Jump to content

[Επίσημο] Nokia N73 - Μέρος Ι


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτο με τα εικονιδια και εγώ θα ήθελα να ρωτησω. αν μπορουσαμε να το μεγαλώσουμε.Στις εφαρμογες κανονικα.

Αλλα στα παιχνιδια πολυ μικρα τα δειχνει..

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Ξεκινα με τη σειρά,εχει πολλα και οργανωμένα παιχνίδια.

Οσο για τα προγραμματα,εχω βαλει python με λεξικο και ελληνικη wikipedia.

Εχω βάλει λεξικα με ξένες γλώσσες.

Route66,

bt info

opera

Crypto

 

Ελληνικο εορτολογιο

Y-Browser

F-secure

 

eeis na mou dwseis leksika?

 

 

Oso gia to Ultimate vr de palebete..

http://rapidshare.com/files/14627920/UltimatePortable.Ultimate.Voice.Recorder.v3.01.S60v3.SymbianOS9.1.Incl.******.Patch-BiNPDA.rar

nokia 6210/nokia 3210/nokia 3310/nokia 3410/nokia 3650/nokia 6600/nokia 6220/nokia n73/nokia n82
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

iparxei pithanotita na kleidonontai me kwdiko oi fakeloi pou periexoun arxia?

 

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει εφαρμογή που να κλειδώνει ένα συγκεκριμένο φάκελο; Ξέρω το BestCrypto αλλά αυτό κλειδώνει ένα - ένα τα αρχεία. Εγώ θέλω να κλειδώσω κάποιες εικόνες και βίντεο να μην φαίνονται μέσα από την Έκθεση. Εναλλακτικά μήπως υπάρχει τρόπος να κλειδώσουμε κάποιο άλμπουμ από την Έκθεση;

 

 

 

ki egw to idio rwtaw...

[sIGPIC][/sIGPIC]

POLICE.....XAXAXAXA

Link to comment
Share on other sites

to eixa kai egw provlima auto!!!

Kleise to kinito vgale thn mpataria meta ksanavaltin kai anoixto:):p:D

Kai meta ola ok:p

 

φιλε μου μολις το εκανα και δεν βλέπει κανένα αρχειο mp3 που εχω στην κάρτα μνήμης και κάποια απο αυτα τα πέρασα μεσω του PC Suite.

 

επιτέλους το προβλημα λύθηκε.Μετα απο reinstall και 2 φορες format την κάρτα και μετα επαναφορα αντιγραφου ασφαλείας.

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα μεσα στην διαχ. εφαρμογων και επιτελους τα θεματα φενονται και μπορουμε να τα σβησουμε μεσα απο εκει! :D

 

Εχω την

V.3.0649.0.0.1

30-11-2006

 

Ληθικε και αυτο το μεγαλο προβλημα :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ανακάλυψα ότι κερδίζουμε άλλη μία συντόμευση στην ενεργή αναμονή όταν το τηλέφωνο είναι σε landscape mode μέσω rotateme.Δοκιμάστε το!!!
frastgr
Link to comment
Share on other sites

Μολης το ειδα και εγω αυτο που λες!! :happy:
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ανακάλυψα ότι κερδίζουμε άλλη μία συντόμευση στην ενεργή αναμονή όταν το τηλέφωνο είναι σε landscape mode μέσω rotateme.Δοκιμάστε το!!!

Τι είναι το rotateme;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Eιναι μια εφαρμογη που κανει περιστροφη της οθονης του κινητου :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Simera to vradi 8a apoxoristw gia panta to n73ME mou:)

Gia ena sirocco!!!Kala kanw h na to kratisw:worry: :blink: :wacko: :cry:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

εξαρτάται απο το τι ήθελες... και εμένα μου αρέσει το scirocco αλλά το Ν73 ΜΕ μου πλέον το συνήθισα και δεν νομίζω να το αλλάξω σύντομα. :cool:
όλα καλά;
Link to comment
Share on other sites

Simera to vradi 8a apoxoristw gia panta to n73ME mou:)

Gia ena sirocco!!!Kala kanw h na to kratisw:worry: :blink: :wacko: :cry:

 

Κατά τη γνώμη μου, καλά κάνεις.:)

Αλλά αυτά βέβαια είναι γούστα.

Μην περιμένεις και πολλά από το siroccο βέβαια...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα μεσα στην διαχ. εφαρμογων και επιτελους τα θεματα φενονται και μπορουμε να τα σβησουμε μεσα απο εκει! :D

 

Εχω την

V.3.0649.0.0.1

30-11-2006

 

Ληθικε και αυτο το μεγαλο προβλημα :)

ποσα θεματα εχεις; αν εχεις λιγα, ειναι λογικο :O

Μπορει κάποιος αναλυτικα να μου πει πως μπορω να κανω περιστροφη το μενου στην οθονη του κινητου?

thanks

σου απαντησα στο θεμα των εφαρμογων :)

Link to comment
Share on other sites

ποσα θεματα εχεις; αν εχεις λιγα, ειναι λογικο :O

 

Δυο θεματα εχω :O δηλαδει αν εχεις πολα θεματα τοτε δεν φαινοντε μεσα στην διαχ. εφαρμογων? :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Δυο θεματα εχω :O δηλαδει αν εχεις πολα θεματα τοτε δεν φαινοντε μεσα στην διαχ. εφαρμογων? :)

στο Ν91 εχω 36 και φαινονται τα 13, γι'αυτο το λεω. μπορει να κανω και λαθος, απλα οταν ειχα λιγα φαινοντουσα ολα :)

Link to comment
Share on other sites

Εχει αντιμετωπισει κανεις προβλημα με το καλωδιο που συνδεουμε το κινητο με τον υπολογιστη; Γιατι σε εμενα δε κανει καλη επαφη στο κινητο και αν κουνηθει λιγο αποσυνδεεται και δε το αναγνωριζει το pc. Πρεπει να το πιεσω λιγο, συνηθως προς τα κατω για να το αναγνωρισει... και καθαριζω τις επαφες στο καλωδιο και στο κινητο για ενδεχομενο σκονης αλλα τιποτα.

Τελικα μετα το φορτιστη εχουμε και στο καλωδιο προβλημα; :confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το καλοδιο και σε εμενα ειναι λιγο χαλια οχι τοσο οσο το δικο σου αλλα ειναι οπως και σε αλλους εδω περα, με τον φορτιστη μου δεν εχω κανενα προβλημα, στον φορτιστη σου ετσι εισαι? :confused: αν ειναι πηγενε να στο κηταξουν :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Simera to vradi 8a apoxoristw gia panta to n73ME mou:)

Gia ena sirocco!!!Kala kanw h na to kratisw:worry: :blink: :wacko: :cry:

 

Αν έχεις εθιστεί στο να έχεις ανοιχτό λειτουργικό και να βάζεις εφαρμογές, και γενικά να παίζεις με το κινητό, μην το πάρεις το sirocco. Εγώ προσωπικά δεν θα το άλλαζα με τίποτα εκτός απο το i-phone.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτήσω,ειχα περάσει στο ν73 καποια μηνυματα απο την sim στα εισερχομενα.Σε αυτα τα μηνυματα δεν βγαίνει το ονομα του αποστολέα αλλα το νούμερο.Ενω τον έχω κανονικα αποθηκευμένο στις επαφές.

Καμια ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά γεια σας... άλλος ένας στην παρέα της μετάλαξης ενός απλού Ν73 σε Ν73ΜΕ. οκ όλα έγιναν με επιτυχία..

 

μονό μια διευκρίνιση. όταν κρατάς πατημένο το πλήκτρο που σε πάει στο μενού σου δείχνει πια προγράμματα λειτουργούν στο παρασκήνιο. σε εμένα είναι ανοιχτή συνεχώς "η μουσική μου"

 

πως κλείνει?

HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

Εχει αντιμετωπισει κανεις προβλημα με το καλωδιο που συνδεουμε το κινητο με τον υπολογιστη; Γιατι σε εμενα δε κανει καλη επαφη στο κινητο και αν κουνηθει λιγο αποσυνδεεται και δε το αναγνωριζει το pc. Πρεπει να το πιεσω λιγο, συνηθως προς τα κατω για να το αναγνωρισει... και καθαριζω τις επαφες στο καλωδιο και στο κινητο για ενδεχομενο σκονης αλλα τιποτα.

Τελικα μετα το φορτιστη εχουμε και στο καλωδιο προβλημα; :confused:

 

και εδω τα ιδια.....εχω μεγαλο προβλημα οταν παω να συνδέσω το 73 μου με το καλώδιο....

παιδια ομως απο οτι κατάλαβα δεν φταίει το καλώδιο...γιατι το ν70 ενος φιλου μου το αναγνωρίζει το ιδιο καλωδιο με την μια....

κατι αλλο παιζει εδω......:worry:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...