Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Διαβαζονατς τις τελευταεις σελιδες διαπιστωσα οτι το ενσωματωμενο gps software δεν αξιζει η κανω λαθος?

 

ενταξει απλα δεν ειναι και τοσο πληρης αλλα ενταξει αφου το εβαλαν στο πακετο τι να κανουμε τωρα,δεν βαριεσαι ολα καλα ,μην τα λεμε παλι και βγαινουμε και off topic.

παιδια υπαρχει κανεις που να το χει φορτωσει αρκετα να πει την γνωμη του?εμενα παντως μου φαινεται μια χαρα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

για παιχνίδια μπορεί να χρησιμοποιηθεί με τον νεο τρόπο ελεγχου? εννοώ παραδοσιακά παιχνίδια τύπου τετρις, φιδάκι, αεροπλανάκια κτλ
dum spiro spero
Link to comment
Share on other sites

Παντως λιγο που το τσεκαρα χθες το ειδα και ψιλοσερνοταν. Λογικο ειναι και δεν νομιζω οτι φερει κανεις αντιρρηση πανω σ'αυτο. Ακου ΟΜΑP 850 στα 200mhz!!! Eδω προχωράει η τεχνολογία με ιλιγγιωδη ταχυτητα κι αυτοι πανε προς τα πισω. Αντι να του βαλουν εναν επεξεργαστη δυνατο στα 500mhz τουλαχιστον για να μην κρεμαει το μηχανημα, του φορτωσανε τον παληο 850άρι για να ξεσκαρταρουν, δηλαδη αυτον που φοραγε το s200 η το 9100! Κριμα διοτι απο design σκιζει, αλλα τι να το κανεις οταν το φορτωνεις και βλεπεις οτι αγκομαχαει το καυμενο.

Δικαιολογω ολους οσους εσκασαν 700 ευρω περιπου για να το παρουν- ισως οι μοναδικοι που βλεπουν ακομα καποια θετικα σημεια-, σιγουρα ομως σε λιγο καιρο θα εχει γεμισει το Buy & Sell απο HTC3300, ειδικα οταν θα εχουν σκασει μυτη αλλες επιλογες γρηγοροτερες και φθηνοτερες!

 

OMAP 850 (200mhz) και Micro SD!! Εκρηκτικο μίγμα!

Και απ'οτι διαβαζω στο site της OMAP ο 850 δεν ειναι ο καταλληλοτερος για multitasking!! Aσε η μπαταρια στα 1200 mAh θα θελει φορτιση 2 φορες την ημερα ιδιαιτερα οταν χρησιμοποιεις PDA & GPS.

Τι να πω? Η πολιτικη της HTC ηταν μαλλον αστοχη στο μοντελο αυτο και της ειχα καποια εκτιμηση!

 

Και το ονομα αυτού: ETEN X500-Goldfish:-)

Link to comment
Share on other sites

Παντως λιγο που το τσεκαρα χθες το ειδα και ψιλοσερνοταν. Λογικο ειναι και δεν νομιζω οτι φερει κανεις αντιρρηση πανω σ'αυτο. Ακου ΟΜΑP 850 στα 200mhz!!! Κριμα διοτι απο design σκιζει, αλλα τι να το κανεις οταν το φορτωνεις και βλεπεις οτι αγκομαχαει το καυμενο.

Δικαιολογω ολους οσους εσκασαν 700 ευρω περιπου για να το παρουν- ισως οι μοναδικοι που βλεπουν ακομα καποια θετικα σημεια-, σιγουρα ομως σε λιγο καιρο θα εχει γεμισει το Buy & Sell απο HTC3300, ειδικα οταν θα εχουν σκασει μυτη αλλες επιλογες γρηγοροτερες και φθηνοτερες!

 

OMAP 850 (200mhz) και Micro SD!! Εκρηκτικο μίγμα!

Και απ'οτι διαβαζω στο site της OMAP ο 850 δεν ειναι ο καταλληλοτερος για multitasking!! Aσε η μπαταρια στα 1200 mAh θα θελει φορτιση 2 φορες την ημερα ιδιαιτερα οταν χρησιμοποιεις PDA & GPS.

Τι να πω? Η πολιτικη της HTC ηταν μαλλον αστοχη στο μοντελο αυτο και της ειχα καποια εκτιμηση!

 

Και το ονομα αυτού: ETEN X500-Goldfish:-)

η μπαταρια με χρηση υπερβολικη απο την παρασκευη το πρωι που το πηρα εχει φορτιστη μια φορα και GPS TEST NAVIMATE-DESTIN kai wifi 3 ωρες τουλαχιστον

δωστου μια ευκαιρια και δουλεψε το πιο πολυ δεν ειναι τοσο κακος ο ομαπας

σε συγκριση με το 9000 που ειχα παει ακομα πιο γρηγορα ισως ειναι και η AKU 3 αλλα δεν εχει κανει ουτε μια φορα κολλημα αν και του εχω βαλει αρκετα προγραμματα

βελτιωσεις ισως χρειαζεται αλλα αν εβγαινε με 400ρι μετα δεν θα πουλαγε αλλο montelo ppc.....

και μην στενωχωριεσαι αν βγει αλλο καλυτερο εμεις να ειμαστε καλα και θα το παρουμε:D

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Γιατί μπορεί Zeppelin να δούμε και κανά bug fix καμιά μέρα και όχι να γινόμαστε μπαλάκια από τον ένα Γερμανό, στον Ισραηλινό και από τον Ισραηλινό στην Θεσσαλονίκη όπου μου λένε δοκίμασε να κάνεις test με 128ΜΒ SD μήπως το πρόβλημα είναι η μεγάλη (2GB!) κάρτα. Αν δεν ήταν οι χάρτες της NGI, ούτε να το φτύσω το Destinator.

 

Επίσης θα ήθελα να σε ρωτήσω ποιά έκδοση του προγράμματος έχεις κάνει review και εκφέρεις γνώμη; Αυτή που δίνεται με τη συσκευή ή παλαίοτερη; Έχεις ελέγξει αν τα λάθη που αναφέρεις έχουν διορθωθεί στην τελευταία έκδοση; Προσωπικά δεν έχω δοκιμάσει καμία έκδοση του Navimate αλλά αν πέσει στα χέρια μου θα το κάνω έτσι από περιέργεια.

 

Στην περίπτωση που δεν το γνωρίζεις, είναι παράνομο να κάνεις απ'ευθείας σύγκριση προϊόντων ως εκπρόσωπος εταιρείας στην Ελλάδα. (γιατί νομίζεις ότι στις διαφημίσεις το "άλλο" προϊόν δεν αναφέρεται ποτέ ποιο είναι; )

 

H Dynax επίσης να ενημερώσω ότι δεν έχει συνεργασία με την HTC και σας βλέπω να τις τρώτε τις συσκευές που θα πάρετε από εκεί αν χρειαστείτε service. Το που αγοράζει ο καθένας είναι δικό του θέμα και δική του επιλογή. Είτε ψωνίζετε από το Expansys, την Dynax ή την ACE να κάνετε την επιλογή αυτή ενημερωμένα.

 

Γεια σου joanna.

Το δοκίμασα το Μάϊο από Αθήνα για Βόλο. Αν το είχα χρησιμοποιήσει ξανά θα το ανέφερα. Δε ξέρω πια ήταν η έκδοση του Navimate. Κυκλοφορούσε μόνο μέσα σε μία pna συσκευή 7". Δε πρόκειται να πω τίποτε άλλο, απλά θα περιμένω το ssarl να κάνει το review του. Απλά Σταμάτη κάνε και καμμιά βόλτα στην επαρχία για να δούμε τι γίνεται.

Σε προηγούμενα posts διάβασα ότι η Dynax έχει service στην Ελλάδα από τρίτη εταιρία.

Εμφανίστηκα επώνυμα και είναι στη διακριτική ευχέρια των moderator το τι θα κάνουν με τα post μου.

Για το Destinator δεν απαντώ γιατί τότε θα είμαστε 100% off topic.

Link to comment
Share on other sites

Παντως λιγο που το τσεκαρα χθες το ειδα και ψιλοσερνοταν. Λογικο ειναι και δεν νομιζω οτι φερει κανεις αντιρρηση πανω σ'αυτο. Ακου ΟΜΑP 850 στα 200mhz!!! Eδω προχωράει η τεχνολογία με ιλιγγιωδη ταχυτητα κι αυτοι πανε προς τα πισω. Αντι να του βαλουν εναν επεξεργαστη δυνατο στα 500mhz τουλαχιστον για να μην κρεμαει το μηχανημα, του φορτωσανε τον παληο 850άρι για να ξεσκαρταρουν, δηλαδη αυτον που φοραγε το s200 η το 9100! Κριμα διοτι απο design σκιζει, αλλα τι να το κανεις οταν το φορτωνεις και βλεπεις οτι αγκομαχαει το καυμενο.

Δικαιολογω ολους οσους εσκασαν 700 ευρω περιπου για να το παρουν- ισως οι μοναδικοι που βλεπουν ακομα καποια θετικα σημεια-, σιγουρα ομως σε λιγο καιρο θα εχει γεμισει το Buy & Sell απο HTC3300, ειδικα οταν θα εχουν σκασει μυτη αλλες επιλογες γρηγοροτερες και φθηνοτερες!

 

OMAP 850 (200mhz) και Micro SD!! Εκρηκτικο μίγμα!

Και απ'οτι διαβαζω στο site της OMAP ο 850 δεν ειναι ο καταλληλοτερος για multitasking!! Aσε η μπαταρια στα 1200 mAh θα θελει φορτιση 2 φορες την ημερα ιδιαιτερα οταν χρησιμοποιεις PDA & GPS.

Τι να πω? Η πολιτικη της HTC ηταν μαλλον αστοχη στο μοντελο αυτο και της ειχα καποια εκτιμηση!

 

Και το ονομα αυτού: ETEN X500-Goldfish:-)

το σερνεται για μενα ειναι σχετικο,το χω καραφορτωσει και δεν εχω δει ακομα να γονατιζει,το s-200 απο την αλλη δεν σηκωνε με τιποτα ολα αυτα που εχω βαλει το 3300.δεν αμφιβαλω οτι αν ειχε τον 400αρι θα ηταν το ppc της ζωης μου ομως ακομα και με το omap που εχει νομιζω οτι με καλυβει ανετα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, θελω τα φωτα σας.

Εχω καψουρευτει το μηχανακι, αλλα θελω οπωσδηποτε Destinator.

Ειδα οτι παιζουν μεταχειρισμενα Mio a701 σε τιμη κοντα 400 ευρα και σκεπτομουν μηπως επρεπε να προτιμησω κατι τετοιο αρχικα.Εχετε αποψη για τα υπερ/κατα του Μιο σε σχεση με το 3300?

Θενκς

Iphone addicted!:D
Link to comment
Share on other sites

Πάντως και εγώ με μια γρήγορη ματιά που έχω προλάβει να ρίξω δεν νομίζω ότι σέρνεται σε καμμιά περίπτωση. Προσεχώς (μάλλον αύριο) θα σας πω και περισσότερες εντυπώσεις τόσο από το P3300 όσο και από το Navimate. Με μια πρώτη ματιά πάντως το Navimate δείχνει φτωχό σε γραφικά. Χάρτες δεν έχω προλάβει να δω ακόμα.
Link to comment
Share on other sites

Παντως λιγο που το τσεκαρα χθες το ειδα και ψιλοσερνοταν. Λογικο ειναι και δεν νομιζω οτι φερει κανεις αντιρρηση πανω σ'αυτο. Ακου ΟΜΑP 850 στα 200mhz!!! Eδω προχωράει η τεχνολογία με ιλιγγιωδη ταχυτητα κι αυτοι πανε προς τα πισω. Αντι να του βαλουν εναν επεξεργαστη δυνατο στα 500mhz τουλαχιστον για να μην κρεμαει το μηχανημα, του φορτωσανε τον παληο 850άρι για να ξεσκαρταρουν, δηλαδη αυτον που φοραγε το s200 η το 9100!

 

μήπως λαβάνουν υπόψιν τους και την αυτονομία?:rolleyes: ...λέω εγώ τώρα.

καλά τα mhz αλλά χρειάζεται και η οικονομία στην ενέργεια.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά για το Navimate δεν χρειάζεται πολύ χρόνος για να βγει συμπέρασμα. Φτωχό interface, δύο κολλήματα και πρόταση άσχετης διαδρομής πριν κολλήσει μέσα στα 12km μιας ευθείας διαδρομής από Παιανία προς Μαρκόπουλο. Προσωπική μου άποψη: μείνετε μακρυά.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά για το Navimate δεν χρειάζεται πολύ χρόνος για να βγει συμπέρασμα. Φτωχό interface, δύο κολλήματα και πρόταση άσχετης διαδρομής πριν κολλήσει μέσα στα 12km μιας ευθείας διαδρομής από Παιανία προς Μαρκόπουλο. Προσωπική μου άποψη: μείνετε μακρυά.

εμενα με εδειχνε περιπου 30 -40 μετρα απο εκει που ημουν αλλα οχι συνεχεια θελει πολυ βελτιωση μη το καταδικαζουμε αμεσως ομως*και δεν εχει επιλογη να βγαλεις και ολα αυτα τα κουμπια που γεμιζουν την οθονη...υπομονη

θηκη για το αμαξι θελει κανεις?

http://www.dsldevelopments.com/brodit/New_Holder/HTC+Artemis-Brodit-Holder.asp

πανεμορφη

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

εμενα με εδειχνε περιπου 30 -40 μετρα απο εκει που ημουν αλλα οχι συνεχεια θελει πολυ βελτιωση μη το καταδικαζουμε αμεσως ομως*και δεν εχει επιλογη να βγαλεις και ολα αυτα τα κουμπια που γεμιζουν την οθονη...υπομονη

θηκη για το αμαξι θελει κανεις?

http://www.dsldevelopments.com/brodit/New_Holder/HTC+Artemis-Brodit-Holder.asp

πανεμορφη

 

Δε θέλω να αντιδικήσω μαζί σου, αλλά δυστυχώς το πρόγραμμα είναι σε beta μορφή. Δεν νομίζω ότι έπρεπε να πωλείται, τουλάχιστον όχι σε αυτό το στάδιο της ανάπτυξης.

Link to comment
Share on other sites

Δλδ φτωχες οι επιδοσεις,μαπα το bundled software να στραφουμε σε κατι αλλο?Π.χ eten X500.Βασικα με προβληματιζουν και τα οσα ακουγονται με την ACE,ενω με το Πλαισιο που φερνει τα eten ποτε δεν ειχα προβλημα
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

μήπως λαβάνουν υπόψιν τους και την αυτονομία?:rolleyes: ...λέω εγώ τώρα.

καλά τα mhz αλλά χρειάζεται και η οικονομία στην ενέργεια.

 

Ενημερωτικά και μόνο θα σου πω ότι το m600 κρατάει χωρίς φόρτιση 5-6 μέρες!!! με συγκεκριμένη έκδοση firmware (215)... :superman:

Link to comment
Share on other sites

Δλδ φτωχες οι επιδοσεις,μαπα το bundled software να στραφουμε σε κατι αλλο?Π.χ eten X500.Βασικα με προβληματιζουν και τα οσα ακουγονται με την ACE,ενω με το Πλαισιο που φερνει τα eten ποτε δεν ειχα προβλημα

 

Το κινητό σαν συσκευή στέκει πολύ καλά και ισοροπημένα.

Link to comment
Share on other sites

Δλδ φτωχες οι επιδοσεις,μαπα το bundled software να στραφουμε σε κατι αλλο?Π.χ eten X500.Βασικα με προβληματιζουν και τα οσα ακουγονται με την ACE,ενω με το Πλαισιο που φερνει τα eten ποτε δεν ειχα προβλημα

 

καλυτερα να μιλας προσωπικα για σενα φιλε μου κι οχι γενικα,το κινητο λειτουργει αψογα,ενταξει σκασαμε τα 700 για ενα ppc με ενα πολυ μετριο προγραμμα πλοηγησης και για μια καρτουλα 512 ομως ενταξει μην το βαρεθουμε πια το θεμα με το navimate περισσοτερο,οποιου δεν του κανει βρισκει το dest που δουλευει αψογα και χωρις κολληματα η αλλιως το βρισκει σκετο το ppc χωρις το navimate.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι μερικοι εδω μεσα πρεπει να ειναι πιο ψυχραιμοι σε αυτα που γραφουν γιατι δεν ξερω για πιο λογο βγαζουν προς τα εξω μια πικρα για το συγκεκριμενο μοντελο χωρις να το εχουν αγορασει με μονο 5 λεπτα χρησης σε καποιο μαγαζι δεν νομιζω οτι δικαιο αυτο

να το εκανε καποιος που εδωσε 700 :( να το καταλαβω αλλα να το κανει καποιος που το εχει δει μονο σε φωτο δεν καταλαβαινω γιατι

απο οτι βλεπω μεχρι στιγμης ολοι οσοι το εχουν λενε καλα λογια και ασχημα μονο οσοι ΔΕΝ το εχουν.....:wacko:

εχει κυκλοφορησει 5 μερες ακομα ειναι αρχη σε μενα δεν εχει κανει ακομα κανενα κολλημα η μπαταρια φορτιστηκε την παρασκευη και την φορτιζω παλι σημερα το πρωι για προγραμματα του εχω βαλει απο navimate,tom-tom,sprite buck up,ilauncher,memmaid,destinator,kai resco explorer kai wisbar advance

και το pocket weather

οπως ειπα και πριν δεν εχω κολληματα ουτε χανω κλησεις ουτε τιποτα αλλο

με υπολοιπο καρτας μνημης free 100mb kai rom-ram 23-25mb

σιγουρα καποια αλλα θα πηγαινουν πιο γρηγορα με αυτα αλλα απο την αλλη

κανενα δεν ειναι τοσο ομορφο ελαφρυ ευχρηστο που να εχει τα παντα σε μια συσκευη (προσωπικη αποψη)

και το ακομα πιο σιγουρο ειναι οτι θα βγουν και καλυτερα ppc στο μελλον.

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα συμφορουμητες.

και τωρα μνημη?εδω την πατησαμε.29,42 mb μετα απο hard reset?οι κολλημενοι θα με καταλαβουν,οταν το 9000 ειχe 39 mb και υπεφερα να εξοικονομω μνημη με αλχημειες,τωρα με τουτο εδω θα αρρωστησω.ετσι για την ιστορια το mio eixe 61,5 mb.

 

Αυτη ειναι η μνημη με GPS software φορτωμενο;

Αν το παρουμε απο καπου χωρις να ειναι φορτωμενο δεν θα ειναι

η μνημη περισσοτερη; Καπου εχω δει για 45 MB.

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους .

 

Αμφιταλαντεύομαι μεταξύ mio 701 και P3300. Ο μόνος λόγος που δεν έχω καταλήξει υπέρ του 3300 (και περιμένω μια βοήθεια απο εσάς :cry: ) είναι ο εξής :

 

Η συσκευή (λόγω του μικρού επεξεργαστή) συνεργάζεται σωστά με το destinator pn ή παρουσιάζει καθυστέρηση στον υπολογισμό route ?

 

Το έχει δουλέψει κάποιος φίλος ?

Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβαινω γιατι

απο οτι βλεπω μεχρι στιγμης ολοι οσοι το εχουν λενε καλα λογια και ασχημα μονο οσοι ΔΕΝ το εχουν.....:wacko:

 

Νομίζω ότι οι περισσότεροι το έχουν δει απο κοντά ή έχουν δει άλλα ppc που φοράνε τον ίδιο επεξεργαστή. Στη χειρότερη των περιπτώσεων, έχουν διαβάσει κριτικές στο νετ. Δεν χρειάζεται να το αγοράσουμε για να εκφέρουμε άποψη, έτσι δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

να καταθεσω και γω καποιες σκεψεις ενος χρηστη που δεν εχει δουλεψει ποτε του ppc:

διαβαζοντας πολλες μα παρα πολλες σελιδες σχετικα με τα wm αλλα και τον omap η omapa:) ειδα πολλες αντικρουομενες αποψεις

αλλοτε χαρακτηριζεται ικανοποιητικος αλλοτε αργος αλλοτε οικονομικος κτλπ

αναλογα με το ποσο υπερβολικος η και απαιτητικος ειναι ο καθε ενας απο την συσκευη που αγορασε η θα αγορασει...

αυτο που καταλαβα ειναι οτι για καποιον που δεν θελει το ppc του να ειναι και home theater ο omap αρα και το P3300 ειναι μια χαρα επιλογη

(παρεπιπτοντως σοβαρα μιλανε καποιοι φιλοι οτι θα δουν divx στο ppc?προσωπικα βλεπω ταινιες σε 32 ιντσων τηλεoραση και σκεφτομαι οτι χρειαζομαι κατι καλυτερο,μια 42αρα πχ η κανα projector)

το ιδιο συμβαινει και για οσους δεν σκοπευουν να *στησουν*το μηχανημα για κοντρες..

αυτο επισης που καταλαβα ειναι οτι για τισ καθημερινες λειτουργιες ενος τυπικου user ειναι μια χαρα

(τηλεφωνο,ραντεβου,υπενθυμισεις,κανα εγγραφο word,λιγο ραδιο καμμια φορα,αντε κανα mp3,σημειωσεις,κανα navigation,λιγη προσβαση στο net μεσω wifi,αντε και λιγο skype για να πουμε οτι το καναμε και αυτο)

καταλαβα καλα?

η παρα το ατελειωτο διαβασμα παραμενω σκραπας?

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι οι περισσότεροι το έχουν δει απο κοντά ή έχουν δει άλλα ppc που φοράνε τον ίδιο επεξεργαστή. Στη χειρότερη των περιπτώσεων, έχουν διαβάσει κριτικές στο νετ. Δεν χρειάζεται να το αγοράσουμε για να εκφέρουμε άποψη, έτσι δεν είναι;

συμφωνω μην το αγορασεις και ψαξε οσο μπορεις παραπανω,πια κριτικη στο νετ λεει ομως οτι σερνεται?

και γιατι πιστευεις οτι οσα ppc εχουν 200ρι-400ρι η καποιον αλλο εχουν και απαραιτητα ιδια συμπεριφορα? η εκδοση στη rom δεν παιζει ρολο?

ασε να το δουμε λιγο ακομα και βγαζουμε συμπερασμα εκτος αν μετραει η γνωμη περισσοτερο αυτων που το εχουν δει για λιγο και διαβασαν για αυτο παρα αυτον που το χρησημοποιουν καθημερινα

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

συμφωνω μην το αγορασεις και ψαξε οσο μπορεις παραπανω,πια κριτικη στο νετ λεει ομως οτι σερνεται?

και γιατι πιστευεις οτι οσα ppc εχουν 200ρι-400ρι η καποιον αλλο εχουν και απαραιτητα ιδια συμπεριφορα? η εκδοση στη rom δεν παιζει ρολο?

ασε να το δουμε λιγο ακομα και βγαζουμε συμπερασμα εκτος αν μετραει η γνωμη περισσοτερο αυτων που το εχουν δει για λιγο και διαβασαν για αυτο παρα αυτον που το χρησημοποιουν καθημερινα

 

Αν μιλάμε για συσκευές με τον ίδιο επεξεργαστή, πόσο ποιο γρήγορο μπορεί να γίνει με διαφορετική rom? Επίσης, rom αλλάζεις εσύ, rom αλλάζει και όποιος έχει το s200, rom αλλάζουν όλοι. Και μάλιστα εσύ με το νεότερο κινητό θα πρέπει να περιμένεις περισσότερο μέχρι να δεις τη συσκευή σου να αποδίδει τα μέγιστα (εκτός και αν τα γατόνια της εταιρείας έβγαλαν την τέλεια έκδοση rom με τη μία). Τέλος, κατά τη γνώμη μου, περισσότερο μετράει η άποψη όχι ενός σημερινού κατόχου αλλά εκείνου από τα οποίου τα χέρια έχουν περάσει δεκάδες τέτοιες συσκευές. Αν οι 2 ιδιότητες συνυπάρχουν στο ίδιο άτομο, πάσο.

Σχετικά με τις κριτικές στο νετ, αν και δεν με ενδιαφέρουν προσωπικά καθόλου όταν μπορώ να δω από κοντά το αντικείμενο, το τελευταίο αρνητικό σχόλιο που διάβασα ήταν εδώ: http://www.gpspassion.com/forumsen/topic.asp?TOPIC_ID=70203

"Good news, the powerful Samsung CPU clocked at 400Mhz is back and like the G500 or HP hw5900, the X500 feels very fast, unlike the HTC P3300 and its TI OMAP at 186Mhz that feels sluggish overall."

Δεν με απασχολεί η σύγκριση των 2 συσκευών καθόλου, απλά αυτό έχω πρόχειρο και αυτό παραθέτω, και όπως είπα, δεν πρόκειται να ψάξω να βρω κριτική για το artemis αφού το έχω δίπλα μου. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...