Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φιλε μου αντιθετως τα Brando βελτιωνουν και την ευκρινεια της οθονης,και ναι αν βαλεις την οθονη του διπλα σε ενα k-800 θα δεις διαφορα.

http://www.play247.gr αξιοπιστο site οποτε μην ανησυχεις,εγω και στο z610 μου και στο k800 μου εχω βαλει brando,εχουν ναι μεν 16 ευρω ομως ειναι το κατι αλλο.

 

 

gia to w850 den brika omos

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

thx.. ρε παιδιά πώς σας φάνηκαν τα μόνο 10 mb internal memory? γιατί είχα την ιδέα οτι έχει 64mb:confused: :blink: ?? στο siemens μου S65 δέν μπορείς να αποθηκεύσεις παιχνίδια και θέματα στην κάρτα. στο w850 μπορείς? συνάντησε κανείς κολλήματα στον file manager?

 

Η μνήμη που έχει είναι μια χαρα και προσωπικά δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα με τον file manager. Παιχνίδια,εφαρμογές,θέματα,μουσική και ότι άλλο θελήσεις αποθηκεύονται στην κάρτα που δίνεται (1GB).

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο τηλεφωνακι εχω κολλησει απο τοτε που το ειδα μαλλον θα αντικαταστησει το W810i που εχω αυτη τη στιγμη ...

Αρχιζω να το σκεφτομαι σοβαρα!!!!!!

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω ακόμα μερικά πράγματα για τον media player. έχει gengre? και επίσης στις playlists έχει καμιά επιλογή recent και most playd songs? όπως τα nokia express? δοκίμασε κανείς και τα album arts?

 

Thx

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο μένα..

 

Θα ήθελα να ρωτήσω κάποια πράγματα..Είμαι πλέον πολύ fan της se αλλα παλαιοτερα της samsung.. Τώρα θέλω νέο κινητάκι.. Και σας ρωτώ..

 

Samsung D900 ή SE W850??

 

Please, βοηθήστε,έχω πελαγώσει.. Να σας πώ βέβαια ότι η μουσική που ακούω είναι ελάχιστη και οι φωτογραφίες που τραβάω ακόμα πιο λίγες... Επίσης αυτό το οποίο ζητάω απο ένα κινητό είναι η πολύ καλή ποιότητα κατασκευής...

 

Θα ήθελα να μας πει κάποιος αν ξέρει, τα ακριβή περιεχόμενα και των 2 κουτιών... Πιο αξίζει τελικά πιο πολύ???

 

Ή μήπως να στραφώ σε κάποιο άλλο μοντέλο??

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων....

Link to comment
Share on other sites

gia to w850 den brika omos

 

κανουν και του K-800 φιλε μου,επικοινωνησε μαζι τους και θα σου πουν, αλλιως απο δω 2810-332829 play247 ηρακλειου κρητης.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο μένα..

Samsung D900 ή SE W850??

 

Please, βοηθήστε,έχω πελαγώσει.. Να σας πώ βέβαια ότι η μουσική που ακούω είναι ελάχιστη και οι φωτογραφίες που τραβάω ακόμα πιο λίγες

 

Από τη στιγμή που οι περισσότερες εταιρίες διαφημίζουν τις δυνατότητες των κινητών τους στον τομέα της φωτογραφίας (2MP pixels+) και στον τομέα της αναπαραγωγής ήχου (walkman) και εσύ δεν ενδιαφέρεσαι για αυτά, επέλεξε αυτό που σου αρέσει περισσότερο.

Προσωπικά πήρα το W850 γιατί μου άρεσε περισσότερο και με κάλυπτε σε αυτά που ήθελα (1GB κάρτα μνήμης για mp3,ράδιο με RDS,ικανοποιητική φωτογραφική,μεγάλος αριθμός εφαρμογών και παιχνιδιών σε java "διαθέσιμα" στο internet,Bluetooth,IRDA).

 

Στο κουτί είχε φορτιστή,USB καλώδιο για σύνδεση με pc,ακουστικά-hands free,CD και εγχειρίδια.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς τις ρυθμίσεις για COSMOTE;

 

 

Άντε να στείλουμε κανα MMS....

 

Ευχαριστώ φιλαράκια μου...

 

(Αυτές που στέλνει η SE είναι λίγο μούφα...Δεν κάνουν...)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο μένα..

 

Θα ήθελα να ρωτήσω κάποια πράγματα..Είμαι πλέον πολύ fan της se αλλα παλαιοτερα της samsung.. Τώρα θέλω νέο κινητάκι.. Και σας ρωτώ..

 

Samsung D900 ή SE W850??

 

Please, βοηθήστε,έχω πελαγώσει.. Να σας πώ βέβαια ότι η μουσική που ακούω είναι ελάχιστη και οι φωτογραφίες που τραβάω ακόμα πιο λίγες... Επίσης αυτό το οποίο ζητάω απο ένα κινητό είναι η πολύ καλή ποιότητα κατασκευής...

 

Θα ήθελα να μας πει κάποιος αν ξέρει, τα ακριβή περιεχόμενα και των 2 κουτιών... Πιο αξίζει τελικά πιο πολύ???

 

Ή μήπως να στραφώ σε κάποιο άλλο μοντέλο??

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων....

 

Αφού οι προτιμήσεις σου είναι όπως τις περιγράφεις, τότε d900 με κλειστά μάτια.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

μπορούμε να βάλουμε δημοσκόπηση. Μαύρο ή άσπρο! ή αν μπορεί να αντικαταστήσει επάξια ε΄να mp3player. ασπούμε i pod nano vs w850
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Γκρι :D Δεν ξερω αν κυκλοφορει στην Ελλαδα, αλλα στην Αγγλια υπαρχει και μαλλον θα το παρω ;p
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Κατ'αρχάς ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας σε ότι είχα ρωτήσει 2-3 σελίδες πιο πρίν.Έχω όμως άλλες δύο ερωτήσεις προς όποιον έχει αγοράσει το 850:

-Όταν απενεργοποιείτε τη συσκευή,ακούγεται ένα πολύ σύντομο "κλίκ" κι όχι η μελωδία σαν αυτή της ενεργοποίησης?

-Πηγαίνετε στο μενού Ρυθμίσεις-Γενικές-Ασφάλεια-Κλειδώματα-Προστασία τηλεφ.-Προστασία κι επιλέξτε "Αυτόματο".Κλείστε και ξανανοίξτε το τηλέφωνό σας.Μόλις εισάγετε το PIN και πριν μπει στην αρχική οθόνη σας εμφανίζει για κλάσματα του δευτ/του ότι είναι κλειδωμένο και ζητά τον κωδικό ξεκλειδώματος ή το κάνει μόνο στο δικό μου;;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας...;)

Link to comment
Share on other sites

Γκρι :D Δεν ξερω αν κυκλοφορει στην Ελλαδα, αλλα στην Αγγλια υπαρχει και μαλλον θα το παρω ;p

Ανεβασε μια φωτογραφια να το :worry: ,ολα τα φορουμ που ξερω και εχω ψαξει,δεν εχω :blink: sony ericsson w850 ΓΚΡΙ :O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Εαν σου πω οτι δεν ειδα και την μεγαλη διαφορα θα με πιστεψεις!!,εμενα αυτο το χρωμα δεν μου ερχεται σαν Γκρι,αλλα σαν Ανθρακι.Οπως και να χει ομως ειναι πολυ συμπαθητικο το χρωμα του και αν ερθει και στην Ελλαδα θα το προτιμησει πολυ ο κοσμος,αποψη μου :cool:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο τηλεφωνακι εχω κολλησει απο τοτε που το ειδα μαλλον θα αντικαταστησει το W810i που εχω αυτη τη στιγμη ...

Αρχιζω να το σκεφτομαι σοβαρα!!!!!!

Πρεπει να το σκευτεις καλα ομως αν αξιζει να πας απο το w810 στο w850...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σκέφτομαι να πάρω το W-850. Μπορεί κανείς να μου πει τη λέει από ποιότητα ήχου? Και αν τα ακούστηκα του είναι καλά?
Link to comment
Share on other sites

πιο πολυ με mp3 player μοιαζει και η ποιοτητα του ηχου τα "σπαει" παρα με κινητο.εχει πολυ καλη ακουστικοτητα και καθαροτητα.στα + του η καρτα μνημης 1giga! :)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πηγα στο πλαισιο χτες και το ειδα και ειναι πολυ καλη κατασκευη. Δεν καταλαβαινω γιατι καποιοι ελεγαν οτι δεν εχει καλη ποιοτητα κατασκευης. Και ηταν παρα πολυ συμπαγες σε σχεση με αλλα slider
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σκέφτομαι να πάρω το W-850. Μπορεί κανείς να μου πει τη λέει από ποιότητα ήχου? Και αν τα ακούστηκα του είναι καλά?

 

 

Καλησπέρα κι από μένα. Νέο μέλος στην παρέα σας. Σκέφτομαι κι εγώ να πάρω το W850 και διάβασα σχεδόν όλα όσα έχετε γράψει. Μήπως μπορεί κάποιος από τους κατόχους να με πληροφορήσει σχετικά με το άν έχει καλή λήψη? Καμένη από την προηγούμενη συσκευή που είχα (Ν90) θα ήθελα να ξέρω τί λέει από σήμα γενικότερα, είναι καλό ή ψάχνεις για γωνία προκειμένου να μιλήσεις? Η εναλλακτική πρόταση που εξετάζω είναι το Κ800.

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...