Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας παιδια, μηπως ξερει κάποιος πως μπορώ να σβήσω τις συντομεύσεις που αφήνουν τα προγράμματα. Γιατι έβαλα το resco explorer το απεγκατέστησα αλλά παρ'όλα αυτά μού αφησε στα προγράμματα ένα εικονίδιο που λέει system info πως μπορώ να το σβήσω????

Ευχαριστω

 

μπες στα windows. κατω κατω βρες τον φακελο start_menu.

εκει εχει φακελο προγραμματα. βρες τη συντομευση κ στειλτην.

δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μπες στα windows. κατω κατω βρες τον φακελο start_menu.εκει εχει φακελο προγραμματα. βρες τη συντομευση κ στειλτην.

Κι εγώ που έσβησα μια συντόμευση κατά λάθος:wacko: , μπορώ να την επαναφέρω ή θέλει το πρόγραμμα ξανά εγκατάσταση;

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ που έσβησα μια συντόμευση κατά λάθος:wacko: , μπορώ να την επαναφέρω ή θέλει το πρόγραμμα ξανά εγκατάσταση;

 

me resco explorer thn vazeis xana

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ! Εσύ έκανες τίποτα με τα νεα Windows ή ακόμα;

 

Τιποτα

Αυριο θα το παω σε ενα καταστημα που πηρα τηλ να το δουν και μου ειπαν οτι θα φτιαξει.

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα

Αυριο θα το παω σε ενα καταστημα που πηρα τηλ να το δουν και μου ειπαν οτι θα φτιαξει.

Εμ, αυτό κάνουμε όλοι μας:p ... Δεν αφήνουμε τα τα τηλεφωνάκια στην ησυχία τους και μετά χτυπιόμαστε! Εγώ έκανα χτές hard reset:cry:

Link to comment
Share on other sites

Εμ, αυτό κάνουμε όλοι μας:p ... Δεν αφήνουμε τα τα τηλεφωνάκια στην ησυχία τους και μετά χτυπιόμαστε! Εγώ έκανα χτές hard reset:cry:

 

Κριμα, ξερω οτι εκανα μαλ.. μακαρι να γινει οπως ηταν πριν..

Link to comment
Share on other sites

Κριμα, ξερω οτι εκανα μαλ.. μακαρι να γινει οπως ηταν πριν..

Μια και σε βρήκα εύκαιρο:D έσβησα όλες τις επαφές μου από το τηλ. Τις έχω σε outlook όμως. Πώς τις περνάω στη συσκευή;

Link to comment
Share on other sites

Μια και σε βρήκα εύκαιρο:D έσβησα όλες τις επαφές μου από το τηλ. Τις έχω σε outlook όμως. Πώς τις περνάω στη συσκευή;

 

κανε me to activsync synxronismo afou exeis kanei click na kanei epafes kai oti alo thes.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες help. Άλλαξα καρτοκινητή (έβαλα kosmoκάρτα) αλλά δεν έχω ρυθμίσεις internet & MMS :( Καποιος που να τα έχει για το P3300?

 

Thanks..

Να προσέχετε ΠΟΤΕ και ΠΟΥ να τρέχετε με το car σας..;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδες help. Άλλαξα καρτοκινητή (έβαλα kosmoκάρτα) αλλά δεν έχω ρυθμίσεις internet & MMS :( Καποιος που να τα έχει για το P3300?

 

Thanks..

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1843307#post1843307

Link to comment
Share on other sites

την εκανα την καλη μου.

σημερα το πρωι καταλαθος οπως πηγα να κλεισω μια κλιση απο το κοκκινο κουμπακι καταλαθως πατησα τον εξπλορερ ο οποιος συνδεθηκε με την μια.(gprs)

το πηρα χαμπαρι μετα απο δυομιση ωρες.

γνωριζει κανενας ποσο μηκος θα εχει η ψ***α που θα μου χρεωσει η κοσμοτε?:lol:

δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

την εκανα την καλη μου.

σημερα το πρωι καταλαθος οπως πηγα να κλεισω μια κλιση απο το κοκκινο κουμπακι καταλαθως πατησα τον εξπλορερ ο οποιος συνδεθηκε με την μια.(gprs)

το πηρα χαμπαρι μετα απο δυομιση ωρες.

γνωριζει κανενας ποσο μηκος θα εχει η ψ***α που θα μου χρεωσει η κοσμοτε?:lol:

 

Τι περιουσιακά στοιχεία έχεις??? Ξεκίνα να πουλάς:lol:

Πλάκα κάνω. Αν απλά μπήκες και δεν συνεχίστηκε το σερφάρισμα δεν νομίζω ότι θα σου πάρει το κεφάλι. Νομίζω η χρέωση είναι για τα kb που κατεβάζεις οπότε μην φοβάσαι αν απλά μπήκες κατά λάθος σε ένα site.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

 

Κατέβασα το cosmote.cab και το εγκατέστησα αλλά ο explorer δεν δουλευει.. Πάει να αρχίσει το GPRS και αμέσως κλείνει.. Μήπως χρειάζονται χειροκίνητες ρυθμίσεις στην cosmote?:(

Να προσέχετε ΠΟΤΕ και ΠΟΥ να τρέχετε με το car σας..;)
Link to comment
Share on other sites

παιδια το artemis πως τα παει με το destinator 7 ?? ειναι συμβατο ??? γιατι βρηκα ενα μεταχειρισμενο σε καλη τιμη και λεω να το ξανακτυπήσω !!!

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Γιατί??Είναι παράλογο κάποιος που έχει ένα σχεδόν άσπρο φόντο ή με πολύ έντονα χρώματα να θέλει να βάλει μαύρη γραμματοσειρά???Τι το κακό ρώτησα...:!:

 

Όταν κάποιος μου στέλνει ένα αρχείο μέσω bluetooth αυτό αποθηκεύεται στα MyDocuments, αλλάζει η τοποθεσία αποθήκευσης και αν ναι πως, αφού όταν αποδέχομαι την αποστολή του αρχείου δεν με ρωτάει που να το αποθηκεύσει...:worry:

 

Κάποιο Link για παιχνίδια και προγράμματα παιδιά, έστω με pm???

 

Στις ρυθμίσεις, στην Λειτουργία SMS, τι έχετε επιλέξει???Προτιμότερο μέσω GSM???

 

 

Καλημέρα, καμία απάντηση σε αυτά τα ερωτήματα???

 

 

παιδια που στην ευχη εχει το destinator εκεινη τη ρυθμιση που σε ειδοποιει για τα ρανταρ?

δε τη βρισκω με τιποτα.:mad:

 

Εννοείται πως έχει τέτοια ρύθμιση, απλά θα πρέπει να το ψάξεις λιγάκι... ;)

Μπες στο destinator και μετά στα "Αγαπημένα" , από εκεί επέλεξε κάτω-κάτω την επιλογή "Ειδοποιήσεις" και εκεί βάλε στα πόσα μέτρα θες να σε ειδοποιεί...Κι εγώ το άλλαξα και το έβαλα στα 500μ και χωρίς δεύτερη ειδοποιήση, γιατί ήταν σπαστικό να σε ειδοποιεί για ραντάρ στα 2χλμ, το οποίο πιθανότατα δεν συναντούσες καν από εκεί που πήγαινες...

Ο επιμένων νικά...
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα το cosmote.cab και το εγκατέστησα αλλά ο explorer δεν δουλευει.. Πάει να αρχίσει το GPRS και αμέσως κλείνει.. Μήπως χρειάζονται χειροκίνητες ρυθμίσεις στην cosmote?:(

 

 

Tipote?:wacko:

Να προσέχετε ΠΟΤΕ και ΠΟΥ να τρέχετε με το car σας..;)
Link to comment
Share on other sites

Τι περιουσιακά στοιχεία έχεις??? Ξεκίνα να πουλάς:lol:

Πλάκα κάνω. Αν απλά μπήκες και δεν συνεχίστηκε το σερφάρισμα δεν νομίζω ότι θα σου πάρει το κεφάλι. Νομίζω η χρέωση είναι για τα kb που κατεβάζεις οπότε μην φοβάσαι αν απλά μπήκες κατά λάθος σε ένα site.

 

δεν κατεβασα τιποτα. στην αρχικη σελιδα ειχε μεινει. πιστευω να μην με χρεωσαν πολλα.:D

δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι τους ειδικους?

το QuikGPS με το που συνδεοταν το τλφ με το pc κ το ιντερνετ εκανε ενημερωση, ή την εκανα εγω χειροκινητα.

παρατηρω τωρα που το συνδεσα, οτι δεν κανει ενημερωση. ου παταω κατεβασμα, κ μου λεει η συνδεση απετυχε.

τι μπορει να εχει γινει?

δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, καμία απάντηση σε αυτά τα ερωτήματα???

 

 

 

 

Εννοείται πως έχει τέτοια ρύθμιση, απλά θα πρέπει να το ψάξεις λιγάκι... ;)

Μπες στο destinator και μετά στα "Αγαπημένα" , από εκεί επέλεξε κάτω-κάτω την επιλογή "Ειδοποιήσεις" και εκεί βάλε στα πόσα μέτρα θες να σε ειδοποιεί...Κι εγώ το άλλαξα και το έβαλα στα 500μ και χωρίς δεύτερη ειδοποιήση, γιατί ήταν σπαστικό να σε ειδοποιεί για ραντάρ στα 2χλμ, το οποίο πιθανότατα δεν συναντούσες καν από εκεί που πήγαινες...

 

ηταν στο of, για αυτο δεν μου ελεγε τιποτα.

τα εβαλα οπως μου ειπες.;)

δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι τους ειδικους?

το QuikGPS με το που συνδεοταν το τλφ με το pc κ το ιντερνετ εκανε ενημερωση, ή την εκανα εγω χειροκινητα.

παρατηρω τωρα που το συνδεσα, οτι δεν κανει ενημερωση. ου παταω κατεβασμα, κ μου λεει η συνδεση απετυχε.

τι μπορει να εχει γινει?

εδω δεν εχει κανενας λυση?

που εισαι βρε Ζαχαρακη? :D

δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

Φίλε.. σήμερα το πρωϊ που διάβασα το post σου πρόσεξα ότι μου το παρουσίασε και σε μένα!!! Ήμουν στην δουλειά, σύνδεση με το PC εκεί. Τώρα που είμαι σπίτι δουλεύει κανονικά.

Κανονικά με το που συνδεθείς κάνει μόνο του ενημέρωση GPS αλλά μπορείς να την κάνεις και χειροκίνητα... το αυτόματο πάντως είναι καλύτερο.. ;)

Link to comment
Share on other sites

εδω δεν εχει κανενας λυση?

που εισαι βρε Ζαχαρακη? :D

Thn ekane aftomata thn enhmerwsh an den sthn kanei shmainei oti kati paizei me to activesync sou kai thn syndesh sou sto net

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...