Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΣΗΜΕΡΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΕΝΔΕΙΞΗ ΤΟΥ ΣΗΜΑΤΟΣ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΕΝΑ ΣΗΜΑ ΣΑΝ ΔΥΟ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΕΣ(ΟΧΙ ΤΟ ΣΗΜΑ ΤΟΥ 3G) Η ΜΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ?
Link to comment
Share on other sites

ΣΗΜΕΡΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΕΝΔΕΙΞΗ ΤΟΥ ΣΗΜΑΤΟΣ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΕΝΑ ΣΗΜΑ ΣΑΝ ΔΥΟ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΕΣ(ΟΧΙ ΤΟ ΣΗΜΑ ΤΟΥ 3G) Η ΜΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ?
Προφανώς ενεργοποίησες το προφίλ ''Γραφείο''!
Link to comment
Share on other sites

ΣΗΜΕΡΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΕΝΔΕΙΞΗ ΤΟΥ ΣΗΜΑΤΟΣ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΕΝΑ ΣΗΜΑ ΣΑΝ ΔΥΟ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΕΣ(ΟΧΙ ΤΟ ΣΗΜΑ ΤΟΥ 3G) Η ΜΙΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ?

 

Μαλλον ενεργοποιησες αθελα σου το προφιλ γραφειο,η αλλοιως καποια πολυκατοικια χτιζεται εκει κοντα και το επεσημανε!!:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blin::blink: :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω αν υποστηρίζει A2DP bluetooth profile το Κ800? Ξέρει κανένας?

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω αν υποστηρίζει A2DP bluetooth profile το Κ800? Ξέρει κανένας?

Φυσικα και το υποστηριζει...:O

Δες στο site της SE για το Κ800. Λεει:

Bluetooth™ stereo (A2DP)

Support for the A2DP Bluetooth™ Profile, which enables you to transmit high-quality stereo music from phone to headset and other devices

;)
[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

Φίλε ευχαριστώ, μήπως μπορείς να μου πεις πως φτάνω σε αυτές τις βίδες; Βγάζοντας τη μπαταρία βλέπω 2 torx και 2 σταυρόβιδες, οι υπόλοιπες που είναι;

 

τις υπολοιπες βιδες θα τις δεις οταν ανοιξεις το καπακι προσεκτικα κοιτα να

μην το σπασεις.

μια δεξια και η αλλη αριστερα στην μερια του ηχειου

πολυ προσεκτικα το ανοιγεις και αυτο ηταν . θα σου σπασει λιγο τα νευρα για να του βαλεις τα κουμπια της καμερας ξανα .

αλλα εγω εκοψα το πλαστικο που κραταει το καπακι της μνημης,

και κουμπωνει κανονικα .(αν εχεις υπομονη δεν το κοβεις )

hi...
Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και το υποστηριζει...:O

Δες στο site της SE για το Κ800. Λεει: ;)

 

 

ΟΚ Ευχαριστώ πολύ!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Γειά σασ παιδιά και Χρόνια Πολλά Εχω Vodafone και μου έιρθε ένα μύνημα απο το 7050 αλλά δεν υπήρχε κάτι Ξέρει κανείς κάτι γι αυτό;
vageliskr
Link to comment
Share on other sites

θυμηστε μου λιγο σε ποιο site γινετε να βγαλω το live menu.ενα μαγαζι στην αθηνα ειναι αν θυμαμε.Θεσσαλονικη ξερει κανεις τι γινετε αν μπορω να κανω και εδω κατι ?
Link to comment
Share on other sites

θυμηστε μου λιγο σε ποιο site γινετε να βγαλω το live menu.ενα μαγαζι στην αθηνα ειναι αν θυμαμε.Θεσσαλονικη ξερει κανεις τι γινετε αν μπορω να κανω και εδω κατι ?

 

http://www.9volto.gr/menu/

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ.το εχει κανει κανεις? ειναι ακινδυνο ετσι ? υπαρχει περιπτωση να χαλασει το κινητο? μετα vodafone live θα μπορω να μπω?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας και χρόνια πολλά!

 

Το κ800 τα έπαιξε και δεν ανοίγει καν. Όταν πάω να το ανοίξω, ανάβει ένα κόκκινο μικρό λαμπάκι στη θέση των υπέρυθρων για 2 δευτερόλεπτα και το κινητό ούτε καν μπαίνει στον κόπο να ανοίξει...

 

Καμία ιδέα;;;

 

(ΥΓ αυτό με το λαμπάκι γίνεται και όταν πάω να το φορτίσω, ξέχασα να αναφέρω οτι δεν φορτίζει κιόλας...)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας και χρόνια πολλά!

 

Το κ800 τα έπαιξε και δεν ανοίγει καν. Όταν πάω να το ανοίξω, ανάβει ένα κόκκινο μικρό λαμπάκι στη θέση των υπέρυθρων για 2 δευτερόλεπτα και το κινητό ούτε καν μπαίνει στον κόπο να ανοίξει...

 

Καμία ιδέα;;;

 

(ΥΓ αυτό με το λαμπάκι γίνεται και όταν πάω να το φορτίσω, ξέχασα να αναφέρω οτι δεν φορτίζει κιόλας...)

 

μαλλον αναβαθμιση θελει...τρεχα το σε ενα service point και Ο Θεος βοηθος...αλλα μαλλον θα ταλαιπωρηθεις αρκετες μερες γιατι επεσες πανω και σε χρονιαρες μερες...:(

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας και χρόνια πολλά!

 

Το κ800 τα έπαιξε και δεν ανοίγει καν. Όταν πάω να το ανοίξω, ανάβει ένα κόκκινο μικρό λαμπάκι στη θέση των υπέρυθρων για 2 δευτερόλεπτα και το κινητό ούτε καν μπαίνει στον κόπο να ανοίξει...

 

Καμία ιδέα;;;

 

(ΥΓ αυτό με το λαμπάκι γίνεται και όταν πάω να το φορτίσω, ξέχασα να αναφέρω οτι δεν φορτίζει κιόλας...)

 

Eγω λοιπον φιλε μου ειχα το ιδιο προβλημα και αναβαθμισα το κινητο απο το wotanserver με 7 euro κατεβασα to

Latest Wotan Client 0.9.970

kai το

DCU-60 USB Flash Driver

επισης αυτο το update R1ED001

κοιτα και το help στο site και θα εισαι οκ

καλες γιορτες kai υπομονη

hi...
Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδες...Εβγαλα το menu vodafone live και ειναι σαφως ποιο ωραιο τωρα.

Τωρα δεν υπαρχει κανενα προβλημα ετσι? τα updates γινονται κανονικα ε?

Κατι αλλο, κατα τη ληψη video δεν υπαρχει φως ε? χαζομαρα... ¨γενικος μονο αυτο με ξενερωσε... που δεν εχει φωτακι

Link to comment
Share on other sites

Χμ τις τελευταίες μέρες αντιμετωπίζω και εγώ ένα πρόβλημα...

Όποτε μου κάνουν αναπάντητη δεν εμφανίζεται στο κινητό!

Το έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος; Μπορώ να κάνω κάτι;

Link to comment
Share on other sites

TO k800 dead. Piga na tou kanw anabathmisi kai nekrwse. any ideas???

 

Δεν εισαι ο μοναδικος!Εχεις τρεις επιλογες, πρωτον ξανακανεις αναβαθμιση απο τη sonyericsson αλλα το πιθανοτερο ειναι να μην γινει κατι, δευτερον κανεις αναβαθμιση απο wotanserver.com η davinci που σιγουρα θα εχει αποτελεσμα αλλα πληρωνεις 7 και 10 ευρω αντιστοιχα η τριτων το πηγαινεις σε service point.

Link to comment
Share on other sites

Re paidia mipws kserei kaneis pou einai to forum twn aggeliwn?Skeftomai na poulisw to k800 kai na agorasw i w850 i P990.Eseis ti m proteinete?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Break your TV. Enter the unwired revolution.

 

-Dexter

Link to comment
Share on other sites

Re paidia mipws kserei kaneis pou einai to forum twn aggeliwn?Skeftomai na poulisw to k800 kai na agorasw i w850 i P990.Eseis ti m proteinete?

 

συμφωνω για το w850 αλλα μακρια απο το p990.. πολλα προβληματα....:O

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν υπάρχει ακόμα τέτοια εφαρμογή για το κινητό μας. Και ούτε νομίζω ότι θα βγει ποτε. Μονο τα Samsung έχουν αυτή τη δυνατότητα και όλα τα Symbian κινητά αν προσθέσεις την κατάλληλη εφαρμογή.
Link to comment
Share on other sites

παιδια πηρα σημερα το κ800 και μολις ανοιξα το κουτι ανακαλυψα οτι το πλαισιο πληκτρων γυρω απο το joystick δεν ειναι εντελως ευθυγραμμισμενο, εχει παρατηρηθει το συγκεκριμενο ελαττωμα και σε αλλη συσκευη?:worry:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...