Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαχαχα...:lol:

Πλάκα κάνεις, ε;

 

Το E-Bay είναι ένα αμερικάνικο διαδικτυακό μαγαζί δημοπρασιών και πωλήσεων. Είναι σαν το δικό μας Emarket.gr, 124gold.gr και τέτοια, μόνο που δεν είναι μόνο για δημοπρασίες αλλά και για κανονικές αγορές καινούργιων προιώντων ΣΕ ΠΟΛΛΥ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ.

 

Για δες: http://www.ebay.com/

 

:lol::lol::lol:αληθεια...εχει τυχει να μπω 100δες φορες σε αυτο το site, αλλα παντα εβγαινα...δεν ειχα ιδεα τι εκανε!! ηξερα οτι αγοραζεις απο κει,βεβαια, αλλα δεν ηξερα τιποτα γιαυτο!! απο που ειναι κλπ...

οταν παραγγελνεις κατι , στο φερνουνε με κουριερ..?

γενικα, θετικα-αρνητικα...?

 

και παλι sorry (off-topic):lol:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

:lol::lol::lol:αληθεια...εχει τυχει να μπω 100δες φορες σε αυτο το site, αλλα παντα εβγαινα...δεν ειχα ιδεα τι εκανε!! ηξερα οτι αγοραζεις απο κει,βεβαια, αλλα δεν ηξερα τιποτα γιαυτο!! απο που ειναι κλπ...

οταν παραγγελνεις κατι , στο φερνουνε με κουριερ..?

γενικα, θετικα-αρνητικα...?

 

και παλι sorry (off-topic):lol:

 

Σου το στέλνουν αεροπορικός, Courier ότι θες. Αλλά μερικά μοντέλα είναι Branded στα δίκτυα της Αμερικής αλλά με ένα καλό Modding θα το κάνεις ένα Unbranded κουκλί τηλεφωνάκι αυτό δεν σημαίνει απαραίτητα ότι θα είναι όλα Branded συσκευές. Το θετικό είναι ότι τα βρίσκεις όλα πολύ πιό φθηνά!

 

Πάρε και έναν Converter νομισμάτων για να ξέρεις ακριβώς πόσο κάνει σε ευρώ: http://www.xe.com/ucc/

Link to comment
Share on other sites

Σου το στέλνουν αεροπορικός, Courier ότι θες. Αλλά μερικά μοντέλα είναι Branded στα δίκτυα της Αμερικής αλλά με ένα καλό Modding θα το κάνεις ένα Unbranded κουκλί τηλεφωνάκι αυτό δεν σημαίνει απαραίτητα ότι θα είναι όλα Branded συσκευές. Το θετικό είναι ότι τα βρίσκεις όλα πολύ πιό φθηνά!

 

Πάρε και έναν Converter νομισμάτων για να ξέρεις ακριβώς πόσο κάνει σε ευρώ: http://www.xe.com/ucc/

 

a ok!!εσυ εχεις κανει καμμια παραγελλεια για π.χ.? δεν ξερω μου φαινεται καπως ψοφιο το ολο πραγμα!! δλδ ο καθενας μπορει εκει να πουλησει οτι θελει..?και οσο σκαρτο ας ειναι..?

εσυ τι αγορα εχεις κανει..?

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

a ok!!εσυ εχεις κανει καμμια παραγελλεια για π.χ.? δεν ξερω μου φαινεται καπως ψοφιο το ολο πραγμα!! δλδ ο καθενας μπορει εκει να πουλησει οτι θελει..?και οσο σκαρτο ας ειναι..?

εσυ τι αγορα εχεις κανει..?

 

Εγώ προσωπικά δεν έχω κάνει αγορά. Αλλά έχω ακούσει άλλους που έχουν κάνει αγορά και έχουν μείνει ευχαριστημένοι.

 

Υ.Σ. Δεν είναι τα πάντα ασφαλές...;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά δεν έχω κάνει αγορά. Αλλά έχω ακούσει άλλους που έχουν κάνει αγορά και έχουν μείνει ευχαριστημένοι.

 

Υ.Σ. Δεν είναι τα πάντα ασφαλές...;)

 

χμμ...αυτο φοβαμαι...γιαυτο σε ρωτησα...

αν ειναι να πουλαει ο καθενας οτι θελει εκει, τοτε θα εχει βαλει καμμια μουφια και μια καλη φωτο, και θα αγορασεις σκαρτο πραμα!!

εσυ, εχεις δει τπτ σκαρτο..?

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

χμμ...αυτο φοβαμαι...γιαυτο σε ρωτησα...

αν ειναι να πουλαει ο καθενας οτι θελει εκει, τοτε θα εχει βαλει καμμια μουφια και μια καλη φωτο, και θα αγορασεις σκαρτο πραμα!!

εσυ, εχεις δει τπτ σκαρτο..?

 

Ναι. Αλλά μπορείς να καταλάβεις αυτά που δεν είναι ασφαλές...

Link to comment
Share on other sites

1) Όχι, δυστηχώς δεν γίνετε διότι το το Samsung L760 έχει μετατραπεί σε Samsung L760VL από την Βόδι-ΦΟΝ με μετατροπές και στο Hardware. Αλλά πριν ρωτήσεις είδες σε ποιό θέμα βρίσκεσε;:blink::confused::p

Τελείως Off-Topic.:lol:

 

2) Δεύτερον μην γράφεις με κεφαλαία, είναι σαν να φωνάζεις!

 

 

 

 

 

Ποιός σου το 'πε; Και μην γράφεις greeklish, είναι κουραστικό.

 

Μπορει να ημουν off topic οσον αφορα τον τυπο του κινητου αλλα η παραθεση αφορουσε στην αφαιρεση του VL .Τωρα οσον αφορα τα κεφαλαια ασχετα με το τι σημαινει το κεφαλαιο στη γλωσσα επικοινωνιας μεσω υπολογιστων εγω θα προτιμουσα αναγνωση κειμενου με κεφαλαια παρα με μικρα.

 

Παρεπιμπτόντως και οσον αφορα το αν εχει τη δυνατοτητα το 9volto να κανει αυτο που επιθυμούσα έχεις απόλυτο δικιο.Δεν μπορει.

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

γεια σας .. λοιπον εχω το w850i και θα ηθελα να μαθω αν γινεται καπως να αυξησω την ενταση τησ μουσικης..η αν υπαρχει καποιος αλλος player..δεν ειμαι ιδιαιτερα ευχαριστημενος απο την ενταση του..

ευχαριστω προκαταβολικα

Link to comment
Share on other sites

γεια σας .. λοιπον εχω το w850i και θα ηθελα να μαθω αν γινεται καπως να αυξησω την ενταση τησ μουσικης..η αν υπαρχει καποιος αλλος player..δεν ειμαι ιδιαιτερα ευχαριστημενος απο την ενταση του..

ευχαριστω προκαταβολικα

 

dn ginetai file na auxiseis thn entash tou hxeiou:shifty:

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

dn ginetai file na auxiseis thn entash tou hxeiou:shifty:

 

σιγουρα..?γτ εχω την εντυπωση πως ναι...?

στο w810 γινεται... στο w850, oxi..?:blink:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

γεια σας .. λοιπον εχω το w850i και θα ηθελα να μαθω αν γινεται καπως να αυξησω την ενταση τησ μουσικης..η αν υπαρχει καποιος αλλος player..δεν ειμαι ιδιαιτερα ευχαριστημενος απο την ενταση του..

ευχαριστω προκαταβολικα

 

Μια ελάχιστη βελτίωση γίνεται μονον με τον ισοσταθμιστή.Μην περιμένεις βεβαια κάτι σημαντικο.

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

Μια ελάχιστη βελτίωση γίνεται μονον με τον ισοσταθμιστή.Μην περιμένεις βεβαια κάτι σημαντικο.

 

μονο απο ισοσταθμιτη?εισαι σιγουρος...?:blink:

μα σε αλλα SE μπορεις να περασεις καποιο αρχειο.. και να ειναι πιο δυνατος!!... :confused: εε?

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Πω πω, σφαγη γινεται!

Να κανω και εγω μια παρατηρηση, υπαρχουν προγραματα για το pc που μπορεις να αυξησεις την ενταση των mp3's, και μετα τα περνας στο κινητο. Μπορει ομως να χασει λιγο σε ποιοτητα και αν το παρακανεις θα ακους μονο την παραμορφωση και δεν ξερω αν θα υπαρχει κινδυνος για το ηχειο..

Link to comment
Share on other sites

γεια σας .. λοιπον εχω το w850i και θα ηθελα να μαθω αν γινεται καπως να αυξησω την ενταση τησ μουσικης..η αν υπαρχει καποιος αλλος player..δεν ειμαι ιδιαιτερα ευχαριστημενος απο την ενταση του..

ευχαριστω προκαταβολικα

 

πας μουσικη-επιλογες-ισοσταθμιστης και επιλεγεις χειροκινητο ανεβαζεις λιγο πριν το κοκκινο το τεταρτο και το πεμπτο πεδιο και εχεις 25% δυνατοτερη μουσικη.βεβαια αν ακους τρανς και το βαλεις το ηχειο θα παει περιπατο μετα απο λιγες χρησεις.εγω που ακουω κλαψουριαρικα ελληνικα μετα απο κανα δεκαμηνο καλα το ακουω το ηχειο εκτος αν χαλασαν τα αυτια μου χε χε:)

 

καλα εγω ειμαι αλλα αντ αλλων τωρα ειδα την αναιμακτη ευτυχως ''συζητηση'' σας....

:)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Έχω το W580 εδώ και δυο μήνες περίπου. Με τα πλήκτρα ευτυχώς δεν έχω κανένα πρόβλημα προς το παρών...;)

Το πρόβλημα είναι άλλο:( και δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί σε προηγούμενες σελίδες, θα ήθελα τη βοήθεια σας.

Όταν μιλάω στο κινητό κάποιες φορές κατα τη διάρκεια της κλήσης ξαφνικά και ενώ ο άλλος με ακούει κανονικά χωρίς να έχει αλλάξει κάτι εγώ σταματάω να τον ακούω....άκρα του τάφου σιωπή...:X

Αυτό τον τελευταίο καιρό συμβαίνει όλο και πιο συχνά, έτσι τερματίζω την κλήση και ξαναπέρνω.

Τι μπορεί να φταίει? Μήπως καμιά αναβάθμιση θα βοηθούσε? Έχει συμβεί σε κανέναν άλλο αυτό?

Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις απαντήσεις σας:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Έχω το W580 εδώ και δυο μήνες περίπου. Με τα πλήκτρα ευτυχώς δεν έχω κανένα πρόβλημα προς το παρών...;)

Το πρόβλημα είναι άλλο:( και δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί σε προηγούμενες σελίδες, θα ήθελα τη βοήθεια σας.

Όταν μιλάω στο κινητό κάποιες φορές κατα τη διάρκεια της κλήσης ξαφνικά και ενώ ο άλλος με ακούει κανονικά χωρίς να έχει αλλάξει κάτι εγώ σταματάω να τον ακούω....άκρα του τάφου σιωπή...:X

Αυτό τον τελευταίο καιρό συμβαίνει όλο και πιο συχνά, έτσι τερματίζω την κλήση και ξαναπέρνω.

Τι μπορεί να φταίει? Μήπως καμιά αναβάθμιση θα βοηθούσε? Έχει συμβεί σε κανέναν άλλο αυτό?

Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις απαντήσεις σας:)

 

Ακριβως το ιδιο και εγω φιλαρακι.

Καποιες φορες ακουω κανονικα τον συνομιλιτη και αλλες φορες δεν τον ακουω καθολου.

 

Με τα πληκτρα κανενα προβλημα.Το εχω μια εβδομαδα βεβαια αλλα αυτο με το ακουστικο του ειναι πολυ σπαστικο.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω 2μιση εβδομάδες και μου το έκανε 1 φορά μονο

 

Να υποθεσω το λευκο?

Γιατι εγω το λευκο εω και μου το κανει.

Και μαλιστα ειναι το 2ο γιατι το πρωτο που μου το εκανε το Επεστρεψα...

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...

Wind έχω. Το κινητό είναι το γκρι.

Και μένα στις αρχές το κανε αραιά και που...σιγά σιγά όμως βλέπω τον τελευταίο καιρό οτι γίνεται πολύ συχνά.

Το πήγα σήμερα και μου είπαν πως είναι από το μεγάφωνο.

Εσείς τι λέτε, στέκει αυτό? Αν ήταν δεν θα άκουγα καθόλου:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ποιό είναι το SAR του συγκεκριμένου κινητού;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Είναι 0,74 Sar W/Kg.

Εξαιρετικό δηλαδή για SE.

Το W610i και το W810i έχουν υψηλότερο ή χαμηλότερο;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Να υποθεσω το λευκο?

Γιατι εγω το λευκο εω και μου το κανει.

Και μαλιστα ειναι το 2ο γιατι το πρωτο που μου το εκανε το Επεστρεψα...

 

Όχι το γκρί έχω....Και έχει καιρό να μου το κάνει

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...