Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΠΑΙΔΕΣ χαιρετω καθοτι new member.;)

 

Σχετικα με το HTC P3300 καποια μαγαζια το εχουν με το destinator PN και ελληνικο, και καποια οχι.

1 ερωτ: το destinator δεν ειναι ολοκληρο? ειναι demo?

2 ερωτ: οι τιμες που εχω δει παιζουν απο 580 μεχρι 700:wacko: -γιατι τοση μεγαλη αποκληση εαν δεν ειναι ολοκληρο το destinator? (η ειναι?):confused:

3 ερωτ: τι αξιζει κατα την γνωμη σας,να το παρεις φτηνα για αρχη και μετα αγοραζεις η "βρισκεις" το ΡΝ :D η το παιρνεις απο την αρχη και σε τσεκουρωνουν?:(

4 ερωτ: ποιο ειναι το ποιο φτηνο μαγαζι που εχετε βρει για την αγορα του?

 

ΑΚΟΥΩ ΓΝΩΜΕΣ:X

1 Einai oloklhro kai to dinei h Dynax

2 Diaforetika paketa me diaforetikh politikh An thes navigation software to destinator einai monodromos ta alla apketa me to navimate kai to tomo tom gia ellada akoma den einai entaxei oi xartes

3 An xwseis tosa lefta gia ppc giati na mhn dwseis kai 100 euro parapanw (tosa einai) gia na pareis gnhsio destinator me full support kai xwris kollhmata tou spasmenou

 

4.An exeis epidothsh psaxto apo ellada diaforetika bres eshop exwterikou gia na pareis mono thn syskevh kai to Destinator xechwrisata apo edw.. :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν έχει GPS όμως :(

Ποιο smartphone έχει GPS και υποστηρίζει 3G?

 

Lene oti exei kai oti tha einai apenergopoihmeno sthn arxh giati exei asymbatothtes ..

 

akougete oti tha paixei mono me firmware update ..

 

pantos einai ena risko h agora tou an to thes gia Gps

Link to comment
Share on other sites

re paidia me ta vista exei kaneis synxronisei to ppc? kai pos ginetai ayto?

 

Phgaine sthn mic4rosoft kai katevase to Windows Mobile Device Center :cool: :cool:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολυ φίλε για τα καλουδια..

 

 

Den kanei tipota ..

 

Aplos na thimase aftous pou se bohthisan otan den hxeres kai na kaneis kai esy to idio me aftous pou den xeroun kai rwtane.. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Den kanei tipota ..

 

Aplos na thimase aftous pou se bohthisan otan den hxeres kai na kaneis kai esy to idio me aftous pou den xeroun kai rwtane.. :cool:

 

Θα το θυμάμαι!! Είναι το δεύτερο μόλις forum που γίνομαι ενεργο μέλος αλλα πάντα νιώθω μεγαλη ικανοποιήση όταν μπορω να δίνω λύσεις.Το ίδιο θα προσπαθήσω να κάνω και τώρα..

Link to comment
Share on other sites

Θα το θυμάμαι!! Είναι το δεύτερο μόλις forum που γίνομαι ενεργο μέλος αλλα πάντα νιώθω μεγαλη ικανοποιήση όταν μπορω να δίνω λύσεις.Το ίδιο θα προσπαθήσω να κάνω και τώρα..

 

Siderokefalos tote.. ;)

 

Support telos mages paw gia ypno .. :D

 

Thanks gia ta pm :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους ,ξέρει κανείς γιατί δεν μπορεί να δουλέψει το smart filter στο Ρ3300 ? εγώ έχω το smsbloker αλλά το smart filter με βολεύει καλύτερα .
Κώστας :cool:
Link to comment
Share on other sites

πηγαινε εναρξη-ρυθμισεις-σημερα και στα στοιχεια τσεκαρε τι θελεις να εχεις στην today,για το 2 δεν ξερω,για τα mp3 ανοιγεις τον media player-μενου-βιβλιοθηκη-μουσικη μου-και απο το μενου κανεις ενημερωση βιβλιοθηκης

 

Σ ευχαριστώ πολύ φίλε μου, για την ¨Σημερα¨ ολα οκ, για τα mp3 το βρηκα κι εγώ μετα, απλα στο βιβλίο (σελ. 197) δεν τα λεει πολύ καλα, αλλα τωρα ολα οκ!!! :)

Τhanks και πάλι....

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Σ ευχαριστώ πολύ φίλε μου, για την ¨Σημερα¨ ολα οκ, για τα mp3 το βρηκα κι εγώ μετα, απλα στο βιβλίο (σελ. 197) δεν τα λεει πολύ καλα, αλλα τωρα ολα οκ!!! :)

Τhanks και πάλι....

δεν κανει τιποτα φιλε μου;)
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Καλημέρα σε όλους ,ξέρει κανείς γιατί δεν μπορεί να δουλέψει το smart filter στο Ρ3300 ? εγώ έχω το smsbloker αλλά το smart filter με βολεύει καλύτερα .
δυστυχως απο οτι ειδα και εγω το συγκεκεριμενο δεν δουλευει,κριμα παντως γιατι το συγκεκριμενο ειναι πολυ βολικο
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως απο οτι ειδα και εγω το συγκεκεριμενο δεν δουλευει,κριμα παντως γιατι το συγκεκριμενο ειναι πολυ βολικο

 

Κρίμα σίγουρα αλλά σίγουρα θα υπάρχει κάποιο κόλπο για να δουλέψει .

Το περίεργο είναι ότι αυτό το χρήσιμο πρόγραμμα για εμένα η QTEK το δίνη εγκατεστημένο στα 9000/9100 ,ακόμα το έχουν και στα διαφημιστικά τους φυλλάδια

Κώστας :cool:
Link to comment
Share on other sites

στο θέμα της (εξοικονόμησης) μπαταρίας, τελικά και το Xbutton της HTC και το magic button της transcreative κλείνουν τα προγράμματα μόνο άμα πατήσεις το X στην οθόνη και όχι με το Ok. Δουλεύω το ppc ως επί το πλείστον με το trackball (χωρίς το πενάκι) και θα με βόλευε αν έκλειναν και με το Ok. Καμία ιδέα κανένας?
Link to comment
Share on other sites

Psaxnw apo xtes na vrw tis rythmiseis toy destinator,alla to thread telika einai poly megalo.Tha mporoyse kapoios na moy pei tis rythmiseis poy prepei na kanw stin syskeyi kai sto programma.xilia sygnwmi an exei ksanaeipwthei!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ανοίξει ένα thread στους διαξιφισμούς, προκειμένου να συγκρίνω το p3300 με το Mio a701.

Αν θέλετε, περάστε να αφήσετε τις εντυπώσεις σας θετικές ή αρνητικές.

Τελικά αξίζει να αλλάξω το Mio μου με το p3300;

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=158870

Link to comment
Share on other sites

Tα τεστ του αργού (πιού ???)ΟΜΑP συνεχίζονται..

 

Today plugins Vol 2.0 ;)

(κλικ στην εικονα για μεγέθυνση)

 

http://i17.tinypic.com/2z6gv1y.png

 

Έχουμε και λέμε από πάνω προς τα κάτω..

 

Wisbar Advance 2.7.0.1

Phonealarm 1.57

Weatherpanel 2.5

Resco Explorer 2005 v5.41

ΗtcHomeplug

AEK THEME vol3_nO lineS :lol:

 

Oλα τρέχουν χωρις να καθυστερούν τον OMAP και δεν έχουν conflicts.

φιλε μου με το wisbar Advance πως εκανες το κεντριkο μενου με τα μεγαλα εικονιδια ? (εκει που εχεις το settings, sms klp???)

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου με το wisbar Advance πως εκανες το κεντριkο μενου με τα μεγαλα εικονιδια ? (εκει που εχεις το settings, sms klp???) επίσης ενω κανω αυτο που λες στο weather δεν μου βγαζει τιποτα με αποτελεσμα να μην μπορω να κανω regist.... plz help
επίσης ενω κανω αυτο που λες στο weather δεν μου βγαζει τιποτα με αποτελεσμα να μην μπορω να κανω regist.... plz help

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ανοίξει ένα thread στους διαξιφισμούς, προκειμένου να συγκρίνω το p3300 με το Mio a701.

Αν θέλετε, περάστε να αφήσετε τις εντυπώσεις σας θετικές ή αρνητικές.

Τελικά αξίζει να αλλάξω το Mio μου με το p3300;

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=158870

Aλλαξε το, αλλα δες και το ETEN X500

Προσπαθώ Να Προσαρμοστώ Παράλληλα Στα Δεδομένα Των Εδώ Αγοραπωλησιών ;)
Link to comment
Share on other sites

Psaxnw apo xtes na vrw tis rythmiseis toy destinator,alla to thread telika einai poly megalo.Tha mporoyse kapoios na moy pei tis rythmiseis poy prepei na kanw stin syskeyi kai sto programma.xilia sygnwmi an exei ksanaeipwthei!

 

Com4 & Com7

 

Gia Des kai edw ta exw se snapshot

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ανοίξει ένα thread στους διαξιφισμούς, προκειμένου να συγκρίνω το p3300 με το Mio a701.

Αν θέλετε, περάστε να αφήσετε τις εντυπώσεις σας θετικές ή αρνητικές.

Τελικά αξίζει να αλλάξω το Mio μου με το p3300;

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=158870

Να δεις και το trinity οπωσδήποτε... αν και υπάρχει ένα θέμα με το gps του (δεν υφίσταται προς το παρόν).

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση. Το TMC δουλεύει στο μπανανία? Κάποιος μου είπε ότι με ένα navigator αυτοκινήτου τον έστειλε γύρω από μια λαϊκή !!! Έχει πάρει το αυτί σας τίποτα? Κάτι είχα ακούσει εγώ για το 2007 ότι θα υπάρξει τέτοια δυνατότητα.
Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...