Jump to content

Διαβάζετε κλειδωμένα threads;


ethnicnation
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 87
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Οπως δεν αντεχω να εχω νεα για το παρα5 σε spoiler και να μην τα βλεπω, ετσι οταν βλεπω λουκετο ανοιγω το θεμα για να το διαβασω. (κυριως για την κοντρα moderator-user)

 

Ναι ειμαι περιεργος, τι να κανουμε??:D

Link to comment
Share on other sites

Mόλις πριν απο λίγο(με αφορμή αυτό το thread)τελείωσα να διαβάζω όλα τα κλειδωμένα thread στην σελίδα Σχολιασμός όπου και παρέθεσα ένα απο αυτά παραπάνω...

Παιδιά,πολύ ωραίο,σας το συστήνω...:p

Απο την 6η και τελευταία σελίδα ξεκινήστε και διαβάστε τα όλα...:D

Το τι παράπονα,τι βλακείες,τι εξηγήσεις απαιτούνται,δεν λέγεται...

Απο Χιτλερικό μαστούρη μέχρι και'γω δεν ξέρω τι άλλος έχει γράψει εκεί...:lol:

Δείτε τα αν δεν το έχετε ήδη κάνει,αξίζει...;)

Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν θα το έλεγα πλάκα αλλά κατάντημα...

 

Στην αρχή ναι, έχει πλάκα, μετά όμως αρχίζεις να κουνάς το κεφάλι σου....

Link to comment
Share on other sites

Πολλές φορές μάλιστα, όταν μπαίνω σε λουκεταρισμένο θέμα και διαβάζω την "σφαγή" που επέφερε το κλείδωμα λέω... <<μα καλά πως δεν το είχα πάρει "χαμπάρι" προτού κλειδωθεί ωστε να εμπλακώ (ενδεχομένως) κι εγώ;>>:lol:

 

Επίσης, έχω παρατηρήσει πως κάποια μέλη είναι μαύρη λίστα. Όταν ανοίγουν στο chat & fun θέμα, συνήθως καταλήγει σε κλείδωμα.:shifty: (Ας μην αναφέρω ονόματα):rolleyes:

 

+1 απο εμενα αφου σε ολα με καλυψες πληρως :) :)

 

 

Σήμερα για παράδειγμα με το που είδα λουκετάκι εδώ.... http://www.myphone.gr/forum/showthre...04#post1466004, για πρώτη φορά μπήκα για ανάγνωση και δεν το μετάνοιωσα.:

 

Δεν το προλαβα γιατι το ξεπεταξαν

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά, προλάβετε τρέξτε γρήγορα.

Ενα απο τα καλύτερα κλειδωμένα.

Μόλις το διάβασα και ακόμη γελάω.:lol:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=146242

Παρακαλώ να προστεθεί και στα the best.:D

Ποιόν θ' "αρπάξω" σήμερα; [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το καλυτερο απο ΟΛΑ ειχε γινει επι unwired.gr εποχης στο thread:lol: για το ελληνικο πρωταθλημα..οι παλιοι θα θυμουνται..απο τοτε ηταν που απαγορευτηκαν οι ποδοσφαιρικες συζητησεις...μιλαμε για τρελο γελιο!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

το καλυτερο απο ΟΛΑ ειχε γινει επι unwired.gr εποχης στο thread:lol: για το ελληνικο πρωταθλημα..οι παλιοι θα θυμουνται..απο τοτε ηταν που απαγορευτηκαν οι ποδοσφαιρικες συζητησεις...μιλαμε για τρελο γελιο!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Palia sto texas xoxoxo :D

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Ethnicnation , πολύ ωραίο θέμα.

Πραγματικά, και εγώ έχω μια ακαταμάχητη έλξη για κλειδωμένα θέματα , μάλλον γιατί έχω περιέργεια να δώ τι στραβό έγινε εκεί και τελικά κλειδώθηκε.

Το δικό μου ερώτημα δεν είναι αν κάποια θέματα που κλειδώνονται ,έπρεπε να κλειδωθούν , γιατί εκεί , οι αποφάσεις που λαμβάνονται από τους mods είναι σωστές τις πιο πολλές φορές τουλάχιστον.(αφήνω πιθανότητες γιατί κάτι μπορεί να μου έχει ξεφύγει.)

Αλλά γιατί ορισμένα θέματα ,που θα έπρεπε να κλειδωθούν , δεν κλειδώνονται.

Πχ το θέμα του P990.

Εκεί γίνεται ο κακός χαμός!

Το να κλειδώνεται το θέμα τη μια μέρα και να ανοίγει πάλι την επομένη νομίζω ότι υποβαθμίζει την απειλή του κλειδώματος.

Προσωπική μου άποψη , το θέμα θα έπρεπε να είχε κλειδωθεί από καιρό και να είχε παραμείνει κλειδωμένο , μέχρι την κυκλοφορία του κινητού.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αλλά γιατί ορισμένα θέματα ,που θα έπρεπε να κλειδωθούν , δεν κλειδώνονται.

Πχ το θέμα του P990.

Εκεί γίνεται ο κακός χαμός!

Το να κλειδώνεται το θέμα τη μια μέρα και να ανοίγει πάλι την επομένη νομίζω ότι υποβαθμίζει την απειλή του κλειδώματος.

Προσωπική μου άποψη , το θέμα θα έπρεπε να είχε κλειδωθεί από καιρό και να είχε παραμείνει κλειδωμένο , μέχρι την κυκλοφορία του κινητού.

Και να κλειδωθεί, ο sealover θα ανοίξει 15 ίδια για το p990. Κάτι σαν λερναία ύδρα δηλαδή.:lol:
Ποιόν θ' "αρπάξω" σήμερα; [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και να κλειδωθεί, ο sealover θα ανοίξει 15 ίδια για το p990. Κάτι σαν λερναία ύδρα δηλαδή.:lol:

Όντως,σ'αυτό το thread,γίνεται της τρελής...:p

Link to comment
Share on other sites

Mπες και εσύ να δώσεις το στίγμα σου!

Αφού μπορείς...:respect:

Φοβάμαι να ποστάρω σ'αυτό το thread μήπως και φάω καμια αδέσποτη...:lol:

Link to comment
Share on other sites

μπορει κανεις να δωσει λινκ απο παλια θεματα τουunwired ??για να δειτε πραγματικες μαχες ευχομαι να γινετε..
Link to comment
Share on other sites

an thimamai kala esy o wappy o zerocool kai o mobilem ta eixate kanei ola p0ut@n@ swsta???

 

Lol, παντως αν αναφερεσαι στο πρωτο forum του unwired(ikonboard αν θυμαμαι καλα) που "κατερρευσε" για να στηθει php αργοτερα, ισως ο mobilem που θυμασαι να ημουν εγω με nick "mobiler" που ηταν το πρωτο μου nick. Αλλα χλωμο το κοβω να αναφερεσαι στο πρωτο forum, μαλλον λες για το δευτερο που και εκει ειχε γινει πραγματικος χαμος.

Αχ...εποχες.:O

Wappy, Global και δεν συμμαζευεται.:)

Link to comment
Share on other sites

Lol, παντως αν αναφερεσαι στο πρωτο forum του unwired(ikonboard αν θυμαμαι καλα) που "κατερρευσε" για να στηθει php αργοτερα, ισως ο mobilem που θυμασαι να ημουν εγω με nick "mobiler" που ηταν το πρωτο μου nick. Αλλα χλωμο το κοβω να αναφερεσαι στο πρωτο forum, μαλλον λες για το δευτερο που και εκει ειχε γινει πραγματικος χαμος.

Αχ...εποχες.:O

Wappy, Global και δεν συμμαζευεται.:)

oxi lew gia meta sto unwired kai o mobilemaniac hmoun egw!an thmamai hsoun kai esy sto panygiri kai o kwstasv.to ti bineliki eixe pesei ekei mesa.an to eixame se link..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Απίθανο.:D

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=147237

 

Κι άλλο....

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=148824

 

Κι άλλο!:X

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=147552

 

Απίστευτα. Μπράβοοοο.....:lol:

Ποιόν θ' "αρπάξω" σήμερα; [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

-----Ασ'το....και να σου απαντησω δεν θα βγαλω ακρη μαζι σου....

Τι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ απάντηση! Τρελάθηκα που τη διάβασα! Ευγε παιδι μου sealover!! Μου επιτρέπεις το copyright σε παρακαλώ πολυυυυ????

Link to comment
Share on other sites

Aπιστευτο νέο show.

Τείνει να γίνει star εδω μέσα.:D

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=148911

 

Δυστηχώς στο θέμα με τα pm το οποίο κλειδώθηκε, δεν πρόλαβα να γράψω.

Τι θα έγραφα;

Για τα "τρελλά" μηνύματα pm's του sealover προς εμένα που μου τα έψελνε κανονικά διοτι του αμφισβητούσα λέει τον τίτλο, ως king of the king του P990!!!:lol:

Ποιόν θ' "αρπάξω" σήμερα; [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ωx αμαν ο Norman Bates κυκλοφορεί ελεύθερος :scared:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...