Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν μπορω να καταλαβω ποσο δυσκολο μπορει να ειναι να ριξετε μια ματια μερικα μηνυματα πισω .....μηπως και υπαρχει η απαντηση στην 1000στη ιδια ερωτηση.
Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Άρχισαν τα προβλήματα :(

Το κινητό κολλάει 1-2 λεπτά μετά που το ανοίγω!! κολλάει και δεν κάνει τίποτα!! τι μπορεί να φταίει???

 

Αν έχεις το Photo Contacts Pro εγκατεστημένο στην κάρτα, είναι πολύ πιθανό να σου κάνει αυτό την ζημιά.

 

και κάτι άλλο.. Υπάρχει τρόπος να πάρω back up τις επαφές στο outlook express??? ή σε κάποιο άλλο πρόγραμμα εκτός του office outlook γιατί σε αυτό έχω τα τηλέφωνα της δουλειάς και δεν θέλω να τα μπερδέψω .

 

Νομίζω ότι αν στο outlook φτιάξεις νέο φάκελο με επαφές και περάσεις ξεχωριστά τις επαφές της δουλειάς σου εκεί, μετά μπορείς από τις επιλογές του Active Synch να επιλέξεις να κάνει synchronize μόνο τον φάκελο με τα προσωπικά σου τηλέφωνα και όχι τον άλλο με της δουλειάς.

Το είχα κάνει παλιότερα.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις το Photo Contacts Pro εγκατεστημένο στην κάρτα, είναι πολύ πιθανό να σου κάνει αυτό την ζημιά.

 

 

 

Νομίζω ότι αν στο outlook φτιάξεις νέο φάκελο με επαφές και περάσεις ξεχωριστά τις επαφές της δουλειάς σου εκεί, μετά μπορείς από τις επιλογές του Active Synch να επιλέξεις να κάνει synchronize μόνο τον φάκελο με τα προσωπικά σου τηλέφωνα και όχι τον άλλο με της δουλειάς.

Το είχα κάνει παλιότερα.

 

 

Προσπάθησα και δεν κατάφερα να το κάνω...:( μπορείς να δώσεις περισσότερες πληροφορίες? κάποιος άλλος τρόπος τουλάχιστον να τις εκτυπώσω ???

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να καταλαβω ποσο δυσκολο μπορει να ειναι να ριξετε μια ματια μερικα μηνυματα πισω .....μηπως και υπαρχει η απαντηση στην 1000στη ιδια ερωτηση.

 

Φίλε αλήθεια κοίταξα ποιο πίσω αλλά δε μπόρεσα να το βρω με τίποτα. Ακόμα και αναζήτηση στο θέμα έκανα αλλά δεν βγήκε άκρη.

'Εχουν αναφερθεί τόσες λύσης στο θέμα αυτό για κάθε version του Destinator που πλέον έχω χάσει την μπάλα..

Link to comment
Share on other sites

thn bataria thn brika sto ebay:

 

http://cgi.ebay.com/2500mAh-battery-Charger-Dopod-P800W-HTC-Artemis-P3300_W0QQitemZ190115696871QQihZ009QQcategoryZ130790QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting

 

leei oti einai kai gia to artemis.... pou apo oti eida einai idio me to

dopod p800w kai me stenaxwrise ligo...

 

apo ekei brika kai bash gia to artemaki...

 

den leei diastaseis alla den fainetai na einai megaluterh apo thn authentikh oute na exei kamia epipleon kapaki h kati tetoio...

 

:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

 

Ayta pou vlepeis sth fwtografia apo aristera pros ta dexia einai 1.KAPAKI!!! 2.Mpataria 3.Fortisths kai h mpataria einai 1000% DIPLH se ogko kai varos. Oi kinezoi sto ebay einai prwtoi stis paraplanhtikes diafhmiseis ;)

I'm back :p
Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα και δεν κατάφερα να το κάνω...:( μπορείς να δώσεις περισσότερες πληροφορίες? κάποιος άλλος τρόπος τουλάχιστον να τις εκτυπώσω ???

 

Αν θυμάμαι καλά στην εγκατάσταση του Active Synch εκεί που στήνεις το τι θα συγχρονίζει, επιλέγεις με ποιό outlook.pst θα γίνεται συγχρονισμός. Όταν λοιπόν το επιλέγεις και περιλαμβάνει 2 φακέλους με επαφές (πχ Personal, Bussiness) επιλέγεις και με ποιόν φάκελο θα συγχρονίζεται. Οι επαφές μεταφέρονται από τον ένα στον άλλο φάκελο με απλό drag and drop.

Όπως επίσης μπορείς να φτιάξεις και διαφορετικό .pst μόνο με επαφές και να το ανοίγεις αυτόματα και αυτό με το outlook όταν ξεκινάει. Αυτά είναι δυνατότητες του Outlook. Μην σε πάρω στο λαιμό μου όμως γιατί το είχα κάνει παλιά.

Εναλλάκτικά για να τις εκτυπώσεις από Outlook, πήγαινε στο tab Επαφές, Επέλεξέ τις όλες (Control & A) και με δεξί κλικ print. Σου δίνει και επιλογή τρόπου εκτύπωσης (Ευρετήριο, Memo κλπ).

Καλή επιτυχία.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Φίλε αλήθεια κοίταξα ποιο πίσω αλλά δε μπόρεσα να το βρω με τίποτα. Ακόμα και αναζήτηση στο θέμα έκανα αλλά δεν βγήκε άκρη.

'Εχουν αναφερθεί τόσες λύσης στο θέμα αυτό για κάθε version του Destinator που πλέον έχω χάσει την μπάλα..

 

στην προηγουμενη σελιδα ακριβως δες το μηνυμα απο τον minotavrs και πατα στο "Edw"

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά στην εγκατάσταση του Active Synch εκεί που στήνεις το τι θα συγχρονίζει, επιλέγεις με ποιό outlook.pst θα γίνεται συγχρονισμός. Όταν λοιπόν το επιλέγεις και περιλαμβάνει 2 φακέλους με επαφές (πχ Personal, Bussiness) επιλέγεις και με ποιόν φάκελο θα συγχρονίζεται. Οι επαφές μεταφέρονται από τον ένα στον άλλο φάκελο με απλό drag and drop.

Όπως επίσης μπορείς να φτιάξεις και διαφορετικό .pst μόνο με επαφές και να το ανοίγεις αυτόματα και αυτό με το outlook όταν ξεκινάει. Αυτά είναι δυνατότητες του Outlook. Μην σε πάρω στο λαιμό μου όμως γιατί το είχα κάνει παλιά.

Εναλλάκτικά για να τις εκτυπώσεις από Outlook, πήγαινε στο tab Επαφές, Επέλεξέ τις όλες (Control & A) και με δεξί κλικ print. Σου δίνει και επιλογή τρόπου εκτύπωσης (Ευρετήριο, Memo κλπ).

Καλή επιτυχία.

 

Το πρόβλημα είναι ότι δεν μπορώ να κάνω το Active Synch να συγχρονίζει με το δεύτερο φάκελο επαφών :(

Link to comment
Share on other sites

Φίλε αλήθεια κοίταξα ποιο πίσω αλλά δε μπόρεσα να το βρω με τίποτα. Ακόμα και αναζήτηση στο θέμα έκανα αλλά δεν βγήκε άκρη.

'Εχουν αναφερθεί τόσες λύσης στο θέμα αυτό για κάθε version του Destinator που πλέον έχω χάσει την μπάλα..

 

 

http://www.ngi.gr/forum/viewtopic.php?t=2757&highlight=htc+gps+gate

 

Οριστε

Link to comment
Share on other sites

παιδια ποια ειναι η τελευταια official rom απο την htc ?????? με acu 3.3. απο που την κατεβάζουμε ???

καπου διαβασα οτι ειναι πολυ ποιο γρηγορη

και μετα κανουμε instal τα ελληνικα απο την ace σωστα ??

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

prospa8o na paikso videakia apo diafora site (myspace klp)me to 3300 alla mou leei den exo egatestimeno to flash player.kano egatastasi flash player gia ppc kai mou grafei ksana to idio:mad:

ksereis kaneis kati????:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ekanes epanekhnhsh??? dokimase na to janaegatastiseis kai molis to kaneis kane mia epanekhnhsh

 

EKANA ALLA PALI TIPOTA.AN EXEI KAPOIOS TON FLASH PLAYER POU PAIZEI STO 3300 PARAKALO ENA PM.KALIMERA

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πρόβλημα για το P3300 αν χρησιμοποιήσω άλλον φορτιστη αυτοκινήτου αντι για τον γνήσιο της HTP? πχ λενε μερικοί οτι φορτιστές (αυτοκινήτου) της motorola δεν εχουν προβλημα και ταιριάζουν και με το βίσμα και επίσης ειναι σημαντικά φτηνότεροι...???
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πρόβλημα για το P3300 αν χρησιμοποιήσω άλλον φορτιστη αυτοκινήτου αντι για τον γνήσιο της HTP? πχ λενε μερικοί οτι φορτιστές (αυτοκινήτου) της motorola δεν εχουν προβλημα και ταιριάζουν και με το βίσμα και επίσης ειναι σημαντικά φτηνότεροι...???

 

Φορτιστής motorola (νομίζω από V3) με 10,90 εδώ και 5 μήνες παίζει άψογα. Ενώ της HTC είχε 29!!!

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Φορτιστής motorola (νομίζω από V3) με 10,90 εδώ και 5 μήνες παίζει άψογα. Ενώ της HTC είχε 29!!!

 

Αυτο ηθελα να μάθω ειναι μεγάλη η διαφορά Ευρωπουλων και η ανυσηχία μου ειναι μήπως δεν κάνει σωστή φόρτιση και προκαλέσει ζημια στην μπαταρία (αν ειναι εφικτό αυτό) αλλα αφου δεν εχεις προβλημα ..οκ.

Link to comment
Share on other sites

Εχουν τύχει περιπτώσεις οταν η μπαταρία είναι βαθειά αποφορτισμένη να μη μπορεί ο φορτιστής motorola να "ξυπνήσει" τη μπαταρία. Αυτό προφανώς γίνεται λόγω του οτι αυτοί οι φορτιστές δεν μπορούν να αποδώσουν τα ίδια mA σε σχέση με τον γνήσιο που είναι μεγαλύτερος, νομίζω επίσης οτι είναι και πιό αργή η φόρτιση.

Επίσης έχει τύχει συσκευή να είναι νεκρή, μόλις χρησιμοποιήθηκε γνήσιος φορτιστής να λειτουργεί χωρίς πρόβλημα.

Τώρα βέβαια είναι επιλογές αυτές αλλα το αναφέρω μην γίνει τίποτα και αναρωτιέστε.

 

Τρομερή διαφορά των 18,1 Ευρώ η οποία μπορεί να τσακίσει την συσκευή σας.

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανείς τι ρυθμίσεις πρεπει να κανεις για web browsing me TIM PLUS? :O

 

Και φυσικά να μη χρεώνει στην κάρτα οταν το "G" spot πάλλεται...:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Ήρθα και εγώ στο club :D

Το πήρα με αγγλική rom γιατί με τα ελληνικά ποτέ δε τα πήγαινα καλά. Πιστεύω πως και εγώ σε λίγο καιρό θα αρχίσω τις απορίες :p

Link to comment
Share on other sites

Εχουν τύχει περιπτώσεις οταν η μπαταρία είναι βαθειά αποφορτισμένη να μη μπορεί ο φορτιστής motorola να "ξυπνήσει" τη μπαταρία. Αυτό προφανώς γίνεται λόγω του οτι αυτοί οι φορτιστές δεν μπορούν να αποδώσουν τα ίδια mA σε σχέση με τον γνήσιο που είναι μεγαλύτερος, νομίζω επίσης οτι είναι και πιό αργή η φόρτιση.

Επίσης έχει τύχει συσκευή να είναι νεκρή, μόλις χρησιμοποιήθηκε γνήσιος φορτιστής να λειτουργεί χωρίς πρόβλημα.

Τώρα βέβαια είναι επιλογές αυτές αλλα το αναφέρω μην γίνει τίποτα και αναρωτιέστε.

 

Τρομερή διαφορά των 18,1 Ευρώ η οποία μπορεί να τσακίσει την συσκευή σας.

 

Σίγουρα ολα θα πρεπει να υπολογιστουν καθως δεν αξιζει η διαφορά τιμής για πιθανες δυσλειτουργίες:O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...