Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα....τελικα σημερα ελυσα το προβλημα με το κινητουλι μου...:) μεσω του kulan καπως ετσι..με wotan ουτε που εκανε συνδεση...Ευχαριστω για την βοηθεια....:) και δεν χαθηκε και κανενα αρχειο η δεδομενο....:D

Η γνώση μας κάνει περήφανους, η σοφία ταπεινούς!

 

Our forum ===>> IrCtAlK Forum :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να υποστηρίζει κάτι τέτοιο. Αυτό συνήθως το υποστηρίζουν τα Walkman κινητά της SE.

 

Ευχαριστω! (Αν και θα θελα να μου απαντησει καποιος που το εχει δοκιμασει..)

Επισης θελω να ρωτησω αν με το που πατιεται το κουμπι του handsfree ενεργοποιειται η φωνητικη κληση και πάιρνει μονο του τηλεφωνα, οπως το Ν70 μου, ακομα κι αν δεν εχεις αποθηκευσει φρασεις..

Link to comment
Share on other sites

kalispera to handsfree pou eixe mesa i suskeuasia xalase k pira allo sumvato to HPM-70 alla otan milao exo epistrofi (akouo auta pou leo) pragma pou den ginotan me to palio handsfree. mporei na diorthothei auto??

 

mporei kapoios pou gnorizei na apantisei?

Link to comment
Share on other sites

mporei kapoios pou gnorizei na apantisei?

 

οταν εχεις επιστροφη στον ηχο,συνηθως ειναι θεμα κακου σηματος..μετακινησου δυνατον σε αλλη τοποθεσια απο εκει που τα δοκιμασες κ ξαναπροσπαθησε..

Link to comment
Share on other sites

οταν εχεις επιστροφη στον ηχο,συνηθως ειναι θεμα κακου σηματος..μετακινησου δυνατον σε αλλη τοποθεσια απο εκει που τα δοκιμασες κ ξαναπροσπαθησε..

 

to thema einai oti me to palio handsfree den eixa tetoio provlima. mipos xreiazetai na ginei kapoia anavathmisi? i version pou exo einai i R1CB001 kai tis EROM R3A011

Link to comment
Share on other sites

to thema einai oti me to palio handsfree den eixa tetoio provlima. mipos xreiazetai na ginei kapoia anavathmisi? i version pou exo einai i R1CB001 kai tis EROM R3A011

 

Παιδιά καλημέρα.

έχω ένα πρόβλημα τώρα τελευταία με την κάμερα (φοβερή, πολυ καλή) του Κ800 μου. Χρησιμοποιώ πολύ αυτές τις μέρες την φωτογράφηση σε "επιλογή σκηνής: Έγγραφο" αλλά αφού τραβήξω μερικές φωτό, μετά από λίγο δεν λειτουργεί σωστά το autofocus.Δηλαδή δοκιμάζω ας πούμε να φωτογραφήσω μια σελίδα βιβλίου.Μπορεί τις 2 πρώτες φορές να τη βγάλει άριστα, αλλά ίσως την επόμενη φορά(σε ολόιδιες συνθήκες φωτός, ιδιες ρυθμίσεις κτλ) δεν βγαίνει καλή η φωτογραφία.Φαίνεται να λειτουργεί το autofocus αλλά όταν κάνω λήψη της φωτογραφίας, κάπως αποσυντονίζεται/ κουνιέται.

 

Πρόκειται για πρόβλημα της κάμερας του κινητού?Ν'αρχίσω να ανησυχώ?

Το κινητό το πήρα το καλοκαίρι μεταχειρισμένο σε μέτρια κατάσταση.Και έχω τραβήξει 2200 φωτογραφίες από τοτε.(είναι πειρασμός το άτιμο.....).

 

Συγγνώμη για το εκτενές μήνυμα, αν κάποιος ξέρει τι συνβαίναι περιμένω....

If we don't need Walls and Fences, why do we need Windows and Gates?
Link to comment
Share on other sites

Exw ena sony ericsson K800 kai thelw na mathw an ginetai na diavasw apo ekei erxeia excel. Ypoarxei kanena programataki (p.x. picasa)??

 

Thanx

Υπαρχουν καποιες java εφαρμογες αλλα οχι κατι το σπουδαιο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Exw ena sony ericsson K800 kai thelw na mathw an ginetai na diavasw apo ekei erxeia excel. Ypoarxei kanena programataki (p.x. picasa)??

 

Thanx

Excel den xerw,alla mporeis an thes na valeis arxeia keimenou se morfh *.txt(shmeiwmatareio).

 

To mono pou prepei na kaneis einai kata thn apothikeush ekei pou grafeis to onoma tou arxeiou dyo grammes poio katw sthn "kwdikopoihsh" na dialexeis "unicode" kai meta patas to koumpi apothikeush.

 

 

Meta pairnas to arxeio .txt sto kinito sto fakelo "other".

 

Meta pas sto fakelo(other) mesa sto kinito sou kai to diavazeis.

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Paidia skeftomai na agoraso mia Sandisk M2 2 'h 4GB kai tha hthela na mou pei kapoios pou na thn exei dokimasei, an paizei problima me to kinito, giati eida dixasmenes gnomes sto google pou to epsaksa.

H ekdosh tou K800i mou einai h CXC1250211_VODAFONE_WI R1CE001, eimai OK gia tis mnimes 'h thelo upgrade?

Eyxaristo.

Link to comment
Share on other sites

Paidia skeftomai na agoraso mia Sandisk M2 2 'h 4GB kai tha hthela na mou pei kapoios pou na thn exei dokimasei, an paizei problima me to kinito, giati eida dixasmenes gnomes sto google pou to epsaksa.

H ekdosh tou K800i mou einai h CXC1250211_VODAFONE_WI R1CE001, eimai OK gia tis mnimes 'h thelo upgrade?

Eyxaristo.

Σε κ810ι τα 4γιγα παιζουν μια χαρα :) φανταζομαι και στο κ800ι το ιδιο θα ισχυει :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιζει μια χαρα η 4αρα ,αλλα κατα την γνωμη μου ειναι τοσο ακριβη οσο και περιτη.Τοσα δεδομενα χρειαζεσαι ;
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μαγκες. χρειαζομαι τη βοηθεια σας. εχω το κ800 εδω και ενα χρονο αρα ειμαι εντος εγγυησης. το τζοιστικ τα παιξε. οταν θελω να παω κατω, αυτο πατιεται προς τα μεσα. αν το παο στη σονυ ερικσον θα το φτιαξουν δωρεαν η το τζουστικ δεν ειναι εντος εγγυησης?

 

 

πλιζ πειτε μου με σιγουρια να ξερω. σας ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

την εχω φιλε οποτε δε δινω μια ετσι?

ποσο καιρο πρπει να το κρατησουν στην ομνιτεκ ξερει κανενας? ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχω ένα ψιλοπροβληματάκι, το οποίο παίζει να μην είναι του Κ800, αλλά του headset. Ακούστε λοιπόν.

 

Έχω το HBH-DS980 (καταπληκτικό ακουστικό) το οποίο συνεργάζεται και λειτουργεί κανονικά με το τηλέφωνο. Το θέμα είναι ότι καμιά φορά το πιάνει κάτι, και δεν δουλεύει το κουμπάκι χειρισμού των κλήσεων. Το πατάω και κάνει στιγμιαία ήχο σαν να αναζητά συσκευή και μετά τίποτα. Το περίεργο είναι πως το ακουστικό παραμένει συνδεδεμένο με το τηλέφωνο, γιατί μπορώ να ακούω μουσική π.χ. Αν το κλείσω και το ανοίξω ξανά, λειτουργεί κανονικά, για λίγες πάλι φορές, μέχρι να το πιάσει. Η μπαταρία πλήρως φορτισμένη.

 

Καμία ιδέα κανείς;

 

Ευχαριστώ.

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Τελικα βγηκε η αναβαθμιση στο SEUS για το Κ800?

for all that know where this path will lead them

along the border we have tried to fight them

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχω ενα SE K800i Vodafone Live το οποιο και εκανα ( μονος μου ) flash-αρισμα το καινουριο firmware (K800_R8BA024_MAIN_GENERIC_WI_RED52 + K800_R8BA024_FS_MEDITERR_RED52) .....Φυσικα μετα την "επεμβαση" εχασα την "ταξηνομιση" τον πληκτρων απο το VLife....πχ το πληκτρο με "πρασινο ακουστικο" με VLife με "εβγαζε" στις κλησεις οπου ειχαν προηγηθει ή εκτελουσε κληση μετα την πληκτρολογηση αριθμου.....ενω πλεον με βγαζει σε "καποια" συνδεση στο Internet......ξερει κανενας σας κατι γι' αυτο και πως μπορω να διορθωσω τα πληκτρα τωρα που πλεον το κινητο μου ΔΕΝ ειναι VLife :) ??????????
Link to comment
Share on other sites

Exει κανενας το αρχειο εγκαταστασης του update γιατι απο το site δεν κατεβαινει με τιποτε,αν το εχει ας το ανεβασει καπου να το παρω...
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

εχει κανεις το lumines block challenge? το βρισκω μονο σε 176χ220

Βlog για τον κινηματογράφο με κριτικες, νέα και τρέιλερ. Με καθημερινή ανανεωση

We set the movies in the corner....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.. Ειμαι καινουριος χρηστης του Κ800 αλλα το κινητο που εχω εχει τα μενου της Vodafone.. Υπαρχει τροπος με καποια αναβαθμιση απο το PC μου να βγαλω τα μενου της Vodafone? Προσπαθω να "τρεξω" το update service για να το κανω αναβαθμιση αλλα μου βγαζει το μηνυμα "Incompatible Macromedia Version". Τι να κανω? Ποια εκδοση χρειαζεται? Που θα την βρω?

 

Υ.Γ.: Πως βλεπω ποια εκδοση "φοραει" το κινητο μου?

Ευχαριστω!!!

Galaxy 3 -> Sony Xperia Sola -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi Note 3 SE
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...