Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5500 Sport


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

kanena link re paidia me themes efarmoges ktl;;;;thanx

xxxxxxxxxxxxxxxxx

Μπορεις να κατεβασεις οτι θελεις αφου κανεις προτα μια εγγραφη! :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 502
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

γεια σας παιδια. αφου μου χαλασε το χ820, κατεληξα στο 5500. τι προβληματα εχει βγαλει???
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Καλα ειναι τοσο ανθεκτικο? Δεν το πιστευω με τιποτα ομως. Ειδικα αυτο με τη βρυση και το γαλα, αποκλειεται να επεζησε, δεν μπηκε ουτε απο το ηχειο ουτε απο καμια τρυπα? Εγω παντος που σκαλιζα τη θυρα του 6680 απο κατω με ενα κλειδι το κινητο εσβησε. Αλλη αγωγιμοτητα θα μου πειτε. Τελος παντων...
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια. αφου μου χαλασε το χ820, κατεληξα στο 5500. τι προβληματα εχει βγαλει???

 

τιποτε σημαντικο...

απλα απο καποια φαση και μετα δε θα εχεις πληκτρολογιο...:p

Link to comment
Share on other sites

τιποτε σημαντικο...

απλα απο καποια φαση και μετα δε θα εχεις πληκτρολογιο...:p

 

γιατι????:blink:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

γιατι????:blink:

 

γιατι με το καιρο, σε πολλους χρηστες τα πληκτρολογια ξεκολλησαν...:(

μια ματια στα παραπανω post θα σε πεισει...

Link to comment
Share on other sites

Χαλο.

 

Τελικά αφού μετά απο 2 εβδομάδες ΄χρήση χάλασε το πληκτρολόγιο και αναμονή άλλες τρείς μέχρι να φέρουν ανταλλακτικά το άλλαξα και μάλιστα έβαλα το κίτρινο χρώμα!! :rolleyes:

 

Είμαι εξωτερικό (εκτός Ευρωπαικής ένωσης οπότε και εκτός εγγύησης) και η αλλαγή του πληκτρολογίου και αναβάθμιση λογισμικού με Ελληνικά κόστισε 40ευρώ. Αλήθεια....μέχρι στιγμής (περίπου 1 εβδομάδα μετά) δεν έχω κάποιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

πιστευω να το διορθωσουν μεχρι να το παρω εγω.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

πιστευω να το διορθωσουν μεχρι να το παρω εγω.

 

μπα...

μη περιμενεις να αλλαξει κατι.

καλυτερα παρε κατι αλλο.:)

Link to comment
Share on other sites

δλδ θα κυκλοφοραει ποσο καιρο το κινητο και δεν θα το διορθωσουν???:confused:
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

δλδ θα κυκλοφοραει ποσο καιρο το κινητο και δεν θα το διορθωσουν???:confused:

 

ή θα συνεχισει να κυκλοφορει ετσι ή θα παψει να κυκλοφορει...:)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως παιδιά δεν έχω κανένα παράπονο μεχρι στιγμης.. Ναι, ειναι λιγο μικρη η οθονη -δεν μπορουσε να ηταν ομως μεγαλυτερη μια και προκειται για κινητο για σκληρη χρηση και πιο μεγαλη θα εσπαγε ευκολοτερα- και καποιες εφαρμογες/παιχνιδια τα δειχνει με περιεργη αναλυση. Με το πληκτρολογιο δεν ειχα προβλημα..

Οσοι το εχετε, μπορειτε να κατεβασετε απο την psiloc ένα screensaver -το wattery- που εχει ειδικά για το 5500 που κανει χρηση της τεχνολογιας του αισθητηρα που εχει το κινητο. Μην το εχετε μονιμα, καταναλωνει πολλη μπαταρια.. Λεει ότι κοστιζει 4 ευρω, αλλα διπλα γραφει και download και το εγκατεστησα χωρις προβλημα χωρις να πληρωσω και δουλευει κανονικα..

Κοιταξτε εδώ -> wattery

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πρέπει να κάνω format κ το δικό μου ΝΟΚΙΑ 5500 γτ έχει κάποιο πρόβλημα στο να κάνει save... Μου βγάζει "error: record storefailed...'' ή ότι δεν έχω αρκετή μνήμη στο phone disk παρόλο που έχω 6ΜΒ free.. Μπορείτε να μου πείτε πως κάνω format το phone disk ή αν ξέρετε πως μπορώ να λύσω αυτό το πρόβλημα...? :O :worry:

 

Ειδα καπου οτι εχει βγει νεο firmware v3.18

 

"Nokia Firmware upgrade

Νέα έκδοση λογισμικού για Nokia 5500 v3.18

"

 

Την εχει καποιος ??

 

και εγώ την νέα έκδοση λογισμικού για Nokia 5500 v3.18...

Αν ξέρει κάποιος από που μπορώ να την βρω παρακαλώ να μου πει... :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πρέπει να κάνω format κ το δικό μου ΝΟΚΙΑ 5500 γτ έχει κάποιο πρόβλημα στο να κάνει save... Μου βγάζει "error: record storefailed...'' ή ότι δεν έχω αρκετή μνήμη στο phone disk παρόλο που έχω 6ΜΒ free.. Μπορείτε να μου πείτε πως κάνω format το phone disk ή αν ξέρετε πως μπορώ να λύσω αυτό το πρόβλημα...? :O :worry:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=102578

και εγω ειχα ρωτησει παλαιοτερα αλλα βρεθηκε καποιος και με εβαλε στη θεση μου δειχνοντας μου αυτο το Link.:)

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=102578

και εγω ειχα ρωτησει παλαιοτερα αλλα βρεθηκε καποιος και με εβαλε στη θεση μου δειχνοντας μου αυτο το Link.:)

 

Έκανα κ φορματ αλλά το πρόβλημα με το να κάνω save υπάρχει ακόμα :( . Εσύ είχες το ίδιο πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

επειδη πηρα ενα ν73 509 ευρω και απο τις 6/11 ειναι στη νοκια

 

προσοχη στο κινητο δεν εκανα τιποτα και εσβηνε οταν εκλεινα το καπακι της πισω καμερας..στο service της νοκια στο εξωτερικο γιατι εκει πηγε βρηκαν οτι εχει ιχνη καθαρισμου απο υγρα...εγω δεν εκανα τιποτα στο κινητο και επειδη το κοβω να αργει αρκετα ακομη

σκεφτομαι να παρω το 5500

εκτος απο τα κουμπια εχει κανενα αλλο προβλημα?

μην δοσω παλι τα λεφτα μου και δεν εχω κινητο...

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

τελικα πηγα το πηρα και ειναι ωραιο

ειναι το Music edition 5500 sport d

και εχω την 03,18 07-09-06 rm 86

 

απο το πλαισιο 366 και ειναι το πορτοκαλι!

το μονο bug που νομιζω οτι βρηκα ειναι το οτι στην μουσικα οταν πας να βαλεις τραγουδια σου λεει μυ υποστηριζομενη λειτουργια!

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια και με γεια! Τα 66 ευρω παραπανω ομως για το μοντελο αυτο που το μονο που εχει διαφορετικο ειναι το χρωμα και καρτα μνημης 512 (αντι 64) τα βρισκω -προσωπικα- πολλα. Εγω πηρα 1gb καρτα απο το ebay με 20€.
Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια και με γεια! Τα 66 ευρω παραπανω ομως για το μοντελο αυτο που το μονο που εχει διαφορετικο ειναι το χρωμα και καρτα μνημης 512 (αντι 64) τα βρισκω -προσωπικα- πολλα. Εγω πηρα 1gb καρτα απο το ebay με 20€.

 

Ε ενταξει, μαρκετινγκ κανει η ΝΟΚΙΑ!!! Συμφωνω μαζι σου για την καρτα!!!

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

 

το μονο bug που νομιζω οτι βρηκα ειναι το οτι στην μουσικα οταν πας να βαλεις τραγουδια σου λεει μυ υποστηριζομενη λειτουργια!

:wacko: :wacko: :wacko:

Α!

τιποτε σημαντικο δηλαδη?:wacko: :wacko:

απλα δε παιζει μουσικη η Music edition της συσκευης!!!

τι λετε ρε παιδια!:X

Link to comment
Share on other sites

το μονο bug που νομιζω οτι βρηκα ειναι το οτι στην μουσικα οταν πας να βαλεις τραγουδια σου λεει μυ υποστηριζομενη λειτουργια!

 

Πώς προσπαθείς να περάσεις τη μουσική και δε στο αναγνωρίζει;

Link to comment
Share on other sites

απο το πλαισιο 366 και ειναι το πορτοκαλι!

το μονο bug που νομιζω οτι βρηκα ειναι το οτι στην μουσικα οταν πας να βαλεις τραγουδια σου λεει μυ υποστηριζομενη λειτουργια!

 

Μηπως γινετε κατι λαθος κατα την διαδικασια??:confused:

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και καλη χρονια.σημερα πειρα το κιν (σκετη συσκευη) απο τα expert kai οταν το ανοιξα ειδα οτι το δεξι πληκτρο ειναι για TIM PLUS. Απ'οτι καταλαβατε το κιν ειναι απο τη TIM και δεν με ενημερωσαν.Εμενα ομως μου ειναι πολυ σπαστικο να το εχω αυτο, πως θα γινει να το φτιαξω.σας παρακαλω πειτε μου γιατι ειμαι μες τα νευρα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...