Jump to content

Πώς περάσατε στις διακοπές σας;


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

συνομηλικοι ειμαστε...το '84 εχω γεννηθει.το 87 ειναι ασχετο:lol:

:lol: :lol: :lol:

καλο καλο!:p

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 142
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μιας και ο λόγος για τις διακοπές, εύχομαι να περάσατε όλοι υπέροχα όπου κι αν πήγατε, και προπάντων όλοι να γυρίσατε σώοι στα σπίτια σας.

 

Απλά να απευθύνω μια παράκληση προς όσους από εσάς είναι κάτοικοι της πρωτεύουσας κυρίως, χωρίς να αφήνω απέξω και τους συμπαθέστατους κατοίκους της συμπρωτεύουσας. Η παράκληση αυτή προκύπτει από την παρατήρηση των αριθμών κυκλοφορίας των οχημάτων που παρουσιάζουν τη συμπεριφορά που περιγράφω πιο κάτω.

 

Επειδή κατοικώ στη λεγόμενη "επαρχία", θα παρακαλούσα εκ μέρους όλων των "επαρχιακών" περιοχών που επισκέπτεστε όλοι οι προερχόμενοι εκ των δύο προαναφερθέντων αστικών κέντρων, όσο είναι δυνατό να περιορίσετε τις υπερβολικά υψηλές ταχύτητες στους μικρούς και στενούς επαρχιακούς δρόμους, γεγογός που δημιουργεί πολλές φορές αιματηρότατα τροχαία δυστηχήματα. Δεν είναι όλοι οι δρόμοι προδιαγραφών Αττικής Οδού. Ας σεβόμαστε όλοι τις περιοχές που επισκεπτόμαστε στις διακοπές μας, μην διαταράσσοντας την ομαλή εξέλιξη των κατοίκων τους.

 

Πάντα φιλικά :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Μιας και ο λόγος για τις διακοπές, εύχομαι να περάσατε όλοι υπέροχα όπου κι αν πήγατε, και προπάντων όλοι να γυρίσατε σώοι στα σπίτια σας.

 

Απλά να απευθύνω μια παράκληση προς όσους από εσάς είναι κάτοικοι της πρωτεύουσας κυρίως, χωρίς να αφήνω απέξω και τους συμπαθέστατους κατοίκους της συμπρωτεύουσας. Η παράκληση αυτή προκύπτει από την παρατήρηση των αριθμών κυκλοφορίας των οχημάτων που παρουσιάζουν τη συμπεριφορά που περιγράφω πιο κάτω.

 

Επειδή κατοικώ στη λεγόμενη "επαρχία", θα παρακαλούσα εκ μέρους όλων των "επαρχιακών" περιοχών που επισκέπτεστε όλοι οι προερχόμενοι εκ των δύο προαναφερθέντων αστικών κέντρων, όσο είναι δυνατό να περιορίσετε τις υπερβολικά υψηλές ταχύτητες στους μικρούς και στενούς επαρχιακούς δρόμους, γεγογός που δημιουργεί πολλές φορές αιματηρότατα τροχαία δυστηχήματα. Δεν είναι όλοι οι δρόμοι προδιαγραφών Αττικής Οδού. Ας σεβόμαστε όλοι τις περιοχές που επισκεπτόμαστε στις διακοπές μας, μην διαταράσσοντας την ομαλή εξέλιξη των κατοίκων τους.

 

Πάντα φιλικά :)

 

Μην το παίρνεις προσωπικά,αυτό δεν γίνεται μόνο στην επαρχία και στους μικρούς στενούς δρόμους.Και μέσα στην Αθήνα έτσι οδηγούμε..είναι καθαρά θέμα παιδείας.Δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

σκεψου οτι το 7 ειναι πανω απο το 4 στο πληκτρολογιο;) οταν γραφομουν εκανα ενα μικρο λαθακι:D

που να ηξερες οτι ετσι με το 7 και το 4 που μπερδευτικα εγω...μου βγηκε σε καλο!

 

συγνωμη για το off topic.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

συνομηλικοι ειμαστε...το '84 εχω γεννηθει.το 87 ειναι ασχετο:lol:

φοιτητρια ειμαι,μπαινω φετος στο 5ο ετος της σχολης μου,που ειναι κ το τελευταιο.δε δουλευω:) αλλα αν σκεφτεις οτι συνηθως τελειωνουμε τις εξετασεις το καλοκαιρι γυρω στις 15 ιουλιου και στα τελη αυγουστου αρχιζει η επαναληπτικη εξεταστικη(εκτος απο φετος που λογω καταληψεων εχουμε διπλη),ποσος καιρος μενει?λιγοτερο απο μηνας,για να αρχισουμε και 10 μερουλες πριν το διαβασμα.:heat:

εσυ καμαρι μου εισαι καλη φοιτητρια απο οτι φαινεται!!αν και το οτι αφηνεις μαθηματα για το σεπτεμβρη ισως με προιδεαζε για κατι αλλο!!χα...

ακου κει διαβασμα στο καλοκαιρι!

σκεψου ομως οτι ολο τον υπολοιπο χρονο εμεις οι φοιτηταδες...καθομαστε!!!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

που να ηξερες οτι ετσι με το 7 και το 4 που μπερδευτικα εγω...μου βγηκε σε καλο!

 

συγνωμη για το off topic.

Αν θυμάμαι καλά το δικό σου μπέρδεμα ήταν σκηνοθετημένο ;) άσε που είχα εμπλακεί και γω στο μπέρδεμα! Μπάχαλο...

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

ε οχι ακριβως....

δεν μας χαλασε ομως!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

26 ιουλιου - 2 αυγουστου Παρο

6 αυγουστου - 15 αυγουστου Χαλκιδικη

 

Α εγώ πήγα πιο νωρίς Πάρο... κρίμα που δεν πρόλαβες να δεις το νησί πριν καταστραφεί :lol:

 

PUUUUNDAAAA BEEAAAAACH

Link to comment
Share on other sites

4 μερες τον Ιουλιο Καλαματα

και απο 11/08 εως 21/08 Κερκυρα

 

περασα τελεια θέλω κι αλλο...

 

 

μην τολμησει κανεις και πει "καλο χειμωνα":p

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

Καλο Χειμώνα http://www.nvnews.net/vbulletin/images/smilies/snow_grin.gif
Link to comment
Share on other sites

4 μερες τον Ιουλιο Καλαματα

και απο 11/08 εως 21/08 Κερκυρα

 

περασα τελεια θέλω κι αλλο...

 

 

μην τολμησει κανεις και πει "καλο χειμωνα":p

δεν μασαμε θα ξαναπαμε μονα λιζααααααααααααα

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Φέτος δεν έχω παράπονο από διακοπές ! 10 μέρες στο ηράκλειο της Κρήτης ,10 με 17 Ιουλίου Μιλάνο 9 με 21 Αύγουστου τους προσκόπους σε πανελληνιά κατασκήνωση στο Παγγαίο Όρος και στο Νέστο (ελπίδα 2006) ότι και να πω θα είναι λίγο ειδικά για το τελευταίο ! πραγματικά απίστευτα !

*και εννοείται τις υπόλοιπες μέρες ξεσάλωμα μέχρι νωρίς …το πρωί με τους φίλους μου εδώ στη Χίο !!!και συνεχίζω ακάθεκτος !!!!!!!!!!

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Σωστα billakoss!!το εκανα και υπογραφη!!

 

οι κακοι ας λενε "καλο χειμώνα"

εμεις θα ξαναπαμε ζηλια ψωρα!!!

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα υπέροχα στις διακοπές μου!

13 μέρες στη Σαμοθράκη.

Περπατήσαμε αρκετά πολύ για να δούμε τους καταρράκτες και να κάνουμε μπάνιο στις βάθρες. Αλλά η θέα ήταν υπέροχη!

Κάναμε περίπου 700 χλμ στο νησί και βγάλαμε 800 φωτογραφίες!

Το βράδυ με τη πανσέληνο το περάσαμε στην θάλασσα κάνοντας μπάνιο! :love: :love: Αχχχχ!!!!

Η θάλασσα ήταν πεντακάθαρη αλλά το άσχημο είναι ότι είχε πολλές πέτρες...

Κάναμε και το γύρο του νησιού με καραβάκι :)

Τέλεια, τέλεια, τέλεια!!!

Αλλά τώρα πάλι δουλειά! Αχ τι καύσωνας είναι αυτός :wacko:

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν πηγα διακοπες φετος :cry: :cry:

 

3 φορες μονο θαλασσα. Αλλα, πολλες φορες πισινα. Κατι ειναι κ αυτο :X

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Πήγα για 2 βδομάδες (σχεδόν) με τους γονείς μου Άγιο Κωνσταντίνο (λόγω υποχρεώσεων την κάναμε τη διαδρομή 3 φορές πήγαινε-έλα) αλλά δεν πέρασα καλά. Όλη την ώρα μέσα σε ένα σπίτι, οπού δεν είχε και μπρίζες καινούριες και δεν μπορούσα να κάτσω πολύ ώρα με το laptop, και μόνη ευχαριστηση το μπάνιο και τα σταυρόλεξα. Λένε οι γονείς μου να πάμε και αλλού, αλλά εγω ειλικρινά δεν θέλω. Στην Αθήνα περνάω καλύτερα.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Εγω για ενα μηνα και 20 μερες δουλευα σε κατασκηνωση στο ειδυλλιακο Ζουμπερι :p...ενταξει θα μπορουσα να ειχα περασει και καλυτερα. Δεν μπαινω σε λεπτομερειες γιατι θα συγχυστω. :mad:

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Στην Αθήνα περνάω καλύτερα.

 

Λόγω μπριζών?

Link to comment
Share on other sites

Πήγα για 2 βδομάδες (σχεδόν) με τους γονείς μου Άγιο Κωνσταντίνο (λόγω υποχρεώσεων την κάναμε τη διαδρομή 3 φορές πήγαινε-έλα) αλλά δεν πέρασα καλά. Όλη την ώρα μέσα σε ένα σπίτι, οπού δεν είχε και μπρίζες καινούριες και δεν μπορούσα να κάτσω πολύ ώρα με το laptop, και μόνη ευχαριστηση το μπάνιο και τα σταυρόλεξα. Λένε οι γονείς μου να πάμε και αλλού, αλλά εγω ειλικρινά δεν θέλω. Στην Αθήνα περνάω καλύτερα.

στον αγιο κων/νο μετα την λαμια που ειναι???

αυτο το μερος λες?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Στην Αθήνα περνάω καλύτερα.

Και δεν βαριόσουν χωρίς το laptop? Καλά εγώ διακοπές πάω όταν έχει εκεί που θα πάω μπριζες γιατί... σχεδόν ...

Link to comment
Share on other sites

Λόγω μπριζών?

Όχι μόνο. Αλλά και γι'αυτό. Έχω τους φίλους μου που βγαίνουμε κάθε μέρα και ίντερνετ μέσω awmn δωρεάν.

στον αγιο κων/νο μετα την λαμια που ειναι???

αυτο το μερος λες?

Πρίν τα Καμμένα Βούρλα είναι ο Άγιος Κωνσταντίνος. Αν και το εξοχικό βρίσκεται στον Κάλαμο, μια παραλία στον κόλπο του Αγίου Κωνσταντίνου.

 

Και δεν βαριόσουν χωρίς το laptop? Καλά εγώ διακοπές πάω όταν έχει εκεί που θα πάω μπριζες γιατί... σχεδόν ...

Ελεινά βαριόμουν. Δεν είχα τι να κάνω. Αλλά που να ξερα. Δεν το θυμόμουν. Τώρα όμως ο πατέρας μου, ως γνήσιος ηλεκτρολόγος, άλλαξε μερικές πρίζες.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Όχι μόνο. Αλλά και γι'αυτό. Έχω τους φίλους μου που βγαίνουμε κάθε μέρα και ίντερνετ μέσω awmn δωρεάν.

 

Πρίν τα Καμμένα Βούρλα είναι ο Άγιος Κωνσταντίνος. Αν και το εξοχικό βρίσκεται στον Κάλαμο, μια παραλία στον κόλπο του Αγίου Κωνσταντίνου.

πωπω φιλε τελειο το μερος!!

το σαββατο που περασα ημουν ετοιμος να βουτηξω!

τοσο ωραια θαλασσα που....τι να σου πω...ξετρελαθηκα!

να κολυμπας διπλα στις βαρκουλες...καλη φαση.

αλλα δεν ξερω μεσα πως ειναι....εχει πετρες??

και κατι αλλο...απο εκει εχει ενα λιμανακι...μηπως ξερεις αν παει πειραια με φερυ μποτ?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Πότε είναι καλή, πότε είναι κακή η θάλασσα. Έχει πέτρες και ορισμένες κόβουν. Εκεί δεν πάει καράβι από Πειραιά. Απλά έχει πλοία για Σποράδες.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...