Jump to content

Samsung SGH-D900


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

geia sas ,thelw boitheia gi aayto to thl

pernane ta paixnidia java ,poy exw ston ypologistimoy, meso bluetooth.sto thlefono ayto to d900 giati thelw na to parw alla an den pernane ,den me blepw na to pernw

mexri tora exw to sone eric w800 kai exw perasei polla games mesa

 

οχι δυστιχως δεν περνανε game στο τηλ.εχει μεσα καποια standar.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ok thanks boys ,telika na to parw ???leei???? h na xthpisw w850?:))

 

εγω θα σου ελεγα d900 μ΄αρεσει ποιο πολυ.

η επιλογη δικη σου.:D :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Κάποιες απορίες έχω για το D900 και αν μπορείτε να με βοηθήσετε...

 

1. Αρχεία mpeg, wmv ή wav από τον υπολογιστή μου, τα μεταφέρω στο κινητό αλλά δεν τα αναγνωρίζει. Πρέπει πρώτα να τα μετατρέψω σε mp4 και μετά να τα περάσω; Με ποιον τρόπο γίνεται αυτό;

 

2. Στα προηγούμενα κινητά που είχα, η αποστολή sms ήταν πολύ απλούστερη απ' ότι στο D900. Υπάρχει κάποιος τρόπος να συντομεύσεις την διαδικασία μετά την εγγραφή του κειμένου έως και την τελική αποστολή;

 

Ευχαριστώ

 

Ελελευ

Link to comment
Share on other sites

ok thanks boys ,telika na to parw ???leei???? h na xthpisw w850?:))

 

Εγώ είμαι 100% happy με το κινητάκι. Έχει τα θετικά και τα αρνητικά του αλλά για αυτό που ζητάω είναι τέλειο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Κάποιες απορίες έχω για το D900 και αν μπορείτε να με βοηθήσετε...

 

1. Αρχεία mpeg, wmv ή wav από τον υπολογιστή μου, τα μεταφέρω στο κινητό αλλά δεν τα αναγνωρίζει. Πρέπει πρώτα να τα μετατρέψω σε mp4 και μετά να τα περάσω; Με ποιον τρόπο γίνεται αυτό;

 

2. Στα προηγούμενα κινητά που είχα, η αποστολή sms ήταν πολύ απλούστερη απ' ότι στο D900. Υπάρχει κάποιος τρόπος να συντομεύσεις την διαδικασία μετά την εγγραφή του κειμένου έως και την τελική αποστολή;

 

Ευχαριστώ

 

Ελελευ

 

1. Χρειαζεσαι κάποιο πρόγραμμα converter. 2. H διαδικασία για το sms είναι standard. Aς μην γκρινιάζουμε για αυτό βρε παιδιά αφού με την χρήση συνηθίζεται.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

telika to phra to d900 , poly kalo kai tha brw kai ton tropo na toy perasw kai games.Ena kalo site enos filoy apo to forum einai to http://www.vomail.net/files/samsungd500/ alla akoma den katafera na kanw energh thn syndesh (sta poio palia mpwrei na doyleyei).

gia psaxteto ligo kai pite moy nea :)

Link to comment
Share on other sites

μολις το αγορασα και εχω καποιες αποριες.

1.γιατι πρεπει να το βαλω στο αθορυβο για να σταματησουν τα κουμπακια καθε φορα που τα παταω να κανουν μπιπ μπιπ?:mad:

2.που ειναι η ενταση του ηχου στις ρυθμισεις?:confused:

και 3.καλα δεν εχει ενα πιαστρακι να περναμε κορδονακι?

θα μου πεσει 100 χιλ.φορες κατω..

αα εχει και 4.αλλο μενου εκτος απο το συγκεκριμενο δεν εχει? ειναι πολυ σπαστικο που στα δειχνει τεραστια οταν τα βλεπεις λες και εισαι γκαβος!

Link to comment
Share on other sites

μολις το αγορασα και εχω καποιες αποριες.

1.γιατι πρεπει να το βαλω στο αθορυβο για να σταματησουν τα κουμπακια καθε φορα που τα παταω να κανουν μπιπ μπιπ?:mad:

2.που ειναι η ενταση του ηχου στις ρυθμισεις?:confused:

και 3.καλα δεν εχει ενα πιαστρακι να περναμε κορδονακι?

θα μου πεσει 100 χιλ.φορες κατω..

αα εχει και 4.αλλο μενου εκτος απο το συγκεκριμενο δεν εχει? ειναι πολυ σπαστικο που στα δειχνει τεραστια οταν τα βλεπεις λες και εισαι γκαβος!

 

1)αλλαξε το προφιλ απο τις ρυθμισεις απο γραμματοσειρα σε κανονικο και 8α μπορεις να αλλαζεις τους ηχους στα πληκτρα

2)ψαξε και λιγο στις ρυθμισεις ειναι

3)οτι να ναι...

4)οχι δεν εχει αλλο μενου..αλλα τα γραμματα μπορεις να τα αλλαξεις απο τις ρυθμισεις...

KeepWalking
Link to comment
Share on other sites

-Όσο για την εξήγηση η μουσική αρχίζει απότομα για να μην κουφαθούμε.,...εγώ προσωπικά φίλε μου -χωρίς παρεξήγηση- κουφάθηκα!!! Με αυτό που είπες....Δηλαδή υπάρχει περίπτωση να κινούμε, να τρώω, να περπατώ, να βλέπω τηλεόραση, να κάνω μπάνιο, να πηδ... και δε ξέρω και εγώ τι άλλο και να έχω το τηλέφωνο στο αυτί μόνιμα? Εκτός και αν υπονοείς ότι ακούω ράδιο και ξαφνικά κάποιος με καλεί...(Αλλά δεν έχει ράδιο ή μήπως δεν το έψαξα καλα...!!!). Τεσπά εγώ το θεωρώ ΛΑΘΟΣ και BUG και όχι εσκεμμένο καλό...Αν το θες αλλιώς στο θέτω ως εξής: έτσι απότομα που ξεκινά μπορεί να πάθεις και κανένα σοκ (ανάλογα με το τραγούδι)...

 

Eisai ipervolikos...... kai omos oso kai an sou fenetai bug i Samsung exei xasei

dikastiko agona gia minisi me spasmeno timpano(autiou) sto D500

kai mou exei simvei kai emena na prospatho na paro kai oso perimeno na ginei i sindesi na me exei parei kapoios kai na xtipisei eno to exo sto auti mou......

Ola ta skeftikes mono to autonoito den skeftikes

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως πριν πάρω κινητό διάβαζα τα αντίστοιχα θέματα στο myphone. Επειδή όμως τσαντίστηκα πάρα πολύ που μετά από 10 χρόνια που έχω κινητό είναι η πρώτη φορά που μου το κλέβουν, πήγα και πήρα το D-900.

 

Για να μην διαβάσω όλες τις προηγούμενες σελίδες, μπορείτε να μου πείτε ένα bluetooth με ακουστικό, με το οποίο να συνεργάζεται σίγουρα το D-900?

Link to comment
Share on other sites

Δυο ερωτήσεις σχετικά με το d900:

α) Ειναι σωστο όταν το τηλέφωνο φορτίζεται να είναι συνεχώς αναμένη η οθόνη?

β) Το τηλέφωνο υποστηρίζει αρχεία ήχων mmf που υποστήριζαν τα παλαιότερα μοντέλα?

Link to comment
Share on other sites

;) - για αυτο με το τυμπανο η SE οταν επιλεγεις το δυνατοτερο επιπεδο σου βγαζει προειδοποιηση για αυτον ακριβως τον λογο (!) που αν δεν πατησεις ΟΚ δεν βγαινει ,ετσι για να ειναι σιγουρη η εταιρια οτι ηταν δικη σου επιλογη αρα δεν εχει ευθυνη - για να το εχει λοιπον και η Samsung θα υπαρχει λογος

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

Δυο ερωτήσεις σχετικά με το d900:

α) Ειναι σωστο όταν το τηλέφωνο φορτίζεται να είναι συνεχώς αναμένη η οθόνη?

β) Το τηλέφωνο υποστηρίζει αρχεία ήχων mmf που υποστήριζαν τα παλαιότερα μοντέλα?

 

 

Αυτό με το συνεχή φωτισμό της οθόνης στη φόρτιση το είχα με το Ε900. Το D900 σβήνει η οθόνη του κατά τη διάρκεις της φώρτισης.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να εχει ξαναερωτηθει αλλα μπορει καποιος να μου πει ποσο κραταει περιπου η μπαταρια;
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να εχει ξαναερωτηθει αλλα μπορει καποιος να μου πει ποσο κραταει περιπου η μπαταρια;

 

εμενα περιπου με κραταει 4-5 μερες ....

KeepWalking
Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: - τυχερος εισαι,αλλοι λενε για 2-3 μερες

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: - τυχερος εισαι,αλλοι λενε για 2-3 μερες

Και εγω ετσι ειχα ακουσει.Δηλαδη το D600 ποσο κραταει;Ειμαι αναμεσα σε αυτα τα 2 δεν ξερω ποιο απο τα 2 να παρω:(

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα δε σβηνει η οθόνη κατα τη διάρκεια της φόρτισης...γιατί;

 

 

θελει ρυθμιση ο φωτισμος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D900

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...