Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βάλτο στο αθόρυβο. Σε κατάσταση αναμονής πάτα παρατεταμένα το κουμπί με το #. Για να το επαναφέρεις ξανακάνεις το ίδιο.;)

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

εκτος απο αυτο?

 

ενω εχω το κανονικο προφιλ δεν γινεται να μην ακουγεται τπτ απο τη καμερα

?

μόνο με patch νομίζω!

Link to comment
Share on other sites

εκτος απο αυτο?

 

ενω εχω το κανονικο προφιλ δεν γινεται να μην ακουγεται τπτ απο τη καμερα

?

Δεν υπαρχει αλλος τροπος.η αθορυβο η το "σπαστικο" κλικ.:blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

SOS. Θέλω να σώσω τα sms μου (400 περίπου) και μετά να αδειάσω την μνήμη του κινητού μου.

Υπάρχει τρόπος; Και πως;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Σωστα. Το μεγαλο sar θα αποτρεψει πολλους απο το να αγορασουν.Εξαλλου δεν εχουν αλλαγες στο firmware

 

Το μεγαλο SAR δεν σημαινει οτι "πιανει" και καλα?

Οσο μεγαλυτερο SAR, τοσο καλυτερα δεν πιάνει ενα κινητό?

Xiaomi Redmi Note 3 Pro International MIUI 8.2
Link to comment
Share on other sites

εκτος απο αυτο?

 

ενω εχω το κανονικο προφιλ δεν γινεται να μην ακουγεται τπτ απο τη καμερα

?

 

 

Δεν καταλαβαίνω που είναι το πρόβλημα! Το # έχεις να πατήσεις για 1-2 δευτερόλεπτα. Εκτός αν θέλεις μόνιμα να μην ακούγεται το κλήστρο. Σε τέτοια περίπτωση θέλει σκάλισμα το firmware του τηλεφώνου.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Το μεγαλο SAR δεν σημαινει οτι "πιανει" και καλα?

Οσο μεγαλυτερο SAR, τοσο καλυτερα δεν πιάνει ενα κινητό?

 

Ναι αμέ. Και τόσο καλύτερα σου ψήνει τον εγκέφαλο! Εγώ τον δικό μου, τον προτιμώ ωμό πάντως!:lol:

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Ναι αμέ. Και τόσο καλύτερα σου ψήνει τον εγκέφαλο! Εγώ τον δικό μου, τον προτιμώ ωμό πάντως!:lol:

 

Συμφωνο απολυτα μαζι σου. Αν θες να πιανει καλυτερα το κινητο σου, πρεπει να πληροσεις το τιμημα . Ψημενος εγκεφαλος...χαχαχα:lol:

Band Of Brothers Fan!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε το myPhoneEplorer και σώσε τα sms σου στο pc. Από δω.

 

Ωραία. Το κατέβασα. Σύνδεσα και το καλώδιο, σύνδεσα και το κινητό αλλα δεν βλέπω να έχουν μεταξύ τους επαφή. Με ποιόν τρόπο επιτυγχάνεται αυτό;

Χρειάζεται εγκατάσταση απο το cd της συσκευασίας του κινητού; Η κάτι άλλο;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, η μπαταρια του Κ800 μου κραταει πολυ λιγο. Λετε να φταιει που δεν το φόρτισα σωστα οταν το πήρα? αν ναι, αμα αλλαηω μπαταρία θα φτιαχτεί το πρόβλημα, έτσι δεν ειναι(καμια σεχεση με το παλιο sagem myx6-2, θηριο ηταν , κρατουσε 4 μερες με βαρια χρηση.αυτο μια μερα πεφτει η μπαταρια στο 1/4)

Band Of Brothers Fan!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, η μπαταρια του Κ800 μου κραταει πολυ λιγο. Λετε να φταιει που δεν το φόρτισα σωστα οταν το πήρα? αν ναι, αμα αλλαηω μπαταρία θα φτιαχτεί το πρόβλημα, έτσι δεν ειναι(καμια σεχεση με το παλιο sagem myx6-2, θηριο ηταν , κρατουσε 4 μερες με βαρια χρηση.αυτο μια μερα πεφτει η μπαταρια στο 1/4)

Παιζει κι'αυτο ρολο..αλλα αμα παιζεις συνεχεια παιχνιδια,ραδιο,καμερα μην περιμενεις να "χτυπας" 3-4 ημερες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, η μπαταρια του Κ800 μου κραταει πολυ λιγο. Λετε να φταιει που δεν το φόρτισα σωστα οταν το πήρα? αν ναι, αμα αλλαηω μπαταρία θα φτιαχτεί το πρόβλημα, έτσι δεν ειναι(καμια σεχεση με το παλιο sagem myx6-2, θηριο ηταν , κρατουσε 4 μερες με βαρια χρηση.αυτο μια μερα πεφτει η μπαταρια στο 1/4)

 

 

 

ego,xrisimopoio polu to kinito,to tennis pou exei mesa to exo skisei:O :X kai i bataria einai TERAS..eixa ena D600,kai auto,de pianei mia brosta sto K800..exo na fortiso to kinito 4 meres kai akoma i bataria einai sto 65%

Link to comment
Share on other sites

Ωραία. Το κατέβασα. Σύνδεσα και το καλώδιο, σύνδεσα και το κινητό αλλα δεν βλέπω να έχουν μεταξύ τους επαφή. Με ποιόν τρόπο επιτυγχάνεται αυτό;

Χρειάζεται εγκατάσταση απο το cd της συσκευασίας του κινητού; Η κάτι άλλο;

 

Ουδείς κανείς;:)

Link to comment
Share on other sites

Εδώ ισχύει το γνωστό R.T.F.M. !!! Μπαίνω εδώ για να βρω κάτι καινούριο, κάτι ενδιαφέρον. Δεν είναι ό,τι καλύτερο να γεμίζει το θέμα με ερωτήσεις του τύπου "σύνδεσα το κινητό στο pc αλλά δεν το βλέπει" και η αιτία να είναι ότι δεν έχει βάλει κάποιος το έρημο το cd που ήταν μέσα στο κουτί... Να κρατάμε το θέμα "καθαρό"...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

sta mesa tou iouniou tha exw epidotisi syskeyis k exw arxisei idi na psaxnw tin kainourgia mou syskeyi.. vriskomai anamesa sto k800i kai sto k810i kai tha ithela.. efoson den eimai off topic na mou peite eseis tis entypwseis k tis gnwmes sas..

ta teleytaia 4-5 xronia xrisimopoiw mono sony ericsson syskeyes .. k den allazw tin etairia me tipota .. eimai eyxaristimeni k me tin eggyisi k tis ypiresies pou prosferoun oi syskeyes tis ..

 

eyxaristw

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Όλα εξαρτώνται από το ποσό της επιδότησης και από το ποσό που είσαι διατεθειμένη να δώσεις. Ίσως θα μπορούσες να περιμένεις λίγο, αφού από ότι λέγεται την Δευτέρα η SE θα ανακοινώσει τις νέες συσκευές.
Link to comment
Share on other sites

yparxoun diathesima xrimata..den einai ayto to thema..

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

ego,xrisimopoio polu to kinito,to tennis pou exei mesa to exo skisei:O :X kai i bataria einai TERAS..eixa ena D600,kai auto,de pianei mia brosta sto K800..exo na fortiso to kinito 4 meres kai akoma i bataria einai sto 65%

 

αρα μαλλον φταιει που δεν το φορτισα καλα την πρωτη φορα. μπραβο μου, καλα να παθω... τεσπα, θα παω στο γερμανο να αγορασω καμια. Λετε να μπορεσω να τους ψαρωσω να μου δωσουν καινουρια μεσα στην εγγύηση??? να ναι , πως?

Band Of Brothers Fan!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

yparxoun diathesima xrimata..den einai ayto to thema..

 

Καλά κάνεις κι επιμένεις στην εταιρεία...;)

Τώρα,εφόσον είσαι είσαι ανάμεσα σε K800 και K810 θα σου πρότεινα το δεύτερο απλά και μόνο επειδή είναι πιο καινούριο μοντέλο κι επειδή είναι πιο ωραίο εμφανισιακά-αν και αυτό είναι καθαρά υποκειμενικό.Αν όμως αντέχεις να περιμένεις λίγο όπως σου λέει ο geofil ρίξε μια ματιά στο thread να δείς τα νέα μοντέλα που θα βγούν και πράττεις αναλόγως!

 

Υ.Γ.Δεν ξέρω αν θα σε βοηθήσω αλλά θα σου πω τι θα έκανα εγώ στη θέση σου εφόσον τα χρήματα δεν είναι πρόβλημα:θα τσίμπαγα τώρα το 810 και κανένα εξάμηνο μετά θα έπαιρνα το καινούριο μοντέλο-όποιο κι αν ήταν αυτό-αφού προηγουμένως θα είχε κυκλοφορήσει κανένα τρίμηνο στην αγορά κι είχε δοκιμαστεί απ'όλους τους beta testers καταναλωτές.Αυτό κάνω εδώ και κάποια χρόνια και γι'αυτό και κανένα από τα κινητά μου δεν μου έχει βγάλει ποτέ πρόβλημα.;)

Link to comment
Share on other sites

Τώρα πια το Κ800 είναι αρκετά ώριμη συσκευή... Από την άλλη, κάθε καλοκαίρι η SE βγάζει καινούριο μοντέλο. Αν είναι να ανακοινωθεί κάτι καλό και να κυκλοφορήσει άμεσα, είναι φρόνιμο να περιμένει κανείς. Από την άλλη και να βγει κάτι θα είναι πανάκριβο, ενώ η τιμή του Κ800 τώρα έχει πέσει σε λογικά επίπεδα γι'αυτά που προσφέρει. Το θέμα είναι καθαρά προσωπικό. Αν βιάζεσαι, προχωράς άμεσα. Αλλιώς λίγη υπομονή...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

eyxaristw poly paidia.. exw xrono pantws gia na skeftw... k na praxw analogws.. :)

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...