Jump to content

[Επίσημο] Nokia N73 - Μέρος Ι


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:mad: meta apo 3 meres apo thn agora tou telefonou mou kolise to joistick

kai den douledvei san enter otan to piga shmera se servis mou ipan 15 ergasimes einai ontos etsi?

 

:mad: meta apo 3 meres apo thn agora tou telefonou mou kolise to joistick

kai den douledvei san enter otan to piga shmera se servis mou ipan 15 ergasimes einai ontos etsi?einai dinaton to joistick na einai toso gia klamata horis katholou zorisma na paradidi pneuma?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι προβλημα εχει ακριβως το κιν με την εκθεση??

 

Το προβλημα το οποιο αντιμετωπιζει το κινητο ειναι οτι στην εκθεση δεν μπορεις να φτιαξεις φακελους.δλδ ολες οι φοτος και βιντεο αποθηκευονται μαζι πραγμα το οποιο ειναι πολυ σπαστικο:angry:

p.s παντως ακομα ελπιζω οτι μπορει με καμια αναβαθμιση να λυθει!μακαρι!:blink:

καλυτερα να νιω8εις παρα να μπορεις....!(dima poWer) xD

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα το οποιο αντιμετωπιζει το κινητο ειναι οτι στην εκθεση δεν μπορεις να φτιαξεις φακελους.δλδ ολες οι φοτος και βιντεο αποθηκευονται μαζι πραγμα το οποιο ειναι πολυ σπαστικο:angry:

p.s παντως ακομα ελπιζω οτι μπορει με καμια αναβαθμιση να λυθει!μακαρι!:blink:

 

 

Δεν ειναι ακριβως ετσι, αποθηκευονται σε διαφορετικους φακελους και οπου θελουμε, αλλα η εκθεση ψαχνει ολους τους φακελους και στα παρουσιαζει ολα μαζι ανακατεμενα, θα επρεπε να ανοιγει μονο ενα φακελο και απο εκει να μπορουμε να διαλεξουμε αλλο κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Τι προβλημα εχει ακριβως το κιν με την εκθεση??

 

εννοει που τα δειχνει ολα χυμα,βιντο-εικονες,δυστυχως ειναι κατι που δεν φτιαχνει.οπως αναφερθηκε και σε ενα μηνυμα μονο αν το φτιαξουν σε κανενα μελλοντικο symbian.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

To bug με την έκθεση δεν είναι το γεγονός πως οι φωτογραφίες είναι μαζί με τα βιντεο (άλλωστε αυτό έχει σχεδιαστεί έτσι εξεπίτηδες και όχι κατα λάθος) αλλά το γεγονος ότι παρουσάζονται σε αυτό χύμα επιπλέον μικροφωτογραφίες των φωτογραφιών (1ΚΒ) μέχρι και εικόνες από διάφορα προγράμματα (skins).... :(
http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Με μέτρια χρήση,η μπαταρία του κινητού πόσες μέρες διατηρείται ;

Είναι αλήθεια πως «αντέχει» εώς και τέσσερις μέρες ;

Link to comment
Share on other sites

Με μέτρια χρήση,η μπαταρία του κινητού πόσες μέρες διατηρείται ;

Είναι αλήθεια πως «αντέχει» εώς και τέσσερις μέρες ;

 

Δύο με δυόμισι μέρες σίγουρα, αν το έχεις ανοιχτό το βράδυ.

 

Με πιο ήπια χρήση θα τις φτάσει τις 4 μέρες.

 

Όταν το πρωτοπήρα το καλοκαίρι που το χρησιμοποιούσα ελάχιστα και το έκλεινα το βράδυ, έφτασε τις έξι μέρες!

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

2 μερες γεματες με χρηση 3 g δυκτιο δε κλεινει βραδυ και πανω απο 1 ωρα καθε μερα κλησεις απολυτα εχαριστημενος!
Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα το οποιο αντιμετωπιζει το κινητο ειναι οτι στην εκθεση δεν μπορεις να φτιαξεις φακελους.δλδ ολες οι φοτος και βιντεο αποθηκευονται μαζι πραγμα το οποιο ειναι πολυ σπαστικο:angry:

p.s παντως ακομα ελπιζω οτι μπορει με καμια αναβαθμιση να λυθει!μακαρι!:blink:

 

vale rescoviewer na glitoseis

 

pire kaneis Nokia tilefono na mathei times gia Black kapakia?

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα θέλω να μου γράψετε τη μπορώ να κάνω ?

Έχω δόση το τηλέφωνο στις 21/9/06 σε nokiashop για επισκευή (πρόβλημα όταν είχα εισερχόμενη αυτό έκανε restart ).

Ο τεχνικός από το nokiashop μού είπαν ότι το Ν73 και Ν93 πάνε στο εξωτερικό για επισκευή ,όλα Ο.Κ μέχρι εδώ .

Πίστευα όπως μου έγραψε και ένας φίλος σε αυτό το forum 20 με22 ημέρες ,μέχρι σήμερα έχουν περάσει 25 πήρα τηλέφωνο σήμερα στο κατάστημα και μου είπαν ότι δεν έχουν ιδέα πότε θα έρθει το τηλέφωνο !

Εγώ τώρα τη κάνω ΟΕΟ ?????

 

εγώ σου είχα γράψει για περίπου 21 μέρες, λοιπόν κάνε αυτό που έκανα πάρε τηλ. το Νοκια shop και ζήτα το τηλ. του υπέυθυνου του service της ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΝΟΚΙΑ. Το ΝΟΚΙΑ SHOP δεν έχει καμία σχέση με την όλη διαδικασία

Link to comment
Share on other sites

vale rescoviewer na glitoseis

 

pire kaneis Nokia tilefono na mathei times gia Black kapakia?

 

τι ειναι αυτο το rescoviewer?:confused: τι κανει ?ειναι καλο?:confused:

thanx

καλυτερα να νιω8εις παρα να μπορεις....!(dima poWer) xD

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

τι ειναι αυτο το rescoviewer?:confused: τι κανει ?ειναι καλο?:confused:

thanx

 

http://my-symbian.com/s60v3/software/applications.php?fldAuto=134&faq=14 :rolleyes:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

γεια σας. ειμαι κι εγω ενας ευτυχης κατοχος :) του N73. μηπως ξερετε αν υπαρχει ενα προγραμμα που να αποθηκευει τις καταχωρησεις του ημερολογιου(γενεθλια,υπενθυμιση κτλ) ωστε να τα επαναφερουμε πχ μετα απο format? κατι σαν το smartvcal που δουλευε στα προηγουμενα symbian. ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοήθεια! Έχω μια καινούρια συσκευή κλειδωμένη στο δίκτυο 3 ( UK ) . Ξέρει κανείς εάν και πώς μπορώ να το ξεκλειδώσω;

 

Ευχαριστώ,

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοήθεια! Έχω μια καινούρια συσκευή κλειδωμένη στο δίκτυο 3 ( UK ) . Ξέρει κανείς εάν και πώς μπορώ να το ξεκλειδώσω;

 

Ευχαριστώ,

 

Προς το παρον δεν μπορεις να κανεις τιποτε .Μονο απο το δικτυο στο

οποιο ειναι κλειδωμενο .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοήθεια! Έχω μια καινούρια συσκευή κλειδωμένη στο δίκτυο 3 ( UK ) . Ξέρει κανείς εάν και πώς μπορώ να το ξεκλειδώσω;

 

Ευχαριστώ,

Οι τελευταιες μου 3 συσκευες ηταν απο αγγλια κλειδωμενες ολες στην Orange...

Ψαξε στο ιντερνετ (πχ στο google) βαλε λεξεις πχ unlock N73 κλπ και θα σου βγαλει ενα σωρο site που με 10 δολαρια θα σου δωσει ενα κωδικο να βαλεις και θα το κανει unlock.

Eγω αυτο εκανα και βρηκα την υγεια μου... διαφορετικα επρεπε να προπληρωσω τα παγια ολου του χρονου για να μου το κανει η Orange

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς ιδέα τι είναι η λειτουργία "Ορόσημα"?

 

Εμφανίζεται μόνο ως συντόμευση στην αναμονή.

(Εργαλεία->Ρυθμίσεις->Τηλέφωνο->Κατασταση αναμονής, στη λίστα με τις συντομεύσεις).

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ την βοήθειά σας γιατί πιθανώς αντιμετωπίζω σοβαρό πρόβλημα. Στέλνω κείμενο .txt από τον υπολογιστή μέσω Bt, το λαμβάνει φυσικά σαν μήνυμα που όμως δεν το ανοίγει. Δε γράφει αδυναμία ή αγνωστο αρχείο. Απλώς δεν ανοίγει το μήνυμα. Στέλνω κείμενο word (.doc) το ανοίγει κανονικά...

 

Συμβαίνει αυτό και σε σας ή έχω εγώ πρόβλημα;:worry:

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ την βοήθειά σας γιατί πιθανώς αντιμετωπίζω σοβαρό πρόβλημα. Στέλνω κείμενο .txt από τον υπολογιστή μέσω Bt, το λαμβάνει φυσικά σαν μήνυμα που όμως δεν το ανοίγει. Δε γράφει αδυναμία ή αγνωστο αρχείο. Απλώς δεν ανοίγει το μήνυμα. Στέλνω κείμενο word (.doc) το ανοίγει κανονικά...

 

Συμβαίνει αυτό και σε σας ή έχω εγώ πρόβλημα;:worry:

Δοκίμασες αυτό; :worry:
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες αυτό; :worry:

Όπως είπα δεν μου το ανοίγει καν το μήνυμα bt....και σαφώς δεν έχει σχέση με την κωδικοποίηση!:O

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

αύριο θα έχω στα χέρια μου το Ν73 music edition κατά πάσα πιθανότητα.

πόσες ώρες να το αφήσω να φορτίσει?

να το ανοίξω μέχρι να αδειάσει εντελώς η μπαταρία και μετά να το βάλω για φόρτιση, όπως λένε κάποιοι φίλοι εδώ, ή να το φορτίσω κατευθείαν εξ΄αρχής?

 

πρέπει να είναι κλειστό την ώρα της φόρτισης, ή μπορώ να το έχω ανοιχτό και το "επεξεργάζομαι" παράλληλα?

 

Μιλάω πάντα για την πρώτη φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Τι έννοεις που το βρήκα?

πηρα τηλ. σε ένα Nokia shop και μου είπε ότι θα το έχει αύριο.

Μου είπαν και στη VODAFONE οτι το έχουν.

Τιμή δεν ρώτησα, αλλά υπολογίζω λίγο παραπάνω από το απλό.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...