Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι ακριβώς κάνεις?:confused: Πατάς πρώτα την δίαιση για να επιλέξεις γλώσσα και μετά το αστεράκι παρατατημένα μέχρι να βγάλει πάνω αριστερά το Τ9!;)

 

ναι, ναι, τα γνωστά...

αλλά τ9, πουθενά.

στα αγγλικά είναι οκ, στα ελληνικά αρνείται. μπορεί να λείπει το αρχείο;

The carpet crawlers heed their callersالسجاده الزواحف عن اهتمام المتصلين We've got to get in to get out ويفي على التدخل في الخروج
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ξερετε που μπορω να βρω τους drivers του κ800ι σε αρχειο ετσι ωστε να τους περασω στο κινητο, για να μην χρειαζεται να κουβαλαω το cd οταν θελω να δυνδεθω σε καποιον υπολογιστη.?????
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ξερετε που μπορω να βρω τους drivers του κ800ι σε αρχειο ετσι ωστε να τους περασω στο κινητο, για να μην χρειαζεται να κουβαλαω το cd οταν θελω να δυνδεθω σε καποιον υπολογιστη.?????

Αν εννοεις για να το χρησιμοποιεις ως usb stick για αποθηκευση αρχειων, τοτε δεν χρειαζεσαι drivers. Το βλεπει κατευθειαν το PC.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να πας στα κεντρικά. Δωδεκανήσου 21, 2ος όροφος.

Αν θες κατέβασε από το briefcase μου τον κατάλογο με όλα τα service points της SE στην Ελλάδα.

http://briefcase.pathfinder.gr/file/geofil/25868/519461

 

Ευχαριστώ πολύ!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC] ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ

Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι... ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ... Η μπάλα είναι μόνο η αφορμή...

Γι'αυτό γίναμε Π.Α.Ο.Κ. ρε μάγκες...ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΝΔΙΑΝΟΥΣ...

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση να κάνω..? Έκανα αναβάθμιση όπως έχω αναφέρει σε προηγούμενες σελίδες, μέσα από την SONY αλλά είχε κολλήσει στο 100% για μία περίπου ώρα. Επειδή δεν άντεχα το έβγαλα από το USB και είδα ότι δεν μου παρουσίασε κανένα πρόβλημα. Μόνο ότι δεν έτρεχαν τα 2 προγράμματα που του είχα περάσει και όλα τα παιχνιδια που του είχα περάσει επείσης. Μικρό το πρόβλημα λοιπόν...Τα έσβησα και τα ξαναπέρασα και όλα καλά. Πρόσεξα όμως κάτι άλλο και δεν ξέρω αν φταίει το torch που έχω περάσει στο κινητό μου...Όταν πάω να βγάλω φωτογραφία δεν μου εμφανίζει το κόκκινο LEDάκι που είναι για το κεντράρισμα ειδικά στο σκοτάδι... Σε καμία από τους τρόπους λήψης... Και φοβάμαι ότι δεν λειτουργεί και το autofocus... Μπορεί να κάνω και λάθος παιδιά... Γι'αυτό λίγο τα φώτα σας please...

[sIGPIC][/sIGPIC] ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ

Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι... ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ... Η μπάλα είναι μόνο η αφορμή...

Γι'αυτό γίναμε Π.Α.Ο.Κ. ρε μάγκες...ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΝΔΙΑΝΟΥΣ...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας.Έχω το κ800 3 μήνες. Όλα καλά σε γενικές γραμμές. Προχθές όμως διαπίστωσα ότι όλες οι συναντήσεις/ σημειώσεις που είχα στο ημερολόγιο εξαφανίσθηκαν. Δεν θυμάμαι να τις έσβησα εγώ κατά λάθος αν και τα σκάλιζα αυτές τις μέρες. Υπάρχει κάποιος τρόπος να τις επαναφέρω?:( :( :(
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά,σίγουρα μπορώ να δω τηλεόραση με vodafone με το k800?ρωτάω ξανά γιατί στη σελίδα αυτη της vodafone δεν αναφέρεται...

 

http://funinfo.vodafone.gr/cms/site/Fun%20&%20Info/live%20TV/@GEllhnik*a%20&%20Doryforik*a%20kan*alia/@GSymbat*othta/Index

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά,σίγουρα μπορώ να δω τηλεόραση με vodafone με το k800?ρωτάω ξανά γιατί στη σελίδα αυτη της vodafone δεν αναφέρεται...

 

http://funinfo.vodafone.gr/cms/site/Fun%20&%20Info/live%20TV/@GEllhnik*a%20&%20Doryforik*a%20kan*alia/@GSymbat*othta/Index

 

εδω βλεπω εγω,που εχω και cu κιολας..δεν θα βλεπεις εσυ,αν εισαι με συνδεση??και σκετη κ800 συσκευη..μαυρη χωρις vodafone και ιστοριες πανω...:D

Link to comment
Share on other sites

Apo to anoikse klise xalarwnei kapoia stigmi.Kai emena etc einai

 

Εμένα είναι από την αρχή που το αγόρασα πολύ χαλαρό το πορτακι για τη κάμερα! :(

Φτιάχνεται αυτό;

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα είναι από την αρχή που το αγόρασα πολύ χαλαρό το πορτακι για τη κάμερα! :(

Φτιάχνεται αυτό;

 

Eννοείται. Εχει 2 χρόνια εγγυηση με την απόδειξη αγοράς

Link to comment
Share on other sites

Εμένα είναι από την αρχή που το αγόρασα πολύ χαλαρό το πορτακι για τη κάμερα! :(

Φτιάχνεται αυτό;

 

Απλά πήγαινε το όσο μπορείς πιο σύντομα!!!

Link to comment
Share on other sites

Το πακετάκι παιδιά τί περιλαμβάνει μέσα;

Κ δν απάντησε κάποιος,σε καφέ χρώμα έρχεται εδώ;;;

- - - -

Link to comment
Share on other sites

ναι, έρχεται και σε καφέ (play247.gr ας πούμε)

 

λοιπόν, το τ9 ελληνικό ανύπαρκτο. μπορεί να μου πει κανείς αν μπορώ να το ανεβάσω με κάποιο τρόπο, κι αν ναι, που μπορώ να το βρω; ευχαριστώ!

The carpet crawlers heed their callersالسجاده الزواحف عن اهتمام المتصلين We've got to get in to get out ويفي على التدخل في الخروج
Link to comment
Share on other sites

Το πακετάκι παιδιά τί περιλαμβάνει μέσα;

Κ δν απάντησε κάποιος,σε καφέ χρώμα έρχεται εδώ;;;

usb καλωδιο,cd rom,hands free,καρτα μνημης και φυσικα το τηλεφωνο :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

usb καλωδιο,cd rom,hands free,καρτα μνημης και φυσικα το τηλεφωνο :p

δεν εχει καρτα μνημης το πακετο...μονο καλωδιο,cd,hands free και φυσικα ενα τηλ σε συσκευασια kinder εκπληξης που δεν ξερεις τι κρυβει τελικα :P

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Οτι αξίζει, πονάει και είναι δύσκολο !!!

Link to comment
Share on other sites

οΟΟοο ωραία!!Σήμερα το απόγευμα θα πάω στο κατάστημα της βοντα,να το παραγκείλω!!

Ωραία κ σε καφέ θα το πώ να μ έρθει!!Τα λέμε,καλή σας μέρα!

- - - -

Link to comment
Share on other sites

οΟΟοο ωραία!!Σήμερα το απόγευμα θα πάω στο κατάστημα της βοντα,να το παραγκείλω!!

Ωραία κ σε καφέ θα το πώ να μ έρθει!!Τα λέμε,καλή σας μέρα!

Aν δεν έχεις επιδότηση ώστε να αναγκαστείς να το παρεις απο αυτούς, μην πας στη Βόντα και το πάρεις live...Είναι ψιλοχάλια το μενού

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Mην το παρεις vodafone live...

Γιατί όχι;;:worry:

 

Εμ από τν vodafone είναι η επιδότηση.Εε τα μενού αλλάζουν ή όχι;;;

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όχι;;:worry:

 

Εμ από τν vodafone είναι η επιδότηση.Εε τα μενού αλλάζουν ή όχι;;;

Αρα δεν μπορεις να το αποφυγεις...τα μενου Ναι αλλαζουν! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας.Έχω το κ800 3 μήνες. Όλα καλά σε γενικές γραμμές. Προχθές όμως διαπίστωσα ότι όλες οι συναντήσεις/ σημειώσεις που είχα στο ημερολόγιο εξαφανίσθηκαν. Δεν θυμάμαι να τις έσβησα εγώ κατά λάθος αν και τα σκάλιζα αυτές τις μέρες. Υπάρχει κάποιος τρόπος να τις επαναφέρω?:( :( :(

 

 

 

 

 

παιδιά υπάρχει ελπίδα να επαναφέρω τις σημειώσεις που έχασα?

 

για να μην απαντάτε μάλλον δεν ξέρετε ε? :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Αλλαζει το μενου...

Ο φιλος Raver ξερει και τον τροπο να σου πει πως γινετε..

Ενας φιλος μου ανεφερε σε αλλο Θεμα οτι μπορεις να τους πεις να σου φερουνε την συσκευη χωρις να ειναι vodafone live..

Eχασες τις σημειωσεις εννοεις τις επαφες του καταλογου?

Link to comment
Share on other sites

Ε 0κ thx,δν είναι κ τόσο τραγικά,δν μ πειράζει.

Άντε σ μια ώρα θα παω να το παραγκείλω!

- - - -

Link to comment
Share on other sites

geia sas. somera pira to k800. mamaei to kinito.ekana kai anavathmisi firmware online. omos to torch.jar de mou anoigei. giati? pos tha kano to k800 fako?

episis mporeite na mou peite ti ruthmisis kano gia na fainetai i eikona epafis kai sta munhmata?

kapou toxa dei alla pou na psaxno toses selides.....

ena periergo se sxesi me to w800.

to w800,to skliro tou to evlepa sto pc mou kai petaga arxeia xuma mesa an ithela sto memory stick.to memory stick tou k800 de fainetai sto pc mou. episis de mporo na do to memory stick ama pao na xrisimopoiiso to disk 2 phone. parola auta to k800 sundeetai kanonika me to pc suite...

perierga pragmata,. pantos to kinito einai apisteuto

Link to comment
Share on other sites

αντε παλι ιδια απο την αρχη,το κινητο δουλευει αψογα.!!!!!

μονο στην καμερα οταν παω να την ανοιξω μου βγαζει μυνημα

οτι εκτελειται μια αλλη εφαρμογη κλειστε την και μετα ξεκινηστε τη καμερα.

οταν παω ομως στις εφαρμογες καμια δεν ειναι ενεργη

τι να κανω με αυτο δεν ξερω...

Εχει συμβει αυτο σε κανενα απο εσας???

hi...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...