Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έλεος πια σ'αυτό το άθλιο ποστ!:mad: Οι συζητήσεις για τις λειτουργίες του κινητού δεν γίνονται. και όσά σημαντικά ρωτάμε καλύπτονται απο ανόητες ερωτήσεις που έχουν απαντηθεί προ πολλού, το μόνο που έχουν να κάνουν είναι να ψάξουν στις 5 σελίδες (δεν είναι δα και πολλές). τέτοιο σπαμ ξέρω να κάνω και γω. το μόνο που συζητιέται είναι το χρώμα και το κουμπί που χαλαρώνει.:blink:
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το πήρα τελικά.

 

Δεν είμαι ικανοποιημένος από την ένταση των ακουστικών σε λειτουργία walkman. Υπάρχει τρόπος να ανέβει;;;Φταίνε τα ακουστικά;;;;

 

Άλλη ερώτηση. Πάνω από την υποδοχή της κάρτας μνήμης έχει κάτι σαν λαμπάκι( το οποίο δεν ανάβει) ξέρει κανείς τι είναι;;

 

Σε γενικές γραμμές περιμενα χειρότερη camera, αλλά περισσότερη ένταση στα ακουστικά και πιο στιβαρή κατασκευη.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

theloume review tou w850

:mad:

 

:worry: αναλυτικη παρουσιαση του sony ericsson w850i.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

 

Άλλη ερώτηση. Πάνω από την υποδοχή της κάρτας μνήμης έχει κάτι σαν λαμπάκι( το οποίο δεν ανάβει) ξέρει κανείς τι είναι;;

 

 

 

Ευχαριστώ

 

είναι παράλληλο με την ένδειξη low battery. ανάβει κόκκινο νομίζω

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.. Να σας ρωτησω..μηπως εχετε ακουσει αν θα βγει και ποτε ..σε ασπρο?

Και κατι αλλο..η οθονη του ποσο μεγαλυτερη ειναι απο το W810 που εχω?μονο μια ιντσα?καποιος που ειχε και τα 2 η ξερει παρακαλω ας μου απαντησει..Ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω πως το άσπρο θα έρθει και σε ελλάδα και σε κύπρο αλλά απο μικρές εταιρίες που φέρνουν μικρές παραγγελίες ή τα φέρνουν από τρίτες χώρες. ήδη το έχω δει σε μια κυπριακή εταιρία του internet. από γερμανό και τετοια νομίζω δεν θα έρθει προς το παρόν, ίσως όμως τα χριστούγεννα που παίζει πολύ και το μαρκετιν;)
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.. Να σας ρωτησω..μηπως εχετε ακουσει αν θα βγει και ποτε ..σε ασπρο?

Και κατι αλλο..η οθονη του ποσο μεγαλυτερη ειναι απο το W810 που εχω?μονο μια ιντσα?καποιος που ειχε και τα 2 η ξερει παρακαλω ας μου απαντησει..Ευχαριστω..

 

Όχι και μια ίντσα!!!

0,1 ίντσες.

Είναι απλά λίγο μεγαλύτερη.Αλλά 2 ίντσες είναι ικανοποιητικό μέγεθος.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ την βοηθειά σας.Έχετε και εσείς πρόβλημα με το Bluetooth(συμβατότητα).Παρακαλώ,κάποιος ας μου δώσει τα φώτα του.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Όχι και μια ίντσα!!!

0,1 ίντσες.

Είναι απλά λίγο μεγαλύτερη.Αλλά 2 ίντσες είναι ικανοποιητικό μέγεθος.

Α οκ καταλαβα..εγω ρωτησα γιατι εχω το w810 και ειχα ζηλεψει την οθονη και την αναλυση του κ800 που ειχα δει αλλα δεν μου αρεσε το μεγεθος και το σχημα γιαυτο κλινω προς το w850..Κανεις που εχει βγαλει ο ιδιος φωτος απο το κινητο να δουμε πως τραβαει?

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ την βοηθειά σας.Έχετε και εσείς πρόβλημα με το Bluetooth(συμβατότητα).Παρακαλώ,κάποιος ας μου δώσει τα φώτα του.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

 

genikos i ericsson sta keinoyrgia montela bgazi problimata stin epikinonia me bluetouth sinithos me update ftiaxnei pola tetia problimata eixe to w 550

!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

opois breis pios ine pm!!

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα τελικά.

 

Δεν είμαι ικανοποιημένος από την ένταση των ακουστικών σε λειτουργία walkman. Υπάρχει τρόπος να ανέβει;;;Φταίνε τα ακουστικά;;;;

 

Άλλη ερώτηση. Πάνω από την υποδοχή της κάρτας μνήμης έχει κάτι σαν λαμπάκι( το οποίο δεν ανάβει) ξέρει κανείς τι είναι;;

 

Σε γενικές γραμμές περιμενα χειρότερη camera, αλλά περισσότερη ένταση στα ακουστικά και πιο στιβαρή κατασκευη.

 

Ευχαριστώ

 

Filara pigene ston isistathmisti(equalizer) kai vale to ola full.i entasi eine safws psiloteri alla xanei ligo stin piotita.

Link to comment
Share on other sites

Α οκ καταλαβα..εγω ρωτησα γιατι εχω το w810 και ειχα ζηλεψει την οθονη και την αναλυση του κ800 που ειχα δει αλλα δεν μου αρεσε το μεγεθος και το σχημα γιαυτο κλινω προς το w850..Κανεις που εχει βγαλει ο ιδιος φωτος απο το κινητο να δουμε πως τραβαει?

 

 

den exw bgalei epd den toxw distixos. alla koitaxe auto to link, sto telos exei 4 photos i mia afora to macro se sigkrisi me k750. an bgaloume to macro parolo pou einai resized oi photos kai den xeroume tin ilikia tou k750, diakrinw oti to w850 exei pio kathara kai alithofani xrwmata kathws kai ligo pio katharo:shifty: . auto pisteuw pws ofeiletese duo logous to angle tou fakou (exw ena graph opios to thelei na mou pei na to deixw) kai epd profanws to w850 einai pio kainourgio. kai allo mia 2mp tou 2006 kai allo mia tou 2004 :happy:

 

 

 

oso gia to bluetooth na mas poun pls an mproun autoi pou toxoun na doume an exei tetio problem

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

den exw bgalei epd den toxw distixos. alla koitaxe auto to link, sto telos exei 4 photos i mia afora to macro se sigkrisi me k750. an bgaloume to macro parolo pou einai resized oi photos kai den xeroume tin ilikia tou k750, diakrinw oti to w850 exei pio kathara kai alithofani xrwmata kathws kai ligo pio katharo:shifty: . auto pisteuw pws ofeiletese duo logous to angle tou fakou (exw ena graph opios to thelei na mou pei na to deixw) kai epd profanws to w850 einai pio kainourgio. kai allo mia 2mp tou 2006 kai allo mia tou 2004 :happy:

 

 

 

 

oso gia to bluetooth na mas poun pls an mproun autoi pou toxoun na doume an exei tetio problem

Η ελλειψη ομως του autofocus δεν ειναι φυσικο στο να μην εχουν την ιδια ποιοτητα με του κ750?

το λινκ που ειπες δεν το βλεπω.

Link to comment
Share on other sites

Η ελλειψη ομως του autofocus δεν ειναι φυσικο στο να μην εχουν την ιδια ποιοτητα με του κ750?

το λινκ που ειπες δεν το βλεπω.

Εδω ειναι το λινκ!---> http://www.planete-se.net/index.php?...483&pid=175267

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Οπως ειπα στο Thread του V800 το συγκεκριμενο μοντελο μου χαλασε και αποφασισα να αγορασω κατι πιο καινουριο.

 

Αρχικα ηθελα το W900 αλλα δυστυχως απο τι εμαθα αποσυρθηκε. Εψαξα σχεδον σε ολα τα μαγαζια και κανενας δεν το ειχε.

 

Ετσι απο προχθες ειμαι κατοχος ενος W850i. Μεχρι τωρα ειμαι ΥΠΕΡ ευχαριστημενος ! Η ποιοτητα των φωτογραφιων ειναι πολυ καλη, λιγο κατω απο το επιπεδο "αριστη". Ιδιως τη μερα οι φωτογραφιες ειναι ικανοποιητικοτατες και ας μην διαθετει Auto focus.

 

Ακομα και το βραδυ ομως η νυχτερινη ληψη αφηνει πολυ καλες εντυπωσεις.

Αμα η φωτεινοτητα της οθονης ηταν ενα επιπεδο πιο εντονη θα ηταν ακομα πιο ομορφες οι φωτος.

 

Απο αποψη μουσικης ? Με λιγα λογια αριστο. Η ποιοτητα με ακουστικα ειναι τρομερη ενω και το ηχειακι που διαθετει αφηνει πολυ καλες εντυπωσεις.

 

Γενικα πιο πολυ ηθελα ενα κινητο που να εχει αριστη ποιοτητα μουσικης και οχι τοσο καλη καμερα, παρολαυτα εμεινα ικανοποιημενος με το παραπανω και στους δυο τομεις απο το W850i. Το πολυπληκτρο συνηθιζεται αμεσως.

 

Ελπιζω να μη μου παρουσιασει κανενα προβλημα στο μελλον.

 

Το προτεινω χωρις δευτερη σκεψη σε αυτους που θελουν κινητο για μουσικη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Οπως ειπα στο Thread του V800 το συγκεκριμενο μοντελο μου χαλασε και αποφασισα να αγορασω κατι πιο καινουριο.

 

Αρχικα ηθελα το W900 αλλα δυστυχως απο τι εμαθα αποσυρθηκε. Εψαξα σχεδον σε ολα τα μαγαζια και κανενας δεν το ειχε.

 

Ετσι απο προχθες ειμαι κατοχος ενος W850i. Μεχρι τωρα ειμαι ΥΠΕΡ ευχαριστημενος ! Η ποιοτητα των φωτογραφιων ειναι πολυ καλη, λιγο κατω απο το επιπεδο "αριστη". Ιδιως τη μερα οι φωτογραφιες ειναι ικανοποιητικοτατες και ας μην διαθετει Auto focus.

 

Ακομα και το βραδυ ομως η νυχτερινη ληψη αφηνει πολυ καλες εντυπωσεις.

Αμα η φωτεινοτητα της οθονης ηταν ενα επιπεδο πιο εντονη θα ηταν ακομα πιο ομορφες οι φωτος.

 

Απο αποψη μουσικης ? Με λιγα λογια αριστο. Η ποιοτητα με ακουστικα ειναι τρομερη ενω και το ηχειακι που διαθετει αφηνει πολυ καλες εντυπωσεις.

 

Γενικα πιο πολυ ηθελα ενα κινητο που να εχει αριστη ποιοτητα μουσικης και οχι τοσο καλη καμερα, παρολαυτα εμεινα ικανοποιημενος με το παραπανω και στους δυο τομεις απο το W850i. Το πολυπληκτρο συνηθιζεται αμεσως.

 

Ελπιζω να μη μου παρουσιασει κανενα προβλημα στο μελλον.

 

Το προτεινω χωρις δευτερη σκεψη σε αυτους που θελουν κινητο για μουσικη.

Από ποιότητα κατασκευής πώς σου φάνηκε??

Μερικοί έχουν αναφέρει ότι το καπάκι της μπαταρίας τρίζει.

Εγώ δεν παρατήρησα κάτι τέτοιο στο τηλέφωνο που έπειασα στα χέρια μου.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Και απο ποιοτητα κατασκευης ειναι πολυ καλο, οχι αριστο ομως.

 

Το θετικο ειναι οτι δεν κανει δαχτυλιες οπως τα V800 και W900.

 

Στο καπακι της μπαταριας δεν παρατηρησα κατι τετοιο. Εφοσον το κλεισεις καλα δεν παρουσιαζει κανενα τριξιμο.

 

Επισης ο τροπος του slide up ειναι ανετος και δεν κανει σπαστικο ηχο.

 

Τελος αυτο που με χαροποιησε ιδιαιτερα ειναι το σημα. Ειχα καιρο να δω τζαμι σημα και προπαντως σταθερο επι ωρες. :)

Link to comment
Share on other sites

Και απο ποιοτητα κατασκευης ειναι πολυ καλο, οχι αριστο ομως.

 

Το θετικο ειναι οτι δεν κανει δαχτυλιες οπως τα V800 και W900.

 

Στο καπακι της μπαταριας δεν παρατηρησα κατι τετοιο. Εφοσον το κλεισεις καλα δεν παρουσιαζει κανενα τριξιμο.

 

Επισης ο τροπος του slide up ειναι ανετος και δεν κανει σπαστικο ηχο.

 

Τελος αυτο που με χαροποιησε ιδιαιτερα ειναι το σημα. Ειχα καιρο να δω τζαμι σημα και προπαντως σταθερο επι ωρες. :)

 

Ναι , το slide είναι πολύ καλό.

Και το σήμα φαντάζομαι....

(μα πόσο αποτυχία ήταν αυτό το v800:( :X )

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ναι το V800 ηταν κατω του μετριου κινητο κακα τα ψεματα. Οσο ομορφο και καλογουστο φαινοταν αλλα τοσα προβληματα ειχε.

 

Η καμερα ηταν μια μετριοτητα, η προβολη φωτογραφιων στο κινητο ηταν μετρια εως κακη αφου δεν υπηρχε καν η επιλογη οριζοντιας προβολης η εστω καποιο ειδος zoom.

 

Απο αποψη μουσικης ενταξει καλο ηταν, το ηχειο ειδικα με ειχε εντυπωσιασει.

 

Απο κει και περα η ποιοτητα του ηταν ελεινη. Τοσο η κεραια (σταθεροτητα μηδεν) οσο και το πληκτρολογιο δεν ηταν καθολου καλα.

 

Τελος το ανοιξε κλεισε ειχε καταντησει αρκετα σπαστικο.

 

Γενικα το V800 ηταν ενα κινητο για να τεσταρουν ορισμενες δυνταοτητες. Μη ξεχναμε οτι ηταν απο τα πρωτα 3g στο χωρο.

Link to comment
Share on other sites

΄Καλημέρα σε όλο το site. Εδώ και λίγες μέρες είμαι κάτοχος του w850. Γένικα είμαι πολύ ευχαριστημένος. Το προηγούμενο μου κινητό ήταν το κ800. Σαν μουσικό κινητό το w850 είναι καλύτερο στον ήχο, για αυτό και το πήρα, η ποιότητα κατασκευής του είναι πολύ καλή, εμένα δεν παρουσιάζει κάποιο τρίξιμο. Η κάμερα του είναι αρκετά καλή, όχι όμως φυσικά σαν του κ800, αν και δεν με πολυνοιάζει. Εκεί που υστερεί είναι στη φωτινότητα της οθόνης, κάτι που δεν διορθώνεται. Τις πρώτες μέρες, επειδή είχα συνηθίσει την φωτινότητα του κ800, είχα χαλαστεί, τελικά κατέβασα κάποια θέματα ειδικά για το κινητό και μετριάστηκε η διαφορά, ε μετά κάπου αρχίζω να το συνηθίζω. Γενικά πάντως είμαι ευχαριστημένος.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...