Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

eixa akousei oti to trinity tha exei mono aGPS to opoio xreonese apo tous providers gia na pairneis sintetagmenes kai de m'aresei katholou i idea...

oso gia ton omapa simfono, an vgei etsi, tha piasei pato...

 

efxomai na diorthosoun (kai ta dio montela) ta 2 afta psegadia kai na vgoun kai ta dio me GPS kai ton samsung 400MHz pou pleon einai me diafora o taxiteros sta WM...

Το AGPS δε σημαίνει ότι κατεβάσεις από κάποιον τις συντεταγμένες σου και πληρώνεις! Σημαίνει ότι έχεις τη δυνατότητα να κατεβάσεις στοιχεία από site που βοηθούν στο TTFF. Όπως δηλαδή το MIO και πρόσφατα to ETEN.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΩΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ 2006 HTC ARTEMIS.

ΜΑΛΛΟΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΜΙΟ701 ΠΟΥ ΜΟΝΟΠΩΛΟΥΣΕ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ......

Link to comment
Share on other sites

Υπερπλήρες pda,μόνο ο επεξεργαστής με χαλάει,τον θεωρώ σχετικά αδύναμο... βέβαια θα κρατάει η μπαταρία αλλά και πάλι θα προτιμούσα πιο δυνατό επεξεργαστή... τέσπα.. ας είν καλά το overclocking! :)
dum spiro spero
Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφο πραγματικά!

Κόσμημα!!!

Θεικό!!

 

Αλλά το ομάπα τι τον ήθελαν...

:(

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

με τον ρυθμο που βγαζουν νεα μοντελα δεν ξερεις που να στραφεις....

πανω που γλυκοκοιταζα το htc tytn ερχεται αυτο με fm radio και τελειο σχεδον design...,αλλα χαλια επεξεργαστη απο οτι εχω καταλαβει...

Link to comment
Share on other sites

Videos:

http://youtube.com/watch?v=glpuVd7QOS4

http://youtube.com/watch?v=cHUap3MIov8

 

Τώρα είδα ότι είναι στο link που έδωσε ο Johner από

Bengalboy.

 

Delete...

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε το όνομα απ'οτι βλέπω.

HTC Love το αποκαλούν πλέον.

 

 

Δεν ξέρω αν έχετε δει τα video που παρέθεσα εγώ και ο manos πριν, αλλά ο χειρισμός του ξεφεύγει εντελώς από τα καθιερωμένα.

Έχει κάτι σαν touchpad, αλλά όχι στο στυλ του 4700. Πρέπει να είναι στο στυλ των IBM laptops.

Επίσης το ασημί στρόγγυλο δεν είναι Dpad, αλλά περιστροφικός μοχλός.

 

I love HTC Love!:D

Link to comment
Share on other sites

βασικά trackball πρέπει να είναι,κουνάς την μπίλια.. μακάρι να ήταν σαν των IBM λαπτοπς αλλα μπααα...

 

 

btw το HTC Artemis πολυ πιο ωραίο απο το Love.. σκέφτεστε να το φέρουν εδώ με αυτό το όνομα τι.. δούλεμα έχει να πέσει! :)

dum spiro spero
Link to comment
Share on other sites

βασικά trackball πρέπει να είναι,κουνάς την μπίλια.. μακάρι να ήταν σαν των IBM λαπτοπς αλλα μπααα...

 

 

btw το HTC Artemis πολυ πιο ωραίο απο το Love.. σκέφτεστε να το φέρουν εδώ με αυτό το όνομα τι.. δούλεμα έχει να πέσει! :)

 

Είδα πάλι το video και λέει οτι είναι μια μπάλα που περιστρέφεται και πατιέται προς τα μέσα.;)

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο αλλα απο επεξεργαστη αστα να πανε.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αν είχε και τον 400αρη επεξεργαστή, το trinity δεν θα είχε λόγο ύπαρξης!:p

 

Kαι γιατί δεν φτιάχνανε ένα αντί για δύο, με τα καλύτερα χαρακτηριστικά και των δύο?? Δηλαδή ή cpu ή features?? :O

 

Παρόλα αυτά ο Omapας στα 240 δεν μου φαίνεται και τόσο κακός (ωστόσο δεν έχω εμπειρία από άλλα πιο γρήγορα WM μηχανάκια). Το μόνο πρόβλημα που έχει σίγουρα και βρίσκω εγώ είναι στην αναπαραγωγή video. Αν, ας πούμε, περάσεις το divxάκι ως έχει, χωρίς προηγούμενο encode σε χαμηλότερες ρυθμίσεις, δεν το παίζει smooth και bufferιάζει αρκετά συχνά... :( Αυτό με ενοχλεί ως τώρα! Κατά τα άλλα δεν έχω συναντήσει αλλού πρόβλημα!

 

HTC Love??? Πολύ PIMP name!!! :rolleyes: :lol:

Mobiles: Samsung Galaxy Nexus

Link to comment
Share on other sites

Kαι γιατί δεν φτιάχνανε ένα αντί για δύο, με τα καλύτερα χαρακτηριστικά και των δύο?? Δηλαδή ή cpu ή features?? :O

Γιατί θα πηγαίναν κόντρα στους κανόνες του εμπορίου.

Άλλωστε όπως βλέπουμε η HTC έχει σκοπό να βγάλει αρκετές συσκευές μέχρι το τέλος του χρόνου.

Δεν γίνεται όλες να έχουν τα ίδια specs και μη μου πείτε να βγάλει μόνο μια και καλή!:D

Link to comment
Share on other sites

ειμαι ασχετος απο ppc γιαυτο συνχωρηστε μου την ερωτηση :

μηπως o ομαπ εχει καλυτερη διαχειρηση ενεργειας αρα προσφερει μεγαλυτερη αυτονομια λογω του οτι ειναι στα 200?

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται όλες να έχουν τα ίδια specs και μη μου πείτε να βγάλει μόνο μια και καλή!:D

 

Και γιατί όχι αυτό (εννοώ το μία και καλή)?? :confused: :O

Mobiles: Samsung Galaxy Nexus

Link to comment
Share on other sites

ειμαι ασχετος απο ppc γιαυτο συνχωρηστε μου την ερωτηση :

μηπως o ομαπ εχει καλυτερη διαχειρηση ενεργειας αρα προσφερει μεγαλυτερη αυτονομια λογω του οτι ειναι στα 200?

 

Αυτό πράγματι συμβαίνει, αλλά σε περιορίζει σε επιδόσεις.

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί όχι αυτό (εννοώ το μία και καλή)?? :confused: :O

Για λόγους κέρδους.

Οι περισσότερες εταιρίες βγάζουν πολλά μοντέλα στην αγορά ώστε να ικανοποιήσουν διάφορες ανάγκες.

Το Love/Αrtemis είναι για πιο lite users, οι οποίοι θέλουν ένα όμορφο PPC PE με τις απαραίτητες δυνατότητες.

Για πιο απαιτητικούς χρήστες έχει το trinity, αλλά χωρίς GPS. Για αυτούς που θέλουν και keyboard έχει και το TyTN, με παραχωρήσεις στο μέγεθος.

Επιπλέον, αν τα βάλουν όλα σε ένα θα αυξηθεί δραματικά η τιμή και θα είναι άπιαστο για τους περισσότερους, ενω αν υπάρχουν πολλές πιο οικονομικές λύσεις είναι πιο προσιτές για τον καθένα.

Γενικά μην περιμένεις να τα βρεις όλα σε μια συσκευή, διάλεξε αυτή που καλύπτει περισσότερες από τις ανάγκες σου.

Link to comment
Share on other sites

Den mporw na katalabw ti tous exei piasei me aftous tous koloepexergastes ...

 

Mia xara xarakthristika (to interface einai psilobazo) kai sou petane tetoio epexergasth gia na rixoun thn timh..

 

Ti na peis...

Link to comment
Share on other sites

κι επίσημα πλέον το όνομα HTC P3300

 

 

αντιγράφω από το pdf της HTC:

 

+ Microsoft® Windows Mobile® 5.0 withDirect Push email

+ TomTom NAVIGATOR 6

+ Quad-Band EDGE/GPRS

+ ROM 128MB, RAM 64MB

+ 2.8 inch TFT LCD display

+ Sharp 2.0 mega-pixel camera

+ FM Radio

+ Bluetooth® 2.0

+ Wi-Fi® 802.11b/g

+ MicroSD™

+ HTC ExtUSB™

+ 108mm (L) x 58mm (W) x 16.8mm (T)

 

 

Για το εξωτερικό τουλάχιστον θα υπάρξουν δύο εκδόσεις, η Taster Pack με έναν χάρτη και η Premium Pack συνοδευόμενη από τους χάρτες της Δυτικής Ευρώπης.

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

mapa epeksergastis, alla plaka plaka, ta polla MHz me tin taftoxroni xrisi GPS kai bluetooth (gia akoustiko) tin ora tis odigisis isos sou dosoun arketi ora xrisis, para kapoion xcale 'i samsung...

plires paketo pantos kata ta alla...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...