Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

re paidia ama kapoios fetos bgazei 18300 exei pithanotites gia mixanologous thessalonikis i hlektrologous patras?

 

για θεσσαλονικη δεν ξερω αλλα για πατρα σιγουρα, πιστευω οτι η υψηλοβαθμες σχολες θα μεινουν σταθερες. Σου προτινω να πας πατρα εχω ακουσει οτι ειναι καλυτερη απο τις θεσσαλονικης

ΝΟΚΙΑ :respect:
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνο με το μορφωτικο επιπεδο αλλα να πηγαινουν ατομα που να εχουν καποια σωματικη διαπλαση για να τους φοβασε οταν τους βλεπεις γιατι την αστυνομια πρεπει να την φοβασαι και λιγο οταν τη βλεπεις, να μην πηγαινουν ατομα που ειναι πετσι και κοκκαλο και μετα αμα ειναι καποιος ψηλοτερος και δυνατοτερος απο αυτον να τον φοβαται να του κοψει μια κληση. Περσι πηγε αστυφυλακων ενας γνωστος μου που ειναι 55 κιλα αυτος τωρα κανει για αστυνομικος?

 

Εγω θελω μηχανικος υπολογιστων και πληροφορικης πατρα ή μηχανικος η/υ τηλεπικοινωνιων και δικτυων. υπολογιζω γυρω στο 18 να εχω βγαλει

 

Κοίτα κατ έμε καλύτερα ένας αστυνομικός που θα σου συμπεριφέρεται σαν πολίτη που σέβεται παρά σαν να είσαι κάποιο προβατό και αυτός ο βοσκός.Τώρα για τον Φίλο σου δεν λέω έχεις δίκιο γιάυτό υπάρχει και το όριο με το υψος αλλά απότι ξέρω δεν χρειάζεται οι πιο αδύναμοι να πάνε στο δρόμο .Υπάρχουν και γραφεία.

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

re paidia ama kapoios fetos bgazei 18300 exei pithanotites gia mixanologous thessalonikis i hlektrologous patras?

 

Με τα περσινά δεδομένα, κάποιος που είχε βγάλει 18,300 μόρια, πέρναγε και τα δύο.Με τα φετινά δεδομένα, μου φαίνεται λίγο δύσκολο, γιατί θα υπάρξει άνοδος στις βάσεις.Ίσως να είναι τυχερός κάποιος και πιάσει μία από τις δύο στο παρά πέντε.

Link to comment
Share on other sites

η ειρωνεια της ολης υποθεσης ειναι οτι ειμαι σε αυτη την κατασταση διοτι αν και τα εχω παει καλα στις εξετασεισ οι βαθμοι του σχολειου με κατεβαζουν γθρω στα 450-500 μορια(ειμαι βεβαια αποφοιτος)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με τα περσινά δεδομένα, κάποιος που είχε βγάλει 18,300 μόρια, πέρναγε και τα δύο.Με τα φετινά δεδομένα, μου φαίνεται λίγο δύσκολο, γιατί θα υπάρξει άνοδος στις βάσεις.Ίσως να είναι τυχερός κάποιος και πιάσει μία από τις δύο στο παρά πέντε.

 

με τα περσινα δεδομενα θεσσαλονικη δεν περναγες γιατι εχει 18492 αλλα πατρα περναγες γιατι ειχε 18107. φετος παντος πιστευω οτι οτι η σχολες πανω απο 17500 μορια θα παραμεινουν σταθερες λογω τις δυσκολιας του 18+ στα μαθηματικα κατευθυνσης και στη φυσικη που ηταν δυσκολοτερο απο περσυ και εχω την εντυπωση οτι φετος θα ειναι λιγοτερη η αριστουχοι απο περσι

ΝΟΚΙΑ :respect:
Link to comment
Share on other sites

παιδιά, 15 Ιουνίου θα ανακοινωθούν οι βαθμολογίες :yahoo: :whistle:

Και πάλι δεν αντέχω να περιμένω 2 βδομάδες...

 

ΥΓ. please απαντήστε μου σε αυτό που ρώτησα για τον προγραμματισμο

.:C E S S N A:.

http://www.alaskastock.com/Pix/302/FP/302FP_DY0034_001_T.JPG

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, 15 Ιουνίου θα ανακοινωθούν οι βαθμολογίες :yahoo: :whistle:

Και πάλι δεν αντέχω να περιμένω 2 βδομάδες...

15 ιουνιου?:confused:

Τοσο νωρις?

Δεν θα εχουν τελειωσει ουτε οι ενδοσχολικες...

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και κάτι άλλο για τον προγραμματισμό. Στο 2ο θέμα το (α) εγώ έγραψα:

 


στο κύριο πρόγραμμα: 
...
ΚΑΛΕΣΕ πραξεις(Γ)
Εμφανισε Γ
...

και μετα στην διαδικασία :

...
ΔΙΑΒΑΣΕ Α,Β,Γ
...μετα από πράξεις βρισκει το Γ
...

 

Είναι σωστό αυτό αλλά επειδή ζητούσε να μετατρέψουμε την συνάρτηση σε διαδικασία εγώ άλλαξα και “λίγο” το κύριο πρόγραμμα. Από τις 7 μονάδες που έπιανε πόσο περίπου θα μου κόψουν?

ο καθηγητης σου τι σου ειπε?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

η ενδοσχολικες τελιωνουν νομιζω στις 18 σε ολα τα λυκεια οποτε η βαθμοι θα βγουν μια με 2 μερες μετα. Ετσι εγινε και περσι.
ΝΟΚΙΑ :respect:
Link to comment
Share on other sites

ο καθηγητης σου τι σου ειπε?

 

δεν μου ειπε τιποτα, δεν μου ειπε τιποτα...

 

stefanosx, στο δικο μου το σχολιο θα τελειωσουμε 14 ιουνιου γιατι θα γραφουμε καθε μερα.

.:C E S S N A:.

http://www.alaskastock.com/Pix/302/FP/302FP_DY0034_001_T.JPG

Link to comment
Share on other sites

δεν μου ειπε τιποτα, δεν μου ειπε τιποτα...

 

stefanosx, στο δικο μου το σχολιο θα τελειωσουμε 14 ιουνιου γιατι θα γραφουμε καθε μερα.

 

σε ενα σχολειο ξερω οτι θα τελιωσουν 18 και φανταζομαι οτι αυτη την ημερομηνια θα τελιωσουν και ολα τα λυκεια ολα τα μαθηματα που εχουν να γραψουν ε οποτε υπολογιζε εκεινη τη βδομαδα απο 18 μεχρι 22 να βγουν.

 

 

Ξερει κανενας στοιχεια σχετικα με τη βαθμολογηση μεχρι τωρα?

ΝΟΚΙΑ :respect:
Link to comment
Share on other sites

η ειρωνεια της ολης υποθεσης ειναι οτι ειμαι σε αυτη την κατασταση διοτι αν και τα εχω παει καλα στις εξετασεισ οι βαθμοι του σχολειου με κατεβαζουν γθρω στα 450-500 μορια(ειμαι βεβαια αποφοιτος)

 

Δεν μετράνε οι βαθμοί του σχολείου στους απόφοιτους

Ρωτα το κιολας και πες μου και μένα ευχαριστω

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνο με το μορφωτικο επιπεδο αλλα να πηγαινουν ατομα που να εχουν καποια σωματικη διαπλαση για να τους φοβασε οταν τους βλεπεις γιατι την αστυνομια πρεπει να την φοβασαι και λιγο οταν τη βλεπεις, να μην πηγαινουν ατομα που ειναι πετσι και κοκκαλο και μετα αμα ειναι καποιος ψηλοτερος και δυνατοτερος απο αυτον να τον φοβαται να του κοψει μια κληση. Περσι πηγε αστυφυλακων ενας γνωστος μου που ειναι 55 κιλα αυτος τωρα κανει για αστυνομικος?

 

Εγω θελω μηχανικος υπολογιστων και πληροφορικης πατρα ή μηχανικος η/υ τηλεπικοινωνιων και δικτυων. υπολογιζω γυρω στο 18 να εχω βγαλει

Η σωματική διάπλαση ειδικά σ' αυτή την ηλικία αλλάζει από μήνα σε μήνα... Σήμερα είσαι τούμπανο, αύριο αρρωσταίνεις κ γίνεσαι πετσί κ κόκκαλο... Σε απολύουν??

Seeing the good meme si tout va si mal...
Link to comment
Share on other sites

Λέγεται πως η θεωρητική κατεύθυνση δεν θα παρουσιάσει άνοδο λόγω αρχαίων κλπ. Το είδα σε κάποιο πρωτοσέλιδο...

 

Weskers πραγματικά εύχομαι να περάσεις όπου θέλεις. Σε ευχαριστώ για τον Αρδιαίο που είπες, βασικά τα είχα διαβάσει αλλά αλλιώς είναι να έχεις και κάποια προγνωστικά.

 

Στον κόσμο του Επενδυτή έλεγε πως την άσκηση με τον κολυμβητή , αριστούχοι δεν έγραψαν επειδή λύνανε δύσκολα όλη τη χρονιά και δεν είχαν την "απλή σκέψη" (όχι του λέγοντος) για να την λύσουν. Τι λέτε κι εσείς;

 

Πάει κανείς για Φιλολογία Αθήνας από εσάς;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν μετράνε οι βαθμοί του σχολείου στους απόφοιτους

Ρωτα το κιολας και πες μου και μένα ευχαριστω

 

Οι προφορικοι μετρανε εκτος και αν εχεις πανω απο 2 χρονια που τελειωσες, οποτε μετρανε μονο οι γραπτοι. Λογικα θα σας δωσουν ενα πρασινο βιβλιαρακι που λεει "Ενιαιο λυκειο-Συστημα προσβασης στην ανωτατη εκπαιδευση" που εχει διαφορες πληροφοριες και κατα τη γνωμη μου θα πρεπε να το δινουν πολυ νωριτερα. Περυσι νομιζω μας το δωσαν οταν βγηκαν οι βαθμοι μαζι με το μηχανογραφικο.

Link to comment
Share on other sites

Οι προφορικοι μετρανε εκτος και αν εχεις πανω απο 2 χρονια που τελειωσες, οποτε μετρανε μονο οι γραπτοι. Λογικα θα σας δωσουν ενα πρασινο βιβλιαρακι που λεει "Ενιαιο λυκειο-Συστημα προσβασης στην ανωτατη εκπαιδευση" που εχει διαφορες πληροφοριες και κατα τη γνωμη μου θα πρεπε να το δινουν πολυ νωριτερα. Περυσι νομιζω μας το δωσαν οταν βγηκαν οι βαθμοι μαζι με το μηχανογραφικο.

Εμένα που είμαι -πάλαι ποτέ- απόφοιτη, μου το έδωσαν την Πέμπτη μετά τα Λατινικά, και σε άλλους απόφοιτους. Να το ζητήσετε την Τρίτη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Asithassa σου ευχομαι τα καλυτερα αποτελεσματα.Συγχαρητηρια.Οσο αναφορα για τα λεγομενα καποιων φιλων εδω , περι του αστυνομικου , θα πω το εξης:ΒΕΒΑΙΩΣ συμφωνω οτι ο αστυνομικος ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ να εχει μια αναλογη σωματικη διαπλαση , δεν λεω να ειναι κανεις 2 μετρα , ομως επιβαλεται να ειναι γυμνασμενος.Το συστημα των πανελλαδικων δεν ευννοει αυτους που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ εχουν μερακι για την ΕΛ.ΑΣ.Ομως χρειαζεται ενα επιπεδο μορφωσης στην ΕΛ.ΑΣ διοτι αποτελει ενα σωμα ασφαλειας και πρεπει να ΣΕΒΕΤΑΙ αυτον που υπηρετει , ΔΗΛΑΔΗ τον ΠΟΛΙΤΗ.Αντιπροσωπευει τον νομο ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΟΜΟΣ.

 

Οσο αναφορα τις αναφορες για την ΕΛ.ΑΣ περι 16.000 , ο αστυφυλακας ουσιαστικα ειναι αντιστοιχος με τον απλο στρατιωτη του Ε.Σ.Νομιζεις φιλε οτι ο καθενας που θα βγαζει 16.000 θα το κανει αυτο ?Δυσκολα.Η βαση της ΕΛ.ΑΣ δεν προκειτε να ανεβει , τουλαχιστον ετσι ευελπιστω.Κυριως λογο της μεγαλης αυξησης των θεσεων.

 

Καλα αποτελεσματα σε ολους.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ρε πιαδια θελει να γινει μπατσος???

Πιο αθλια δουλεια δεν υπαρχει, σε βριζουν, λες συνεχεια<<Διαταξτε...!!!>> και περνεις 3 κ 60...

παπα μακρυα απο εμας αυτα.............

 

Αυτό αγαπητέ μου έχει να κάνει με τις φιλοδοξίες που έχει ο καθένας. Υπάρχουν άτομα που είναι ευχαριστημένοι με τις 3 και 60 και τη σιγουριά που τους εξασφαλίζει το δημόσιο. Εγώ προσωπικά επειδή είμαι αρκετά φιλόδοξο άτομο ποτέ δεν θα μπορούσα να συμβιβαστώ με την ιδέα ότι θα μείνω για πάντα ένας δημόσιος υπάλληλος με 1000 ευρώ το μήνα.;)

Link to comment
Share on other sites

WeskerS ευχαριστώ!

 

Από αυτά που έχεις γράψει γενικώς φαίνεσαι μυαλωμένο άτομο. Χρειάζονται άτομα σαν εσένα στην αστυνομία. Υπάρχουν και οι ...:ninja: :ninja: :ninja: που θέλουν πιάσιμο, οπότε... ξεκίνα από τώρα!

 

Παιδιά, πρίν που έβλεπα τηλεόραση είχε τον Λεωνίδα Βελή... κι εγώ θυμήθηκα τον Βαλή Μεχμέτ Τζεμάλ Ασμή Μπέη!!! Εσείς το παθαίνετε καθόλου; Εννοώ να σας έρχονται έτσι στο άσχετο διάφορα από την ύλη. Γιατί εγώ έχω λαλήσει!!!

 

Καλά αποτελέσματα σε όλους!!!

 

και.... ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!! Ότι είναι να γίνει θα γίνει! ! ! Καθόλου άγχος :cry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ποιος ρε πιαδια θελει να γινει μπατσος???

Πιο αθλια δουλεια δεν υπαρχει, σε βριζουν, λες συνεχεια<<Διαταξτε...!!!>> και περνεις 3 κ 60...

παπα μακρυα απο εμας αυτα.............

 

Παιδιά ο καθένας κάνει ότι θέλει και βλέπει απο κει και πέρα τι θα κάνει σημερα είσαι μπάτσος,αυριο παραιτήσαι.Αλλά πιστεψέ με τα πράγματα είναι δύσκολα εκει έξω!Ξέρω παιδί απόφοιτος στο φροντιστηριό μου του 2002 που έδινε για αστυνομια και επ΄σισης ξέρω άλλα 15 άτομα απο το φροντιστήριο που τελειώσαν φέτος και είχαν πρώτη επιλογή την αστυνομια.Οπότε κάτι που είναι κακό για κάποιον ειναι ακατόρθωτο για κάποιον άλλο και το όνειρο του.Οφείλουμε να σεβόμαστε αυτά τα παιδιά.

 

Επίσης φίλε Weskers τι σημαίνει εχω μεράκι για αστυνομία.Ειναι μια δημόσια υπήρεσία τίποτα παραπάνω ειναι σαν να μου λες εχω μεράκι να γινω ταμίας στη εφορία.LOL Αν γράψεις μπήκες αν δεν γράπσεις δεν μπήκες .Όπως είπα προτιμό Αστυνομικό δημόσιο υπάλληλο που να με βοηθάει παρά ενα *αμαω ,δέρνω μπάτσο.

 

Πιστεψέ με όσα παιδιά έχω γνωρίσει που μπήκαν με πανελλήνιες πολλοι λίγοι είναι κολλημένοι στον εγκέφαλο και παρα πολλά παιδιά έχουν παραμείνει νορμαλ.(γι αυτούς που λένε ότι και νορμαλ να είσαι αν γινεισ μπατσος αλλάζεις).Αυτά είναι λαλακίες.

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...