Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

eho to k800i me voda live

1 to ehi kseklidosi kanis ke pos

2 ti diaforetiko ehi apo to kanoniko

3 i ekdosi pou eho einai R1CE001

4 episis me to davinci team pia firmware prepi na katevaso gia na eho greece

ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

Γιατι δε μπορω να παρω mms? Εστειλα απο τη σελιδα της se τις ρυθμισεις αλλα δε μπορω να στειλω - λαβω. Οταν μπορω να στειλω το σημαδακι πανω απο το σημα της κεραιας δεν πρεπει να ειναι μπλε? εμενα ειναι ασπρο.
Link to comment
Share on other sites

Ean sas kolaei to joystick estw kai ligo auto ofeiletai kata 90% sto oti exei piasei vrwmia. Mporeite kalista loipon na to pate se ena magazi(egw to eixa paei se ena asxeto pou poulouse metaxeirismena kai kanourgia kinita,ennoo dld oxi kapoio gnwsto) na sas to anoiksoun epi topou na kanoun enan katharismo 5 lepta kai eiste ok! Egw etsi eixa kanei me to k700i mou prin 1 xrono.

 

 

Σε κινητό 1 μήνα το οποίο κολλάει από την 2η εβδομάδα?

Δεν νομίζω...

Link to comment
Share on other sites

α μπραβο μια απο τα ιδια προς τα δεξια κολλαει :mad: :mad: λιγο βεβαια

 

ακριβως.προς τα δεξια κι εμενα,πρεπει να βρουμε τροπο να το καθαριζουμε εμεις,δεν γινεται καθε λιγο και λιγακι να πηγαινουμε στο servιce.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ακριβως.προς τα δεξια κι εμενα,πρεπει να βρουμε τροπο να το καθαριζουμε εμεις,δεν γινεται καθε λιγο και λιγακι να πηγαινουμε στο servιce.

 

Ταξιδιώτη, το κινητό σου, αν θυμάμαι καλά, πρέπει να είναι πολύ καινούριο.

Δεν νομίζω ότι οφείλεται σε σκόνη.

Τι να πώ??

:( :( :(

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ταξιδιώτη, το κινητό σου, αν θυμάμαι καλά, πρέπει να είναι πολύ καινούριο.

Δεν νομίζω ότι οφείλεται σε σκόνη.

Τι να πώ??

:( :( :(

σε επικοινωνια που ειχα με το service του Γερμανου αλλα και της ΟΜΝΙTECH [Τζωρτζη 26]μου ειπαν οτι ειναι θεμα λογισμικου και οτι πρεπει να περαστει ξανα το λογισμικο να το στειλω ΑΘΗΝΑ? Τι λετε εσεις σκονη σε τοσο λιγο διαστημα ?
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

σε επικοινωνια που ειχα με το service του Γερμανου αλλα και της ΟΜΝΙTECH [Τζωρτζη 26]μου ειπαν οτι ειναι θεμα λογισμικου και οτι πρεπει να περαστει ξανα το λογισμικο να το στειλω ΑΘΗΝΑ? Τι λετε εσεις σκονη σε τοσο λιγο διαστημα ?

Είναι θέμα λογισμικού το joystick??:blink:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Είναι θέμα λογισμικού το joystick??:blink:
ακριβως οτι εγραψα μου ειπαν ...τι να πω ...
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

ακριβως οτι εγραψα μου ειπαν ...τι να πω ...

 

Ναι, δεν λέω...

Απλά δεν μου φαίνεται λογικό.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια επειδη ενδιαφερομαι πολυ να αγορασω το Κ800 θελω να μου προτεινετε

αντικειμενικα παντα αν αξιζει η οχι!Εχω διαβασει ολο το topic και αντι να ξεκαθαρισω και να δημιουργησω μια γνωμη ειτε θετικη ειτε αρνητικη εχω μπερδευτει κι'αλλο!Η τιμη του εχει πεσει στα 339,39Ε!Αξιζει η οχι κ γιατι!Ευχαριστω εκ των προτερων!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια επειδη ενδιαφερομαι πολυ να αγορασω το Κ800 θελω να μου προτεινετε

αντικειμενικα παντα αν αξιζει η οχι!Εχω διαβασει ολο το topic και αντι να ξεκαθαρισω και να δημιουργησω μια γνωμη ειτε θετικη ειτε αρνητικη εχω μπερδευτει κι'αλλο!Η τιμη του εχει πεσει στα 339,39Ε!Αξιζει η οχι κ γιατι!Ευχαριστω εκ των προτερων!

αξιζει πολυ μαλιστα,αλλωστε οσοι εχουν γραψει εδω μεσα μονο καλα λογια εχουν πει!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

λοιπον αυτο το κολλημα με το joystick δεν μου το κανει συνεχεια οποτε παιζει να ειναι και κατι απο το λογισμικο του κινητου.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια επειδη ενδιαφερομαι πολυ να αγορασω το Κ800 θελω να μου προτεινετε

αντικειμενικα παντα αν αξιζει η οχι!Εχω διαβασει ολο το topic και αντι να ξεκαθαρισω και να δημιουργησω μια γνωμη ειτε θετικη ειτε αρνητικη εχω μπερδευτει κι'αλλο!Η τιμη του εχει πεσει στα 339,39Ε!Αξιζει η οχι κ γιατι!Ευχαριστω εκ των προτερων!

 

339,39 €:wacko: :rolleyes: ,προφανώς εννοείς με κάποια σύνδεση,πάντως στα καταστήματα εδώ στην Ελλάδα η καλύτερη τιμή λιανικής παραμένει στα 417 € ΕΔΩ !

Link to comment
Share on other sites

για themes ξερω ενα φοβερο σιτε που μπορεις να κανεις και request καποιο θεμα

eseth.net τα παιδια κανουν τρομερη δουλεια!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

339,39 €:wacko: :rolleyes: ,προφανώς εννοείς με κάποια σύνδεση,πάντως στα καταστήματα εδώ στην Ελλάδα η καλύτερη τιμή λιανικής παραμένει στα 417 € ΕΔΩ !

Υπάρχει και με μια μικρή διαφορά με 414€ στο

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.000457 .

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και με μια μικρή διαφορά με 414€ στο

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.000457 .

 

Καλό το e-shop αλλά μόνο για παραγγελία online,αν όντως πας εκεί για να αγοράσεις κινητό ειδικά θα διαπιστώσεις ότι ετοιμοπαράδοτα είναι λιγοστά εώς πολύ λιγοστά μοντέλα:( ;)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αυτά τα joystick της SE μεγάλη μ****ία μου φαίνονται,εγώ πάντως κινητό SE με joystick ποτέ ξανά:mad: :mad:

 

den ftaiei to kinito,

esy ftais pou pires k800!!:(

egv gia ton idio akribos logo pira to w810 kai exo to kefalaki mou ysixo:lol: :lol:

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

Γιατι δε μπορω να παρω mms? Εστειλα απο τη σελιδα της se τις ρυθμισεις αλλα δε μπορω να στειλω - λαβω. Οταν μπορω να στειλω το σημαδακι πανω απο το σημα της κεραιας δεν πρεπει να ειναι μπλε? εμενα ειναι ασπρο.

 

Ρε παιδια, κανεις??:(

Link to comment
Share on other sites

den ftaiei to kinito,

esy ftais pou pires k800!!:(

egv gia ton idio akribos logo pira to w810 kai exo to kefalaki mou ysixo:lol: :lol:

 

ΣΩΣΤΟΣ!!!!!:) ;) ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ Κ610 ΚΟΜΠΛΑΝ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, κανεις??:(

 

Πάρε τηλέφωνο την εταιρία που έχεις σύνδεση να σου στείλουν τις ρυθμίσεις με sms.

Link to comment
Share on other sites

param param!!!!

 

Twra to exw kai egw sta xeria mou to kinhto auto tou exwsa kai mia 512 koble!!!!

 

 

arxizw kai lew!!

 

Genika san kinhto mou aresei polu den to perimena oti tha mou arese toso mias kai to kinhto mou hrthe apo athina vlepontas to se on line morfh o mikros mou aderfos! 22 vasika einai :D

 

xekinaw! to thl den mou kollaei katholou kai as to exw tigarei , san poiotita kataskeuhs mou arese arketa mporw na pw! , sthn fotografia pou moufa! :lol: :lol: :X (xoumoraki) polu wraia fwto to video den me apogohtheuse toso einai les kai exw to k750i to kapaki phsw ths mpatarias anoigei sxetika aneta xwris na xreiazetai piesh. to exw pethanei egw kai o aderfos mou sto anoixe kleise to kinhto den mou exei pethanei sta xeria kamia fora restart den mou exei kanei kai oute kollaei.

twra to mono pou me fovhzei einai o moxlos sto kentro giati polla SE parousiazoun ekei provlhma tsp mikro to kako 6 euro exei na to allaxeis.

 

twra auta pou me xenerwsan.

 

1. perinena poio dunato ton hxo na akougete den exei to mega Bass opws to k750i

2.den exei na kaneis to flash fako

3. ti m@lakes na exoun psires mesa opws to w810i kai na exoun tis klasikes mesa emena klasikes eixe pantos

4. na mhn dinoun oute 64ara memory aparadektoi tetoies mamakies den xreiazetai na tis kanoun eleos (sou leei exeis man megalh eswterikh e! kai? ti me auto!! tsp..)

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

To programa tis superliga se java

 

SuperLiga

Δείτε το ιστολόγιο μου που ασχολείται με την Τεχνολογία και όχι μόνο!!!

http://misios2.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα να δούμε την νέα έκδοση λογισμικού. Είναι η 36η βδομάδα του χρόνου... Στο τέλος της θα βγει;;;

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...