Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδή αυτήν την στιγμή δεν μπορώ να πάρω τηλ. Εκτός από την επιστροφή φόρου λόγω τιμολογίου παίζει και τίποτα άλλο?

εσυ πληρωνεις απευθειας το καθαρο ποσο χωρις φπα και ερχεται στην Αθηνα

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επειδή δεν έχω προηγούμενη εμπειρία σε WM και επειδή μπορώ να το πάρω με επαγγελματικό ΑΦΜ από το Expansys, υπάρχει περίπτωση να αντιμετωπίσω προβλήματα με τα ελληνικά; Μάλλον χρειάζομαι ελληνικό πληκτρολόγιο, το destinator θα παίζει κανονικά; Δεν με ενδιαφέρει ο εξελληνισμός των windows αφού ποτέ δεν δούλεψα με ελληνικά μενού. Τι άλλα προβλήματα μπορεί να έχω;
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν έχω προηγούμενη εμπειρία σε WM και επειδή μπορώ να το πάρω με επαγγελματικό ΑΦΜ από το Expansys, υπάρχει περίπτωση να αντιμετωπίσω προβλήματα με τα ελληνικά; Μάλλον χρειάζομαι ελληνικό πληκτρολόγιο, το destinator θα παίζει κανονικά; Δεν με ενδιαφέρει ο εξελληνισμός των windows αφού ποτέ δεν δούλεψα με ελληνικά μενού. Τι άλλα προβλήματα μπορεί να έχω;

 

Τίποτα. Απλώς θα του περάσεις ένα ελληνικό πληκτρολόγιο με δυνατότητα να γράφεις sms 160 χαρακτήρων όπως κάνουμε όλοι και είσαι κομπλέ. Όλα τα άλλα με τον εξελληνισμό είναι άλλα λόγια ν' αγαπιόμαστε και να βαράμε λίγο την τιμή.

Link to comment
Share on other sites

στην Ελλαδα θα κυκλοφορησει τον νοεμβρη απο οτι εμαθα ,οποτε το 4-7 ημερες που λεει στο play247 ειναι μαλλον ανακριβες

οπως και στο expansys τελος του μηνα θα το εχουν και αν εχεις εταιρια γλυτωνεις το φπα και στοιχιζει κατω απο 500ευρω λογω συμφωνιας που υπαρχει μεταξυ Ελλαδος-Γαλλιας

Αν εδω εχει 700 ειναι σημαντικη διαφορα νομιζω..

 

den ksero apo pou evgales ayto to symperasma pantos ego to exo paraggeilei apo http://www.play247 kai telos tis vdomadas tha to exo sta xeria mou kai tha sas steilo kai tis entiposeis an den exei prolavei kapoios mexri tote! ayto einai 100%;)

Link to comment
Share on other sites

To έχω παραγγείλει από expansys και μου είπανε 1 με 2 ημέρες. Δηλαδή μέχρι την Πέμπτη ή το αργότερο την Παρασκευή (υπάρχουν πολύ λίγα ακόμα διαθέσιμα μου είπανε, όσον αφορά την πρώτη παρτίδα παραλαβής)
Link to comment
Share on other sites

Είμαι έτοιμος να το χτυπήσω από το expansys.. Αλλά πρώτα θέλω να δω:

1. Αν η συσκευασία περιλαμβάνει car holder και car charger

2. Το μέγεθος της συσκευής - μήκος, πλάτος, πάχος - σε cm. (Δεν εμπιστεύομαι τα sites και τις δηλώσεις των εταιριών)

Όταν το πάρετε παρακαλώ δώστε μου απαντήσεις!

Link to comment
Share on other sites

den ksero apo pou evgales ayto to symperasma pantos ego to exo paraggeilei apo www.play247 kai telos tis vdomadas tha to exo sta xeria mou kai tha sas steilo kai tis entiposeis an den exei prolavei kapoios mexri tote! ayto einai 100%;)

απο την επισημη αντιπροσωπεια qtec-htc μου ειπαν οτι θα κυκλοφορησει νοεμβρη

 

 

μετα απο διευκρινηση μου ειπαν οτι το play247 pairnei samples kai ta poylaei kai ayta ta opoia δεν εχουν ολα τα εξτρα μεσα επισημα θα κυκλοφορησει στις 27/10

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Τι προτείνετε; HTC Ρ3300 ή MiTAC Mio A701; Από ότι ξέρω είναι τα μόνα που είναι ταυτόχρονα και PDA τηλέφνωα με WM5 και έχουν κι ενσωματωμένο GPS. Ο επεξεργαστής του δεύτερου είναι Intel XScale PXA-270 520MHz, ουδεμία σχέση με τον OMAP του HTC, αλλά αυτό δεν έχει WiFi ούτε ραδιόφωνο.

 

Τελικά μάλλον είναι τι θέλει κανείς περισσότερο από μια συσκευή, όπως σωστά έχουν επισημάνει κάποιοι παραπάνω. Βέβαια η διαφορά ανάμεσα στους συγκεκριμένους επεξεργαστές είναι τεράστια.

 

Βρίσκομαι σε μεγάλο δίλημμα...

Link to comment
Share on other sites

εγω θα επαιρνα το 3300 απο play247 οπου το χω παραγγειλει κιολας,μπορει να εχει μικρο επεξεργαστη αλλα ειναι πληρες στα υπολοιπα.
ζησε το σημερα
Link to comment
Share on other sites

απο την επισημη αντιπροσωπεια qtec-htc μου ειπαν οτι θα κυκλοφορησει νοεμβρη

 

 

μετα απο διευκρινηση μου ειπαν οτι το play247 pairnei samples kai ta poylaei kai ayta ta opoia δεν εχουν ολα τα εξτρα μεσα επισημα θα κυκλοφορησει στις 27/10

 

epeidei soy eipan mallon oti toys symferei mpes sto forum tis wtek na deis toys admin toy site pote lene oti kykloforei! ayta ta exoyme akoysei apeires fores!;)

Link to comment
Share on other sites

epeidei soy eipan mallon oti toys symferei mpes sto forum tis wtek na deis toys admin toy site pote lene oti kykloforei! ayta ta exoyme akoysei apeires fores!;)

δεν εχω προσβαση πια γιατι το 9000 μου επωληθει αλλα δεν εχω αντιπαραθεση μαζι σου κατι θα ξερεις μιας και εισαι και απο κρητη

εγω το εχω παραγειλει στο expansys και μου στοιχιζει 480ευρω στην πορτα του σπιτιου μου και θα το εχω και εγω σε 1 βδομαδα;)

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

δεν εχω προσβαση πια γιατι το 9000 μου επωληθει αλλα δεν εχω αντιπαραθεση μαζι σου κατι θα ξερεις μιας και εισαι και απο κρητη

εγω το εχω παραγειλει στο expansys και μου στοιχιζει 480ευρω στην πορτα του σπιτιου μου και θα το εχω και εγω σε 1 βδομαδα;)

 

ante me to kalo na soy erthei kai kaloriziko!;)

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω προσβαση πια γιατι το 9000 μου επωληθει αλλα δεν εχω αντιπαραθεση μαζι σου κατι θα ξερεις μιας και εισαι και απο κρητη

εγω το εχω παραγειλει στο expansys και μου στοιχιζει 480ευρω στην πορτα του σπιτιου μου και θα το εχω και εγω σε 1 βδομαδα;)

 

480?πολυ καλη τιμουλα φιλε μου.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου το Expansys μόλις με ειδοποίησε με email ότι το Ρ3300 δεν είναι διαθέσιμο. Δεν ήρθε η παρτίδα που περίμεναν. Μάλλον θα έχουν, λένε, στα μέσα Νοεμβρίου. Οπότε μάλλον play247, αν λένε αλήθεια και αυτοί...
Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου το Expansys μόλις με ειδοποίησε με email ότι το Ρ3300 δεν είναι διαθέσιμο. Δεν ήρθε η παρτίδα που περίμεναν. Μάλλον θα έχουν, λένε, στα μέσα Νοεμβρίου. Οπότε μάλλον play247, αν λένε αλήθεια και αυτοί...

προσωπικα θα περιμενω οσο χρειαστει για να το παρω απο expansys...

140 εως 230 ευρω (αναλογα αν το παρει κανεις με η χωρις φπα) ειναι αρκετα για να τα πληρωσω νταβατζηλικι

Link to comment
Share on other sites

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

στον Γερμανο θα ερθουν καμια 100στη κομματια μεχρι τελος του μηνα και θα βγουν σε τιμη πωλησης 699€ μαζι με το destinator......
Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου το Expansys μόλις με ειδοποίησε με email ότι το Ρ3300 δεν είναι διαθέσιμο. Δεν ήρθε η παρτίδα που περίμεναν. Μάλλον θα έχουν, λένε, στα μέσα Νοεμβρίου. Οπότε μάλλον play247, αν λένε αλήθεια και αυτοί...

 

ego ta elega ayta alla den me akoygan kapioi!!;) ego to exo paraggeili apo to http://www.play247 kai se 2-3 meres tha to exo sta xeria moy!:p

Link to comment
Share on other sites

ego ta elega ayta alla den me akoygan kapioi!!;) ego to exo paraggeili apo to http://www.play247 kai se 2-3 meres tha to exo sta xeria moy!:p

 

με ολο τον:respect:

δεν ειναι λιγο περιεργο να φτασει πρωτα στην ελληνικη αγορα σε σχεση με την ευρωπαικη?

Link to comment
Share on other sites

με ολο τον:respect:

δεν ειναι λιγο περιεργο να φτασει πρωτα στην ελληνικη αγορα σε σχεση με την ευρωπαικη?

 

oxi vre! pos den exei to expancys auto den simainei oti den exei kykloforisei eyropi apla einai kapia paixnidia marketing pou exoun oi megales etairies kai einai megali sizitisi! pantos to sigoyro einai oti to play247 tha to exei proto apo olous!:)

Link to comment
Share on other sites

γινομαι κουραστικος γι αυτους που θελουν ουσιωδεις πληροφοριες,αλλα εμενα φιλε ταυρος το play της πατρας μου ειπε χθες οτι θα τοχει σε 7 ημερες και 2 για να μου το στειλει 9.πως το δικο σου θα ερθει σε 3 ημερες?
Link to comment
Share on other sites

Αλλο ένα πολυ καλό review στα γαλλικά.

http://www.ppcreviews.net:80/content/view/790/7/

Μπορειτε να του κανετε μετάφραση στα αγγλικά στο

http://babelfish.altavista.com/

Eκει λέει ότι στην Γαλλία θα κυκλοφορήσει στα 479 χωρίς

χάρτες και στα 699 με χάρτες Tom Tom.

Link to comment
Share on other sites

Eίναι δυνατόν; Κοιτάξτε τι βρήκα

http://www.superetrader.co.uk/htc-p3300-pda-pocket-pc-mobile-phone-artemis-simfre-p-628.html Δώστε σημασία στο hardware specs. (Samsung MSP4 Processor 400MHz) Είναι λάθος ή κάποια ειδική έκδοση;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...