Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τότε λυπάμαι αλλά μόνη σου δεν μπορείς να κάνεις τίποτα. Θα πρέπει να το πας σε κάποιο sp της SE.
Link to comment
Share on other sites

geia sas, tha ithela na mou peite an kserete pws mporw na kanw to K800 mou na blepw ta video tou youtube apo afto(mesw internet)! Yparxei kanena tetoio programa pou ba to kanei afto, kati san to antistixo flash player ston ipologisti?? Mipws iparxei flash player kai gia K800? Plz opoios kserei kati as boithisei. Perimenw apantiseis!

Euxaristw!!

Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως είναι δεν μπορείς να τα δεις. Θα πρέπει να τα μετατρέψεις στον υπολογιστή από .flv σε .3gp .

Προγράμματα γι' αυτό υπάρχουν αρκετά. Με ένα μικρό ψάξιμο στο google θα βρεις.

Link to comment
Share on other sites

Τον κωδικό της s.e τον ξέρω αλλα εχω αλλάξει και εχω βάλει δικό μου κωδικό...

Με αποδειξη αγορας και στο πλησιεστερο service της sony ericsson!

 

 

..τωρα υπαρχει ανθρωπος που μπορεις να ξεχασει τον κωδικο του κινητου :blink: :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Mέσω του xs++ δεν γίνεται να το επαναφέρει πάλι πίσω στο 0000 ?????Αν πάει στο GDFS έχει μια επιλογή πάνω πάνω(δεν θυμάμαι ποια.) που επαναφέρει τον κωδικό σε 0000.
http://i252.photobucket.com/albums/hh40/than0s/mobile/walkman.gif
Link to comment
Share on other sites

Δεν παθαίνει τίποτα μπαταρία σου είπα. Μην φοβάσαι.

Δεν μιλάμε για μπαταρίες νικελίου πλέον. Εκεί θα υπήρχε πρόβλημα.

NAI KALA.... ETSI XALASA EGW TH DIKH MOY MPATARIA....MESA SE ENA MHNA! TWRA KRATAEI 3 FORES LIGOTERO.OXI SYNDESH ME USB!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Mέσω του xs++ δεν γίνεται να το επαναφέρει πάλι πίσω στο 0000 ?????Αν πάει στο GDFS έχει μια επιλογή πάνω πάνω(δεν θυμάμαι ποια.) που επαναφέρει τον κωδικό σε 0000.

 

ναι γίνεται μέσω xs++ και μάλιστα αναφέρθηκε πριν λίγες μέρες με λίγο ψάξιμο θα το βρει ο φίλος!;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη για το offtopic, αλλά μήπως υπάρχει κάποιο θέμα σε αυτό το forum όπου μπορούμε να βάλουμε αγγελία πώλησης κινητού? (w550i: 100 eyro)
If we don't need Walls and Fences, why do we need Windows and Gates?
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη για το offtopic, αλλά μήπως υπάρχει κάποιο θέμα σε αυτό το forum όπου μπορούμε να βάλουμε αγγελία πώλησης κινητού? (w550i: 100 eyro)

 

Ναι. Στο buy and sell - mobiles.

Θα πρέπει να έχεις κάποιο αριθμό μηνυμάτων για να μπεις. 100 αν θυμάμαι καλά.

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Στο buy and sell - mobiles.

Θα πρέπει να έχεις κάποιο αριθμό μηνυμάτων για να μπεις. 100 αν θυμάμαι καλά.

 

OK ευχαριστώ για την απάντηση. Αυτό με τα 100 μηνύματα να φανταστό πως γίνεται για να εξασφαλίζεται μια κάποια αξιοπιστία του μέλους?Δηλ. ότι είναι ενεργό μέλος του forum?

If we don't need Walls and Fences, why do we need Windows and Gates?
Link to comment
Share on other sites

OK ευχαριστώ για την απάντηση. Αυτό με τα 100 μηνύματα να φανταστό πως γίνεται για να εξασφαλίζεται μια κάποια αξιοπιστία του μέλους?Δηλ. ότι είναι ενεργό μέλος του forum?

μαλλον!! :blink: :cool: κι εγω απορια το εχω :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μία ερώτηση, της οποίας την απάντηση μάλλον ξέρω ήδη βέβαια...

 

Υπάρχει δυνατότητα να φορτωθούν άλλες γραμματοσειρές στο τηλέφωνο; Δεν θέλω να τις χρησιμοποιώ εναλλάξ, απλά να αλλάξω αυτή που έχει με μία άλλη, πιο νόστιμη.

 

Μπα, ε;

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μία ερώτηση, της οποίας την απάντηση μάλλον ξέρω ήδη βέβαια...

 

Υπάρχει δυνατότητα να φορτωθούν άλλες γραμματοσειρές στο τηλέφωνο; Δεν θέλω να τις χρησιμοποιώ εναλλάξ, απλά να αλλάξω αυτή που έχει με μία άλλη, πιο νόστιμη.

 

Μπα, ε;

Μπα! δεν εχω :blink: κατι τετοιο :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας εχει κανεις το ασημι κ800 ηθελα να ρωτησω αν ξεφλουδιζει

τι εννοεις?? :blink: να χανει το χρωμα του..για ανεβασε καμια φωτογραφια να δουμε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν το εχω,θελω να το παρω απλα δεν θελω μετα απο καιρο να γινει εμπριμε,γιαυτο ρωταω αν το εχει καποιος απο εδω αν ειναι το χρωμα ανθεκτικο στη χρηση
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μία ερώτηση, της οποίας την απάντηση μάλλον ξέρω ήδη βέβαια...

 

Υπάρχει δυνατότητα να φορτωθούν άλλες γραμματοσειρές στο τηλέφωνο; Δεν θέλω να τις χρησιμοποιώ εναλλάξ, απλά να αλλάξω αυτή που έχει με μία άλλη, πιο νόστιμη.

 

Μπα, ε;

 

Vevaiws kai ginete apla 8elei psaximo kai tolmi!!!

Rixe mia matia edw Far Manager gia ola ta DB2020 kinita!

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

δεν το εχω,θελω να το παρω απλα δεν θελω μετα απο καιρο να γινει εμπριμε,γιαυτο ρωταω αν το εχει καποιος απο εδω αν ειναι το χρωμα ανθεκτικο στη χρηση

 

Είναι μια χαρά το ασημί. Δεν παθαίνει τίποτα. Τουλάχιστον ως τώρα. Και μάλιστα φαίνεται πιο ανθεκτικό από το μαύρο, το οποίο δείχνει ότι κινδυνεύει ανά πάσα στιγμή να χάσει αυτή την πλούσια, "βελούδινη" επιφάνειά του.

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια σημερα κατεβασα το update programm απο την σονυ για να κανω το κινητο μου αναβαθμηση..ολα οκ, (εγκατασταθηκε) αλλα οταν το τρεχω κολαει στην οθονη με το λογοτυπο της σονυ και καθετε εκει δεν κανει τπτ αλλο...καμια αλλη επιλογη.....το ειχα παθει και παλιοτερα αλλα δεν θυμαμαι πως το ελυσα....ξερει κανεις??

Η γνώση μας κάνει περήφανους, η σοφία ταπεινούς!

 

Our forum ===>> IrCtAlK Forum :)

Link to comment
Share on other sites

γεια σας. εχω ενα προβλημα με την ενναλαγη απο 3g σε 2g. οταν αλλαζει κοβεται η κληση. ακομα και οταν το κλειδωνω σε 2g μολις βρει 3g μπαινει και μου κοβει τις κλησεις. με αλλο τηλεφωνο δεν εχω παρατηρηση τετοιο προβλημα.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας. εχω ενα προβλημα με την ενναλαγη απο 3g σε 2g. οταν αλλαζει κοβεται η κληση. ακομα και οταν το κλειδωνω σε 2g μολις βρει 3g μπαινει και μου κοβει τις κλησεις. με αλλο τηλεφωνο δεν εχω παρατηρηση τετοιο προβλημα.

Αυτό το πρόβλημα παρατηρήθηκε όντως στις πρώτες εκδόσεις λογισμικού του Κ800, κάνε αναβάθμιση στο τελευταίο λογισμικό και το πρόβλημα θα λυθεί, μετά την έκδοση R1KG δεν παρατηρείται τέτοιο πρόβλημα. ;)

Link to comment
Share on other sites

τελικα πηρα το μαυρο το βρηκα προσφορα με καρτα ενα gb 220 πολυ καλο ειναι

Σε ποιο καταστημα :blink: ??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...