Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά 2gb κάρτα μνήμης δέχεται?

 

dexete all 8a s proteina na perimeneis na sigoyreytei to 8ema an ftaiei h rom h h syskeyh..sto 8ema poy dimioyrgei provlimataki. Gnwmi moy.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Anakalupsa kai ena akoma vasiko meion sto 3300 ... exei mono 64Mb mnhmh eswterikh (Ram) ... Sto site ths NGI anaferei oti h ->Elaxisth apaithsh gia na trexei aproskopta to Destinator PN einai 64 Mb

http://www.ngi.gr/page.php?pageid=83&languageid=2

<-- ... Ara logiko einai sthn arxh pou einai "Ka8aro" to ppc na douleyei kala an kai oriaka me anoixto to destinator....

Argotera omws pou 8a tou valeis kai kanena programmataki (win mobile einai ayta ..pws na to kanoume) pou 8a apaitei mnhmh logiko einai na kolane ta softwares...logw aneparkous mnhmhs ram .!! eimai la8os ???

An oxi .. xerete an einai epektasimh sthn parousa fash??

Link to comment
Share on other sites

poloi apo emas to exoyme k trexei kanonika anejartita apo to posa proggs exoyme fortwmena.. den nomizw na ysxiei ayto poy eipes... dhladh einai or8o alla oxi se tetoio vathmo opws ta les!!
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Mino χρόνια πολλά και ότι επιθυμείς.

 

http://www.sacramento.us.mensa.org/images/birthdaycake.jpg

 

Ένα μεγάλο ευχαριστώ και από εμένα για την βοήθειά σου σε όλους μας.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

gia to provlima pws to vlepeis? pws ksereis oti den ftaiei h rom?exeis tetoia syskeyh...? den nomizw !opote na prosexeis ti symvoyleyeis ta paidia!

An gia kati den eisai sigoyros pws apantas>?(opws k egw!!):wacko:

Το πρόβλημα το γνωρίζω από ένα 3300 που μου έφερε ένας φίλος στο κουτί του πρίν 40 μέρες γιά να του περάσω εφαρμογές και να το στήσω, όπου μου το παρουσίασε στο τρίτο soft reset και ξανά την επόμενη μέρα. Επίσης από μερικές αναφορές εδώ πιό πάνω στο ίδιο θέμα και τέλος από εκατοντάδες τέτοιες αναφορές σε ξένα φόρα. Είναι γνωστό πρόβλημα, μάλον σοβαρό θα έλεγα και παρουσιάζεται συνήθως σε PDA με 1GB μνήμη. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Για την καρτα sd...

Εγω έχω μια transcend 1gb εδω κ ένα μήνα. Την έχω γεμίσει με τραγουδια κ προγράμματα κ δεν μου βγαλε ποτέ κανένα πρόβλημα. πχ Να μην την αναγνωρίζει, να βγάζει διπλούς φακέλου κτλ

Link to comment
Share on other sites

Για την καρτα sd...

Εγω έχω μια transcend 1gb εδω κ ένα μήνα. Την έχω γεμίσει με τραγουδια κ προγράμματα κ δεν μου βγαλε ποτέ κανένα πρόβλημα. πχ Να μην την αναγνωρίζει, να βγάζει διπλούς φακέλου κτλ

Δεν είπα οτι το κάνει σε όλο τον κόσμο. Διαβάστε παραπίσω και ρωτήστε αυτούς που το έπαθαν. Σε όλα τα μεγάλα φόρουμ του εξωτερικού πιέζουν την HTC και περιμένουν λύση. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

και εγω εχω μια kingston 1 gb και 2-3 μηνες που το χω δεν εχει εμφανισει το παραμικρο.
Link to comment
Share on other sites

Oti yparxei problhma me thn Sd einai gegonos afto pou den exei xekatahrisei akoma kai perimenoume anakoinwsh apo thn Htc einai an einai problhma software h hardware kai pws tha antimetopistei!

 

An einai hardware thn kaname kyrioi... ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paides sas efxaristw olous gia tis efxes (exete pm) :)

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια

αυτο το κινητο 3300 ειναι το ιδιο με το 3600 αλλα φτηνωτερο? ποσο εχει?

ειναι καλυτερο απο τον ετεν (το ετεν θα ειναι και πολυ φτηνωτερο εεε?)ασε που δεν μου αρεσει κιολας και διαβασα οταν το ξυνεις βγαινει το χρωμα ? και εχει προβληματα με την μνημη του και αλλα και με εχει μπερδεψει

να παρω ενα 3300 η 3600 η μεταχειρισμενο qtek 2020i

εχω 365 ευρω θελω να εχει πολλα παιχνιδια προγραμματα μαθηματικα α λυκειου και να βγαζω πολλες φωτογραφιες στο σχολειο και να ειναι ευκολο δεν με πειραζει να ειναι στα αγγλικά

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα Μινο! Να εισαι καλα και... παντα ενημερωμενος για να μπορεις να βοηθας και εμας τους ψιλοκουμπουρες στο αθλημα!!!

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια

αυτο το κινητο 3300 ειναι το ιδιο με το 3600 αλλα φτηνωτερο? oxi einai entelws diaforetika!! ποσο εχει? 560e isws k ligotero

 

ειναι καλυτερο απο τον ετεν (το ετεν θα ειναι και πολυ φτηνωτερο εεε?)den einai 8ema timhs alla dynatwthtwn ..

ασε που δεν μου αρεσει κιολας και διαβασα οταν το ξυνεις βγαινει το χρωμα ?poios kserei mporei...

και εχει προβληματα με την μνημη του και αλλα και με εχει μπερδεψει?????...

 

να παρω ενα 3300 η 3600 η μεταχειρισμενο qtek 2020i.....>>>kamia sxesh to ena me to allo!!!

εχω 365 ευρω θελω να εχει πολλα παιχνιδια προγραμματα μαθηματικα α λυκειου και να βγαζω πολλες φωτογραφιες στο σχολειο και να ειναι ευκολο δεν με πειραζει να ειναι στα αγγλικά

ευχαριστω

me 365e mallon gia to 2020 se kovw!!! otan psi8eis pio poly 8a soy pw gia tis diafores..
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα το γνωρίζω από ένα 3300 που μου έφερε ένας φίλος στο κουτί του πρίν 40 μέρες γιά να του περάσω εφαρμογές και να το στήσω, όπου μου το παρουσίασε στο τρίτο soft reset και ξανά την επόμενη μέρα. Επίσης από μερικές αναφορές εδώ πιό πάνω στο ίδιο θέμα και τέλος από εκατοντάδες τέτοιες αναφορές σε ξένα φόρα. Είναι γνωστό πρόβλημα, μάλον σοβαρό θα έλεγα και παρουσιάζεται συνήθως σε PDA με 1GB μνήμη. :rolleyes:

Wraia.. efoson den kseroyme akoma an einai 8ama hard h software ti toy les na parei 512 h 1g... to idio mporei na toy paroysiasei k me tis 2... einai anwfelo na toy apantas k na toy les me sigoyria oti 8a doylepsei kalytera!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

μηπως πρεπει να αλλαξω καποια ρυθμιση?

και οταν εχω συνδεδεμενο στο pc το τηλεφωνο (με microsoft activeSync)και ειμαι στο internet, αμα παω να μπω και απο το τηλεφωνο στο internet παλι παει να μπει μεσω gprs

 

kαι με το wi fi αν βρω καπου και παω να συνδεθω στο interner παλι παει να συνδεθει μεσω gprs

Γατι ? ? ?

 

Κανεις δε ξερει ρε παιδια τι φταιει??

Μη χρεωνομαι τζαμπα...

Link to comment
Share on other sites

Γεια!

Μηπως πηρε κανεις την Αρτεμις απο TIM?

Το περιμενω για να το παρω με επιδοτηση, αλλα παραλληλα φοβαμαι οτι πιθανων να μου "πλασαρουν" καποιο κουτι με "ελλειψεις"!!!

Αν ναι, τι ακριβως περιεχει το κουτι τους?

Ή αν ξερει κανεις καποιο site που να λεει αυτο που με ενδιαφερει, διοτι η κα TIM δεν γουσταρει να ενημερωνει τον πελατη της!!!

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Κανεις δε ξερει ρε παιδια τι φταιει??

Μη χρεωνομαι τζαμπα...

εχω ποσταρει μερικες σελιδες πισω πως σταματας το gprs ψαξε λιγο κανε οποιον τροπο θες απο τους τρεις και δοκιμασε παλι.

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Αν πάρεις το Χ500 πάρε ότι θέλεις 1GB προτείνω, γιά το 3300 επειδή έχουν αναφερθεί κάποια προβλήματα με την κάρτα μνήμης προτίμησε 512 ΜΒ αν σου αρκεί γιατί βλέπω οτι εκεί παρουσιάζεται σπανιότερα το πρόβλημα. :cool:

Wraia.. efoson den kseroyme akoma an einai 8ama hard h software ti toy les na parei 512 h 1g... to idio mporei na toy paroysiasei k me tis 2... einai anwfelo na toy apantas k na toy les me sigoyria oti 8a doylepsei kalytera!:rolleyes:

Γνωρίζω αρκετά καλά Ελληνικά και είμαι σαφής νομίζω. Γράφω: βλέπω οτι εκεί παρουσιάζεται σπανιότερα. Αυτό το συμπέρασμα έχω από αυτά που γνωρίζω. Αν προσέξεις επίσης και διαβάσεις θα δεις οτι του προτείνω να το αγοράσει. :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοηθήστε σας παρακαλώ στο εξής...

Έχω πάρει το p3300 εδώ και μερικές εβδομάδες με 512ΜΒ κάρτα μνήμης, αλλά δεν το χρησιμοποιώ και το πουλάω με όλα τα παρελκόμενα του σε άριστη κατάσταση.

Δυστυχώς για λόγους που δεν κατανοώ, δεν μου επιτρέπεται να βάλω αγγελία και να ενημερώσω όσους ενδιαφέρονται σε αυτό το site.

Έχετε υπ' όψη σας σε ποιά site στην Ελλάδα μπορώ να βάλω αγγελία;

Ευχαριστώ!

Why don't we just take the safety labels off everything and let stupidity sort itself out?
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζω αρκετά καλά Ελληνικά και είμαι σαφής νομίζω. Γράφω: βλέπω οτι εκεί παρουσιάζεται σπανιότερα. Αυτό το συμπέρασμα έχω από αυτά που γνωρίζω. Αν προσέξεις επίσης και διαβάσεις θα δεις οτι του προτείνω να το αγοράσει. :D

 

etsi etsi:lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοηθήστε σας παρακαλώ στο εξής...

Έχω πάρει το p3300 εδώ και μερικές εβδομάδες με 512ΜΒ κάρτα μνήμης, αλλά δεν το χρησιμοποιώ και το πουλάω με όλα τα παρελκόμενα του σε άριστη κατάσταση.

Δυστυχώς για λόγους που δεν κατανοώ, δεν μου επιτρέπεται να βάλω αγγελία και να ενημερώσω όσους ενδιαφέρονται σε αυτό το site.

Έχετε υπ' όψη σας σε ποιά site στην Ελλάδα μπορώ να βάλω αγγελία;

Ευχαριστώ!

 

prospa8hses sto buyandsell???http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=51 mh grapseis kanonikh aggelia me onomata ari8mous ktl ksereis..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...