Jump to content

Windows Live Messenger


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα πρέπει πρώτα να απεγκαταστήσω την παλιά έκδοση, για να βάλω την καινούργια? Μήπως μπορείς να μου πεις ένα ασφαλές site να το κατεβάσω.... θα χαθούν κάποια απο τα στοιχεία απο αυτήν που έχω τώρα? Ευχαριστώ

 

Η καινούργια έκδοση θα περαστεί πάνω από την παλιά.Δεν χρειάζεται να απεγκαταστήσεις τίποτα.Οι επαφές σου δεν θα χαθούν στην καινούργια έκδοση.Τέλος την καινούργια έκδοση του messenger (9) μπορείς να την κατεβάσεις από εδω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Η καινούργια έκδοση θα περαστεί πάνω από την παλιά.Δεν χρειάζεται να απεγκαταστήσεις τίποτα.Οι επαφές σου δεν θα χαθούν στην καινούργια έκδοση.Τέλος την καινούργια έκδοση του messenger (9) μπορείς να την κατεβάσεις από εδω.

Ευχαριστώ για την βοήθεια αλλά δεν θέλω window live, αλλά msn messenger μόνο

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την βοήθεια αλλά δεν θέλω window live, αλλά msn messenger μόνο

 

Αυτό είναι ένα πρόγραμμα της Microsoft που περιέχει και άλλα προγράμματα εκτός του Messenger.Για να μην εγκαταστήσεις τα ''περιττά'' προγράμματα μπορείς να βγάλεις το ''ν'' που έχουν δίπλα τους και να αφήσει το ''ν'' μόνο στο Messenger.:)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι ένα πρόγραμμα της Microsoft που περιέχει και άλλα προγράμματα εκτός του Messenger.Για να μην εγκαταστήσεις τα ''περιττά'' προγράμματα μπορείς να βγάλεις το ''ν'' που έχουν δίπλα τους και να αφήσει το ''ν'' μόνο στο Messenger.:)

 

Γιατί να πάρω το messenger απο τα windows live? ποια η διαφορά του msn messenger 8.5 που ανέφερε ο φίλος πιο πάνω, με το messenger των windows live? και τελικά αν θέλω να κατεβάσω το msn messenger 8.5 απο που θα το κατεβάσω? Συγνώμη αν σας κούρασα, αλλά όπως θα καταλάβατε δεν γνωρίζω το θέμα. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να πάρω το messenger απο τα windows live? ποια η διαφορά του msn messenger 8.5 που ανέφερε ο φίλος πιο πάνω, με το messenger των windows live? και τελικά αν θέλω να κατεβάσω το msn messenger 8.5 απο που θα το κατεβάσω? Συγνώμη αν σας κούρασα, αλλά όπως θα καταλάβατε δεν γνωρίζω το θέμα. Ευχαριστώ

 

Ο messenger που σου δίνεται μέσω του Windows Live είναι ο 9.Είναι αναβαθμισμένος και σίγουρα καλύτερος από τον 8.5.Εξάλλου ο 9 είναι version 2009 ενώ ο 8 είναι version 2008.Τέσπα.Άν θες τον 8.5 κατέβασε τον από εδώ.

Πάντως όποιον messenger και να κατεβάσεις πάντα θα έχει ένα ''live'' από μπροστά.Μην σε μπερδεύει το ''live''.:)

Link to comment
Share on other sites

Στον wlm9 καταργήσανε τον κοινόχρηστο φάκελο ή εγώ δεν μπορώ να τον εντοπίσω?
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Στον 9, μπορώ να σβήσω την κατηγορία group? Δεν έχω κάποιο group και δεν θέλω να φαίνεται ως κατηγορία...
House: "Well, here's the flaw in your argument: if I enjoy hating life, I don't hate life, I enjoy it.":up:
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχει χρησιμοποιησει κανεις το messenger discovery live ?εχω ακουσει οτι εχει αρκετες(καλες) επιλογες..
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, προσπαθώ να δημιουργησω ενα windows live id χρησιμοποιωντας ενα υπαρχον λογαριασμο email (**********@tellas.gr). εχω ξανακανει τη διαδικασια και δεν ειχα κανενα προβλημα. τωρα ομως μου λεει οτι εχω φτασει το οριο δημιουργιασ,ενω δεν εχω δημιουργση κανενα!!! περιμενα να συμπληρωθει η μερα,τιποτα. περιμενα ενα 24ωρο, αλλα τιποτα! τι να κανω???:cry:
XGamers.gr :)
Link to comment
Share on other sites

Πολύ πιθανών να το δημιούργησες καταλάθος χωρίς να το καταλάβεις. Δοκίμασε να κάνεις log in με τον mail και τον κωδικό που είχες βάλει.
no sig...
Link to comment
Share on other sites

όποιος έχει τον 9 , συνδέεται αυτή τη στιγμή ή του βγάζει error..??

Στην αρχή που προσπάθησα να μπω μου έβγαλε error αλλά όταν ξαναπροσπάθησα με έβαλε κανονικά.:)

Link to comment
Share on other sites

Ας πω λοιπόν κι εγώ εδώ το πρόβλημα μου, που αν και το έψαξα δεν βρήκα απάντηση (ίσως δεν ψάχνω σωστά...:( )

 

Λοιπόν:

γράφω ένα άμεσο μήνυμα σε μια επαφή μου, και αφού πατήσω enter, ανακαλύπτω ότι θέλω κάτι να διορθώσω (από το μήνυμα μου εννοείται).. Μπορώ??? και αν ναι, πως???

Με λίγα λόγια μπορούμε να κάνουμε edit σ' ένα άμεσο μήνυμα αφού το έχουμε στείλει???:blink: :blink:

 

Ευχαριστώ και συγνώμη αν σας κούρασα

"Τώρα στα γεράματα, μάθε γέρο γράμματα"... ... "μάθε Alma PPC..:lol:"
Link to comment
Share on other sites

Ας πω λοιπόν κι εγώ εδώ το πρόβλημα μου, που αν και το έψαξα δεν βρήκα απάντηση (ίσως δεν ψάχνω σωστά...:( )

 

Λοιπόν:

γράφω ένα άμεσο μήνυμα σε μια επαφή μου, και αφού πατήσω enter, ανακαλύπτω ότι θέλω κάτι να διορθώσω (από το μήνυμα μου εννοείται).. Μπορώ??? και αν ναι, πως???

Με λίγα λόγια μπορούμε να κάνουμε edit σ' ένα άμεσο μήνυμα αφού το έχουμε στείλει???:blink: :blink:

 

Ευχαριστώ και συγνώμη αν σας κούρασα

I'd wish!!

 

Όχι, δεν γίνεται.

Scripta manent.

Μπορείς ωστόσο να εύχεσαι να μην παραδοθεί ποτέ (συχνό φαινόμενο με τον wlm).

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια εχω φαει τον κοσμο

 

 

Υπαρχουν τελικα ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ σε αυτη την εκδοση η καναμε !@#$%^ που την βαλαμε ?????

Samsung Galaxy S3
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια εχω φαει τον κοσμο

 

 

Υπαρχουν τελικα ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ σε αυτη την εκδοση η καναμε !@#$%^ που την βαλαμε ?????

 

και εγώ το είχα ρωτήσει αυτό και δεν απάντησε κανένας οπότε μάλλον δεν υπάρχουν κοινόχρηστοι φάκελοι

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Οι κοινόχρηστοι φάκελοι έχουν αντικατασταθεί από το Windows Live SkyDrive. Πιο ορθό και από παντού διαθέσιμο :)
Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες μέρες παρουσιάζω προβλήματα στην αποστολή εικόνων.Ενώ παλιά άνοιγα το φάκελο ''Εικόνες'' και ''έσερνα'' μια εικόνα στο παράθυρο συνομιλίας και στέλνοταν στον άλλο χρήστη τώρα όταν το κάνω αυτό μου βάζει τη φωτογραφία σε ''Κοινόχρηστη Χρήση Φωτογραφιών'' με αποτέλεσμα να μην μπορώ να στείλω εικόνες.Ξέρεις κάποιος τι συμβαίνει;:worry:
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά!έχω σοβαρό πρόβλημα και χρειάζομαι την βοήθειά σας!

Είχα κατεβάσει την τελευταία έκδοση και επείδη δεν μου πολυάρεσε ήθελα να κατεβ'ασω την προηγούμενη!

Κάνω απεγκατάσταση και μόλις πάω να εγκαταστήσω την προηγούμενη μου λέει ότι είναι ήδη εγκατεστημένη η πιο καινούρια έκδοση και δεν μπορεί να την εγκαταστήσει..έχω φάει όλο τον υπολογιστή και δεν το βρίσκω πουθενά!

Είπα να ξαναεγκαταστήσω την τελευταία έκδοση και μόλις πάω να την εγκαταστήσω μου λέει ότι είναι ήδη περασμένη στον υπολογιστή και μου λέει να εγκαταστήσω κάποιες άλλες παραμέτρους (π.χ. Microsoft Toolbar και κάτι άλλες εφαρμογές)....

 

Σας παρακαλώ πολύ μπορεί κάποιος να με βοηθήσει και συγνώμη για το τόσο μακροσκελές μήνυμα!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

:D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...