Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φιλε μου οι ερωτησεις σου δεν ειναι δυσκολες αλλα ουτε και χαζες...ειναι ομως πραγματα που εχουν χιλιοαπαντηθει εδω μεσα και με μια απλη αναζητηση θα τα εβρισκες...δεν ειναι κακο να ψαξεις λιγο,να ασχοληθεις ...

για αυτο και δεν ελαβες απαντηση μεχρι τωρα;)

 

Σωστός...:shifty:

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

φιλε μου οι ερωτησεις σου δεν ειναι δυσκολες αλλα ουτε και χαζες...ειναι ομως πραγματα που εχουν χιλιοαπαντηθει εδω μεσα και με μια απλη αναζητηση θα τα εβρισκες...δεν ειναι κακο να ψαξεις λιγο,να ασχοληθεις ...

για αυτο και δεν ελαβες απαντηση μεχρι τωρα;)

Φταίει το ότι η συσκευή δεν είναι δική μου και δεν μπορώ να κάνω άμεσα Trial & Error... :O

 

Για το X51V που κατέχω, σπάνια έχω ρωτήσει κάτι καθώς ψάχνω αρκετά όταν συναντώ κάτι...

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις! :)

 

 

_

Τουλάχιστον δύο πράγματα είναι άπειρα: Οι αριθμοί Є R και η ΒΛΑΚΕΙΑ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, γνωρίζετε αν κάποιο κατάστημα στην Αθήνα έχει μετατροπείς απο miniUSB σε 3,5mm jack ακουστικών?

 

(συγνώμη αν έχει απαντηθεί...)

 

 

θες απαραιτητα από αθηνα?

 

Από ebay πηρα αυτό

http://cgi.ebay.co.uk/3-in-1-USB-Adapter-for-HTC-P4350-P3600-P3300-S620-S310_W0QQitemZ150088458128QQcategoryZ35193QQrdZ1QQcmdZViewItem

10 ευρο και δουλευει πολυ καλα.

ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ψάχνω εδώ και μέρες ένα πρόγραμμα που να αλλάζει τους ήχους στις υπενθυμίσεις του ημερολογίου με κάποιο ΜΡ3 αφού οι ήχοι που έχει από την μαμά του δεν ακούγονται στο πολύ θορυβώδες περιβάλλον που δουλεύω...

 

Έχει κανείς να προτείνει κάτι; Πιστεύω και ελπίζω ότι όλο και κάποιο θα έχει περάσει από τα χέρια σας, αφού μέχρι τώρα με ότι κι αν δοκίμασα δεν βρήκα άκρη και χάνω και τα μισά μου ραντεβού....

 

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Έχω μπερδευτεί με τόσες διαφορετικές γνώμες.Τελικά το πρόβλημα είναι εφικτό να διορθωθεί, θα τα αποσύρουν;

Το σκεφτόμουν να το αγοράσω ή να περιμένω το επόμενο update και αν δε να πάρω το p3600;

Link to comment
Share on other sites

θες απαραιτητα από αθηνα?

Από ebay πηρα αυτό

http://cgi.ebay.co.uk/3-in-1-USB-Adapter-for-HTC-P4350-P3600-P3300-S620-S310_W0QQitemZ150088458128QQcategoryZ35193QQrdZ1QQcmdZViewItem

10 ευρο και δουλευει πολυ καλα.

Το θέμα είναι πως δε θέλω να πληρώσω 20€ μεταφορικά για κάτι που η αξία του δεν ξεπερνά τα 10€. Online βρήκα και στο expansys...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι το τελευταιο ειδικα μελετημενο μοντελο για προσαρμογη του Αρτεμης στο αυτοκινητο και την μηχανη χωρις βεντουζες και τα σχετικα κακογουστα οπως φαινεται και στις φωτο. Το μονο αρνητικο ειναι το κοστος του.

 

[ATTACH]9778[/ATTACH]

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

Θα το βρειτε σε ολα τα καταστηματα ειδων ραπτικης!

 

[ATTACH]9780[/ATTACH]

 

Προσοχη μονο στην λεπτομερεια! πρεπει να πιασει και λιγο πιο πανω απο το καπακι της μπαταριας για να μην φυγει το κινητο και σας μεινει μονο το καποκι. Το συστημα ειναι δοκιμασμενο με μηχανη και με 200+ χιλιομετρα!

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι πως δε θέλω να πληρώσω 20€ μεταφορικά για κάτι που η αξία του δεν ξεπερνά τα 10€. Online βρήκα και στο expansys...

 

εδώ

http://cgi.ebay.co.uk/3-in-1-USB-Adapter-for-Cingular-8525-HTC-TyTn-P3300_W0QQitemZ150108117751QQcategoryZ56166QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

φιλε μου πουλιεται ακριβως ιδιο με αυτο που εχω ..Με τα μεταφορικα μου στοιχισε 5.80 + 0.50 = 6,30 λίρες δλδ περιπου 9,5 ευρο.

ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Θα το βρειτε σε ολα τα καταστηματα ειδων ραπτικης!

 

[ATTACH]9780[/ATTACH]

 

Προσοχη μονο στην λεπτομερεια! πρεπει να πιασει και λιγο πιο πανω απο το καπακι της μπαταριας για να μην φυγει το κινητο και σας μεινει μονο το καποκι. Το συστημα ειναι δοκιμασμενο με μηχανη και με 200+ χιλιομετρα!

 

megale na pw psemata oti to xw skeftei???? alla lew 8a fygei to kapaki kai to 3exasa!!! pw re myalo oi ellhnaressssssss

pare ta dikaiwmta mhn soy klepsoyn thn patenta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

αν εισαστε καλα παιδια και μου στειλετε και μενα τα καλουδια αυτα....

 

θα σας δωσω το patch που μπορεις να κανεις την ram απο 64mb σε 128:D

 

kati asxeto kati phre to ayti moy oti leei me diamorfwsh ths kartas mnhmhs mporoyme na diplasiasoyme to apo8hkeytiko xwro 3erei kaneis kati tetoio??????????????????????????????????????

an lew vlakeies synxwreste me!:X

Link to comment
Share on other sites

kati asxeto kati phre to ayti moy oti leei me diamorfwsh ths kartas mnhmhs mporoyme na diplasiasoyme to apo8hkeytiko xwro 3erei kaneis kati tetoio??????????????????????????????????????

an lew vlakeies synxwreste me!:X

 

welcome to 1st april club :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς cooked rom στην Άρτεμη? Κάτι παίζει στους XDA.
Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς cooked rom στην Άρτεμη? Κάτι παίζει στους XDA.

 

εδω και πολυ καιρο:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

επιτελους!

 

μερικες φωτογραφιες απο τη βαση για το pda.

 

δεν ηθελα να κανω το 206 "ταριφ-άμαξο" με βεντουζες και λοιπες "αηδιες" και ετσι ιδου:

βαση κατα παραγγελια (απο internet shop) για το 206 που δεν χαλαει τους αεραγωγους και active holder της brondit για το ΗΤC

 

Το ρευμα ερχεται απο την ασφαλειοθηκη και ετσι γλυτωνουμε τα καλωδια που θα κρεμονταν μεχρι τον αναπτηρα.

 

Ήθελα να σε ρωτήσω αν το ρεύμα στην βάση της brondit είναι μονίμως συνδεδεμένο με αυτή ή μπορείς αν θέλεις να το βγάλεις (για να μην σου κρέμεται το καλώδιο όταν δεν είναι απαραίτητο να το φορτίσεις)

Link to comment
Share on other sites

Ekana hard reset giati den epaizan ta MMS. Meta doulevane mia xara (xoris na kano KAMIA rythmisi). Tora evala diafora programmata (SPB time, mbutton, total commander, kai diafora paixnidia) kai pali lalakizetai to thema me ta MMS. Ksekinaei tin syndesi me Cosmote, alla den katevazei telika tipota (menei sto 0%). Any ideas?

 

Eyxaristo

Assumption is the mother of all f@ck-ups...
Link to comment
Share on other sites

εδω και πολυ καιρο:)

 

1. Αξίζει τον κόπο?

2.Το ξεκλείδωσες ή την πέρασες έτσι (είδα ότι γίνεται αλλά δεν είναι "full upgrade").

3. Είναι πλήρως λειτουργικό ή δεν παίζει το wi-fi πχ.

 

Thanks in advance.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Ekana hard reset giati den epaizan ta MMS. Meta doulevane mia xara (xoris na kano KAMIA rythmisi). Tora evala diafora programmata (SPB time, mbutton, total commander, kai diafora paixnidia) kai pali lalakizetai to thema me ta MMS. Ksekinaei tin syndesi me Cosmote, alla den katevazei telika tipota (menei sto 0%). Any ideas?

 

Eyxaristo

 

Δοκίμασε αν θέλεις να περάσεις τις ρυθμίζεις του coscote αυτόματα με αυτό το cab. Ξεζιπάρισέ το πρώτα.

 

Επίσης από εδώ κατεβάζεις το αναλυτικό οδηγό για τις ρυθμίσεις σε pdf που δίνει η μαμά coscote.

 

http://rapidshare.com/files/23837877/HTC_Tytn__P3600_P3300.pdf.html

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Ekana hard reset giati den epaizan ta MMS. Meta doulevane mia xara (xoris na kano KAMIA rythmisi). Tora evala diafora programmata (SPB time, mbutton, total commander, kai diafora paixnidia) kai pali lalakizetai to thema me ta MMS. Ksekinaei tin syndesi me Cosmote, alla den katevazei telika tipota (menei sto 0%). Any ideas?

 

Eyxaristo

καποιο προγραμμα σου κανει την ζημια,αλλα ποιο;μια λυση ειναι να κανεις απεγκατασταση ενα ενα και να δοκιμαζεις μεχρι να το πετυχεις
Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι το τελευταιο ειδικα μελετημενο μοντελο για προσαρμογη του Αρτεμης στο αυτοκινητο και την μηχανη χωρις βεντουζες και τα σχετικα κακογουστα οπως φαινεται και στις φωτο. Το μονο αρνητικο ειναι το κοστος του.

 

[ATTACH]9778[/ATTACH]

 

 

αρκετα εξυπνο αν και το σκρατσ δεν ειναι active:lol: :lol: :lol: και αν ειναι τοσο δυνατο οσο λες τοτε μαλλον θα σου μεινει το pda στο χερι και το καπακι πανω στη μηχανη καποια φορα !

ποτε μην υποτιματε τη δυναμη του βελκρο (το σκρατσ που λεγαμε)!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...