Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5500 Sport


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημερα και καλη χρονια.σημερα πειρα το κιν (σκετη συσκευη) απο τα expert kai οταν το ανοιξα ειδα οτι το δεξι πληκτρο ειναι για TIM PLUS. Απ'οτι καταλαβατε το κιν ειναι απο τη TIM και δεν με ενημερωσαν.Εμενα ομως μου ειναι πολυ σπαστικο να το εχω αυτο, πως θα γινει να το φτιαξω.σας παρακαλω πειτε μου γιατι ειμαι μες τα νευρα

 

προφανως σε κοροιδεψαν.

να το πας πισω.:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 502
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλημερα και καλη χρονια.σημερα πειρα το κιν (σκετη συσκευη) απο τα expert kai οταν το ανοιξα ειδα οτι το δεξι πληκτρο ειναι για TIM PLUS. Απ'οτι καταλαβατε το κιν ειναι απο τη TIM και δεν με ενημερωσαν.Εμενα ομως μου ειναι πολυ σπαστικο να το εχω αυτο, πως θα γινει να το φτιαξω.σας παρακαλω πειτε μου γιατι ειμαι μες τα νευρα

 

Να το πας πισω και κανεις φασαρια!! Μην τυχον και το αφησεις ετσι!! Τα λαμογια!!:mad:

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

Μηπως γινετε κατι λαθος κατα την διαδικασια??:confused:

 

τα τραγουδια τα περασα μεσω memory card reader!

otan τα παρεις απο τα μηνυματα τοτε προστιθονται στην μουσικη

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

τα τραγουδια τα περασα μεσω memory card reader!

otan τα παρεις απο τα μηνυματα τοτε προστιθονται στην μουσικη

 

Και με το card reader (ή και το καλώδιο στη λειτουργια σκληρου δισκου)δεν υπαρχει προβλημα. Απλά πρέπει αφου περασεις τα τραγούδια να ενημερωσεις τη μουσική βιβλιοθηκη. (Στο manual σελ.131:) Πας στη music library (εικονίδιο με το φάκελο που εχει μια νότα και πατας options > update music library

Link to comment
Share on other sites

Και με το card reader (ή και το καλώδιο στη λειτουργια σκληρου δισκου)δεν υπαρχει προβλημα. Απλά πρέπει αφου περασεις τα τραγούδια να ενημερωσεις τη μουσική βιβλιοθηκη. (Στο manual σελ.131:) Πας στη music library (εικονίδιο με το φάκελο που εχει μια νότα και πατας options > update music library

 

α οκ thanks

 

εγω τα εβαζα αλλα δεν εκανα ενημερωση και δεν τα εβρισκε μετα...

 

ασχετο απο μπαταρια πως τα πατε ?εμενα 2-3 μερες αλλα με χαλαρη χρηση οχι τιποτα σπουδαιο..παιρνει και πιο μεγαλη μπαταρια ?

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Ελληνικα στο music player στα ονοματα των τραγουδιων εμφανίζει; (ή έκανα καποια μλκ εγω :confused: ?)

 

ναι σε μενα τα εμφανιζει κανονικα..

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

και το δικο μου πληκρολογιο χαλασε αυτοι οι μαλ--κες στο νοκια σοπ της πολυτεχνιου στην θεσσαλονικη μου ειπαν να το στειλουν αθηνα για 3 εβδομαδες για να το φτιαξουν γαμ-- κανονικα και μου ειπαν επισης οτι εγω φταιω

δεν ξερουν οτι το πληκτρολογιο ειναι κολλητο μου λενε οτι ειναι κουμπωτο οι μπουφοι

ειναι κανενας αλλος απο θεσσαλονικη με ιδιο προβλημα και που το εφτιαξε να παω και εγω.

 

ευχαριστω και καλη χρονια σε ολους παθοντες και μη

σατιρος

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου ψαξε για κανα αλλο νοκια club. ευτυχως εχει αρκετα στη θεσσαλονικη. για το που βρισκονται μπες στην nokia.com και θα τα βρεις
Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα απέκτησα και εγώ ένα, κάπως βεβιασμένα γιατί το παλίο καλό 6230 μου το ζούλαρε κάποιος π****ης :(

Τέσπα, ελπίζω να μην έχω πρόβλημα με το πληκτρολόγιο. Σαν κινητό και δυνατότητες με έχει ενθουσιάσει αρκετά.

Στα μειονεκτήματα όσο πρόλαβα να το χαρώ... η άθλια απόδοση απο το ηχείο του.

Στα πλεονεκτήματα, το ότι παίζει το scummvm 0.9.1 πάνω του μια χαρά (σχεδόν). Και είδα LOOM σε οθόνη κινητού. Απίστευτο....

Τα υπόλοιπα θα τα ανακαλύψω στην πορεία

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

kalispera exw valei to antivirus tis f secure me enan kodiko pou pisteuo oti einai swsto kai den mporei na sindethei...kanei checking version kai meta unable.to wap to exw energopoihsh...3erei kaneis kapoion allo spasmeno kwdiko?
Link to comment
Share on other sites

kalispera exw valei to antivirus tis f secure me enan kodiko pou pisteuo oti einai swsto kai den mporei na sindethei...kanei checking version kai meta unable.to wap to exw energopoihsh...3erei kaneis kapoion allo spasmeno kwdiko?

πρωτον, καλως ηρθες. :)

δευτερον, δεν επιτρεπεται να δινουμε κλειδια για προγραμματα στο φορουμ.

τριτον, δε χρειαζεσαι antivirus γιατι δεν υπαρχει ιος για τα s60 3rd edition κινητα.

Link to comment
Share on other sites

Kai ama vgei ios ti kanoume?arxizoume kai trexoume...

αν βγει θα μαθευτει αμεσως και θα παρουμε τα μετρα μας. εξαλλου για να μπει ιος πρεπει να το εγκαταστησεις με τη συγκαταθεση σου, αρα βλεπεις τι δεχεσαι και τι εγκαθιστας :)

Link to comment
Share on other sites

vghke k se mena h epidothsh k apofasisa na allakso kinito...kateliksa sto5500 kathoti exei polla poy mou aresun..diavasa omos ola ta posts k to ksanaskeftomai..!eida k to teleytaio mynhma gia plhktrologio poy ksekolai...!mallon xreiazete k ligi tyxh me ta kinita,na mh pesis se provlimatiko!!Na to paro ti lete?
Link to comment
Share on other sites

εμενα δεν ξεκολησε ακομη.ευτηχως δηλαδη!

αλλα κατω εκει ποθ ειναι το αστερακι εχει ενα μικρο σημαδακι ασπρο.

και το μεσαιο πληκτρο επιλογης αρχισε να φευγει το γυαλιστερο.

 

μολις το αναβαθμισα μεσω ιντερνετ στην 03.55 23-11-06

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

εμενα δεν ξεκολησε ακομη.ευτηχως δηλαδη!

αλλα κατω εκει ποθ ειναι το αστερακι εχει ενα μικρο σημαδακι ασπρο.

και το μεσαιο πληκτρο επιλογης αρχισε να φευγει το γυαλιστερο.

 

μολις το αναβαθμισα μεσω ιντερνετ στην 03.55 23-11-06

 

Το αναβάθμισες...υποστηρίζει η Νοκια το 5500 για remote sw upgrade??

Που??

Το 2ο πληκτρολογιο δειχνει καλά ακόμα...αν και αυτες τις μέρες χρησιμοποιώ το 6230i οποτε δεν το ταλαιπωρώ.

03.55...εχει βρει κανεις τι βελτιώνει?!?

Link to comment
Share on other sites

Με τι το αναβαθμισες; Με το NSU; Αν είναι ετσι δεν καταργειται η εγγυηση;

 

Σε μια βολτα σε γερμανο που εκανα προσφατα μου ειπαν οτι οντως γινεται χαμος με τα αποκολλουμενα πληκτρολογια. Ευτυχως η νοκια αναγνωριζει το λαθος και τα αντικαθιστα δωρεαν όποτε προκυπτει προβλημα. Προσωπικα εβαλα το κινητο σε θηκη για να ταλαιπωρειται λιγοτερο..

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!

 

ΕΧΩ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ 5500..

ΕΙΜΑΙ ΗΔΗ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ (3o) ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΠΟΥ ΑΛΛΑΖΩ!!!

 

3 ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΑ * 12 ΕΥΡΩ = 36 ΕΥΡΩ ΚΛΑΜΜΕΝΑ...!!:cry: :cry:

 

ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!!ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΑΛΛΑΓΗ!!!!!:D :D

 

ΛΟΓΩ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΣΑΝΤΑΚΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ,ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΗ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΟΥ..ΣΥΝΕΠΩΣ...!!!!:X :X

 

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ..ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΚΙΝΗΤΟ ΜΕ 100ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ!!

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΕΣ,Μρ3 ΚΑΙ ΤΡΙΧΕΣ ΚΑΤΣΑΡΕΣ!!

 

ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ!!!ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ DEMO, ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ S60 3rd EDITION..!!!!:wacko: :wacko:

 

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΝΑ ΒΡΩ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΓΙΑ:

1.ΗΧΟΓΡΑΦΙΣΗ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑΣ ΚΛΗΣΗΣ

2.ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΦΩΤΟ ΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ,ΟΤΑΝ ΣΕ ΚΑΛΟΥΝ??:( :(

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ!!ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πως ξεχωριζουμε την σπορτ απο την μιουζικ εντισιον? ζητησα και πηρα σημερα την σπορτ αλλα μεσα στο κουτι ειχε τα παντα! μνημη 512, την θηκη για το μπρατσο, το cd rom και αλλα πολλα! εγω αλλα διαβασα εδω μεσα! και ειναι ενα πολυ ομορφο πορτοκαλι μαυρο χρωμα!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...