμβαδό μου εβγαινε αρνητικό αλλα τελικά το διόρθωσα). Το 4Β το έκανα με ευκολία γιατί είχαμε κάνει παρόμοια άσκηση στο τελευταίο διαγώνισμα του φροντιστηρίου (λίγες μέρες πριν τις εξετάσεις!). Αν θέλετε σας την ποστάρω αλλά δε νομίζω να έχουν πολλοί όρεξη να ασχολούνται με Μαθ. Κατ καλοκαιριάτικα.. :)

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

pistevw oti yparhun 3-tulahiston- provlimata amesa(ektos apo ola ta usiwdi tis ekpaidefsis)pu prepei na lythun

1.i anavathmologisi na min einai dia tu 3 alla o anavathmologitis me ton pio kodino

2.ta eidika mathimata k eidika to shedio i na einai apogevma i den xerw pws tha ginei auto(isws na exetazodai alli periodo, tespa den eimai metarythmistis) na min einai se tosi zesti giati oi mathites den borun na apodwsun oso borun k talaipwrudai hwris logo

3.na min yparhun oi endosholikes giati stin 3i lykeiu den ehun noima.oi exetaseis tu iuniu tu sholeiu voithun wste na anagazesai na diavazeis mesa sti hronia, na kaneis epanalipsi k na su menei kati..auto einai adynaton i estw panw apo tis dynameis mas

 

k na pw oti den dinw kanena eidiko mathima apla vlepw apo tus filus mu k apo ti zesti pu ehei autes tis meres

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έβγαλα 18733 μόρια στο 2ο και 4ο πεδίο και 19009 στο 5ο! :yahoo: :yahoo: :up: :yahoo:

 

 

Γιατί δεν σκέφτεσαι για ΗΜΜΥ ΑΠΘ η ΕΜΠ ήταν ο ξαδερφός μου και έχει τρελή αποκατάσταση.Δεν λέω ότι δεν είναι δύσκολα αλλά αν σε ενδιαφέρει το αντικείμενο μπορείς να κάνεις παπαδες!

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Φιλε εαν εννοεις εμενα για την Αστυνομια , αθληματα θα περασω Σαλονικη αφου ειμαι απο Βορεια Ελλαδα.Εχω βγαλει 15.225 οποτε ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΑ τουλαχιστον ειμαι μεσα.Τωρα κανω ομως προπονησεις για το 1000αρι ειδικα τα αλλα τα κατεχω..Ασε και σημερα ξεσκιστηκα παλι!Εσυ που δινεις?Το 1000αρι το εχεις?Προπονησεις κανεις/εκανες ??ΕΑΝ ΟΧΙ φιλε χωρις να θελω να σε απογοητευσω ξεκινα Α-Μ-Ε-Σ-Α ακομα και σημερα.Το 1000αρι θα το τρεξουμε ΜΕΣΗΜΕΡΙ οποτε καταλαβαινεις ασε που ειναι και δυσκολο ετσι και αλλιως!
Link to comment
Share on other sites

Φιλε εαν εννοεις εμενα για την Αστυνομια , αθληματα θα περασω Σαλονικη αφου ειμαι απο Βορεια Ελλαδα.Εχω βγαλει 15.225 οποτε ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΑ τουλαχιστον ειμαι μεσα.Τωρα κανω ομως προπονησεις για το 1000αρι ειδικα τα αλλα τα κατεχω..Ασε και σημερα ξεσκιστηκα παλι!Εσυ που δινεις?Το 1000αρι το εχεις?Προπονησεις κανεις/εκανες ??ΕΑΝ ΟΧΙ φιλε χωρις να θελω να σε απογοητευσω ξεκινα Α-Μ-Ε-Σ-Α ακομα και σημερα.Το 1000αρι θα το τρεξουμε ΜΕΣΗΜΕΡΙ οποτε καταλαβαινεις ασε που ειναι και δυσκολο ετσι και αλλιως!

Αυτό δεν είναι απάνθρωπο; Να τρέχετε μεσημέρι με τέτοιες θερμοκρασίες;

 

Καλή επιτυχία & καλό κουράγιο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πρώτον για τον φιλο που ρώτησε το καρτελάκι των πανελλαδικών χρειάζεται για το μηχανογραφικό κ χωρίς αυτό δεν μπορείς να καταθέσεις μηχανογραφικό.δεύτερον τι άνοδο έχετε ακούσει για τα τμήματα τις πληροφορικής;έβγαλα 16637 πιστεύεται OTI μπορώ να πιάσω το τμήμα του πανεπιστημίου πειραιά;τρίτον υπάρχει κάποιο σαιτ που NA λέει τι δικαιολογητικά πρέπει να έχεις για να πάρεις μεταγραφή;
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...