Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αρα πρεπει λογικα να περναει τα ελληνικα εφοσον το παλιο imie ειναι καταχωρημενο στην ace..
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Κανονικά με φορτωμένη την official ROM πρέπει να μπαίνουν κανονικά τα ελληνικά. Φρόντισε όμως να βάλεις τα σωστά (ανάλογα με το ποια επίσημη ROM φοράς WM5 ή WM6).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το πηρα με 5 αλλα ειχα βαλει 6....official απο το site ths ace..

 

Βάλε τα αντίστοιχα ελληνικά και είσαι έτοιμος! ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

θα το δοkιμασω κ θα σας απαντησω.....αρε athanasso πανταχου παρων.....πεσ αν ξερεισ κιολας αν υπαρχει μετρητης για τισ κλησεις να συνδεεται με touchflo?????????εχω φαει τον κοσμο...........
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
πεσ αν ξερεισ κιολας αν υπαρχει μετρητης για τισ κλησεις να συνδεεται με touchflo?????????

 

Dystyxws den exw dei kati tetoio akoma.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Λιγες φορες το χρονο το ξυπνητηρι χτυπαει 1 ωρα νωριτερα (δεν θυμαμαι αν τυχαινει να χτυπησει και αργοτερα) απο την ωρα που το εχω ρυθμισει να χτυπαει ολες τις καθημερινες.

 

Το εχει προσεξει κανενας αλλος?

Link to comment
Share on other sites

hello παίδες. μια ερωτησούλα όποιος γνωρίζει θα με υποχρεώσει. έχω βάλει την rom ARTE_WM6.1_3.15.08.30_B20753_Manila2D. με καλύπτει πολύ ωραία αλλά ενώ έχει διορθώσει αρκετά από την προηγούμενη, μένουν πολλά ακόμα να φτιάξουν. γιαυτό ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς μήπως βγήκε καινούργια.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εδω και δυο μηνες η δονηση του κινητου σταματησε να λειτουργει.Προχθες το κρατουσα στα χερια μου και δοκιμαζα ηχους κλησης εχοντας την ταυτοχρονη λειτουργια της δονησης.Οπως το κρατουσα το αναποδογυριζα προς διαφορες κατευθυνσεις και παρατηρησα πως αλλες φορες λειτουργουσε η δονηση και αλλες οχι,επισης λειτουργουσε αλλες φορες ασθενεστερα και αλλες πιο δυνατα.Τι μπορει να φταει?????
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εδω και δυο μηνες η δονηση του κινητου σταματησε να λειτουργει.Προχθες το κρατουσα στα χερια μου και δοκιμαζα ηχους κλησης εχοντας την ταυτοχρονη λειτουργια της δονησης.Οπως το κρατουσα το αναποδογυριζα προς διαφορες κατευθυνσεις και παρατηρησα πως αλλες φορες λειτουργουσε η δονηση και αλλες οχι,επισης λειτουργουσε αλλες φορες ασθενεστερα και αλλες πιο δυνατα.Τι μπορει να φταει?????

 

Κανεις??????

Να προσθεσω πως το εκανα και hard reset αλλα το προβλημα δεν λυθηκε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στην Touch 4.02 έχω radio version την 03.08.90,

Υπάρχει κάποια καλύτερη απο αυτήν σε θέματα διαχείρησης μπαταρίας;

Αν μπορέσει κάποιος να βάλει και το αντίστοιχο link ,γιατί έχω φαει τους xda με το κουτάλι και δεν βλέπω κάποιο παλιότερο tοpic που αναφέρονταν στις radio , θα ήμουν υπόχρεος. :O

Nexus 4 > Stock for a little moment
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

μου εχει καει η οθονη αλλα η htc(htc p3300) λεει δεν αναλαμβανει την αντικατασταση της(ετσι μου ειπαν στο μαγαζι που το πηγα)..

ξερετε τι μπορω να κανω,που να αντικαταστήσω την οθονη κ αν συμφερει?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...