Jump to content

Διαβάζετε κλειδωμένα threads;


ethnicnation
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποιοί μπορούνε να κλειδώνουνε τα threads και γιατί?

Υπάρχουνε πολλά threads στα οποία θέλω να γράψω αλλα δέν μπορώ επειδή είναι κλειδωμένα(π.χ.Διαγραφή θεμάτων)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 87
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

τις περισσότερες φορές τα διαβάζω για να δώ γιατί τα κλειδώσανε. Αν και τις περισσότερες φορές πιστεύω ότι τα κλειδώνουν γιατι ανοιγουν καινούρια θέματα ενώ υπάρχουν παλιότερα θέματα.
Link to comment
Share on other sites

Ποιοί μπορούνε να κλειδώνουνε τα threads και γιατί?

Υπάρχουνε πολλά threads στα οποία θέλω να γράψω αλλα δέν μπορώ επειδή είναι κλειδωμένα(π.χ.Διαγραφή θεμάτων)

Αυτοί που ευθύνονται για το κλείδωμα των θεμάτων είναι η Ομάδα Διαχείρισης.:devil:

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ διαβάζω κλειδωμένα θέματα. Κυριως για να μάθω τον λόγο που κλειδώθηκε αλλα και γιατί προσφέρουν γέλιο μερικές φορές!

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Και εγώ διαβάζω κλειδωμένα, αν και μερικές φορές δεν καταλαβαίνω γιατί τα κλειδώνουν.π.χ. Βρήκα ένα θέμα που κάποιος ζητούσε να μάθει κάτι αλλά δεν ήταν σαφής και από κάτω του έλεγε κάποιος (δεν λέμε usernames) ''Τί ακριβώς εννοείς;'' και πήγα να απαντήσω αλλα ήταν κλειδωμένο.Είναι δουλειά αυτή;Σε ένα άλλο θέμα (όποιος ξέρει αυτό που θα πω παρακάτω θα το καταλάβει) έλεγε κάποιος '' ...όταν βαριέμαι , κλειδώνω θέματα χωρίς λόγο''.Γιατί το κάνουν αυτό;
:p
Link to comment
Share on other sites

Ποιοί μπορούνε να κλειδώνουνε τα threads και γιατί?

 

The bad guys.:X Tους φωνάζουν mods και θέλουν το κακό μας! :ninja:

 

:p

Link to comment
Share on other sites

εγω και απο περιεργεια να δω γιατι κλειδωθηκαν αλλα και γενικα να ενημερωθω για το πριεχομενο τους...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ βαριέμαι να τα διαβάζω. Όμως καμιά φορά μπορεί να μπω και μέχρι να ανοίξει η σελίδα το θέμα να έχει κλειδωθεί. Ή όταν γράφω ένα μήνυμα και παω να το ποστάρω δεν προλαβαίνω γιατί κλειδώνεται :p
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ διαβάζω κλειδωμένα, αν και μερικές φορές δεν καταλαβαίνω γιατί τα κλειδώνουν.π.χ. Βρήκα ένα θέμα που κάποιος ζητούσε να μάθει κάτι αλλά δεν ήταν σαφής και από κάτω του έλεγε κάποιος (δεν λέμε usernames) ''Τί ακριβώς εννοείς;'' και πήγα να απαντήσω αλλα ήταν κλειδωμένο.Είναι δουλειά αυτή;Σε ένα άλλο θέμα (όποιος ξέρει αυτό που θα πω παρακάτω θα το καταλάβει) έλεγε κάποιος '' ...όταν βαριέμαι , κλειδώνω θέματα χωρίς λόγο''.Γιατί το κάνουν αυτό;

Αν είχες διαβάσει τους Όρους Πρόσβασης και Χρήσης, θα είχες καταλάβει το λόγο.

Link to comment
Share on other sites

Σε ένα άλλο θέμα (όποιος ξέρει αυτό που θα πω παρακάτω θα το καταλάβει) έλεγε κάποιος '' ...όταν βαριέμαι , κλειδώνω θέματα χωρίς λόγο''.Γιατί το κάνουν αυτό;

 

Δεν υπάρχει λόγος να φοβάσαι να αναφέρεις το όνομά μου,δεν δαγκώνουμε.Εγώ το έγραψα εδώ όχι βέβαια όπως το γράφεις εσύ πιο πάνω... :)

Αν ξαναδιαβάσεις το post μου λοιπόν σωστά αυτή τη φορά και εξακολουθείς να απορείς μπορείς να μου στείλεις πμ και να σου εξηγήσω αναλυτικά.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μόνο όταν περιέχουν κάτι το οποίο με ενδιαφέρει και πέσω πάνω τους ψάχνοντας. Αλλιώς αδιαφορώ παντελώς και γι' αυτούς που τα άνοιξαν και γι' αυτούς που τα κλείδωσαν. Ξοδεύω χρόνο μόνο σε ουσιώδη πράγματα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...