Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους. Έκανα αναζήτηση πριν αποφασίσω να γράψω, αλλά δεν βρήκα κάτι σχετικό. Ενδεχομένως και να μην έψαξα σωστά.

Το itech Bluetooth Virtual Keyboard το γνωρίζετε; Μάλλον ναι. Σύμφωνα με το επίσημο site, δεν υπάρχει driver για wm6 που έχω εγώ στο artemis και δεν μπορώ να το κάνω να παίξει. Γνωρίζει κανείς τίποτα;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Αν είναι σαν το iphone που όταν παρουσιαστηκε ήταν φοβερό αλλά όταν βγήκε ήταν ήδη... σχεδόν "ξεπερασμένο".

 

Είναι κάποιοι τομείς όπως αυτός του interface που καλώς ή κακώς... το iPhone είναι χρόνια μπροστά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Κατεβασα κ εβαλα το IGO8 στο 3300 κ το μονο προβλημα ειναι οτι μου το δειχνει μονο οριζοντια,παω στις ρυθμισεις να το αλλαξω αλλα παλι δεν αλλαζει...ξερει κανεις πως μπορω να το αλλαξω??

 

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

Υπάρχει η δυνατότητα, να ακούμε ραδιόφωνο από bluetooth ακουστικό ?

Νομίζω έχει αναφερεί ξανά αυτό το θέμα αλλά με αναζήτηση δεν βρήκα κάτι.

Ευχαριστώ

Γιώργος

Keep on riding...

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως μετα απο 10 μηνες το αρτεμακι το εδωσα...και λεω δυστυχως γιατι δεν μπορουσα να αλλαζω καρτες...ηδη μου εκαψε 2 θα ηταν το καλυτερο της κατηγοριας του αν δεν ειχε αυτο το προβλαμμα με τις micro sd...τωρα θα περιμενω για google...
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως μετα απο 10 μηνες το αρτεμακι το εδωσα...και λεω δυστυχως γιατι δεν μπορουσα να αλλαζω καρτες...ηδη μου εκαψε 2 θα ηταν το καλυτερο της κατηγοριας του αν δεν ειχε αυτο το προβλαμμα με τις micro sd...τωρα θα περιμενω για google...

Αν είχες την τελευταία έκδοση λογισμικού (στην οποία διορθώθηκε το πρόβλημα με τις κάρτες) τότε το τηλέφωνο σου απλά ήταν χαλασμένο και έπρεπε να το πάς στο service.

Link to comment
Share on other sites

Απο νεα εκδοση λογισμικου...τι να σου πω δεν ξερω...ξερω οτι με τα δυο αρχειακια που ειχε δωσει η ace ειχε γινει δουλεια...καπως γιατι στη τελικη παντα με ενα soft reset επανερχοταν...δε ξερω ημουν πολυ ευχαριστημενος απο το αρτεμις αλλα θα προτιμησω ενα pda οχι με micro sd γιατι...ειδικα στη τελευταια,εχασα πραγματα που δεν ειχα προλαβει να παρω back up...anyway Θα δουμε γιατι αν εχεις μαθει με ενα pda και μετα πας σε απλο κινητο ...εε ξενερωνεις λιγο...
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύεις πως θα σε βολέψει να ακούς ράδιο μόνο από το ένα αυτί ?

Έχω bluetooth με δυνατότητα προσθήκης οποιονδήποτε ακουστικών με βύσμα 3.5mm.

Με ενδιαφέρει για χρήση με κράνος μηχανής.

Γιώργος

Keep on riding...

Link to comment
Share on other sites

...anyway Θα δουμε γιατι αν εχεις μαθει με ενα pda και μετα πας σε απλο κινητο ...εε ξενερωνεις λιγο...

 

 

 

Πιστεύεις πραγματικά πως θα μπορέσεις να ξαναγυρίσεις σε ένα απλό κινητό ?

Αν το κάνεις πάντως να βρεις κάποιο με οθόνη αφής , μη τυχόν και σε βλέπουν να πατάς απεγνωσμένα πάνω στην οθόνη , για να πάρεις κάποιο τηλέφωνο .

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια γιατι στο destinator δεν κινηται κανονικα το βελακι αλλα στιγμιαια.Δηλαδη αλλαζει θεση καθε 1 δευτερολεπτο και οχι συνεχομενα.Το σημα ειναι καλο 10-11 δορυφοροι.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύεις πραγματικά πως θα μπορέσεις να ξαναγυρίσεις σε ένα απλό κινητό ?

Αν το κάνεις πάντως να βρεις κάποιο με οθόνη αφής , μη τυχόν και σε βλέπουν να πατάς απεγνωσμένα πάνω στην οθόνη , για να πάρεις κάποιο τηλέφωνο .

 

xaxa καλο....και βεβαια μου ειναι πολυ δυσκολο...πηρα το v8 moto εεεε τι να κανουμε...θα περασει και αυτο...εχω ζαχαρωσει το kaiser HTC tytn II μαλλον απο Αμερικη unlocked ειναι φοβερα κατω στη τιμη σε σχεση με Ευρωπη.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλησπέρα σε όλους.έχει βγει καμία καινούρια rom?

έχω την black&blue 4.3 WWE:)

 

Έχουν βγει αρκετές... ρίξε μια ματιά στο xda.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχει βγεί κανένα patchaκι για το destinator ώστε να αποφεύγω κάθε φορά να πατάω off-on tfc για να βρεί το inbuild gps?

 

 

Ευχαριστώ

www.eurotech.gr
Link to comment
Share on other sites

Paides SOS...Exw ena P3300 edw k kairo...allaza Rom k ola wraia k kala....Twra teleutaia evala tin B&B v5!K mou douleue poly wraia...ela omws pou apo xthes exei faei flashia!K kleinei mono tou mayres othones mou vgazei,kolaei stin eikona ekkinisis me ta vias allaksa Rom k evala tin vanilla v4...Pali mou ta kanei alla oxi se toso entono rythmo.To battery status apo tin arxi pou to pira to exw sta 286 dixws provlima paizei na egine tpt apo ayto???Mipws arxise na ta ftinei o epeksergastis apo tous pollous koftes???Help opoios gnorizei k ti proteinei na kanw!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...