Jump to content

[Επίσημο] Nokia N73 - Μέρος Ι


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα. Έκανα κι εγώ την αναβάθμιση του n73 οχι me. Κατέβασα στον υπολογιστή το Nokia software updater που έκανε όλη την δουλειά μόνο του. Μετά έκανα ένα συχγρονισμό με το Nokia pc suite και όλα μια χαρά. Τώρα έχω την έκδοση 3.0704.1.0.1.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα...

Έχω ένα μικρό προβληματάκι με το Ν73ΜΕ :confused:

Ενώ έχω κάνει εγκατάσταση κάποια themes στη διαχείρηση εφαρμογών δείχνει πως είναι εγκατεστημένα ήδη αλλά στο μενού των θεμάτων δεν υπάρχουν :(

Τι μπορεί να συμβαίνει?

 

Ευχαριστώ :)

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει καποιος να με βοηθησει?Εχω το ν73 me την τελευταια music edition εκδοση και δεν μπορω να βγαλω φωτογραφια παταω δηλαδη να βγει και ενω δειχνει κανονικα η καμερα δεν την αποθηκευει.Ξερει κανεις τι μπορει να συμβαινει?Το ιδιο κανει και στο Βιντεο.Απο μνημη εχω 35mb στο τηλεφωνο και 1200mb στην καρτα.Μηπως υπαρχει καποιο εναλακτικο προγραμμα να το δοκιμασω να δω αν μπορω μ αυτο να βγαλω φωτογραφια?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας.ξερω οτι μπορει να εχει απαντηθει το ερωτιμα μου αλλα ειναι παρα πολυ δυσκολο και χρονοβορο να κατσω και να ψαξω αυτο που θελω να βρω αναμεσα σε τοσες σελιδες.θα ηθελα να μου πειτε που μπωρο να βρω themes,games και applications για νοκια ν73 εκτος απο το το zedge kai to mobile9.ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

γεια σας.ξερω οτι μπορει να εχει απαντηθει το ερωτιμα μου αλλα ειναι παρα πολυ δυσκολο και χρονοβορο να κατσω και να ψαξω αυτο που θελω να βρω αναμεσα σε τοσες σελιδες.θα ηθελα να μου πειτε που μπωρο να βρω themes,games και applications για νοκια ν73 εκτος απο το το zedge kai to mobile9.ευχαριστω πολυ

xxxxxxxxxxxxxxxxx

Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως μπορει καποιος να με βοηθησεί?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω βοήθεια... έχω πάρει το Ν73 ΜΕ και δεν ξέρω πού μπορώ να βρω 3d sounds που έχουν μορφή *.dcf Μπορεί κάποιος να μου πει πού μπορώ να βρω τέτοιους ήχους ή κάποιο πρόγραμμα να τους δημιουργήσω?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω βοήθεια... έχω πάρει το Ν73 ΜΕ και δεν ξέρω πού μπορώ να βρω 3d sounds που έχουν μορφή *.dcf Μπορεί κάποιος να μου πει πού μπορώ να βρω τέτοιους ήχους ή κάποιο πρόγραμμα να τους δημιουργήσω?

 

Διάβασε λίγο αυτό το topic

http://forum2.mobile-review.com/showthread.php?t=55048

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε πει οτι αλλαζοντας πρωτα το product code με το γνωστο τροπο,

στην συνεχεια ,μεσω του nokia updater ,μπορεις να το κανεις απλο ,ME ...

 

Ο οποιος ειναι ?

Link to comment
Share on other sites

Στην προτη σελιδα αφτου του θεματος στο προτο ποστ θα βρεις ενα οδηγο :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=146413&page=1

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

To ποιο κατο ειναι

ΟΔΗΓΟΣ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗΣ ΑΠΟ Ν73 ΣΕ Ν73ΜΕ

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

To ποιο κατο ειναι

ΟΔΗΓΟΣ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗΣ ΑΠΟ Ν73 ΣΕ Ν73ΜΕ

 

Εχω κανει Edit προτου απαντησεις :p

Η καινουρια ερωτηση ειναι αν θα κανω τα ιδια βηματα και για N73 Music Edition vodafone live :O

Link to comment
Share on other sites

Nαι και θα βαλεις το product code του ΜΕ
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ :)

Ελπιζω να μην υπαρχει πιθανοτητα βλαβης και να μην πειραζει αν η θυρα USB ειναι 1.0 και οχι 2.0 ή το αντιθετο...:worry: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Προσεχε να μην κουνιθει το κινητο σου κατα την διαδικασια της αναβαθμισεις και να κανει σοστη επαφη :)

Δεν ξερω αν πεζει ρολο αυτο εγω εχω USB θυρα 2.0 :O

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Προσεχε να μην κουνιθει το κινητο σου κατα την διαδικασια της αναβαθμισεις και να κανει σοστη επαφη :)

Δεν ξερω αν πεζει ρολο αυτο εγω εχω USB θυρα 2.0 :O

 

Για να μην ζαλιστει ? (πλακα κανω)

Δεν νομιζω να παιζει ρολο η θυρα USB... :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, :)

 

Είμαι και εγώ ένα βήμα πρίν αγοράσω το Ν73, και θα ήθελα να μου πεί κάποιος αν είναι δυνατό το ακουστικό στην συνομιλία. Προερχόμενος απο το Sharp 703 το οποίο είχε πολύ καλό ακουστικό, άκουγα πολύ καλά ακόμα και όταν βρισκόμουν σε μέρος με πολύ φασαρία, δεν θέλω να έχω πρόβλημα. :music:

Επίσης γνωρίζεται αν έχει καλύτερο λογισμικό το N73 ME, πιο γρήγορο?

 

Ευχαριστώ πολύ παιδιά εκ των προτέρων !:up:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, :)

 

Είμαι και εγώ ένα βήμα πρίν αγοράσω το Ν73, και θα ήθελα να μου πεί κάποιος αν είναι δυνατό το ακουστικό στην συνομιλία. Προερχόμενος απο το Sharp 703 το οποίο είχε πολύ καλό ακουστικό, άκουγα πολύ καλά ακόμα και όταν βρισκόμουν σε μέρος με πολύ φασαρία, δεν θέλω να έχω πρόβλημα. :music:

Επίσης γνωρίζεται αν έχει καλύτερο λογισμικό το N73 ME, πιο γρήγορο?

 

Ευχαριστώ πολύ παιδιά εκ των προτέρων !:up:

 

Καλησπερα :)

Ναι φιλε μου ,ειναι αψογο και απο την πλευρα συνομιλιας.

Δεν θα εχεις προβλημα .

-Το λογισμικο μεταξυ του Ν73 & Ν73ΜΕ ειναι το ιδιο .

Καποιες επιπλεον λειτουργιες στο μενου της μουσικης εχουν προστεθει.

 

Οποιο και να παρεις ομως, μπορεις να το μετατρεψεις στο αλλο,αλλαζοντας το product code....

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ nervous για το εδιαφέρον σου.

Ελπίζω να τα καταφέρω να το χειριστώ, μιας και είναι το πρώτο μου symbian κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ nervous για το εδιαφέρον σου.

Ελπίζω να τα καταφέρω να το χειριστώ, μιας και είναι το πρώτο μου symbian κινητό.

 

Να'σαι καλα . :)

Δεν θα εχεις προβλημα ,συνηθεια ειναι :)

Να ξερεις οτι εχουμε πολυ προθυμα παιδια να βοηθησουν σε οτι

χρειαστεις .Εδω ειμαστε ,για να βοηθησουμε ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ nervous για το εδιαφέρον σου.

Ελπίζω να τα καταφέρω να το χειριστώ, μιας και είναι το πρώτο μου symbian κινητό.

Και μένα το n73 είναι το πρώτο μου symbian κινητο,το πήρα μετά απο sharp και εγώ(v903) και έχω μείνει απολυτα ικανοποιημένος!

Ισως λίγο στο video που υστερει σε σχέση με το 903,ίσως και με το 702(αν το 702 βεβαια τραβάει βιντεο σαν το 903)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,έχω το Ν73 Music Edition κ θα ήθελα να αντικαταστήσω τα ακουστικά της συσκευασίας με Bluetooth Stereo σαν τα Nokia BH500 .Το τηλ. μας από την άλλη δεν υποστηρίζει Α2DP κ stereo bluetooth,γι"αυτό και τα παραπάνω ακουστικά δεν είναι στα προτινόμενα για το τηλ.μας.Τι κάνουμε τώρα;Το ξεχνάμε κ μένουμε να παλέυουμε με τα καλώδια του απλού;Δε λέει να ακούς μουσική από το handsfree με τα καλώδια κ να κουβαλάς κ το bluetooth για τις κλήσεις.Κ είναι κρίμα που παρότι Music Edition δεν υποστηρίζει ΑD2P.Περιμένω τις απόψεις σας.Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια σημερα παρατήρησα αφου ειχα βαλει εδω και καιρο την τελευταια εκδοση του music edition στο κινητο μου οτι δεν αναγνωρίζει ο Player ολα τα mp3 που εχω στο κινητο μου...

:blink: :blink:

υπαρχει περίπτωση να λυθεί το πρόβλημα χωρις φορματ στην καρτα.....???

(οχιιιι αλλο φορματ δεν αντέχω λεμε....:p )

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...